Ak Parti Bitti

Muminaga

Yeni
Türkiyede işsizlik oranı % 9-10 civarında
ama çevrenizde cemaatten işsiz birine rastladınız mı hiç?

Nice işsiz insan; cebinde kalan üç kuruşla AK partinin arkasından koşturup duruyor.

AK parti bilse bu kişinin durumu böyle, belki bir işe yerleştirir ama alnında yazmıyor ki mübarek :)
beri taraftan cemaatten hamiline kart üzerinde not veya kulağa : bizdendir fısıldaması yeter,
yada al soru kitapçığı al buda cevap anahtarı

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Hadi gücü yeten varsa buyursun

529541_333635973442144_441478234_n.jpg

Tam tersine..Biz Tayyip'in hesabını çok iyi yaptık..."VAN MİNUT!" dedi..Lakin israil ile daha iyi anlaşmaya başladılar.ABD Başkanı Obama'ya "kadim dostum" demesi ile onun nasıl bir adam olduğunu çok iyi anladık ve bildik.

BOP eşbaşkanlığından istifa etmeyen bir başbakanın arkasında yahudi lobilerinin olmayışı kesinlikle düşünülemez.Kimse kimseyi kandırmasın.

Bir kere, AKP hükümeti AB birliği bakanlığını niçin kurdu?Neden İslam Birliği bakanlığı kurulmadı.Neden D-8 projeleri rafa kaldırıldı?Neden İslam ülkeleriyle aramız açıldı?.Neden Fransa'nın; son olarak Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nin işgaline ses çıkaramadı?

AB kriterlerine göre anayasamız da değişiklik, ekleme veya iptal oluyorsa biz buna "yahudi lobilerinin bunda hiç parmağı olmaz" demek ahmaklıktır geri zekalılıktır.Tayyip, geçen aylarda ABD parlementosu hakkında "siyonistler" demişti?Neden birdenbire onu susturdular?.Halbuki rahmetli Erbakan hoca "siyonist" veya "siyonizm kelimesini tâ ki 40 seneden beri ağzından düşürmüyordu.

Haa, sahi ne oldu bu Mavi Marmara gemisinde şehit edilen o 9 kişinin tazminatlarını İsrail ödedi mi ödemedi mi?Ödedi ise ne kadar ödediler?.Bunun hesabı da unutuldu.Yesinler sizin yahudi lobilerinin karşıtlarını...

İsrail yine dünyada atını oynatmaya devam ediyor.İslam ülkeleri adına zerre kadar iyi bir gelişme olmadı.Şimdi ise Güney Sudan'ı da karıştırdılar.Bunu yapan yine siyonist ve emperyalist güçlerdir.Bizim "dünya lideri" diye yutturulan Tayyip Bey kendi derdine düştü.Nerde kaldı onun dünya liderliği?.Dünya lideri yok, onun sömürgeci başısı olan ABD var.Bunlarla bu dünya yönlendirilmektedir.

Medya ve basına suspayı verilirse bu millet gerçekleri göremez.Rüşvet ve yolsuzluk meselesinde hep günah keçisi olarak cemaati gösterdiler.Oysa bunda devletin içindekilerinden hesap soramadılar.Bu iş ta zincirleme olarak başa kadar gidecek merak etmeyin.Şimdi ise öyle bir yasa çıkardılar ki (adli kolluk yönetmeliği yasası), bundan böyle savcı ve hakimler operasyon ve sorgulamaları adalet ve içişleri bakanlığının onayı ile yapacaklar.Önceden böyle bir şey yoktu.Bu, bir bakıma hem iyi hem kötüdür.Asıl olan bundan sonra ki olacak operasyonlardan yandaşlara önceden haber salınıp mal ve paranın büyük hırsızlar tarafından uçurulması çok daha kolay olacaktır.

Bak kardeşim.Kimse kimseyi kandırmasın.Devletin içinde muktedir bir yönetim var.Yani paralel devlet var.Bunlar tamamen paklanmadığı müddetçe daha çok ve büyük yolsuzluk ve rüşvet olayı olacaktır.

Hiç sen duydun mu bu operasyon emrinin kimin verdiğini?Sadece cumhuriyet başsavcı verdi dersen, peki ona kim emir verdi, bunu sorguladınız mı?Daha kendi bünyesinde ki adamlardan haberi olmayan bir bakan bu ülkede barınmasın derhal istifasını versin.

