AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Anket şirketleri yokken de müslümanların tebliğ görevi vardı, kıyamte kadar da olacak inşallah. Taca attığım yok. Hepimiz çevremizden sorumluyuz, ailemizden sorumluyuz. Her aile kapısnın önünü süpürse sokaklar tetemiz olur. Kimin iktidar olduğu da önemli değil.. Görev bizim. Ecevit zamanında satanistler artmıştı şimdi de deist veya ateistler artmış olabilir ama hükümetler gelip gitse de görev üzerimizde her zaman çünkü bu çocuklar bizim :)

alanyali07

Kıdemli Üye
Anket şirketleri yokken de müslümanların tebliğ görevi vardı,
bu cümleni niye kurdun anlamadım.
sen ateist ve deist artışına dair bir veri araştırma var mı diye sordun mu? sordun
sana hem anket verilerini hem şahsi gözlemlerimi söyledim mi ? söyledim..
buna cevaben "anket şirketleri yokken de müslümanların tebliğ görevi vardı" diye bir cevap nereye oturuyor anlamadım .. :)
bu tıpkı şuna benzedi,
-ülkede grip vakası artıyor
-araştırma var mı ?
-evet var.
-zaten araştırma yokken de portakal yememiz gerektiğini biliyorduk.
püfff :D

Hepimiz çevremizden sorumluyuz, ailemizden sorumluyuz. Her aile kapısnın önünü süpürse sokaklar tetemiz olur. Kimin iktidar olduğu da önemli değil.. Görev bizim. Ecevit zamanında satanistler artmıştı şimdi de deist veya ateistler artmış olabilir ama hükümetler gelip gitse de görev üzerimizde her zaman çünkü bu çocuklar bizim :)
sokak ve çöp örneğinden gidelim.
bir bireyin kendi temizlik sorumluluğu vardır. bir de belediyelerin ve devletin.
burada bireysel sorumluluktan bahsetmiyoruz.
genele ve topluma yayılması gereken genel bilinç düzeyinden bahsediyoruz.
istanbulda çöp dağları varken, herkes evinin önünü süpürsün diye bir argüman mı öne sürüyorduk ?
yoksa iş bireysellikten çıkmış mıydı ?
diyanet işlerini lağvedelim madem senin mantığına göre, nasıl olsa kendi diyanet sorumluluğumuz kendimizin :)

ortada mevcut bir ateist deist artış sorunu var mı ? var..
"ateist deist hiç artmıyor ya da azalıyor" diye bir tane araştırma yok..
tam tersine hep arttığına yönelik araştırmalar mevcut..
bu ateist ve deistlerin kullandıkları argümanlardan birtanesi de buraya dikkat hepsi demiyorum,
-bir tanesi de-, mevcut muhafazakar yönetimlerin ve kendilerini "dindar" diye etiketlendiren kişi veya yönetimlerin ortaya koyduğu kötü örnekler..
Bunu anlamazsak sosyolojik bir olguya gözlerimi kapamış oluruz.

kimin iktidar olduğu hiç önemli değil sözün de gaf olarak alıyorum. o halde ecevit hükümetiyle akp iktidarı arasında fark yok demiş oluyorsun. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
bu cümleni niye kurdun anlamadım.
sen ateist ve deist artışına dair bir veri araştırma var mı diye sordun mu? sordun
sana hem anket verilerini hem şahsi gözlemlerimi söyledim mi ? söyledim..
buna cevaben "anket şirketleri yokken de müslümanların tebliğ görevi vardı" diye bir cevap nereye oturuyor anlamadım .. :)
bu tıpkı şuna benzedi,
-ülkede grip vakası artıyor
-araştırma var mı ?
-evet var.
-zaten araştırma yokken de portakal yememiz gerektiğini biliyorduk.
püfff :D

sokak ve çöp örneğinden gidelim.
bir bireyin kendi temizlik sorumluluğu vardır. bir de belediyelerin ve devletin.
burada bireysel sorumluluktan bahsetmiyoruz.
genele ve topluma yayılması gereken genel bilinç düzeyinden bahsediyoruz.
istanbulda çöp dağları varken, herkes evinin önünü süpürsün diye bir argüman mı öne sürüyorduk ?
yoksa iş bireysellikten çıkmış mıydı ?
diyanet işlerini lağvedelim madem senin mantığına göre, nasıl olsa kendi diyanet sorumluluğumuz kendimizin :)

ortada mevcut bir ateist deist artış sorunu var mı ? var..
"ateist deist hiç artmıyor ya da azalıyor" diye bir tane araştırma yok..
tam tersine hep arttığına yönelik araştırmalar mevcut..
bu ateist ve deistlerin kullandıkları argümanlardan birtanesi de buraya dikkat hepsi demiyorum,
-bir tanesi de-, mevcut muhafazakar yönetimlerin ve kendilerini "dindar" diye etiketlendiren kişi veya yönetimlerin ortaya koyduğu kötü örnekler..
Bunu anlamazsak sosyolojik bir olguya gözlerimi kapamış oluruz.

