AK İftiralarınız boynunuza dolansın inşaallah Redyellow'un Kervan'ı 2386 (05.02.2019)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Dyn3oNfWkAAyBu5.jpg

Faşist sisi tarafından İDAM talebiyle yargılanan İhvan mensubu Muhammed Abdulhafiz HÜSEYİN maalesef mısıra iade edilmiş.

İDAMLA yargılandığını bildiğiniz bir MÜSLÜMANI hem de FAŞİST SİSİ'nin MISIRINA iade ederken hiç mi vicdanınız sızlamadı ey AKP?

Hani Sisi ile aranız yoktu, hani sisi denen haine köpürüyordunuz?

Siz nasıl insanlar oldunuz Allah aşkına ya?

Nereye gitti o RABİA İŞARETLERİYLE bas bas bağırmanız?

Unutmayın:

Bu MÜSLÜMAN faşist sisi tarafından İDAM edilirse bunun kanı sizin elinizde olacaktır!

DykfAQRXcAACA93.jpg:large

Ve akp tarafından darbeci faşist sisiye iade edilen HÜSEYİN'in uçaktaki görüntüsü!!!

Hem koltuklara bağlanmış, hem arkasından ters kelepçelenmiş!!!

Ben UTANDIM, vicdanım cız etti.

Akplileri bilemiyorum!!!

Dyn1FtpXcAAUWqM.jpg

e10016q3rlkyv37lp.jpg

Saadet Partisi günlerdir, aylardır SEÇİMLERE TEK BAŞIMIZA KATILIYORUZ diyor.

KİMSEYLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ diyor.

Buna rağmen akp tarafı ve akp medyası inatla saadet partisini ittifak içinde göstermeye çalışıyor.

Ya Allah aşkına bu nasıl bir ahlaksızlıktır, bu nasıl bir utanmazlıktır yahu??

Siz de hiç mi Allah korkusu kalmadı yahu?

AKPnin bile tek başına seçime giremediği, ittifaksız seçimlere girmeye cesaret edemediği bir ortamda saadet partisi delikanlı gibi tek başına seçime giriyor, aday çıkartıyor ama vicdanını, ahlakını kiraya vermiş bazı medya ve kişiler utanmadan sıkılmadan saadet hdp ile işbirliği içinde, felanla işbirliği içinde diye yalan söylüyorlar.

Yazıklar olsun.

ALLAH İFTİRALARINIZI TÜMÜNÜN BOYNUNA DOLASIN İNŞAALLAH!

Dyn2u4aWoAECSXq.jpg

Dyn2brOX0AEOR6M.jpg

İskilipli Atıf Hoca ve Mahmut Esat Coşan vefat yıldönümlerinde RAHMETLE VE DUA İLE anılıyorlar.

Allah mekanlarını cennet eylesin

Dyn4dYWXgAAXWyq.jpg

15 Temmuz gecesi Genel Kurmayın orada bir SAADETLİ ASLAN PARÇASI!

Saadet partisi genel başkanı mustafa kamalak HİÇ BİR SİYASİ ORTALIKTA YOKKEN, HİÇ BİR SİYASİ MEYDANDA YOKKEN DARBEYE HAYIR demek için meydanda!!!

Saadete 15 Temmuz üzerinden iftira atanlara kapak olsun!!!

Dyn5INdWkAA7T1B.jpg

Depo basmakla, marketlere bağırmakla fiyatlar düşmezzzzzz!

Bunlar tamamen göstermelik, trübünlere oynamak için yapılan şeyler.

Dolar 7 lira oldu diye Elektriğe, doğalgaza, suya, akaryakıta, gübreye vs. iğneden ipliğe her şeye o kadar zam bindirdiniz, dolar 5 kusür liraya düştü aynı oranda geri aldınız mı?

Üreten fabrikalar, çalışan makineler, araçlar vs. vs. hava mı yakıyor????

