Ak Parti Bitti

Kaptan

Mecra Yazarı
Zaman yazarından 'AK Parti bitti' yazısı

Yolsuzluk operasyonunu kaleme alan Zaman yazarı İhsan Dağı, AKP diye yazdığı AK Parti'nin, yerel seçimde hüsrana uğrayacağını ima etti.

zaman_yazarindan_ak_parti_bitti_yazisi_h4773.jpg

Zaman yazarları tam kadro hükümete karşı hücüma geçti. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu üzerinden hükümete yüklenen Zaman gazetesi yazarı İhsan Dağı, "sonuçta milletin önüne üç ay sonra bir sandık konulacak, millet de kararını verecek. İnşallah sandık yarışı ‘adil ve özgür’ olur ve inşallah birileri sandıktan çıkana da ‘komplo’ demez... " diye yazdı.

Haberin devamı;

http://www.venharhaber.com/haberler...n-yazarindan-ak-parti-bitti-yazisi-h4773.html

levent48

Kıdemli Üye
Hiç öyle görünmüyor...ABD sefiri Riccardone'nin "Bir imparatorluğun çöküşünü seyredeceksiniz" sözünden sonra bu millet Erdoğan'a sırtını dönerse cezasını kendi çeker...

ihvanistanbul

AkhenAton
Yerel seçimlerde de ak parti diyeceğim. Çevremede hususiyetle bunu telkin ediyorum.

mesele benim nazarımda yolsuzluğun çok ötesinde. Yapılmamıştır demiyorum ama gülen cemaatinin yolsuzluk yspanlardan çok daha tehlikeli ve karaktersiz olduklarına inanıyorum.

cemaate dokunanların sex kasetlerinin servis edilmesi, damarlarına basıldı mı tüm medya güçleriyle saldırmaları... Memlekette herkesi sindirmişler eşkıya kesildiler milletin başına. Halbuki bunların işi islama hizmet etmek olmalıydı siyaseti şekillendirmeye çalışmak değil! Çok istiyorlarsa siyaseti milli görüşçüler gibi kurarlar bir parti girerler siyasete! Bu yapıyı bitirebilecek tek adam benim gözümde tayyip erdoğandır ve Allah pnu muvaffak etsin.

Havas

Kısıtlı Erişim
cemaatlerle hiç aram iyi değildi..Bu kafarla bundan sonrada iyi olacağını hiç düşünmüyorum...Tayyib erdoğanın tozu dahi olamazlar benim nazarımda.
arayan mevlasınıda bulur belasınıda derler ya..
Eğer millet bu başbakana sırt çevirip ,gider koalisyona oy verirse ,başlarına geleceklerden hiç gocunmasınlar..

Bayağı bir ayrışma var !
cemaatin içinden yinede başabakana çok büyük oy çıkacağını umuyorum..
Takva ayaklarıyla milleti kandırıp ,gözü tok ayakları yapıp ,istemiyorum yan cebime koy!,diyenleri çok daha iyi tanıyoruz..

ramazan_17

Yasaklı
Cematçilerin eli kurusun, gazeteleri dağılsın perişan olsunlar..bu dünyada ve ahiret gününde iki yakaları bir araya gelmesin...

salimabi

Kısıtlı Erişim
İhsan efendi çok az kaldı valla çok az kaldı kafan akafana vurcaz bu yazıları inşallah

