AK Parti´den CHP ye bir oy giderse Saadet Partisi´ne üc oy gider

forumdayim

Profesör
cok güzel yerden yakalamissiniz, tebrikler, bu vesile ile onlarin p.. olduklarida tesccillenmis oldu...

ıtri

Üye
Eski bir olay. Yeniden niçin hatırlatma lüzümu hissettiniz? SP li arkadaşlar kızacak şimdi..

|SEÇKiN|

Profesör
Bu konusmalar kamara önünde olan konusmalar.

yok, bu verilen konuşmalar belli ki gizlice çekilmiş görüntüler. farkında değil adam.
Kılıçdaroğlu'nun ipliği çok erken çıkmağa başladı pazara... Sanırım fazla uzun ömürlü olmayacağa benziyor. Hele de Tayyip Bey'in karşısında hiç şansı yok!
Mahut medya'nın balon gibi şişirmesiyle siyaset arenasında çok fazla yol alınamayacağını öğrenecektir yakında,
o da, onun peşindeki pembe gözlüklü keramet bekleyen zavallılar da!

agbi

Yasaklı
YEREL SEÇİMLER de çok yazdım.

PARTİ BAZINDA MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER oyuna geliyorsunuz İslam a bakış açıları belli olanlar İSTANBUL da SP adayı ulusalcı BEKAROĞLU nu Ankarada ise MHP adayını destekliyorlar.

OY İÇİN BU TUZAĞA DÜŞMEYİN.

Şükür rabbime AK Parti benim için GERÇEK MİLLİ GÖRÜŞÇÜ seçimi kazandı fakat SP si AK partiye zarar verdi bu zarar yalnız AK parti için olmadı.

bakış

Kıdemli Üye
sayın maksut ibrahim olayı bile anlamadın.kalkmış konu açıyorsun.ne kamera önü.yayından önce konuşulanlar bunlar.yani kamera arkası....
olayın en garip yönü ney biliyormusunuz.bir tv'nin stüdyosunda bu görüntüler çekiliyor.ama rakip kanallara bu görüntüler servis yapılyor.bana hiç inandırıcı gelmiyor.

Elbetteki söyledikleri doğrudur.Saadet ne kadar güçlenirse akp o kadar az oy alır.Akpartililer kendilerine göre hesap yaparken sen solcuları armut mu topluyor sanıyorsun...Onlarında kendilerine göre hesapları var..
bu arada numan kurtulmuşun o tv'ye çıkarak birşeyler söylemesi saadete oy kazandırır.Bizler saadetliyiz ancak bir o kadarda akp'nin oy kaybetmesini isteriz.zaten gayelerimizden biride budur.
o spikerin kendi adayı için birşeyler konuşması bizi bağlamaz.biz istanbul belediyesini solculardan aldık,yine solculardan alırız.
Bunları konuşacağımıza,belediyeyi adam gibi yönetirsin,korkmassın,anlının aklığıyla seçimlere girersin ve kazanırsın.
İstanbulda 6 belediyeyi akparti kaybetti,bunları kanuşalım maksut ağa....hemde saadet partisinin oylarını bile katsak ak parti alamıyordu o belediyeleri...

|SEÇKiN|

Profesör

SP si AK partiye zarar verdi bu zarar yalnız AK parti için olmadı.

Acı ama, gerçek ne yazık ki!
Ak Parti bu ülkeye hiçbir iyilikte bulunmamış olsa dahi, sadece şu Ergenekon denen ahtapot çetesini deşifre edip ipliğini pazara çıkarması bugüne kadar gelmiş geçmiş cümle iktidarların sevaplarından çok daha üstündür. Ve bu bile yeterlidir, onları desteklemek, arkalarından gitmek için.

Yıllarca peşinden gittiğimiz sevgili Erbakan hocamız, hiç şüphesiz bilerek değil ama, onlarca yıldır ihtilallere zemin hazırlamak için kullanıldı.
Bu oyun hala farkedilemediyse ne diyelim, Rabbim "Bizans'ın torunları"na yardımcı olsun!

kemalali

Profesör
sayın maksut ibrahim olayı bile anlamadın.kalkmış konu açıyorsun.ne kamera önü.yayından önce konuşulanlar bunlar.yani kamera arkası....
olayın en garip yönü ney biliyormusunuz.bir tv'nin stüdyosunda bu görüntüler çekiliyor.ama rakip kanallara bu görüntüler servis yapılyor.bana hiç inandırıcı gelmiyor.

