AHi EVRAN iLE SÖYLEŞi

Ahi Evran

Profesör
d) Farz-ı muhal, mezkur risale ona ait olsa bile, içinde zerre kadar bu fasit görüşü destekleyecek bir cümle ve fehva yoktur. Zındıklığını ve riddetine Hasan Basri gibi bir tabiini alet edene tüm lanetçiler lanet etsin.

Yalan 3: Kendi kendini yine yalanladığın bir örnek: "Çünkü imanın altı esasından birisini inkar edecek kadar küstahlaşan ve tevbe edeceği yerde bunu kitabıyla tescilleyen sefihe daha fazla müsamaha göstermek hem toplumun imanını tehlikeye atmak demektir hem de İslam’ın emri bil maruf nehyi anil münker prensibini işlevsiz kılmak demek olur."

Bırak yalanı bu sahtekarlık boyutu...Kendi kendinle çelişki içindesin...Yalancısın, kendi kendini yalanlıyorsun...

Ebu Huzeyfe T.

Paylaşımcı
BiR CÜMLE 3 YALAN!!!

AG1.jpg

AG2.jpg

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış!

Zamane yalancılar eskileri kadar kaliteli yalan bile uyduramıyorlar. Çin işi kalitesiz yalanları ilk virajda savruluyor. Yatsı şöyle dursun, öğleye bile varmadan bir saatlik ömrü olan yalanlarla idare ediyorlar!

Keşke yüzleri kızarsa azıcık!!!
Nerde!
Hayâ imandandır!

Her başlığı kirletmeye nefis ve hevası adına and içmiş müfterilerle aynı üslubu kullanamayız!

O yüzden ilgili başlık budur!

O sefihleri muhatap almadan zaman zaman bu başlık altında ifklerini ifşaya devam edeceğiz!

Ayrıca yanında olmayan kitaba akşama doğru ulaşacağını söyleyen müfteri, anında kitaba ulaştı ve bize sayfa verdi.

Verdiği sayfalar yukarıda!!! :)

Ahi Evran

Profesör
sayfa 178 sahtekar :) orayı da kopyala, bana lazım

Ahi Evran

Profesör
Ayrıca yanında olmayan kitaba akşama doğru ulaşacağını söyleyen müfteri, anında kitaba ulaştı ve bize sayfa verdi.

Verdiği sayfalar yukarıda!!!

Şu an Annemlerdeyim, ama yine de eve gidip, kitabı alıp geldim, akşama bırakmadım seni, seni senden iyi tanırım :)

Sana sadece fihrist sayfasıu verdim, orada el ğaniyye diye baksaydın, s.178'i görürdün, ama ne ki el ğaniyye ne? :)

DENİZKRTL

Ordinaryus
Ahi evran / ebu huzeyfe t. forum hoşgeldiniz

umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz

ya şaka bi yana siz telefonlaşıp halletsenize meselenizi, ağır veballar altına giriyorsunuz

yada ö. m.den....ARTIK SİZE KONU AÇMA YASAĞI GELSİN

Ahi Evran

Profesör
Her şey ortada...
Ben kimseyi alimim diye kandırmıyorum. öyle bir iddiam da yok...
Ama malum şahıs, bir imamlık yapıyor!
M.İslamoğlu'nu, beni tekfir ediyor...
Yetmiyor, kendi kendini rezil ediyor...

Sanırım ciddi ruhsal sorunları var...
Yakıdan mehdiyim diye forumda türerse şaşmamak gerek! :)