AK Parti´den CHP ye bir oy giderse Saadet Partisi´ne üc oy gider

|SEÇKiN|

Profesör
Saadet'in bir daha iktidar olmasının nostaljik bir ütopyadan ibaret olduğunu biliyor arkadaşlarda, dertleri AK PARTİ'nin oy kaybetmesi.
sahi yav, bunu bir de ergenekoncular istemiyor muydu?
yok, yok... saçmalıyorum ben!

agbi

Yasaklı
Yahu sen bir kere akpartili değildin neden bu kadar iştahlı yazıyorsun.İnan bana söylediğin lafa çocuklar güler.
sp yüzünden belediyeleri sol almış.
mademki belediyeleri sol almış.neden saadetli adaylara yüklenmedi akpartililer...saadetin kıl payı kaybettiğ yerler var.Neden akpartililer desteklemediler saadeti..

Agbi bir tanesini söyleyeyim. 2004 yerel secimlerde Trabzonda SP belediyeyi CHP ye verdi.

2009 Senesinde AK parti Trabzon belediyesini CHP den aldi.

Sayin bakis bunu demek istedi galiba?

bazı değil abi 450 belediye başkanı diyorum..Çırak ustayı geçemez.Çırak önce usta olur,sonra eski ustasını geçer buna amenna...

Sizinle ne zaman AKIL BAZINDA KARŞILIKLI YAZIŞACAĞIZ.

Acaba usta hayatında ençok gördüğü % kaçtır ama çırağı talebesi % kaçları gördü ?

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
tabi tabi.yurt çapında kazanılan 450 belediyenin hepsini belediye başkan adaylarımız kazandı.milli görüşün bunda hiç katkısı yok.
herzaman RUHTAN bahsedenler burda şimdi BEDENDEN bahsetmeye başladılar.İSTANBULU TAYYİP ERDOĞAN ALMIŞ.
nasıl almış,halk nasıl tanımış....sakın ola tayyip erdoğan iett sporda top oynarken,istanbul halkı onu tanumış olmasın.
biliyorsunuz iett spor dünyaca ünlü takımlarımızdan biridir.tayyip erdoğanıda istanbul halkı ordan tanımıştır ve ona oy vermiştir(!)
Ya koverin beni

Tayyip Erdogan Basbakanligi solculardan 2002 de nasil aldiysa

Istanbul belediyesinide 1994 de ayni sekilde solculardan aldi.

Sayin bakis siz belediyeleri chp ye vermesini bilirsiniz.

Tayyip erdoganda chp den almasini iyi bilir.

agbi

Yasaklı
Yahu sen bir kere akpartili değildin neden bu kadar iştahlı yazıyorsun.İnan bana söylediğin lafa çocuklar güler.
sp yüzünden belediyeleri sol almış.
mademki belediyeleri sol almış.neden saadetli adaylara yüklenmedi akpartililer...saadetin kıl payı kaybettiğ yerler var.Neden akpartililer desteklemediler saadeti..

Agbi bir tanesini söyleyeyim. 2004 yerel secimlerde Trabzonda SP belediyeyi CHP ye verdi.

2009 Senesinde AK parti Trabzon belediyesini CHP den aldi.

Sayin bakis bunu demek istedi galiba?

Saadet'in bir daha iktidar olmasının nostaljik bir ütopyadan ibaret olduğunu biliyor arkadaşlarda, dertleri AK PARTİ'nin oy kaybetmesi.

Yok saçmalamıyorsunuz.

Forum daki SP liler ERGENEKONCULARLA KARŞILAŞTIRDIĞINIZDA BU KONUDA BEŞ BASARLAR hatta dua edenler vardır AK parti kapatılsında oylar bize gelsin.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Yok saçmalamıyorsunuz.

Forum daki SP liler ERGENEKONCULARLA KARŞILAŞTIRDIĞINIZDA BU KONUDA BEŞ BASARLAR hatta dua edenler vardır AK parti kapatılsında oylar bize gelsin.

Agbi SP Liler AK Parti yok olsun, chp iktidara gelsin diye dua ediyorlar.

SP Lilerde biliyorlarki SP iktidara gelemez.

Ak parti secimlere katilmasa sp %15 alir, ayni 1999 secimlerine FP %15 aldigi gibi.

Agbi bunlari anlamak icin insanda gören göz olmasi gerekir.

