AK Parti Bizler üzerimize düşeni yaptık SIRA SENDE Yoksa Yakana yapışırız..

agbi

Yasaklı
AK Parti Bizler üzerimize düşeni yaptık SIRA SENDE Yoksa Yakana yapışırız..

Allah ebeden Razı olsun KOTKU Hz lerin vesile olduğu ERBAKAN ın ilk adımlarını attığı Mekanı cennet olsun ÖZAL ın geliştirdiği TÜRK SİYASİ tarihinde ALLAH cc izni ile AK Parti vesilesi ile biryerlere gelindi.

Sakın ŞIMARMAYIN burada iseniz sizleri buraya getiren TEMELLERİ unutmayın.

Daha düne kadar SİYASİ SİSTEMİ & YARGI SİSTEMİNİ bildiğimizden yapamadıklarınızın arkasında durduk fakat ARTIK YAPAMAZSANIZ bizlere göre KENDİNİZİ ÖZ ELEŞTİRİYE YATIRIN.

ALLAH cc İslam a hizmet etmek isteyen Vatanına Hizmet eden her kişiden desteğini esirgemesin.Amin.

bakış

Kıdemli Üye
Agbi dün zafer sarhoşuydun.Bugün ayıktın galiba.
Chp'Den çok milli görüşçüleri eleştirdin durdun.Yüzüne su attık yine ayılmadın.Neyse günaydın.Rabbim affetsin.

agbi

Yasaklı
Chp'Den çok milli görüşçüleri eleştirdin durdun.Yüzüne su attık yine ayılmadın.Neyse günaydın.Rabbim affetsin.

Benim mesajlarıma cevap yazmak için YAZMA.

Burada benim MİLLİ GÖRÜŞ ü ELEŞTİRDİĞİM bırak konumu mesajımı göster HERKESTEN ÖZÜR DİLEYİM.Haa evet SENİN GİBİ PARTİ TEMELLİ SİYASİ ÇIKAR TEMELLİ MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİ Tüm yaşamımda ELEŞTİRECEĞİM.

Bugüne kadar AK Parti yi savunduysam SİZ ve SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN karşısında olmak içindi vede olacağım.

YALNIZ

Bu referandumla aldığı EVET ile AK Parti daha önce yapmak istedikleri ama SİSTEM GEREĞİ yapamadıklarını yeni uygulamalar yaşama geçtiği zaman da YAPMAZSA İŞTE BENDE ELEŞTİRİLER başlar.

BAKIŞ tekrar ediyorum bana cevaben yazdığın mesajlara dikkat et önce düşün ASLA HAKARET ETMEM ama verdiğim cevaplar ağır olur ana fikir olarak .

agbi

Yasaklı

Burada benim MİLLİ GÖRÜŞ ü ELEŞTİRDİĞİM bırak konumu mesajımı göster HERKESTEN ÖZÜR DİLEYİM.Haa evet SENİN GİBİ PARTİ TEMELLİ SİYASİ ÇIKAR TEMELLİ MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİ Tüm yaşamımda ELEŞTİRECEĞİM.

Bugüne kadar AK Parti yi savunduysam SİZ ve SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN karşısında olmak içindi vede olacağım.

YALNIZ

Bu referandumla aldığı EVET ile AK Parti daha önce yapmak istedikleri ama SİSTEM GEREĞİ yapamadıklarını yeni uygulamalar yaşama geçtiği zaman da YAPMAZSA İŞTE BENDE ELEŞTİRİLER başlar.

BAKIŞ tekrar ediyorum bana cevaben yazdığın mesajlara dikkat et önce düşün ASLA HAKARET ETMEM ama verdiğim cevaplar ağır olur ana fikir olarak .

BAKIŞ

Bakıyorum açtığın konulara yazdığın mesajlara CHP yi eleştirmen % 1 bile değil kalan ı ise MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİ TENKİT ETMEK ; YARGILAMAK

Allah cc sana akıl vermedimi bu aklı yalnızca MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİ TENKİT ETMEK VE YARGILAMAK İÇİN mi verdi ?

Demekki SİYASİ TARAFGİRLİK TEMELLİ NEFSİN senin AKLININ ÖNÜNE GEÇMİŞ ki hep NEFİS SARHOŞU olmuşsunuz.

Dergaz

Profesör
Onlarca yildir oturmus, kadrolasmis bir sistem ''ha'' deyince degismez duzelmez. Uzun ve yorucu bir surec olucak yani.