kimin iktidar olduğu hiç önemli değil sözün de gaf olarak alıyorum. o halde ecevit hükümetiyle akp iktidarı arasında fark yok demiş oluyorsun. :)

Ya bırak havada kalsın her şeyi bi yere oturtmak zorunda değilsin. Portakal iyidir ama 3 -4 saat arayla ye fazlasını (vucudun ihtiyaç fazlasını)vucut atıyormuş. İsraf olmasın :)

alanyali07

Kıdemli Üye
Ya bırak havada kalsın her şeyi bi yere oturtmak zorunda değilsin. Portakal iyidir ama 3 -4 saat arayla ye fazlasını ihtiyaç fazlasını vucut atıyormuş. İsraf olmasın :)
bu cidden önemli konu öyle böyle değil. :D
adamların 20 30 seneye ateist-deist oranı yüzde 40 50 çıkacak diye hedefleri bile var.
ama portakal yiyelim bari :D

gamsız

Profesör
Elin gavuru Türkiye büyüyor diye kıskanırken, bizdeki gavurlar Türkiye batıyor diyor. Söyleyin lan hanginiz gavur?

gamsız

Profesör
İHA da satarız,siha da satarız, sebzede satarız, meyvede satarız. Ama bazıları gibi VATAN satmayız.?
İmza :
TÜRK MİLLETİ nokta

gamsız

Profesör
Ahmet Stefan Akıncıoğlu
10 saat ·

Erdoğan’ın partisi 2002’de iktidâra geldiğinde dış borç 26 Milyar dolardı. Bugün Türkiye’nin sâdece mültecîlere yaptığı dış yardım 37 Milyar dolar. Bu kadarı, Erdoğan’ın neden 17 yıl sonra bile hâlâ %52 oy alabildiğini açıklamaya yeter mi ? Yoksa daha devâm ediim mi ?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Muharrem İnce kırdı geçirdi: Bana bak manavcı Recep.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
islamci-yazar-ahmet-tasgetirenden-dikkat-ceken-sozler-01021953_m2.jpg

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren TV5’te katıldığı televizyon programında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Yıldıray Oğur’un sunduğu Medya Analiz programına konuk olan Taşgetiren, bugünkü baskıyı geçmiş darbe dönemleriyle kıyasladı.

Taşgetiren, “12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat döneminde yazdım, kendimi bu zamandaki kadar kısıtlı bir duygu içinde görmedim” ifadelerini kullandı.

Bu sözlerinin ardından “Ağır mı oldu Yıldıray bey” diye soran Taşgetiren’e, Oğur, “Bence ağır oldu özellikle muhatapları açısından” diyerek yanıt vermesi dikkat çekti.

İşte o sözler:

programın tamamı:

gestapo şefi ss in kontrolündeki akp li trollerin taşgetireni de "hain" ilan etmesi yakındır... :D

vee....

ahmet-tasgetirenin-gorevine-son-verildi-21021935_m2.jpg

AKP içindeki muhalif kanada yakınlığıyla bilinen Karar gazetesinin yazarı Ahmet Taşgetiren, son dönemde hükümete yönelik sert eleştirileri ile gündeme geliyor. Üç hafta önce, Milli Görüş’ün kanalı TV5’te Yıldıray Oğur’un sunduğu Medya Analiz programına katılan Ahmet Taşgetiren’in sözleri İslamcı camiada da tartışmalara neden olmuştu. Erenköy Cemaati’nin mensubu olan Ahmet Taşgetiren programda, “12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat döneminde yazdım, kendimi bu zamandaki kadar kısıtlı bir duygu içinde görmedim” demişti.

Odatv’nin edindiği bilgiye göre, bu sözler sonrasında Ahmet Taşgetiren’in Erenköy Cemaati’nin yayın organı olan Erkam Radyo’daki programına son verildi. Konuyla ilgili Odatv’nin telefonla ulaştığı Ahmet Taşgetiren, görevine son verilmesini yalanlamayarak, “Bu konuda konuşmak istemiyorum. Daha sonra kendim yazacağım” dedi.

Odatv'nin öğrendiğine göre, Ahmet Taşgetiren'in, Erenköy Cemaati’nin bir başka yayın organı olan Altınoluk Dergisi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevinden de alındığı iddia edildi. Taşgetiren'in yerine Lütfi Aslan'ın getirildiği öne sürüldü.