salimabi

Kısıtlı Erişim
Tayyar’dan bomba “Çapkın” açıklaması!
AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar’dan son operasyonla ilgili müthiş açıklama: Hocaefendi artık bu yapıyı kontrol edemiyor, bilgiler Hocaefendi’ye yanlış gidiyor. Bunu etkisinde kaldığını düşünüyorum. Hocaefendi Türkiye’de olup biteni değerlendirirken farklı kanalları da kullanmalı. Şu an tablo bu. AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, Kanal 24′te Elif Çakır’ın Söz Bitmeden programında operasyonlar hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. “ERDOĞAN’SIZ BİR TÜRKİYE İSTEYENLER ORTAYA ÇIKACAK DEDİK” İşte Tayyar’ın açıklamalarından satırbaşları… Elif Çakır: Bu operasyonu nasıl değerlendirmek lazım? Şamil Tayyar: Henüz piyasaya çıkan Beşinci Darbe kitabımın metnini gönderdim Gezi olaylarından önce. Mayıs ayında piyasa çıktı, 3-4 gün sonra Gezi olayları çıktı, aslında yazdıklarımızın az olduğunu ortaya koydu. Biz bir kurgu yaptık, önümüzde çok kritik bir dönem var, nedir, yerel seçimler. Ama bu yerel seçimi daha değerli kılan, hemen arkasından Cumhurbaşkanlığı seçiminin gelecek olması. Tarih boyunca bu seçim her zaman sıkıntılı olmuş. Bir yerde bir rejim sorunu gibi yaşanmış ama bu kez biraz daha farklı. Çünkü cumhurbaşkanını halk seçecek. Halkın seçeceği bir cumhurbaşkanı Anayasa’dan gelen yetkilerini kullanırsa yarı başkanlık sistemine fiili olarak geçecek. Sayın Erdoğan’ın bu makama aday olma ihtimali de var. Erdoğan’sız bir Türkiye isteyenler 2014′e doğru ortaya çıkacak dedik. Ne gibi olur bu, Reyhanlı gibi olur, suikast girişimler olur… Bir kaos durumu oluşturacak eylemlerin periyodik olarak gerçekleşebileceğini dile getirdik. Hemen arkasından Gezi olayları patladı. Bu hükümeti alaşağı etmeye yönelik sivil bir darbe girişimiydi. Ergenekoncuların, Neo-conların iç içe katlanmış bir darbe operasyonuydu. Ciddi bir mesafe aldı. Dış dünyada Türkiye’nin itibarına ciddi bir darbe indirdiler, bunu da kısmen başardılar Gezi’de, 48 saat içinde hükümet devrilecek, bu iş bitti diyenlerin sayısı hızla artmaya başladı. Sayın Başbakan’ın bir karşı duruşu oldu, Başbakan bu oyunu bozdu. Gezi’den alternatif iktidar yaratamayanlar başka şeyleri denediler. Sonraki aşamadaki en güçlü vuruş dershaneler üzerinden başladı. Dershane konusunda ben de temkinliydim. Ama hükümet henüz net bir karar vermemişken belge yayınladılar. E.Ç.: O belgenin hizmete yakın kuruluşlar vasıtasıyla Milli Eğitim’e gönderildi ve kullanıldığı biliniyor. Ş.T.: Öyle bir haber yapıldı ki sanki nihai bir karar verilmiş, o yasa bir torba kanun içine konulacak gece yarısı apar topar geçirilecek. Bu bir varsayım tabi. Burada biz operasyonu gördük. Zamanını, değerini bunun için feda eden ciddi bir kitle var, bir tarafta cemaat, bir tarafta da örgüt var. Bu örgüt cemaate ve siyasi iktidara istikamet vermeye çalışıyor. Isparta vs. yerlerdeki masum bir hizmet ehliyle, Ankara gibi bazı yerlerde temsilcileri bulunan bu örgütün arasına mesafe koymazsak yanılırız. Bu taslak metni üretenler bunlar. Bunun üzerinden cemaate atış yapmaya başladılar. Uluslararası bağlantılarla da işbirliğini güçlendirerek, bu olay ileride bir darbe yapma girişimi olarak görüldü. Başbakanımız da burada ciddi bir duruş sergiledi. Arkasından bu da yetmedi, rüşvet ve yolsuzluk operasyonu başlatıldı. AK Parti iktidarı yasaklar, yoksulluklar ve yolsuzluklarla mücadele etmiş bir parti. AK Parti oylarının yükselişinde toplumun güveni var. Bir psikolojik harbe girişildi AK Parti’yi yıpratmak için. Bunun cemaatle ne alakası var diyenler olabilir. Doğru eğer masumane dediğim gibi insanlarsa sorun olmaz. Ama örgüt varsa, uluslararası bağlantıları varsa, küresel sermaye ve Türkiye’deki uzantıları var, bunların siyasi ayağı da var. Bu ayakta cemaat ile CHP’nin birlikte bir koalisyon durumu doğdu. Kılıçdaroğlu ABD’ye gitti, büyükelçi ile görüştü. Sağ adaylar gösteriyorlar, oralardan oy almak için. “BU OPERASYONUN ESAS AMACI HALK BANKASI” E.