YALNIZ

Sevgili ağbi sizce AKP'nin şimdi yapması gereken nedir?Bence dokunulmaz yasalara çok hızlı bir şekilde gidilmesi lazım.

agbi

Yasaklı
Onlarca yildir oturmus, kadrolasmis bir sistem ''ha'' deyince degismez duzelmez. Uzun ve yorucu bir surec olucak yani.

Sevgili ağbi sizce AKP'nin şimdi yapması gereken nedir?Bence dokunulmaz yasalara çok hızlı bir şekilde gidilmesi lazım.

Doğru olan iki tespit.

ADAMLAR YILLAR BOYU sistemleri için İNSAN a YATIRIM YAPTILAR ve yetiştirdikleri kişileri BELİRLİ YERLERE KİLİT NOKTALARA YERLEŞTİRDİLER ve bunları hazırladıkları kanunlarla YERLERİNİ SAĞLAMLAŞTIRDILAR.

Konu açmıştım 5,10 SENE SONRASININ DEĞİL 40 , 50 SENENİN SONRASI PLANLARINI yaparlar SENERYOLARI da hazırdır A & B & C ...... PLAN VE SENARYOLAR.

KISACASI en az 5,6 sene sonra KESİN DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLECEĞİZ.

ŞÜKÜR ALLAH a ADIMLAR ATILDI BASAMAKLAR ÇIKILMAYA BAŞLADI.

ŞUAN ÖRNEKLER VEREBİLİRİM FAKAT SAKINCALI anlayan anlar.

agbi

Yasaklı
AK Parti’ye mesaj

Elbette, bu sonuçlardan iktidar partisi AK Parti’nin de çıkarması gereken çok önemli dersler var. Zafer sarhoşluğuna girerse gelecek yıl yapılacak seçimlerde büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

1- Kampanya sürecinde görüldü ki, işsizlik hala siyasi tercihlerde çok önemli bir unsur olarak ilk sıralarda yer alıyor.

2- Sahil şeridi, Kadıköy, Beşiktaş ve Çankaya gibi bölgelerdeki oy dağılımı, “yaşam tarzına müdahale” fobisinin hala canlılığını koruduğunu gösteriyor.

3- Terörle mücadelede izlenecek stratejinin ince ayara muhtaç olduğu gözlemleniyor.

Şamil TAYYAR ın yazısından alınmadır.

Azimli

Ordinaryus
AK Parti’ye mesaj

Elbette, bu sonuçlardan iktidar partisi AK Parti’nin de çıkarması gereken çok önemli dersler var. Zafer sarhoşluğuna girerse gelecek yıl yapılacak seçimlerde büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

1- Kampanya sürecinde görüldü ki, işsizlik hala siyasi tercihlerde çok önemli bir unsur olarak ilk sıralarda yer alıyor.

2- Sahil şeridi, Kadıköy, Beşiktaş ve Çankaya gibi bölgelerdeki oy dağılımı, “yaşam tarzına müdahale” fobisinin hala canlılığını koruduğunu gösteriyor.

3- Terörle mücadelede izlenecek stratejinin ince ayara muhtaç olduğu gözlemleniyor.

Şamil TAYYAR ın yazısından alınmadır.
Şamil TAYYAR iyi taktik vermiş
fos çıkarsa çıkış yolu

reis

Kıdemli Üye
Önümüzdeki yıl genel seçim var.
Ak Parti her şeyi bir kenara bırakıp o seçime çalışmalı..

Artık anlaşıldı ki dünyaları da versen, tüm yatırımları da yapsan ege ve akdeniz sahilleri ile trakya sana düşmanlık etmekten gıdım vazgeçmeyecek. Yedikleri kaba pislemeyi marifet sayacaklar..

Bunların sana ve bize olan düşmanlıklarının maddi ya da ekonomik meselelerden değil, inançtan kaynaklandığı artık kabak gibi meydana çıkmıştır...

Akdeniz, Ege, Trakya, Tunceli, Artvin gibi yerlere yapılan tüm yatırımların durdurulması elzemdir.

Sırf o bölgelerdeki inanç düşmanlarını kazanacağım diye bundan sonra bizden alıp onlara verecek olanlara hakkımızı helal etmiyoruz...

Bu iş artık "tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna" şekline bürünmüştür.

Ak Parti'yi bu konuda uyarıyoruz...

TakVa

Ordinaryus
Ak Parti oy verenlere yatırım yapsın, chp fanatikleri kıymet bilmiyor nasıl olsa, her düşmanlığı yapıyorlar. Bari oy aldığı yerler kalkınsın.