Elbetteki söyledikleri doğrudur.Saadet ne kadar güçlenirse akp o kadar az oy alır.Akpartililer kendilerine göre hesap yaparken sen solcuları armut mu topluyor sanıyorsun...Onlarında kendilerine göre hesapları var..
bu arada numan kurtulmuşun o tv'ye çıkarak birşeyler söylemesi saadete oy kazandırır.Bizler saadetliyiz ancak bir o kadarda akp'nin oy kaybetmesini isteriz.zaten gayelerimizden biride budur.
o spikerin kendi adayı için birşeyler konuşması bizi bağlamaz.biz istanbul belediyesini solculardan aldık,yine solculardan alırız.
Bunları konuşacağımıza,belediyeyi adam gibi yönetirsin,korkmassın,anlının aklığıyla seçimlere girersin ve kazanırsın.
İstanbulda 6 belediyeyi akparti kaybetti,bunları kanuşalım maksut ağa....hemde saadet partisinin oylarını bile katsak ak parti alamıyordu o belediyeleri...

"Numan Kurtulmuş: "Yetişmemizde Sezai Karakoç, Necip Fazıl, Cemil Meriç, Kemal Tahir, Tarık Buğra, Aliya İzzet Begoviç, Muhammet İkbal, Ali Şeriati'nin çok etkisi oldu."

ıtri

Üye
Sayın Bakış anlamadığım bir şey var:

Bakın eğer SP ve AKP at başı gidiyor olsalar, birinin kaybetmesiyle diğeri kazanıyor olsa inanın bu kardeş kavgasına bir şey demiyeceğim. Ama AK parti Sizin oyunlarla, planlarla gittiğinde CHP gelirse -ki geliyordu neredeyse. Başka partiler gelirse daha mı iyi olur?

Siz "diğer partiler AKP den daha kötüdür, gelsinler" mi diyorsunuz,
yoksa "ülke ne kadar kötü olursa o kadar SP nin yolu açılır" mı diyorsunuz?

Yine merak ettim işte.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
biz istanbul belediyesini solculardan aldık,yine solculardan alırız.

Sayin bakis istanbul belediyesini solculardan alamazsiniz.

Almaya kalkissaniz yüzünüz kizarir.

Yüzünüz kizardigi icinde alamazsiniz.

Ayrica istanbul belediyesini solculardan Tayyip Edogan aldi.

Siz bu gidisle Tayyip Erdogani Basbakan da yaptik dersiniz?

agbi

Yasaklı
Sayın Bakış anlamadığım bir şey var:

Bakın eğer SP ve AKP at başı gidiyor olsalar, birinin kaybetmesiyle diğeri kazanıyor olsa inanın bu kardeş kavgasına bir şey demiyeceğim. Ama AK parti Sizin oyunlarla, planlarla gittiğinde CHP gelirse -ki geliyordu neredeyse. Başka partiler gelirse daha mı iyi olur?

Siz "diğer partiler AKP den daha kötüdür, gelsinler" mi diyorsunuz,
yoksa "ülke ne kadar kötü olursa o kadar SP nin yolu açılır" mı diyorsunuz?

Yine merak ettim işte.

Forum daki Siyasi temelli MİLLİ GÖRÜŞÇÜ SP lilerin yazdıklarına bakarsanız çok rahat anlarsınız.

Türkiye kötü olacakki onlarda bunu Fırsat bilecekler.

SLOGAN dan başka hiç bir şey yaptıkları yok.