Ç.: İçişleri Bakanı’nın oğlu gözaltına alınıyor, bakanın haberi yok. Emniyet müdürlerinin haberi yok. Böyle bir durum var. Ş.T.: Devam eden bir süreç var. Kim olursa olsun farketmez, bakan her neyse mutlaka araştırılsın. Ama meselenin başka bir tarafı da var. Birbiriyle ilintili olmayan 3 dosyayı aynı anda gündeme sürüyorsunuz. Oradaki polis kendisine gelen talimatı üsttekilerle paylaşmalı. Ya ona ya şuna giderse. Herkes sahtekar, siz dürüstsünüz. Sakatlık burada başlıyor. Kamuoyunda sanki üç bakan çocuğu ve Fatih Belediye Başkanı aynı ekibin bir parçası olduğu sanıldı. Halkbankası üzerinden yürütülüyor esas operasyon, diğerleri bunu perdelemek için yapılıyor. E.Ç.: Mesela İstanbul Emniyet Müdürü. Ş.T.: Vali arıyor, emniyet müdürüne ulaşamıyor. Haberi olmayabilir de. E.Ç.: Gezi olaylarında da aynısı oldu. Ş.T.: Hüseyin Çapkın’la ilgili bir soruşturma açılırsa öğrenebiliriz. Hata var, idari açıdan değerlendirilebilir bunlar. Bir ihanet olduğunu düşünüyorum. Ergenekon, Balyoz süreci içerisinde savcıların Erdoğan’a bilgi verildiği söyleniyor, Nedim Şener için de gidildi. Peki bu operasyon neden gizlilikle yürütüldü. Burada ciddi bir dezenformasyon var. “EMNİYET İÇİNDE CİDDİ BİR PROBLEM VAR” E.Ç.: Emniyet içinde de ciddi bir problem var. Ş.T.: Buradakilerin hepsi cemaatle ilgili değil, derin devletle bağlantıları var. Bir ittifak oluştu. Susurluk sonrası oluşan derin devletin ayrıntılarıyla yeni bir işbirliği, oluşum var. MİT vs. bunu çözemedi. Burada ciddi bir yönetim zaafı var. Hangi bakanla, hangi bakan çocuğuyla ilgili bir iddia varsa, o iddia ile nereye kadar gidilebiliyorsa onunla ilgili tedbirler alınmalı. Ama birileri bu değirmene su taşımışsa onların da hesabını vermesi gerekir. AK Parti hükümeti bunun arkasında durmaz. E.Ç.: Nedim Şener, Ahmet Şık da tutuklandığında şube müdürleri görevinden alınmıştı. Ş.T.: Sonra, bunun Müslümanlıkla izahı yok, insanların yatak odasına gireceksiniz, sonra böyle masumane bir talebin arkasına sığacaksınız. Bakın Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili Hasan Karakaya’nın kızıyla ilgili şeyler açıklıyorsunuz. Bunu ne ile açıklayacaksınız. İnceldiği yerden kopar. “İÇİŞLERİ BAKANI BAŞTA OLMAK ÜZERE YENİ BİR GÖREVLENDİRME OLMALI” E.Ç.: Bu operasyon nereye varır, Çapkın görevinden alındı… Ş.T.: Nereye varacağını bilmiyoruz, sanıyorum yeni bir görevlendirme olur. Başta sayın İçişleri Bakanı olmak üzere bir yeniden görevlendirme olmalı. Böylesi bir kan değişimine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Emniyet müdürü haberi olduğu halde haber vermiyorsa, valinin bilgisi yoksa, bakanın bilgi yoksa, İçişleri Bakanı’nın haberi yoksa, bir sorun vardır. Sayın İçişleri Bakanı olmak üzere bir görev değişikliği lazım. “28 ŞUBAT DAVASI’NDA HİÇ TUTUKLU KALMADI, BİZİ ALACAKLAR HERHALDE” E.Ç.: Fezleke durumu var. Bir son dakika haberi… 28 Şubat’ta hiç tutuklu kalmadı bu arada. Ş.T.: Maşallah, hayırlı olsun (!) E.Ç. : Bu dava çok önemliydi, ama gözümüzün içine baka baka tahliye kararı verdiler. Ş.T.: Muhtemelen bu 28 Şubat davasından biz yargılanacağız. E.