Dyn6H5mWoAEpuvK.jpg

İŞÇİ ÖLÜMLERİYLE ilgili bir haber.

BU KADAR UCUZ MU demişler.

Cevap vereyim: EVET, AYNEN ÖYLE, BU KADAR UCUZ!

Bu ülkede en ucuz şey insan hayatıdır, insan hayatının içinde de İŞÇİ HAYATI!

Dyn6tnYW0AASFG0.jpg

Yeni enflasyon rakamları açıklandı, meyve sebze füze gibi, pazar ateş pahası ama nasıl oluyorsa AKPNİN ENFLASYONU yüzde 20!!!

Yalanızı sevsinler sizin!!!

GÜNÜN ÇİZGİSİ:

Dyn7ZjUWkAA14_C.jpg

Dyn8BKMWwAAQXeI.jpg

Ekonomi iyi gidiyahhhhhh diye höykürenler okusun

Dyn8p4qWoAAbSQZ.jpg

Ahmet Taşgetiren bugünlerde konuşuyor!

Ve doğru şeyler söylüyor.

Ama maalesef DOĞRU şeyler bazılarının işine gelmiyor!

Ahmet Taşgetiren'i yakında "FETÖCÜÜÜÜÜ HAİNNNN" diye çamurlar mı bu AKyandaşlar???

Dyn9TdCWwAAzZUD.jpg

Hadi buyrun!

Erdoğan HDP EŞİTTİR PKK diyor.

Perincek de: HUKUKİ GEREĞİNİ YAPIN diyor

Perinçek haklı!

Hadi bakalım, KONUŞMAYIN!

SAMİMİ İSENİZ GEREĞİNİ YAPIN!

Dyn-D5dWsAMhHbc.jpg

Erdoğan "15 Temmuz gecesi sokağa inenler akp ve mhp tabanı idi" demişti.

15 TEMMUZ DİRENİŞİ İKİ PARTİYE MAL EDİLEMEZ diyor gazete.

Yüzde yüz haklı!!!!

Dyn-ocdXgAAjaZ6.jpg

İDAM cezası ile yargılandığını bile bile bu müslümanı darbeci faşist sisi yönetimine teslim eden akp.

VİCDANINIZ RAHAT MI????

Herhalde bundan sonra RABİA işareti yapmazsınız değil mi?

UTANIRSINIZ herhalde!!!!

Dyn_ESyWoAIVhRY.jpg

28 Şubat yargısının haksızca cezaevine attığı yüzlerce insan hala cezaevinde.

Ergenekoncuları, balyozcuları, şikecileri vs.vs. gören akp bu insanları niye görmüyor, duymuyor sizce????

Facebook adresim:

Abdullah Biri

Twetter adresim:

redyellow (Abdullah Biri) (@redyellow2006) | Twitter

tengiz

İhvan Forum Üye
''İŞÇİ ÖLÜMLERİYLE ilgili bir haber.

BU KADAR UCUZ MU demişler.

Cevap vereyim: EVET, AYNEN ÖYLE, BU KADAR UCUZ!

Bu ülkede en ucuz şey insan hayatıdır, insan hayatının içinde de İŞÇİ HAYATI!''

Demiş redyellow,

Peki hiç sordun mu? Yaşam hakkı ihlali ile israil den kişi başı 2 milyon dolar alınabiliyorsa.. Niçin bu ihmalde sorumlu olunan makama 2milyon dolarcık idari dava açmıyor Saadet partisi?.. İnsan hayatını ucuzlaştıran yoksa bu ölen mağdur insanlara hukuki doğru destek sağlamayanlar olabilir mi?

Düşünün şimdi bla, bla, bla, haber değişen bir şey yok onlarca senedir. Oysa ki, haber yapacağınıza yüklü tazminata mahkum edilmesi için hukuki yollara başvurup bu insanlara veya ailelerine bilgi ve destekte bulunsanız. O tazminatı ödedikten sonra sorumlu kurum seve seve insan hayatının 3 krş olmadığını 2 milyom dolar cık olduğunu anlar değil mi redyellow..

