AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
zeybekci_izmir_in_sarabini_uluslararasi_marka_yapacagim_h512826_f4599.jpg

AK Parti tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Nihat Zeybekci, “Ben İzmir şarabını uluslararası marka yapmak istiyorum.” dedi.

Zeybekci: İzmir'in şarabını uluslararası marka yapacağım

gamsız

Profesör
BÜYÜK OPERASYONLA GELECEKLER. 1 YIL ÖNCEDEN YAZILDI. PAYLAŞALIM LÜTFEN
Şevki Hoca bunları bir yıl önce yazmıştı. Şimdi bir bir ortaya dökülmeye çalışılacak bu iddialar. Özellikle belediye seçimlerinden öte 2023 seçimleri için.

Bu iddiaları ise dile getiren muhalefet değil Abdullah Gül tayfası olacak. TV5 kanalının kurulup muazzam bir para akışı ile önemli isimleri transfer etmesi bunu gösteriyor. Aşağıdakileri dikkatle okuyunuz ve paylaşamayi unutmayınız.

“Efendim Ak Partiden büyük bir parça koparmadıkça muhalif kanat Reise karşı başarı kazanamaz.

Ak Partiden büyük bir parçanın kopması için de
1. İşlerin gittikçe kötüye gittiğini
2. Dış politikanın başımıza büyük belalar getireceğini
3. Hukukun ayaklara altına alındığını suçsuz insanları hapislerde yattığını
4. İnsanların güven duygusunu kaybettiğini her an polisin kapısını çalmasından endişe ettiğini
5.Ekonominin duvara dayandığını
6. Ülkede yönetim boşluğu ve zaafı olduğunu
7. Reisin yorulduğunu, doğru insanlarla yol almadığını
8. Hükümetin güç zehirlenmesi ve şımarıklık duygusu içinde Hergün fütursuz ve pervasız hatalar yaptığını
9. Hükümetin ayrı Külliyenin ayrı telden çaldığını
10. Maceracı dış politikanın ülkeyi bölünmenin eşiğine getirdiğini
Kabul ettirmeleri gerekiyor.

Bunun için içerideki kriptolar canla başla çalışıyor. Bu iddialar ete kemiğe bürünür toplum ve Ak Parti içinde geniş kabul görmeye başlarsa plan başarıya ulaşır.

Abdulhamid Han’a yaptıkları gibi…” Şu anda da dikkat ederseniz zaten TV 5 kanalı Aslında basit bir kanaldi ama şimdi çok önemli transferler yaptı. dediğimiz gibi Önümüzdeki süreçlerde Abdullah Gül öne çıkmakla beraber

Erdoğan’ı yıpratmaya devam edecekler. Oyun gerçekten çok büyük çok dikkat etmeliyiz.

Büyük operasyonla gelecekler. 1 yıl önceden yazıldı.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
zeybekci_izmir_in_sarabini_uluslararasi_marka_yapacagim_h512826_f4599.jpg

AK Parti tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Nihat Zeybekci, “Ben İzmir şarabını uluslararası marka yapmak istiyorum.” dedi.

Zeybekci: İzmir'in şarabını uluslararası marka yapacağım

Nihat Zeybekci, şarap üretiminin desteklenmesi gerektiğini belirterek "Bu bir üründür, bir sanayidir, bir ticarettir, bu bir ekonomidir. Sonuçta ben dini kimliği, kişiliği olan bir müftü değilim. Diyanet İşleri Başkanı değilim. Orası beni hiç ilgilendirmez" dedi.

Zeybekci'den şarap üretimi açıklaması: Diyanet İşleri Başkanı değilim, beni ilgilendirmez

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Perinçek: 'ELİMİZDE ERDOĞAN'IN 38 KASETİ VAR" - 13.3.2014

gamsız

Profesör
Perinçek: 'ELİMİZDE ERDOĞAN'IN 38 KASETİ VAR" - 13.3.2014

39 du lennnnn 1 tanesi ne oldu yedinmiiiiiiii, şeytanınsadık kulu deyince beyzade bozuluyor engelli olsakta görüyor iyi okusun), bir deyyuzun palavralarını rajhat rahat doğru diye paylaşmayı rabbinsadıkkulu olmak zannediyorsan DEĞİLSİN VALLAHİ DEĞİLSİN BİLLAHİ DEĞİLSİN, YÜRÜ GİT BAŞKASINI ALDAT

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Başkent Oturumları 04 TEMMUZ 2007 Çarşamba (Kanal B)

37:21

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...