Ç.: Beni de dinlediler bu davada. Çekirdek çıtlattılar, bisküvü verdiler birbirlerine bu sanıklar, mahkeme hiçbir şey yapmadı ama benim mahkeme salonunda yazdığım yazının peşine düştüler. Ş.T.: Mahkemenin bir kararını eleştirdiğim için hakkımda bir şeyler yaptılar, darbecileri bugün dışarı saldınız. Ergenekon, Balyoz gibi gerçekleşmemiş darbelerden sanıklara verilen ağır cezalar var. 28 Şubat gibi gerçekleşmiş bir darbeden sonuç çıkaramıyorsunuz o zaman Ergenekon ve Balyoz’u nereye koyacağız. Bu dediğim örgütün yeni bir komplikasyonu olabilir, yeni bir anlaşma olabilir. Balbay’ın serbest bırakılması, BDP’li vekiller içinse aleyhte karar verilmesi bu oyunu gösteriyor. Burada çok derin bir tezgah var. KCK’lilerin cezaevinde bulunması, borsada çöküş, yolsuzluk operasyonu, 28 Şubat, Balbay’ın çıkarılması. Büyük bir oyun oynanıyor, Erdoğansız Türkiye istiyorlar. Cemaat ile CHP arasında bir koalisyon isteniyor. “HAKAN ŞÜKÜR O YAZIYI KENDİ Mİ YAZMIŞTIR, BİLEMEM” E.Ç: Hakan Şükür’e gelirsek “Benim yazı yazma kabiliyetim yok” demişti benimle bir röportajında, bu yazıyı nasıl kaleme aldı? Ş.T.: Benim Hakan’la böyle bir anım yok ama kamuoyunda böyle bir algı var. Bir lojistik destek almış olabilir, tek başına yazmış olabilir mi, bilmiyorum, vekil arkadaşlarımızla da bunu konuştuğumuzda da aynı şeyi düşünüyorlar. “ZEKERİYA ÖZ’E GÜVENMİŞTİK AMA…” E.Ç: Nedim Şener “Bana yapılan operasyonla bu operasyonu yapan savcılar aynı. Emniyet içinde bir yapılanma var, bir zamanlar askeri vesayet vardı, şimdi başka bir vesayet var” dedi… Ş.T.: Başında Zekeriya Öz var. Ergenekon sürecinde gönüllerde taht kurdu. Kendisiyle ilgili kahraman sıfatı yakıştırdım. Yazılarım da var. Fakat zaman içerisinde bazı savcıların, Zekeriya Öz başta olmak üzere bazı gazetecilere bilgi verdiler, yanlış işler peşinde sürüklendiler. Müyesser Yıldız bir yazı yazmıştı, onunla ilgili kendisine dava açıldı, sonra Ergenekon’a dahil edildi. Ergenekon davasına özel hesapların karıştırılması nedeniyle davadan el çektirilmişti. Bunun bir kızgınlığı mı var. Büyük bir oyun var. E.Ç.: Zekeriya Öz Emniyet’te deniliyor, şube müdürleri görevden alındı, bunu operasyonun üstünü kapatmak olarak mı algılamak gerekiyor? Ş.T. : Bunu iddia edenler, şöyle dediler, dosya ile ilgisi olmayan bir adam da görevinden alındı. Burada görevi kötüye kullanma var. Böylesi bir operasyon yapılıp üst amirlere bildirilmiyorsa o zaman onları alırsınız. Sanki amirlerine güvenmiyorlarmış gibi. Gittilerse bence onların başını yakan güvensizlikleridir. Hiç kimse endişeye kapılmasın, boy boy fotoğraflar yayınlanıyor. “HOCAEFENDİ ARTIK BU YAPIYI KONTROL EDEMİYOR” E.Ç.: Bir tarafta Fethullah Gülen Hocaefendi’nin açıklamaları var. Ş.T.: Bugün ve Zaman’ın manşetlerine bakın. E.Ç.: Kimse birbirini dinlemiyor mu, Gülerce “son uyarı” tweeti atıyor. Hocaefendi “Hükümete karşı değil diyor, itidal istiyor” Bunları nasıl yorumlamak lazım. Hocaefendi’ye rağmen adım mı atılıyor. Ş.T.: Hocaefendi artık bu yapıyı kontrol edemiyor, bilgiler Hocaefendi’ye yanlış gidiyor. Bunu etkisinde kaldığını düşünüyorum, bir örgüt var, onun vasıtasıyla gidiyor. Hocaefendi Türkiye’de olup biteni değerlendirirken farklı kanalları da kullanmalı. Şu an gelen tablo bu. Bu çekirdek yapıdan yukarıya doğru kirli bir kan pompalanıyor. Ama bunun cemaat tabanında ciddi bir kırılmaya yol açtığı biliniyor, telefonla bizi arıyorlar. Bu süreçten hem iktidarın, hem cemaatin sonuç çıkarması lazım. E.Ç.: Erdoğansız bir ülke hayali kuruluyor, seçime doğru neler olur, bu ittifakları yapanlar her kimse ne kadar zarar verir? Ş.T.: Eğer bir süreci iyi yönetirsek, olanı biteni iyi anlatırsak bu süreçten iyi çıkabiliriz. Daha önce AK Parti’ye oy vermeyen kişiler de oy vereceğini söylüyor. Ama daha önce oy verip şimdi vermeyeceğiz diyenler de var. Bu bir süreç, devam edecek, Başbakan’ı koltuğundan etmeyi düşünüyorlar ama biz bunu bozacağız.

