Akıl Müslümanlığımı & nefis müslümanlığı MÜCADELESİ YAPACAĞIZ ?

agbi

Yasaklı
Evet

KAHROLSUN diyorum Siyasi , Dini oluşum TARAFGİRLİĞİNE

Ortam Sana l ya herkes yaşamadığının burada NEFİS HOLİGANLIĞINI yapıyor.

BUGÜNKÜ SOSYAL DEYİMLE ANAYASA kabul etmiyor ALLAH cc ANAYASASI diyor diyor evet doğruda SEN ALLAH cc ANAYASASINI yaşıyormusun ?

C.Tesi tatil , Pazar tatil kabul ediyon Bunlar Bir Hiristiyan ve Bir yahudi DİNİ ÖZEL GÜNLER.

Bu tipte birini gördüm REFERANDUM a HAYIR diyecekmiş sebeb i sordum ALLAH cc ANAYASASI önemli haşa aksini söyleyen yok ta

O ZAMAN NEDEN C.TESİ PAZAR TATİL YAPIYON AÇSANA DÜKKANINI

O ZAMAN NEDEN MİLLİ BAYRAMLARDA TATİL YAPIYON ÖĞRETMENSEN GİT OKULUNA YAZIN SA HERGÜN GİT TALEBE YETİŞTİR

O zaman EMEKLİ MAAŞI ALMA , SOSYAL GÜVENLİK TEN FAYDALANMA BUNLARI YAP SONRA BU YASAYI İSTEMİYOM DE.

Nefis mücahitliği & Nefis mücadelesi & Yapmayın SANAL IORTAM da

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
müslümanlık tektir. şöyle böyle müslümanlıklar icad etmek mühendisliktir ortamı bulandırmaktır ve hayra hizmet değildir. Ortamı bulandırmayı bırakın vatanın bağımsızlığı, milletin bekası için neler yapılmalıdır. Dini bir tarafa atın demiyoruz asla. vatan ve bağımsızlık olmasa dinde yaşanmaz. bugün bağımsızlığımızi tartışılıyor, ortada dolanan iddialar ergenekona aitiddialar değidlir. ayrımı iyi yapın. ebağımsızlık olmasa din olmaz. iktidar ve büyük bir cemaat ülkeyi nereleee getirdi?? bu topraklarda hırıstiyanlık yeniden hortluyor.. siz hala müslümanlık türünden bahsediyorsunuz. allah aşkına siz hep haklımsıını, hep siz mi haklısınız. bizim söylemelrimizin hiç mi doğruluğu yok. akp ve cenaat tarafgirliği yapanlar vebal altındalar. yazık. etki ajanlığı yapmayın artık. yanlış yapıyorsunuz.

agbi

Yasaklı
müslümanlık tektir. şöyle böyle müslümanlıklar icad etmek mühendisliktir ortamı bulandırmaktır ve hayra hizmet değildir. Ortamı bulandırmayı bırakın vatanın bağımsızlığı, milletin bekası için neler yapılmalıdır. Dini bir tarafa atın demiyoruz asla. vatan ve bağımsızlık olmasa dinde yaşanmaz. bugün bağımsızlığımızi tartışılıyor, ortada dolanan iddialar ergenekona aitiddialar değidlir. ayrımı iyi yapın. ebağımsızlık olmasa din olmaz. iktidar ve büyük bir cemaat ülkeyi nereleee getirdi?? bu topraklarda hırıstiyanlık yeniden hortluyor.. siz hala müslümanlık türünden bahsediyorsunuz. allah aşkına siz hep haklımsıını, hep siz mi haklısınız. bizim söylemelrimizin hiç mi doğruluğu yok. akp ve cenaat tarafgirliği yapanlar vebal altındalar. yazık. etki ajanlığı yapmayın artık. yanlış yapıyorsunuz.

Hatırlarsınız

Daha evvel yazdıklarımı ?

Hatta iyi b,lirsiniz ASELSAN daki intiharları.Bu konu hakkında yeni konu açtım lütfen okuyun.

Bu konunun ana fikride TOPLUM MÜHENDİSLERİ tarafından BİRLİĞİN bozulması için attığı Fitneye alet olanların DİKKATİNİ ÇEKMEKTİR.

Mesleğin gereği pek İnternete giremiyorsunuz bundan dolayı sizinle devamlı istişare edemiyoruz.Hantepe olayındada sizin yazdığınız mesaja cevap verdim uzun süre oldu galiba okumamışsınız.

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
konuyu başka mecralara çekmeyin. dar alanda tartışın ki mesele iyi anlaşılsın..
stv bile eksen kaymasına uğradı... diğer tv lere benzemeye başladı.
derim yoksa..

agbi

Yasaklı
konuyu başka mecralara çekmeyin. dar alanda tartışın ki mesele iyi anlaşılsın..
stv bile eksen kaymasına uğradı... diğer tv lere benzemeye başladı.
derim yoksa..

Bana deyin.

STV nin hangi porogramı VATAN alehine.

veya

İSLAM alehine.

İşte HANTEPE olayları & Cami Bonbalanma olayları eski TEK TÜRKİYE DİZİSİ vb.vb.vb.

Mutlak hatalarda olacaktır olmaması imkansız.

Fakat asla KALIC HATA olmaz.

İslam dan bahsediyorsun.

ALLAH aşkına Cevap ver ERGENEKON DAVASI SANIKLARININ VE ONLARI DESTEKLEYENLERİN İSLAM a bakış açısı ?

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
akp hep dosdoğrumu.. f.g cemaati hep dosdoğrumu.. vahiy mi alıyorlarda yanılmıyorlar. onları eleştirenler hep yanlış ve haksızmı?*
unutmayın zehiri altın kupada sunarlar.
eleştiri yapanlar hep yanlış ve haksızmı? azıcık bi seslerini dinleyin yahu.