AynAlı

Kıdemli Üye
milli görüş artık tarih olmuş durumda..

bakış

Kıdemli Üye
Bir de,
"Müminin firâsetinden korkun ve sakının!. Çünkü o Allah’ın nuruyla bakar." (Tirmizî, "Tefsîru’l-Kur’ân, 16)

buyruğunu idrak edebilecek iz'an!
Şu ırakta ölen 1,5 milyon müminden bahsediyorsun demi kardeşim.veya başbakan mümin diğerleri sade müslüman öylemi?

bakış

Kıdemli Üye
saçmaladığın belli tipik bir aşırı akpartilisin,tayyip erdoğanı bile geçmişsin.
saadet akpartinin oy kaybetmesini istiyor,ergenekonda istiyor,o halde saadet ergenekoncudur.
Böyle saçmalığı ilk defa duyuorum.
yüzde 60 muhalaefet var,hepsi ergenekoncu(!)

agbi

Yasaklı
Şu ırakta ölen 1,5 milyon müminden bahsediyorsun demi kardeşim.veya başbakan mümin diğerleri sade müslüman öylemi?

saadet akpartinin oy kaybetmesini istiyor,ergenekonda istiyor,o halde saadet ergenekoncudur.

HAK EDİYORSUNUZ AMA

Yerel seçimlerde bilhassa Ankara ve İstanbul Belediye başkanlarınızın demeçleri ortada ve ULUSALCILAR

Her zaman diyorum

Numan Bey gibi bir kıymeti bile harcıyacaksınız.

Ayrıca Kim Mümüin kim Müslüman ı Erbakan ın demeçlerinden öğrenebilirsiniz
.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Sayin bakis senin düsüncene göre Mekkede ve Medinede Sehid olan Müslümanlarin hesabini Hazreti Muhammed sav verecek degilmi?

agbi

Yasaklı

Irak ta şuan iç savaş var ŞİA & SÜNNİ savaşı.

Bakış bey SİYASİ TARAFGİRLİKLE BAKMAYIN IRAK olayına.

Siz ve sizin gibi düşünenler yalnızca konuşursunuz.

ve savunmanız hazırdır.

İKTİDAR OLAMADIK AZ ZAMAN HÜKÜMETTE KALDIK.

|SEÇKiN|

Profesör
o hadis-i şerifi chp'yi AK PARTİ'ye tercih edebilecek kadar gözlerini karartan kardeşlerimiz için yazıverdim abim.
kuruluş amacı bu memleketten islâm'ın köklerini silmek olan bir partiyi sırf tayyip bey düşmanlığı yüzünden tercih edebilecek kadar partizanlık güdenlere siz başka ne diyebilirsiniz ki...

Azimli

Ordinaryus
AKP den daha AKp li olan AKP holiganları eskileri hortlatıp, hortlatıp koleni halinde bu kadar SAADET e saldırıyorsa!
bu demek oluyorki! SAADET partisi düşündüğümüzden dahada hızla yükseliyor :D
benim merak ettiğim birşey daha var :thinking:
bu kadar saldırırken, SAADET in yükselişine çelme takmak için elllerinden gelenden fazlasını yapmaya çalışırken, saadetin yükselişinin önlenemediğini görüp, kabul ettiklerinde nasıl çark edip, SAADET lilerden çok SAADET li olacaklar :thinking:
sabırla bekleyip görücez

agbi

Yasaklı
AKP den daha AKp li olan AKP holiganları eskileri hortlatıp, hortlatıp koleni halinde bu kadar SAADET e saldırıyorsa!
bu kadar saldırırken, SAADET in yükselişine çelme takmak için elllerinden gelenden fazlasını yapmaya çalışırken, saadetin yükselişinin önlenemediğini görüp, kabul ettiklerinde nasıl çark edip, SAADET lilerden çok SAADET li olacaklar :thinking:
sabırla bekleyip görücez

AZİMLİ Hnm.ablacığım aklınız yetiyormu benimle teke tek akıl bazında istişareye.

SP si asla % 10 u aşamaz YEREL SEÇİMLERE KANMAYIN.

Birde Oy için CHP vari hareket etmeyin.

Özür dilerim ama YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIR USLUBÜNÜZLE BİR YERE GİDEMEZSİNİZ.

MİLLİ GÖRÜŞ RUHU MÜSLÜMAN KARDEŞLERİ İLE MÜCADELE ETMEZ MİLLİ GÖRÜŞ RUHU RUHUNA KARŞI OLANLARLA MÜCADELE EDER.

Bugünden sonra size MİLLİ GÖRÜŞ RUHUNU ÖĞRETECEK NE ZAMANIMIZ NEDE SABRİMIZ VAR.

Azimli

Ordinaryus
AZİMLİ Hnm.ablacığım aklınız yetiyormu benimle teke tek akıl bazında istişareye.

SP si asla % 10 u aşamaz YEREL SEÇİMLERE KANMAYIN.