agbi

Yasaklı
AK PARTİ Bitmez

Yazarın her cümlesini iyi okuyun.

CEMEAT te bitmez.

Hem AK parti Hem ceneat sızmalarını yani safralarını atarak bu olaydan çıkacaktır.

Bana göre GELİYORUM DİYEN BU OLAYI MALESEF AK parti deki sızmalar ERDOĞAN a yanlış yorumlar katarak anlattılar ERDOĞAN a hata yaptırdılar.

İŞTE DEDİĞİMİN İSPATI

http://www.iftiralar.org/images/dilipak.jpg

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak,çok değil 5-6 ay önce ''Haram para gırtlağınızda düğümlenir'' diyerek hükümeti yolsuzluklara karşı uyardığı yazısının,bugün 'iftiralara varan bir şekilde' tam tersini yazdı.

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak bugün okuyucularının karşısına çok ilginç bir yazıyla çıktı. ''Cemaat yanlış yapıyor!'' başlıklı yazıda akla hayale gelmedik komplo teorilerini bir anda hizmet hareketinin üzerine boca eden Dilipak,yazının her paragrafında,yürütülen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu yla ilgili hem dış güçleri,hem de cemaati ilişkilendiren garip bir yazı yazdı. Oysa ki aynı Dilipak,bundan aylar önce ardarda 2 yazı yazarak rüşvet ve yolsuzlukla mücadele konusunda ''Bazı belediyeler ve bakanlıklarda rüşvet konusu şuyu bulmaya başladı'' diyerek hükümeti uyarmıştı.

İşte Dilipak'ın 15 ve 16 Temmuz tarihlerinde,2 gün ardarda yazdığı o yazılarından ilgili bölümler...

BİRİLERİ AYAKLARINI DENK ALSIN BAŞLIKLI YAZISINDAN ÇARPICI BÖLÜMLER

...
Üç kuruşluk menfaat ve uçkur sevdasına iktidarınızdan olmayın.. Kendinize de,ülkenize de yazık edersiniz.. Dünyanızı ve ahiretinizi berbat etmeyin!

Birileri burnundan soluyor,kıskanıyor,kin besliyor.. Erdoğan’ı bir türlü içlerine sindiremediler,AK Parti ’yi de.. Dışarıdan,içeriden bir sürü destekçileri de var.. Bazı işler güzel gidiyor,o yüzden kıskanıyorlar.. Ama en zayıf yanımız kadın,para ve koltuk merakı!

Hepsi değil elbette ama bunu yapanlar hem kötü örnek oluyorlar,hem de sebeb oldukları söylenti bütüne zarar veriyor..
Bazı belediyeler ve bakanlıklarda rüşvet konusu şuyu bulmaya başladı.. Olmuyor. Bu iş böyle gitmeyecek.. Bazı şeylerin şuyuu vukuundan beterdir..

Yarın bu yedikleri haltlar ortaya çıkar,hem kendileri,hem partileri,hem de Türkiye bu işten zarar görür. Bunları kimse bilmiyor sanmayın.. Bize hesap soramazlar diye düşünmeyin.. Bir Molla Kasım çıkar,hesap sorar.. Ya da bakarsınız MOSSAD,MUHABERAT sureti haktan gözüküp bir şekilde servis eder bu bilgileri. İnternet üzerinden yayınlarlar ya da!

Hesaba çekilmeden keşke herkes kendini bir hesaba çekse.. Erdoğan partisini,kabinesini,belediyelerini uyarsa..

Bir de kadın meselesi var.. Kadın konusu,siyasette de,bürokraside de,iş dünyasında da büyük iş yapıyor..

Haram para gırtlağınızda düğümlenir.. Kustururlar adamı. Bu iş oda,vakıf,dernek,her yerde olabilir. Ama iktidarsanız eğer,bal olan yere karıncalar üşüşür..