Yeterki SİYASİ RANT OLSUN onlar CHP ile bile ORTAK lık yaparlar ( Numan bey in yapacağına inanmıyorum siyasi nezaket olarakcevap verdi o zaman DEVRİK BAYKAL a )

agbi

Yasaklı

Hangi belediyeler ?

isterseniz tüm Türkiyede SP yüzünden SOL a geçen belediyelerin listesini yapalımmı.Sayenizde

bakış

Kıdemli Üye
Ayrica istanbul belediyesini solculardan Tayyip Edogan aldi.
tabi tabi.yurt çapında kazanılan 450 belediyenin hepsini belediye başkan adaylarımız kazandı.milli görüşün bunda hiç katkısı yok.
herzaman RUHTAN bahsedenler burda şimdi BEDENDEN bahsetmeye başladılar.İSTANBULU TAYYİP ERDOĞAN ALMIŞ.
nasıl almış,halk nasıl tanımış....sakın ola tayyip erdoğan iett sporda top oynarken,istanbul halkı onu tanumış olmasın.
biliyorsunuz iett spor dünyaca ünlü takımlarımızdan biridir.tayyip erdoğanıda istanbul halkı ordan tanımıştır ve ona oy vermiştir(!)
Ya koverin beni

bakış

Kıdemli Üye
Hangi belediyeler ?

isterseniz tüm Türkiyede SP yüzünden SOL a geçen belediyelerin listesini yapalımmı.Sayenizde
Yahu sen bir kere akpartili değildin neden bu kadar iştahlı yazıyorsun.İnan bana söylediğin lafa çocuklar güler.
sp yüzünden belediyeleri sol almış.
mademki belediyeleri sol almış.neden saadetli adaylara yüklenmedi akpartililer...saadetin kıl payı kaybettiğ yerler var.Neden akpartililer desteklemediler saadeti..

agbi

Yasaklı
tabi tabi.yurt çapında kazanılan 450 belediyenin hepsini belediye başkan adaylarımız kazandı.milli görüşün bunda hiç katkısı yok.
herzaman RUHTAN bahsedenler burda şimdi BEDENDEN bahsetmeye başladılar.İSTANBULU TAYYİP ERDOĞAN ALMIŞ.
nasıl almış,halk nasıl tanımış....sakın ola tayyip erdoğan iett sporda top oynarken,istanbul halkı onu tanumış olmasın.
biliyorsunuz iett spor dünyaca ünlü takımlarımızdan biridir.tayyip erdoğanıda istanbul halkı ordan tanımıştır ve ona oy vermiştir(!)
Ya koverin beni

Bir ata sözü vardır ama abiyane ben anlam olarak yazayım

BAZI ÇIRAKLAR USTALARINI KAT KAT GEÇERLER

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Hangi belediyeler ?

Agbi bir tanesini söyleyeyim. 2004 yerel secimlerde Trabzonda SP belediyeyi CHP ye verdi.

2009 Senesinde AK parti Trabzon belediyesini CHP den aldi.

Sayin bakis bunu demek istedi galiba?

bakış

Kıdemli Üye
bazı değil abi 450 belediye başkanı diyorum..Çırak ustayı geçemez.Çırak önce usta olur,sonra eski ustasını geçer buna amenna...

agbi

Yasaklı
Yahu sen bir kere akpartili değildin neden bu kadar iştahlı yazıyorsun.İnan bana söylediğin lafa çocuklar güler.
sp yüzünden belediyeleri sol almış.
mademki belediyeleri sol almış.neden saadetli adaylara yüklenmedi akpartililer...saadetin kıl payı kaybettiğ yerler var.Neden akpartililer desteklemediler saadeti..

HALA ANLIYAMADINIZMI ?

Ben CHP ye giden başkanlıklara KAHROLUYORUM.

Fakat siz AK Parti kaybettikçe SEVİNENLERDENSİNİZ.

Agbi bir tanesini söyleyeyim. 2004 yerel secimlerde Trabzonda SP belediyeyi CHP ye verdi.

2009 Senesinde AK parti Trabzon belediyesini CHP den aldi.

Sayin bakis bunu demek istedi galiba?

Müslüman ların en büyük AÇIĞI Ene leridir.

Yumuşak karnı da CEM olamamalarıdır.

Bakış CHP ile ortak olmak için AK partinin kaybetmesini gönülden ister.