Birde Oy için CHP vari hareket etmeyin.

Özür dilerim ama YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIR USLUBÜNÜZLE BİR YERE GİDEMEZSİNİZ.

MİLLİ GÖRÜŞ RUHU MÜSLÜMAN KARDEŞLERİ İLE MÜCADELE ETMEZ MİLLİ GÖRÜŞ RUHU RUHUNA KARŞI OLANLARLA MÜCADELE EDER.

Bugünden sonra size MİLLİ GÖRÜŞ RUHUNU ÖĞRETECEK NE ZAMANIMIZ NEDE SABRİMIZ VAR.
özür dilerim ama ben sizden daha yavuz hırsız tanımadım bu forumda

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
sabırla bekleyip görücez

Kendinize yazik ediyorsunuz. 8 Seneden beri birinci parti olacagiz diyen sizsiniz.

Sonuncu parti olanda sizsiniz.

Insanda biraz utanma duygusu olmasi gerekir.

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Azimli Abla, Agbi Abiyi iyi dinleyiniz, zira ikitdara nasıl gelinir çok iyi bilirler.

Bu kardeşlerimiz 11 Eylül talebeleridir. Bush bütün dünyaya 11 Eylül sonrası bir siyaset şekli öğretti: "Ya bizdensiniz ya onlardan"

AKP'liler bunu çok iyi beceriyorlar.

Onlarca ya AKP'lisin ya CHP'li. AKP'li değilsen SP'li ol CHP'lisin, DP'li ol CHP'lisin.

Bunlar kendilerine demokrat derler. D'si onlara daha gelmemiş.

Onlara göre bu ülkeyi sevmek, dindar olmak, ehl-i hak olmak için AKP'de olmalısın.

Değilsen, kafir de olursun, münafık da, cuntacı da, CHP'li de, Ergenekoncu da
Pardon ya! Sanırım bu tarzı ilk Erbakan başlattıydı. Hani derdi ya "Türkiyede Müslüman sayımı yapılacak. Refaha oy veren müslamanlar, bir de Refaha oy vermeyen patates Müslümanları"

Fesübhanallah. Keşke Refah zamanı forum olsa idi de geri dönüp bakabilseydik. Şu an biribirine düşman gibi davranan şu kardeşler, o zaman aynı parti de oldukları için "can-ciğer" olacaklardı.
Sırf bir parti uğruna şu başlıkta yazılanlara bak.
Siyasetten ve şeytandan Allaha sığınırım

Azimli

Ordinaryus
Kendinize yazik ediyorsunuz. 8 Seneden beri birinci parti olacagiz diyen sizsiniz.

Sonuncu parti olanda sizsiniz.

Insanda biraz utanma duygusu olmasi gerekir.
biz herzaman birinci partiyiz
hiç başka türlüsünü düşünmedim
asıl utanması gerekenler kimin atı kişnemeye başlarsa oraya koşanlardır

Azimli

Ordinaryus
Azimli Abla, Agbi Abiyi iyi dinleyiniz, zira ikitdara nasıl gelinir çok iyi bilirler.

Bu kardeşlerimiz 11 Eylül talebeleridir. Bush bütün dünyaya 11 Eylül sonrası bir siyaset şekli öğretti: "Ya bizdensiniz ya onlardan"

AKP'liler bunu çok iyi beceriyorlar.

Onlarca ya AKP'lisin ya CHP'li. AKP'li değilsen SP'li ol CHP'lisin, DP'li ol CHP'lisin.

Bunlar kendilerine demokrat derler. D'si onlara daha gelmemiş.

Onlara göre bu ülkeyi sevmek, dindar olmak, ehl-i hak olmak için AKP'de olmalısın.

Değilsen, kafir de olursun, münafık da, cuntacı da, CHP'li de, Ergenekoncu da
Pardon ya! Sanırım bu tarzı ilk Erbakan başlattıydı. Hani derdi ya "Türkiyede Müslüman sayımı yapılacak. Refaha oy veren müslamanlar, bir de Refaha oy vermeyen patates Müslümanları"

Fesübhanallah. Keşke Refah zamanı forum olsa idi de geri dönüp bakabilseydik. Şu an biribirine düşman gibi davranan şu kardeşler, o zaman aynı parti de oldukları için "can-ciğer" olacaklardı.
Sırf bir parti uğruna şu başlıkta yazılanlara bak.
Siyasetten ve şeytandan Allaha sığınırım
siz hiç merak etmeyin kardeş SAADET barajı aşacak ALLAH ın izniyle ve yıldızının parladığını görür görmez bunlar SAADETE koşarken, öne geçmek için bizide çiğnemeye kalkacaklar :D