Ailesine küsüp 4 gün samanlıkta saklandı

Ebu Computer

Kıdemli Üye
dq_696.jpg

Ailesi ile tartışmasının ardından ortadan kaybolan Y.T.’yi merak eden yakınları, jandarmaya durumu bildirdi. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve jandarma ekiplerinin yanı sıra köylülerin de katıldığı çalışma ile Y.T., köyde ve çevresinde arandı.

Yapılan aramalara rağmen Y.T. bulunamadı. Y.T. dün sabah köyde çeşmeden su içerken görüldü. Köylüler ve jandarma, Y.T.’ye nerede olduğunu sordu. Y.T., ailesi ile tartıştığını, ailesine küsmesi nedeniyle 4 gün boyunca komşularının samanlığında saklandığını, arama çalışmalarını samanlığın penceresinden izlediğini söyledi.

Not: 1- Şimdi adamın bu yaptığını aradan yüz sene geçsede torunları anlatacak. Torunlarının torunları anlatacak. Dedemiz evden kaçtı samanlıkta 4 gün saklandı, kendisini arayan jandarmayı samanlıktan izledi diye.

2- Hanımı Malatyalı'mı acaba.

Selam ve dua ile.

spesifik

آزادی قید و بند
Yüz sene boyunca kim evden kaçırttıysa
Oda aynı şekilde anlatacak -)
Küsme konusunda karadenizliler önde galiba

Ebu Computer

Kıdemli Üye
gunlerce-aranan-adam-komsusunun-samanliginda-10494573_6527_o.jpg

Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde ailesinin kayıp ihbarı verdiği ve 4 gün boyunca AFAD, Jandarma ve köylülerin aradığı 48 yaşındaki Yusuf Türk'ün, ailesine küstüğü için komşusunun samanlığına saklandığı ortaya çıktı.

EVDEN AYRILDI, BİR DAHA GELMEDİ

Bolu'nun Mudurnu İlçesi Çavuşlar çiftliği Köyü'nde ailesiyle birlikte yaşayan 4 çocuk babası Yusuf Türk (48), Cumartesi günü evinden ayrıldıktan sonra yakınları bir daha kendisinden haber alamadı. Durumun jandarmaya haber verilmesi üzerine köyde ve yakın bölgelerde arama çalışması başlatıldı.

ÇALIŞMALAR SONLANDIRDI

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, jandarma ve köylülerin 4 gün boyunca aradığı Türk'ten bir iz bulunamayınca arama çalışmaları sonlandırıldı.

"BENİ ARARLARKEN ONLARI İZLEDİM"

Yusuf Türk'ün köyde bulunan bir çeşmeden su içerken görülmesi üzerine durum jandarmaya haber verildi. Jandarmanın 4 gün boyunca nerede olduğunu sorduğu Türk, "Evdekilerle tartıştık. Eşimle kavga ettik. Ben de onlara kızarak evden çıkıp komşumun samanlığına saklandım. Beni merak etmelerini istedim. Beni ararlarken de samanlıktan onları izledim" dediği öğrenildi.

Kaptan

Mecra Yazarı
samanlik bulursam ben de kacacam
söyle bi kafa dinleyecem

spesifik

آزادی قید و بند
Adam karadenizli
Kaptan da karadenizli -)
Biz kaçmıyoruz kaçırtıyoruuz -)))
Daha doğrusu maça habersiz gidilirse eve almıyoruz -)
Kim bilir naptı adam
Üç gün sonrası caiz değil bu arada

Kaçak

Yeni
Arama giderleri fatura edilmeli ...
haberde de faturası kesildi diye eklenmeli ..
haberi okuyan kaçar cidden ...