Derginin internet sitesindeki künyesinde Taşgetiren'in adı şöyle yer alıyor:

tagetiren-1.jpg

Odatv.com

Ahmet Taşgetiren'in görevine son verildi

gamsız

Profesör
Recep Tayyip Erdoğan Size Ne Yaptı !!
✔Karne ile ekmek mi dağıttı ?
✔Camilerinizi ahır-pavyon mu yaptı ?
✔Yağ,Tüp,Şeker kuyruğuna mı dizdi?
✔Enflasyonu %70 e mi çıkardı ?
✔Ekonomiyi ithal bakana mı emanet etti?
✔Emeklilerin Maaş kuyruğunda ölmesine mi sebep oldu?
✔Parasızsınız diye hastanelerde ölünüzü dirinizi rehin mi bıraktı?
✔Hastanelerde tek kişilik yataklar da çift kişi mi yatırdı ?
✔Ahırdan daha pis hastanelerde hayvan gibi muamele mi gördürdü?
✔Geceden girdiğin ilaç -hastane kuyruğanda can mı teslim ettirdi?
✔Muslugunuzdan çamurlu su mu akıttı?
✔Suları kesip sırtınızda şu bidonu mu taşıttı?
✔Çöp dağları oluşturup hastalık mı peydah etti?
✔Burası gecekondu deyip evinizi başınıza mı yıktı ?
✔İmam hatipleri-Kuran kurslarını mı kapattı?
✔ Başörtüleri başından mı söktürdü?
✔ Çocuklarını 70 kişilik sınıflarda mı okuttu?
✔Mini etek giydin diye bacaklarını mı kesti?
✔Ictigin içkileri başına mı döktü ?
✔Keyfine göre bi sağ dan bi Soldan mı astı?
✔Türkiye yi IMF nin köpeği mi etti?
Ne Yaptı da Diktatör oldu
Ne Yaptı da Bu ülkenin karanlığı oldu ?

EYYYY İNSANLAR NE KADAR DA NANKÖRSÜNÜZ! !!

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Son düzenleme:

gamsız

Profesör
AKP dönemi kapanıyor, Eyy Tayyip bey! AKP iktidarında yapılan, AKP'lilerin ve gestapo şefi SS'in de sahiplendiği, başörtülü bacımıza yapılan bu taciz unutulmaz! bilesiniz...

polisin-taciz-ettigi-genc-kadin-utanc-polise-ait-1550487022-19679392860.jpeg

Polis tacizine uğrayan Merve Demirel: "Utançlarına bir utanç daha eklediler"

SEMBOLİK RESİMLER FETÖCÜNÜN KIZINA TACİZ, PATATES SOĞAN KUYRUĞU

16:03

30:49
52592552_1954240678018801_1423978110428119040_n.jpg

Polisin kendisini taciz ettiğini idda eden kadın solda, yanındaki kadın hdp milletvekili hüda kaya masada elinde saz kaldıran pir sultanı temsil ediyor. Kızın babası feto dan ihrac kardeşi dhkp-c li ama kız türbanlı?? beyni olana bukadar açıklama yeterli sanırım

RABBİNSADIKKULU YMUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ PALAVRAYA GEEELLLLLLLLLLLLLLL

gamsız

Profesör

gamsız

Profesör

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

bu da videosu...

Not: Emrinde 3000 civarı "maaşlı" akp trolü olduğu söylenen bu SS çok tehlikeli.... Bunun yapamayacağı hiçbir şey yok, Tayyip bey!

Derin devletin, Tayyip bey sonrası için hazırladığı kişidir kendisi... Ey AKP'ller siz de uyanın...

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
AKP dönemi kapanıyor, Eyy Tayyip bey! AKP iktidarında yapılan, AKP'lilerin ve gestapo şefi SS'in de sahiplendiği, başörtülü bacımıza yapılan bu taciz unutulmaz! bilesiniz...

polisin-taciz-ettigi-genc-kadin-utanc-polise-ait-1550487022-19679392860.jpeg

Polis tacizine uğrayan Merve Demirel: "Utançlarına bir utanç daha eklediler"

SEMBOLİK RESİMLER FETÖCÜNÜN KIZINA TACİZ, PATATES SOĞAN KUYRUĞU

16:03

30:49

2/3 AKP dönemi kapanıyor, AKPciler EBU CEHİL KADAR OLAMIYOR MUSUNUZ TVde PUTİNci MAOcu CİAcılar

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
YUH! AKP'li liyakatsiz yöneticiler artık ne yaptığını bilmiyor.

Not: Bu görüntü kanınıza dokunmuyorsa, kendinizden şüphe edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...