Bak başka ülkelerde nice bakanlar böyle durumlarda önce halkından özür dileyip sonra istifa ediyor ve de tazminat ödemeye de razı oluyor.Heyhaat, bizim ülkemizde ise "ben yaptım oldu bitti"ye getiriyorlar.BU ÜLKEDE DEMOKRASİ YOK.GİTSİNLER DANİMARKA,İNGİLTERE, FİNLANDİYA, NORVEÇ,İSVEÇ VE İSVİÇRE'YE... ORALARDA DEMOKRASİ NASILMIŞ GÖRSÜNLER.BİZ DEMOKRASİ İLE GEÇİNMEYİ BİLMİYORUZ.BUNU DA YÜZÜMÜZE GÖZÜMÜZE BULAŞTIRIYORUZ.SİTTİN SENE BU ÜLKE İFLAH OLMAZ.GİDEN BİR ŞEYLER ÇARPIP GÖTÜRÜYOR.GELEN DE ÇARPMAK İÇİN SIRASINI BEKLİYOR.ÇARKLAR VE FIRILDAKLAR BÖYLE DÖNÜYORYAZIKLAR OLSUN ALAYINA!....

Bu millette herşeyi sorgulayacak akıl yok.Hemen yaldızlı kelimelere aldanıyorlar.Taassupluk dizboyu!.

Bizleri, Tayyip'i övmekle kandıramazsınız. Onun siyonistlere karşı bir şey yaptığı veya yapacağı birşey yok.Rahat olun...

manifesto

Yasaklı

salimabi

Kısıtlı Erişim
Tam tersine..Biz Tayyip'in hesabını çok iyi yaptık..."VAN MİNUT!" dedi..Lakin israil ile daha iyi anlaşmaya başladılar.ABD Başkanı Obama'ya "kadim dostum" demesi ile onun nasıl bir adam olduğunu çok iyi k
BOP eşbaşkanlığından istifa etmeyen bir başbakanın arkasında yahudi lobilerinin olmayışı kesinlikle düşünülemez.Kimse kimseyi kandırmasın.

Bir kere, AKP hükümeti AB birliği bakanlığını niçin kurdu?Neden İslam Birliği bakanlığı kurulmadı.Neden D-8 projeleri rafa kaldırıldı?Neden İslam ülkeleriyle aramız açıldı?.Neden Fransa'nın; son olarak Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nin işgaline ses çıkaramadı?

AB kriterlerine göre anayasamız da değişiklik, ekleme veya iptal oluyorsa biz buna "yahudi lobilerinin bunda hiç parmağı olmaz" demek ahmaklıktır geri zekalılıktır.Tayyip, geçen aylarda ABD parlementosu hakkında "siyonistler" demişti?Neden birdenbire onu susturdular?.Halbuki rahmetli Erbakan hoca "siyonist" veya "siyonizm kelimesini tâ ki 40 seneden beri ağzından düşürmüyordu.

Haa, sahi ne oldu bu Mavi Marmara gemisinde şehit edilen o 9 kişinin tazminatlarını İsrail ödedi mi ödemedi mi?Ödedi ise ne kadar ödediler?.Bunun hesabı da unutuldu.Yesinler sizin yahudi lobilerinin karşıtlarını...

İsrail yine dünyada atını oynatmaya devam ediyor.İslam ülkeleri adına zerre kadar iyi bir gelişme olmadı.Şimdi ise Güney Sudan'ı da karıştırdılar.Bunu yapan yine siyonist ve emperyalist güçlerdir.Bizim "dünya lideri" diye yutturulan Tayyip Bey kendi derdine düştü.Nerde kaldı onun dünya liderliği?.Dünya lideri yok, onun sömürgeci başısı olan ABD var.Bunlarla bu dünya yönlendirilmektedir.

Medya ve basına suspayı verilirse bu millet gerçekleri göremez.Rüşvet ve yolsuzluk meselesinde hep günah keçisi olarak cemaati gösterdiler.Oysa bunda devletin içindekilerinden hesap soramadılar.Bu iş ta zincirleme olarak başa kadar gidecek merak etmeyin.Şimdi ise öyle bir yasa çıkardılar ki (adli kolluk yönetmeliği yasası), bundan böyle savcı ve hakimler operasyon ve sorgulamaları adalet ve içişleri bakanlığının onayı ile yapacaklar.Önceden böyle bir şey yoktu.Bu, bir bakıma hem iyi hem kötüdür.Asıl olan bundan sonra ki olacak operasyonlardan yandaşlara önceden haber salınıp mal ve paranın büyük hırsızlar tarafından uçurulması çok daha kolay olacaktır.

