AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
"Anayasayı tanımayacağını" söyleyen Erdoğan bir başka gücün esiri olarak mı partisini ve ülkeyi yönetiyor?

İspanyollar kadar "ketum" olmayan ulusalcılar onun için mi "yurtseverler Erdoğan'ı ele geçirdi" diye övünüyor?

11:25 kim kimin çizgisine geldi...

Saray'da kim kimi yönetiyor?
SERAP YAZICI: KURUMLAR VE ZİHNİYET

Son düzenleme:

gamsız

Profesör
Yenikapı mitingi kalabalık olsun diye, Sivas, Erzurum, Konya, Kayseri gibi illerden gemilerle on binlerce kişi getirdik. :love::love::love::love::love:

gamsız

Profesör
54521377_181533166152480_2516791741000974336_n.jpg

@rabbinsadıkkulu (yersen) @redyellow ni didir bu mesele doğrumu acepppppp:cry::love::LOL::ROFLMAO:

gamsız

Profesör
5 dakika önce
redyellow' Alıntı:

Dz8DnXKW0AAHV9z.jpg

Bazıları yine görmez ama:
Saadetin İZMİR BÜYÜKŞEHİR ADAYI ŞERAFETTİN KILIÇtır!!!
Genişletmek için tıkla ...
NİYE ADAY??????????? SEÇİLECEK Dİ,YE Mİİİİİİ , YOKSA AKPARTİYE OY GİTMESİNDE CHP KAZANSIN DİYE Mİ, HEEEEEEEEEEEEEE....AMA SEN BÜUYÜKSİN BİZ ÇOCUKUZ NE ANLARIZ DİMİ AMA DİMİ DİMİİİİİİİİİ

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
AKP'nin "tarafsız" medyasını canlandırmışlar.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
TATLI SU ÜLKÜCÜLERİ :) Devlet beyimiz bir zamanlar ülkesini düşünürken

gamsız

Profesör
Kadir Gozoglu
10 saat ·

Bazen Erdoğan için
"Keşke diktatör olsaydı" diyen bir benmiyim ?

gamsız

Profesör
SİYASİ YORUMLARA NOKTA..........(SATAŞMA YAPMAYINIZ, KALBİNİZİ KIRARIM. HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER..SELAMLAR )
BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Efgan Ala'nın saklanan istifa sebebi

not: tayyip bey gece 23:00 de havadaymış....

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
[907] Erdoğan'dan sonrası daha iyi olacak İnşaallah (Müslim Gündüz Efendi)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Kısan ben değilim ama serzenişte bulunan benim. :)

her seçim sürecinde maalesef aynı kıbleye yöneldiğimiz kardeşlerimizle burun buruna geliyoruz. Bizim adımız ihvan forum ise ve kardeşlik gibi bir derdimiz varsa kimseyi değiştiremesek bile kendimizce bazı tedbirler almaya çalışırız.

seçim atmosferinden çıktıktan sonra yeniden eski halde dönmek daha iyi olacaktır tabii ki.

@Enes bey bakın seçimler bitti. akp nin yolsuzluklarının, hırsızlıklarının foumda paylaşılmasını ve oyunun düşmesini engellemeye çalıştınız, forumun sesini seçim boyu kıstınız ama bakın sonuç değişmedi. akp halktan tokat yedi.

akp nin hatalarını dillendirmek düşmanlık değildir. "hırsız bizim hırsızımız" anlayışı doğru değildir!

Enes

İhvan Forum Üye
@Enes bey bakın seçimler bitti. akp nin yolsuzluklarının, hırsızlıklarının foumda paylaşılmasını ve oyunun düşmesini engellemeye çalıştınız, forumun sesini seçim boyu kıstınız ama bakın sonuç değişmedi. akp halktan tokat yedi.

akp nin hatalarını dillendirmek düşmanlık değildir. "hırsız bizim hırsızımız" anlayışı doğru değildir!

abi senin şizofreni epey ilerlemiş. bir psikiyatr derdine derman olabilir.

ayrıca bu üslup ile sana bu forumda konu bile açtırılmaması lazım. siz istediğiniz gibi konuşun sizin yerinize mahkemelerde biz savunma yapalım siz de ortada kul hakkı diye gezinin. açık adresini kimlik bilgilerini vs bana gönder ondan sonra istediğin gibi ithamda bulun.

ama yok sahte bir isim arkasında trollük en kolayı. her görüşte var senin gibiler.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
abi senin şizofreni epey ilerlemiş. bir psikiyatr derdine derman olabilir.

ayrıca bu üslup ile sana bu forumda konu bile açtırılmaması lazım. siz istediğiniz gibi konuşun sizin yerinize mahkemelerde biz savunma yapalım siz de ortada kul hakkı diye gezinin. açık adresini kimlik bilgilerini vs bana gönder ondan sonra istediğin gibi ithamda bulun.

ama yok sahte bir isim arkasında trollük en kolayı. her görüşte var senin gibiler.