Keşke,para,kadın ve koltuk ihtirası olanlardan uzak tutabilseniz insanları.. Milletvekili yaparken,belediye başkanı yaparken,yönetici olarak atarken bu kriterlere öncelik verebilseniz...

Sayıştay güçlendirilmeli bana kalırsa,kamu denetçiliği,teftiş,yargı denetimi,tüketici üzerinden sivil denetim.. Mali suçlar konusunda uzman istihbarat grubları oluşturulmalı. İstihbaratçıyı iki kez denetlemek gerek..

Temiz hedeflere temiz yollardan gidilir

Benden söylemesi.. Aday belirlemek için şimdiden kolları sıvamamız gerekiyor ve bu süreç içinde herkesin kendi içinde ciddi bir arınmaya ihtiyacı var.

MÜTREFİN BAŞLIKLI YAZISINDAN ÇARPICI BÖLÜMLER

...
Unutmayın,Allah (cc) bizleri mallarımız,canlarımız ve sevdiklerimizle,kimi zaman artırarak kimi zaman eksilterek imtihan edecektir.. Eğer Allah’ın ipini bırakırsanız,O da sizin ipinizi bırakır.. O zaman o servetiniz sizin için “dua ile istenen bela”ya dönüşür! Gelin işi ehline verelim. İhaleyi hakeden alsın. Hemşehricilik,din,mezhep,tarikat milliyetçiliği yapmayalım! Partizanlık yapmayalım!

Kavimlerin helakI ile ilgili ilahi işaretlere bakarsanız,görürsünüz ki,(İsra 16) da belirtildiği üzere,Allah (cc) bir ülkeyi helak etmek istediğinde onun servet ve iktidar sahiplerine içlerindekini dışa vuracak bir imkan ve vesile hazırlar. Onlara ilahi emre uymayı emreder. Onlar da o kapıdan geçip fıska saparlar. Böylece o ülke helakı hakeder ve Allah o ülke ve halkını darmadağın eder.. O zaman bizim şöyle dememiz gerekir:“İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helak eder misin Allahım.”

Bunlar kimler derseniz,bunlar harama el uzatanlar,hile yapanlar,rüşvetle helala haram katanlar,ihaleye fesat karıştıranlardır.. Bizim geleneğimizde,kamu malı “yetim malı” sayılmıştır. Kur’an-ı Kerim “vay o namaz kılanlara ki,onlar yetimin hakkını yerler” diye bir kısım insanları azarlar..

Bu iktidar döneminde zengin olan birtakım insanlar,sahip oldukları,kazandıkları paraları nasıl kazandılar ve nerede harcıyorlar bakmak gerek.. Bunlar kazandıkları paraları,kendilerine haklı ya da haksız şekilde kazandıranlardan daha çok seviyor olabilirler ve yarın servetlerini korumak için kendine bu imkanı sağlayanların aleyhine,başkaları ile işbirliği yapabilirler.

Mukaddeslerine ihanet edenler kime ihanet etmez ki! Polisin,şunun bunun telefonlarımızı dinlemesinden korkuyor,ama Allah’ın kiramen katibin melekleri ile bizleri izlediklerini pek hesaba katmıyoruz sanki!

Taksim/Gezi olayından sonra bizim zenginlerin haline bakıyorum? Sahi bunlar neye,kime sponsor oluyorlar. Kazandıkları paraları nerede harcıyorlar.. Çocukları eşleri nerede ne iş yapıyorlar.. Oysa bu iktidara ulaşmak için insanlar ne dualar ettiler,ne gözyaşları döktü,ne çilelere katlandılar.. Eğer birileri bu manevi mirasa ihanet ederse,Allah onlardan bunun hesabını sorar. Şimdi kendilerine fırsat verilmiş olması da hayırlarına değildir aslında. Ahiret yurdunun servetini dünyada tüketmektedirler.. Hangi Müslümanın hangi derdine derman oldunuz,hangi medeniyet probleminin çözümü için çaba gösterdiniz? Hani mallarımız,canlarımız,sevdiklerimiz Allah yolunda feda olacaktı! Yüksek duvarlarla çevrili konsept evlere çekildiler,camilerini bile değiştirdiler artık bir kısmı.. Yeni dostlar edindiler.

Korkarım bunlar,AK Parti iktidarı döneminde zengin olan kimileri,yarın mamaları kesildiğinde hemen saf değiştirirler.. Hep daha fazlasını isteyeceklerdir.. Seciyesi bozuk insanlara makam ve servet verirseniz,onu size karşı kullanır.. Onun için “zalimlere yardım etmeyin,ateş size de dokunur” denmiştir.. Bunlar hem başkalarına,hem kendi nefislerine zulmetmektedirler..