Bak kardeşim.Kimse kimseyi kandırmasın.Devletin içinde muktedir bir yönetim var.Yani paralel devlet var.Bunlar tamamen paklanmadığı müddetçe daha çok ve büyük yolsuzluk ve rüşvet olayı olacaktır.

Hiç sen duydun mu bu operasyon emrinin kimin verdiğini?Sadece cumhuriyet başsavcı verdi dersen, peki ona kim emir verdi, bunu sorguladınız mı?Daha kendi bünyesinde ki adamlardan haberi olmayan bir bakan bu ülkede barınmasın derhal istifasını versin.

Bak başka ülkelerde nice bakanlar böyle durumlarda önce halkından özür dileyip sonra istifa ediyor ve de tazminat ödemeye de razı oluyor.Heyhaat, bizim ülkemizde ise "ben yaptım oldu bitti"ye getiriyorlar.BU ÜLKEDE DEMOKRASİ YOK.GİTSİNLER DANİMARKA,İNGİLTERE, FİNLANDİYA, NORVEÇ,İSVEÇ VE İSVİÇRE'YE... ORALARDA DEMOKRASİ NASILMIŞ GÖRSÜNLER.BİZ DEMOKRASİ İLE GEÇİNMEYİ BİLMİYORUZ.BUNU DA YÜZÜMÜZE GÖZÜMÜZE BULAŞTIRIYORUZ.SİTTİN SENE BU ÜLKE İFLAH OLMAZ.GİDEN BİR ŞEYLER ÇARPIP GÖTÜRÜYOR.GELEN DE ÇARPMAK İÇİN SIRASINI BEKLİYOR.ÇARKLAR VE FIRILDAKLAR BÖYLE DÖNÜYORYAZIKLAR OLSUN ALAYINA!....

Bu millette herşeyi sorgulayacak akıl yok.Hemen yaldızlı kelimelere aldanıyorlar.Taassupluk dizboyu!.

Bizleri, Tayyip'i övmekle kandıramazsınız. Onun siyonistlere karşı bir şey yaptığı veya yapacağı birşey yok.Rahat olun...
Çatlayabilirsin bence bir mani yok,,,,,,,,,,,

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Çatlayabilirsin bence bir mani yok,,,,,,,,,,,

Niye çatlayacakmışım ki?Bizim gocunduğumuz hiç bir mesele de yok.Yıllardır sizi, bu Milli Görüş'ten ayrılan Tayyip Ve diğer AKP'liler her zaman milleti kandırmasını becermişlerdir.Şöyle ki:

"Sakın ha oylarınızı bölmeyin yoksa CHP gelir" diye yıllardır SP'ne gidecek oyları engellemişlerdir.Malum odur ki bu sözlerden korkan SP li seçmen, oyunu verirken "aman CHP gelmesin" diye AKP'ye vermeye razı oluyor.İşte biz buna AKP baskısı diyoruz.Böyle yılarca SP seçmenini oyalayıp korkutan Tayyip, her zaman seçimleri kazanıyor.Bunların yaptıkları psikolojik bir siyasi metoddur.AKP'nin temeline baktığımızda diken ucunda olup her an AKP'yi terketme durumuna gelmiştir.Yani biraz cesaretleri olsa SP'ye oy verecekler.Benin tanıdığım birçok arkadaşlar şimdi AKP'den arpalanıyorlar.Nerden baksak AKP çıkar-menfaat partisi olmuş, YALAN MI?

Birde "BİZ DE MİLLİ GÖRÜŞÇÜYÜZ, ERBAKAN'I ÇOK SEVERİZ.ONUN YAPACAKLARINI BİZ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ SP'YE BOŞUNA OY VERMEYİN OYLARINIZ BOŞA GİDER" DİYEREK SP SEÇMENLERİNİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR.ULAN SP SEÇMENİ UYANDI ARTIK BE!..