Enes Bey,

1- Yazınız baştan sona yalan ve iftira. Yalanlarınızı ve iftiralarını aynen size iade ediyorum.
2- Yazınızdan anlaşıldığı kadarı ile materyal ve düşünsel düzlemlerdeki zaman - mekan - olay - kişi değerleriniz birbirinin içine girmiş sanırım ve sizin psikiyatr tedavisine ihtiyacınız var.
3- Üslubumuzda ne var? "akp nin hatalarını dillendirmek düşmanlık değildir. demek mi hatalı, "hırsız bizim hırsızımız" anlayışı doğru değildir!" demek mi? ya da "akp nin yolsuzluklarının, hırsızlıklarının foumda paylaşılmasını ve oyunun düşmesini engellemeye çalıştınız, forumun sesini seçim boyu kıstınız ama bakın sonuç değişmedi. akp halktan tokat yedi. " demek mi? Sözleri işinize geldiği gibi anlıyorsunuz. Kuzu ile kurtun su içme hikayesinde olduğu gibi dükkan sahibi olarak niyeti bozduysanız kendiniz bilirsiniz. hep aynı havalardasınız. tanıdığımız tüm akp liler gibi yanıldığınızı kabul etmiyorsunuz. hatanızdan ders almıyorsunuz. "bu üslup ile sana bu forumda konu bile açtırılmama" cümlene gelirsek. dükkan sahibi sensin..
4- Benim hangi sözümü mahkemede savunmak zorunda kaldın? Hadi açıkla bakalım. Yoksa da başkalarının kusurunu bana mal edemezsin.
5- Sen "müstear ad" ile yazmıyor musun?
6- Ben hiçbir zaman trollük yapmadım. İftiranı aynen iade ediyorum. Trollük yaptığımı iddia ediyorsan ispatlamalısın. Müddei iddiasını ispat ile mükelleftir... Yoksa da cümleni tüm iftiralarını aynen sana iade ediyorum.
7- ne bu yahu. dükkan sahibiyim diye bana bu şekilde bir üslup ile cevap veremezsin. Haddini bil!

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Henri Barkey: Erdoğan derin bir darbe yedi, ABD ile büyük kriz geliyor

bi husben

Kıdemli Üye
Enes Bey,

1- Yazınız baştan sona yalan ve iftira. Yalanlarınızı ve iftiralarını aynen size iade ediyorum.
2- Yazınızdan anlaşıldığı kadarı ile materyal ve düşünsel düzlemlerdeki zaman - mekan - olay - kişi değerleriniz birbirinin içine girmiş sanırım ve sizin psikiyatr tedavisine ihtiyacınız var.
3- Üslubumuzda ne var? "akp nin hatalarını dillendirmek düşmanlık değildir. demek mi hatalı, "hırsız bizim hırsızımız" anlayışı doğru değildir!" demek mi? ya da "akp nin yolsuzluklarının, hırsızlıklarının foumda paylaşılmasını ve oyunun düşmesini engellemeye çalıştınız, forumun sesini seçim boyu kıstınız ama bakın sonuç değişmedi. akp halktan tokat yedi. " demek mi? Sözleri işinize geldiği gibi anlıyorsunuz. Kuzu ile kurtun su içme hikayesinde olduğu gibi dükkan sahibi olarak niyeti bozduysanız kendiniz bilirsiniz. hep aynı havalardasınız. tanıdığımız tüm akp liler gibi yanıldığınızı kabul etmiyorsunuz. hatanızdan ders almıyorsunuz. "bu üslup ile sana bu forumda konu bile açtırılmama" cümlene gelirsek. dükkan sahibi sensin..
4- Benim hangi sözümü mahkemede savunmak zorunda kaldın? Hadi açıkla bakalım. Yoksa da başkalarının kusurunu bana mal edemezsin.
5- Sen "müstear ad" ile yazmıyor musun?
6- Ben hiçbir zaman trollük yapmadım. İftiranı aynen iade ediyorum. Trollük yaptığımı iddia ediyorsan ispatlamalısın. Müddei iddiasını ispat ile mükelleftir... Yoksa da cümleni tüm iftiralarını aynen sana iade ediyorum.
7- ne bu yahu. dükkan sahibiyim diye bana bu şekilde bir üslup ile cevap veremezsin. Haddini bil!

onun yerıne ben cevap vereyım hırsız sensin trölll fetonun trölü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...