İnsanların servetlerini nasıl kazanıp,nerede harcadıklarına bakmak gerek.. Birilerinin para peşinde hangi vadilere sürüklendiğini,zaafları uğruna nerelere savrulduğunu görmek gerek..

Sermaye bu süreçte iyi sınav vermedi. Çocuklarını pahalı okullara göndererek,lüks semtlerde oturarak geleceklerini garanti altına aldıklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar.. Sanki biz media olarak iyi bir sınav mı verdik,ya da STK’lar ya da kanaat önderleri.. İtiraf edelim savrulduk!

Biz alemlere rahmet olarak gönderilen bir peygamberin ümmetiyiz. Yeryüzünün bütün açları ümmetin yetimidir.. Biz talep ya da şikayet makamında değiliz,çözüm makamındayız. Ama bu iş böyle gitmez. Topyekûn bir toparlanmaya ihtiyacımız var. “İnni küntü minezaalimin” diye başlayın işe isterseniz,Biz kendi hakkımızdaki hükmü değiştirmeyecek olursak,Allah bizim hakkımızdaki hükmünü değiştirmeyecektir. Selâm ve dua ile..

SEKS Kasetlerinden de KADIN lardan da DİLİPAK AYLAR ÖNCESİ AK PARTİ yi uyarmış

İnatla yazıcam bu isimleri etikewtliyerek

@muallim 08 & @Enes & @Mahabad &hirahos ve diğerleri.

A.DİLİPAK BUGÜNLERİ ÇOK ÖNCEDEN TAHMİN EDİP UYARMIŞMI UYARMAMIŞMI ?

Hadi @hirahos dürüstçe cevap ver.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
biliyor musunuz (gülenciler) , akp sizin oyunu kaybetmis olabilir- aslinda bu cok da iyi oldu cünkü vatan hainleri elendi / eleniyor bir nevi - ama diger tarafta sirf size inat ve vatan sevgisi ugruna bizim gibi binlerce insanin oyunu aldi. yani boslugunuzu bizler doldurduk. sizlerin yoklugunuz evelAllah hiiiiiiicc belli olmayacak- sizleri aratmayacagiz biiznillah.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Bu saatten sonra at izi it izine karışınca kim ne yapmış, kimler suçlu, kim veya kimler günah keçisi olacak hiç belli değil.Herkes birbirine karşı saldırı ve savunma teleşında..İşte bunun için Türk siyaseti büyük bir kan kaybetmek üzere...Millet bundan sonra kime güvenecek?Kimden hesap soracak?.

Ben cemaat düşmanı değilim ama işin içinde onların varlığı yok değil.Ancak bu bütün günahları cemaate yüklemekde doğru olmaz..Asıl olan, hak ve adalet ölçüsüne göre hareket edilirse asıl suçlu veya suçlular açığa çıkarılacaktır.Seçime az bir zaman kala ALLAH KORUSUN,belki daha büyük, daha entresan, daha korkunç haberlerle karşılaşabiliriz.Ülkemiz bu yolsuzluk ve rüşvet meselesiyle çalkalanıyorsa bir askeri darbenin aniden olması muhtemeldir.Çünkü bu olaylarda devletin sırrı meydana çıkarsa bir siyasi çöküşün olacağını şimdiden kestirmek kolay olacaktır..Bizim için önemli olan hükümetler değil, devletin bekası ve varlığıdır.Devlet elden giderse büsbütün helaka doğru gidileceği muhakkaktır.Duamız odur ki,Allah bu devlete ve millete zeval vermesin yeter...(Amin)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Zaman yazarından 'AK Parti bitti' yazısı

Yolsuzluk operasyonunu kaleme alan Zaman yazarı İhsan Dağı, AKP diye yazdığı AK Parti'nin, yerel seçimde hüsrana uğrayacağını ima etti.

zaman_yazarindan_ak_parti_bitti_yazisi_h4773.jpg

Zaman yazarları tam kadro hükümete karşı hücüma geçti. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu üzerinden hükümete yüklenen Zaman gazetesi yazarı İhsan Dağı, "sonuçta milletin önüne üç ay sonra bir sandık konulacak, millet de kararını verecek. İnşallah sandık yarışı ‘adil ve özgür’ olur ve inşallah birileri sandıktan çıkana da ‘komplo’ demez... " diye yazdı.

