Akıl ve iz'an sahiplerine Hizmet Hareketi hakkında sesleniş

ummuhan

Kıdemli Üye
"Mü'min mü'minin aynasıdır" diye bakmaya çalışıyorum şayet mü'min ise baktı kendisini gördü, yok değilse zaten lagaluga ona da vaktimiz yok :D

Kaçak

Yeni
Acaba bunlara kim itibar edip dinliyor ki ?
new york times da kucak açanlar dinliyor sanırım sadece ...
Birde senatörler :)

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
ÖSYM'den soruları çingene çaldı

Ofislere böcekleri kahyası koydu

Sahte delillerle, sürü masumu içeri HSYK'daki adamlarınız ve abileriniz koydu

Bunu gören emniyettekileriniz oynadı

Başörtüsü zaten füruattı, namaz "tedbir" den ibaretti

Başka soru mu ?

âinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz...

ahze21

Yasaklı
Yahu size birileri "İslamın 5 değil 6 şartı var, 6.sı da, Hafız olan, Namaz Kılan, Teheccüdleri kaçırmayan ve her sözü kayıt altına alınan ve daha düne kadar Malum, uzun zatın öve öve bitiremediği Fethullah Gülen Hocaefendiyi sevmemek ve küfür etmek" mi dediler. Sevap mı alıyorsunuz? Allah'ı (cc) ve Resulünü (sav) böyle mi memnun ediyorsunuz?

Peygamberimizi yalanlayanların başında hep siyasiler gelmiştir. Biraz aklınızı başınıza devşirin.

İftira atıyorlar hemen balıklama atlıyorsunuz. 3 aylar geliyor ne hazırladınız. Fethullah Gülen Hocaefendiye bol küfür mü ettim diyeceksiniz. Bu mu hocalarınızın, şeyhlerinizin verdiği virdler size. Onları da lekeliyorsunuz böyle.

Peygamber efendimiz (sav) münafıkları tanımasına rağmen onları kimseye söylememiş. Siz ne hakla "Müslümanım" diyen bir insana hakaretler yağdıran bir güruhu takip ediyorsunuz da Allah Resulünün (sav) sünnetini terk ediyorsunuz?

El vicdan! (varsa!)

Kaçak

Yeni
Ben hocaefendiye filan sövmüyorum ...
Ben otorite sevgisi uğruna müslümanların nefretini celbeden o pensilvanya beslemesine küfrediyorum ...