AKP'nin sağlam bir tabanı hiç yok, varsa siz söyleyin.Tayyip AKP'den gittiğinde AKP zamanla ANAP'ın akibetine uğramazsa namerdim.Çünkü bu AKP artık medya ve basına suspayı veriyor.Eskiden Özal, ANAP'ın lideri iken sırf RP barajı aşmasın diye bir ara % 20-25 bölge barajı sistemi getirmişti.Bu taktikle aklısıra az oya karşılık çok milletvekili kazanmayı yeğliyordu.Bu taktiği fazla işe yaramadı.Yaptıkları zamlı icraatlarla kendisini bitirdi.Buna nisbeten ANAP'ın tepki oyları RP'ye geçmeye başladı.En sonunda RP, 1995 senesinde % 21,5 oy alarak birinci parti oldu.Bundan sonrasında ise ANAP, bir daha kendisini toparlayamadan siyaset arenasından silinip gitti.

Kısacası, AKP aynen ANAP gibi yavaş yavaş eriyerek SP'nin yolunu açacaktır.Bu araları SP'de hızlı bir yükseliş göze çarpmaya başladı.Lakin bunu gizlemek isteyen AKP taraftarı olan anket şirketleri SP'yi "diğerleri" olarak göstermeye devam ediyor.Bu belediye seçiminde eğer İstanbul'da en az 2-3 tane ilçe belediyesini SP alamazsa ben bu siteyi terketmezsem namerdim.Bu kadar açık ve net söylüyorum.Çünkü, bu son yolsuzluk ve rüşvet olaylarında AKP her ne kadar savunmaya geçse de oy kaybına uğrayacağı kesindir.

İnternette bazı anketler açılmış.Oraları gezdiğimde SP'de hayli artışlar olduğunu gözlemledim.Daha önceden böyle bir şey söz konusu olmadı.Bu arada MHP'nin oylarında da ciddi bir şekilde artış var.Bakınız, göreceksiniz ki bu belediye seçimlerinde çok sürprizlerle karşılaşacaksınız.Çünkü bu millet masabaşı anketlere bakmıyor artık...

Şunu da açıkça söyleyeyim ki, bu yerel seçimde, SP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığını alması imkansız gibidir.Olağanüstü bir hal olmadıkça SP İstanbul'u alamaz, vesselam

salimabi

Kısıtlı Erişim
Ben dedimki sana çatla
İstersen üstüne birde patla
Sinir katsayısını ikiye katla
Yetmedimi ; git biryerden atla

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Ben dedimki sana çatla
İstersen üstüne birde patla
Sinir katsayısını ikiye katla
Yetmedimi ; git biryerden atla
??????

Takıldın AKP'nin peşine;
Milleti uyuturlar rastlanmaz eşine!.
Yolsuzluk, rüşvet bu iktidarda zirveye çıktı
Millet artık oy vermeyecek,çünkü AKP'den bıktı.

veri

Yasaklı
yakın çalışma arkadaşı başbakan istifa etmeli dedi
katılıyoruz.

zebih

Kıdemli Üye
Tarikatınızın liderinden de aynısını bekliyoruz. 35 yıllık arkadaşı cemaatten istifa etmişti malum.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Tarikatınızın liderinden de aynısını bekliyoruz. 35 yıllık arkadaşı cemaatten istifa etmişti malum.

O 35 yıllık arkadaşı NURETTİN VEREN'dir.Adam, cemaatin içinde ki fırıldakları görünce herşeyi bir an da anlamış ve istifa etmiş..

ebkem

Baş Yücelik
Yeni Osmanlı kardeş
Onlar bela okuyabilir ama sen okuyamazsın
Ne de olsa ak partizanların mekanındasın

Ak partizanlar ha, komediin manifesto düne kadar milli görüçülere alvarlılara karşı Tayyip ak parti diye etrafta boru öttürüyordun ne oldu onca icraatın mahramanına? Zennelik işte böyle meslek edinilir çok iyi müessilsiniz.Gebere gebere söküleceksiniz ulan devletten gebere. Bekleyin. Geziyi temizleyen bu millet sizin de boğazınıza çökecek. Kemalettin Hocama da kurban olun, o lağım ağzınıza o mübarek adamın adını anmayın. Adam olsanız seytanca tapınmaya devam etmez gercek vatansever müslman gibi kemalettin hocamın kahraman tavrını sergilerdiniz.