Haberin devamı;

http://www.venharhaber.com/haberler...n-yazarindan-ak-parti-bitti-yazisi-h4773.html

bu yazıyı kaleme alan ihsan dağının eşinin, tayyip bey tarafından akp vekili seçtirilen, kullandığı her beş kelimeden sekizi "ıııııııııııııııııııııı" olan , zeynep dağı olduğu notunu düşelim.

not: tayyip beye soralım; ne zaman liyakata önem vereceksiniz!!!

zeynep.jpg

veri

Yasaklı
Hiç öyle görünmüyor...ABD sefiri Riccardone'nin "Bir imparatorluğun çöküşünü seyredeceksiniz" sözünden sonra bu millet Erdoğan'a sırtını dönerse cezasını kendi çeker...

sahte propaganda.
ak partinin gazeteleri dışında bu açıklama yok.
sefir dediğiniz ise bu yazılanları yalanladı.

kim kime sırtını döndü
paşa sırtını millete döndü cezasını kesicez.

veri

Yasaklı
biliyor musunuz (gülenciler) , akp sizin oyunu kaybetmis olabilir- aslinda bu cok da iyi oldu cünkü vatan hainleri elendi / eleniyor bir nevi - ama diger tarafta sirf size inat ve vatan sevgisi ugruna bizim gibi binlerce insanin oyunu aldi. yani boslugunuzu bizler doldurduk. sizlerin yoklugunuz evelAllah hiiiiiiicc belli olmayacak- sizleri aratmayacagiz biiznillah.

üç dönemdir ak partiye oy veriyorum.
benim bu dönem ve sonraki dönemlerde vermiyeceğim oyuma karşın kim bu boşluğu doldurucak
çeşitli bölgelerde birkaç oy ile milletvekillerinin belirlendiği noktalarda
benim oyum ile bir mv kaybedecek ak parti
bu açığı kimden oy alarak kapatıcak.
bu üç dönem ben oy verdim de siz mi oy vermediniz sanmıyorum.
yolunuz açık olsun.

veri

Yasaklı
AK PARTİ Bitmez

Yazarın her cümlesini iyi okuyun.

CEMEAT te bitmez.

Hem AK parti Hem ceneat sızmalarını yani safralarını atarak bu olaydan çıkacaktır.

Bana göre GELİYORUM DİYEN BU OLAYI MALESEF AK parti deki sızmalar ERDOĞAN a yanlış yorumlar katarak anlattılar ERDOĞAN a hata yaptırdılar.

İŞTE DEDİĞİMİN İSPATI

A.DİLİPAK BUGÜNLERİ ÇOK ÖNCEDEN TAHMİN EDİP UYARMIŞMI UYARMAMIŞMI ?

Hadi @hirahos dürüstçe cevap ver.

cemaat bitmez
ama ak parti bitti uyan da balığa git.
sırtını millete dönenlerin sonu dyp anap gibi partilerde mevcut
özal vardı menderes vardı
onlar gitti hizmet hala var
paşa da gidince hizmet devam eder yoluna
paşa yı kaybedenler düşünsün.

Mahpeyker

Kıdemli Üye

üç dönemdir ak partiye oy veriyorum.
benim bu dönem ve sonraki dönemlerde vermiyeceğim oyuma karşın kim bu boşluğu doldurucak
çeşitli bölgelerde birkaç oy ile milletvekillerinin belirlendiği noktalarda
benim oyum ile bir mv kaybedecek ak parti
bu açığı kimden oy alarak kapatıcak.
bu üç dönem ben oy verdim de siz mi oy vermediniz sanmıyorum.
yolunuz açık olsun.

psikolojik savas yapmaktan baska elinizde hic bir sey kalmadi. üzgünüm ama millet uyandi artik
böyle psikolojik savaslarla vataninin ve milletin geleceginin- menfaatinin heder edilmesine izin VER ME YE CE GIIIZZZZZ !!!

size kolay gele- dostlarinizin yaninda gittiginiz yere dogru da yolunuz acik ola

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hadi gücü yeten varsa buyursun

529541_333635973442144_441478234_n.jpg

salimabi

Kısıtlı Erişim
Kimse heveslenmesin. Eğildiğini sadece namazdayken görebilirsiniz.

1470195_10151861142723174_1044143206_n.jpg

Muminaga

Yeni
ak partinin cemaate sağladığı imtiyaz ve kapitalusyonlar BİTTİ.