Örnek; diyerbekir de, bombalı eylemden(önlem alınmadığından sebep) zarar gören bir kıza devlet kopan uzvu için 1,5 milyona mahkum edildi(yetmez ama olsun hiç yoktan iyidir.). Yani aslında hayinler aydınlar. Hak arama yollarında cahil mağdurlara yardım etmeyenlerdir. Anladınız mı?

Hadi oradan!.

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
'

Demiş redyellow,

Peki hiç sordun mu? Yaşam hakkı ihlali ile israil den kişi başı 2 milyon dolar alınabiliyorsa.. Niçin bu ihmalde sorumlu olunan makama 2milyon dolarcık idari dava açmıyor Saadet partisi?.. .

Arkadaşım sen kafan iyi mi, diğer başlıkta da sordum burada da sorayım, kafan iyi mi?

Domates konusu açsam eminim ki yine domatesin rengi niye kırmızı saadet ne yapıyor vs. diyeceksin???

tengiz

İhvan Forum Üye
Arkadaşım sen neyi zorluyorsun?
Benim üzerimden tinercilere(onlarda insan) hakaret etmek falan?? Senin yüzünden defter açıp Erbaka ın hatıratına saygısızlık etmek istemiyorum bak..
Onun için üslubuna dikkat et lütfen. Ben sana soruyormuyorum ne içiyorsun, bu neyin kafası diye??

''...17 ARALIK’TA KAMALAK:
CEMAAT EN HAYIRLI HİZMET KURUMU!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak 17 Aralık öncesinde, dershane tartışmalarında STV’ye çıkmış cemaati ve dershaneleri savunmuştu:”Hizmet hareketi, zaman zaman maalesef bir örgüt olarak nitelendiriliyor, bu asla kabul edilemez bir durumdur. Benim kanaatim odur ki, hizmet hareketi Türkiye’nin en hayırlı hizmet kuruluşudur. Hatta öyle ki içeride ve dışarıda devletin yapamadığı bazı hizmetleri ifa etmektedir...”

''...
GÜLEN’E YAKALAMA KARARI VE KAMALAK:
HOCA’NIN HÜKÜMET DEVİRMEK GİBİ BİR NİYETİ YOKSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın Cemaat’e desteği, bunlarla da bitmedi. Kamalak, “Terör örgütü liderliği”suçlamasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılan Fethullah Gülen’i desteklemeye devam etti. Eskişehir’de gazetecilerin sorularını yanıtlayan SP Lideri Kamalak, bir gazetecinin, “14 Aralık operasyonu sonrası Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkartılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“TÜRKİYE’YE YAZIK OLUYOR”
“Yaşanan gelişmeleri ben üzüntüyle takip ediyorum. Eleştiri anlamında değil, Türkiye’ye yazık oluyor diye düşünüyorum”
“FETHULLAH HOCA’NIN TERÖR ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDUĞU KANAATİNDE DEĞİLİM...”

Gülen’in kuyruğuna takılan Saadet Partisi’nden Erbakan’a ihanet! - MEDYAGÜNDEM
bla, bla, bla..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Arkadaşım sen neyi zorluyorsun?

Bazen televizyon, radyo bozulunca bi yumruk vurunca çalışırdı eskiden, onu deniyorum :)

Ulan arkadaş İŞÇİ ÖLÜMLERİYLE İLGİLİ BİR HABER VAR adam gelmiş ne alakası varsa saadet diyor sonra da neyi zorluyorsun diyor :)

Ha bir de Erbakan hatırına vs. demiş.

Yahu burada yazı yazan BENİM!
ERBAKAN DEĞİL.

Benim görüşüme katılmıyorsan adam gibi gelirsin şu görüşün yanlış, doğrusu şu kaynak da şu dersin, ne alakası var erbakanla?

Tiner mi çektin deyince de kızıyor :)