Zenneler sizi, siziçamurlukta seviye kazananlar. Gebere berebe gideceksiniz. bekleyin

agbi

Yasaklı
AK PARTİ nin bitmesini

CEMEAT in bitmesini bekleyenler

ÇOKKKKKK Beklerler.

agbi

Yasaklı
Yeni Osmanlı kardeş
Onlar bela okuyabilir ama sen okuyamazsın
Ne de olsa ak partizanların mekanındasın

Alıntı ramazan_17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cematçilerin eli kurusun, gazeteleri dağılsın perişan olsunlar..bu dünyada ve ahiret gününde iki yakaları bir araya gelmesin...

Yönetimden TORPİLLİ galiba.

manifesto

Yasaklı

Ak partizanlar ha, komediin manifesto düne kadar milli görüçülere alvarlılara karşı Tayyip ak parti diye etrafta boru öttürüyordun ne oldu onca icraatın mahramanına? Zennelik işte böyle meslek edinilir çok iyi müessilsiniz.Gebere gebere söküleceksiniz ulan devletten gebere. Bekleyin. Geziyi temizleyen bu millet sizin de boğazınıza çökecek. Kemalettin Hocama da kurban olun, o lağım ağzınıza o mübarek adamın adını anmayın. Adam olsanız seytanca tapınmaya devam etmez gercek vatansever müslman gibi kemalettin hocamın kahraman tavrını sergilerdiniz.

Zenneler sizi, siziçamurlukta seviye kazananlar. Gebere berebe gideceksiniz. bekleyin

"İnsan" ağzına yakışmayan ifadeler ancak sizin gibi müsvettelerin ağzına yakışır.
Ben yinede üslubumu bozmayacağım.

Dün 28 Şubatta haziran fırtınasında aynı şeyleri yapmaya çalışanlar başaramadı eğer bu mesele de Allah'ın rızası var ise şayet kimsenin kudreti yetmez.Yok eğer Allah'ın rızası yoksa zaten yıkılıp gidecektir.

salimabi

Kısıtlı Erişim

sahte propaganda.
ak partinin gazeteleri dışında bu açıklama yok.
sefir dediğiniz ise bu yazılanları yalanladı.

kim kime sırtını döndü
paşa sırtını millete döndü cezasını kesicez.

Siz ancak parmaklarınızı kesersiniz bu saatten sonra

ihvanistanbul

AkhenAton
Takıldın AKP'nin peşine;
Milleti uyuturlar rastlanmaz eşine!.
Yolsuzluk, rüşvet bu iktidarda zirveye çıktı
Millet artık oy vermeyecek,çünkü AKP'den bıktı.

Ben sizin gibi şairane yazamıyorum,
Gerçeklere göz kapatıp sızamıyorum,
Amerikan imamına karşı koyanlarlayım,
Erdoğandan başkasına oy atmıyorum

1 yıl bile iktidar kalamadınız,
bir kez olsun muktedir olamadınız,
Kanalınızı satmadan duramadınız,
Siyasetten anlamadığımız kanaatindeyim.

en iyi yaptığınız iş miting düzenlemek,
iktidarı haklı haksız eleştirmek,
binde bire düştünüz kalmadı hükmünüz
lütfen artık net ortamından düşünüz!

----

Ak partinin bitip bitmediğni görmek için az vakit kaldı. Hep beraber görücez ABİLER mi büyük MİLLET mi!

ebkem

Baş Yücelik
"İnsan" ağzına yakışmayan ifadeler ancak sizin gibi müsvettelerin ağzına yakışır.
Ben yinede üslubumu bozmayacağım.

Dün 28 Şubatta haziran fırtınasında aynı şeyleri yapmaya çalışanlar başaramadı eğer bu mesele de Allah'ın rızası var ise şayet kimsenin kudreti yetmez.Yok eğer Allah'ın rızası yoksa zaten yıkılıp gidecektir.

Arkasına İsraili ABD'Yİ ALMIS OĞLUM ELBETTE HEMEN SIRTI YERE GELMEZ MERAK ETME HIRLAYA HIRLAYA CAN VERIRSINIZ AMA EVELAALAH DEF OLUP GİDERSİNİZ BU MİLLETİN İRADESİNİN YAKASINDA.