Adnan Oktar'ın sitesindeki Masonik semboller...

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
ADNAN OKTAR'IN YAHUDİ DOSTLARI VE SİTESİNDEKİ MASONİK SEMBOLLER...

Harun Yahya adıyla bilinen Adnan Oktar, bugün İsrail’in esir askeri Şalid için kendisinin aracı olmasını isteyen İsrailli bir ekibi ağırladı…
Hıristiyan ve Yahudi dünyasından önemli 2 şer temsilci ile bir araya gelen ve İstanbul Grand Cevahir Otel Turkuaz Salonunda bir basın toplantısı düzenleyen Adnan Oktar İslam alemi adına talihsiz açıklamalarda bulundu.
Filistin halkının gerçek yönetimi olarak benimsediği Hamas ile bir bağlantısı olmadığını bildiren Oktar, Filistinlilerin gerçekleştirdiği direnişten Terörizm, bu eylemleri gerçekleştirenlerden de terörist diye bahsetti.
Adnan Oktar, İsrail İmar Bakanı Yardımcısı Ayoob Kara, Kudüs Akademik Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Efraim Lahav, İsrail Hahamlar Meclisi Sanhedrin’de Beni Nuh Mahkemesi Başkanı Haham Yeshayahu Hollander, İsrail Hahamlar Meclisi Sanhedrin’in İslam Konusunda Danışmanı Haham Ben Abrahamson, İsrail Ortodoks Hıristiyan Topluluğu Lideri Hurrian Dimitri, İsrail Dürzi Topluluğu Lideri Ameen Kablan, İsrail Samarit Topluluğu Lideri Japhet Tsedaka ve İsrail Bedevi Topluluğu Lideri Ataf Krinawi ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

ŞALİD EVLADIMIZ İSRAİL KARDEŞİMİZ!
Adnan Oktar, İsrail ile Türkiye’nin arasını açmak isteyenlerin olduğunu söylerken, bunu yapmaya çalışanların sayısının az olduğunu ve asla başaramayacaklarını bildirdi. Esir asker Şalid için “o bizim evladımız” diyen Oktar, “her gün ölüm korkusu ile yaşamak çok zor bir şey. Bu husumetin bitmesi lazım. Biz onun da Filistinlilerin de hapishanelerdeki durumundan rahatsızız” dedi.

İsrail bizim “La ilahe illallah kardeşimiz” diyen Oktar, aynı “Allah’a inanıyoruz bunu unutmayın” dedi.
İRAN İSRAİL’E SALDIRAMAZ
İran’ın İsrail ile ilgili düşüncelerine ve Ahmedinejad’ın “İsrail’i haritadan sileriz” sözlerine değinen Oktar, “Ben Ahmedinejad’a Atom bombasının haram olduğunu anlattım. Sonrasında Hürriyet Gazetesinde de açıklaması yayınlandı. İran böyle bir şey yapmayacaklarını söyledi. Zaten İsrail’in ve İsraillilerin kılına zarar getirecek olanın gök kubbeyi başına yıkarız biz. Buna izin vermeyiz. İsrail bizim himayemizde” dedi.
FİLİSTİNLİLER SORULUNCA SİNİRLENDİ
Çeşitli Yahudi temsilcileriyle bir basın toplantısı düzenleyen Harun Yahya müstearlı Adnan Oktar, İsrail’i esir asker için birçok çaba sarf edeceğini ve İsrail’de Yahudilerin zor durumda olduğunu söyledi. Filistinlerin mağduriyetlerinden bahsetmeyen Oktar, Bir basın mensubunun ‘Yahudilerin Filistinlilere yaptıklarından neden söz etmiyorsunuz sorusuna ise sinirlendi.
İsrail’le Türkiye arasında birilerinin sürekli gerginlik çıkarmak istediğini de ifade eden Oktar İsrail bizim dostumuzdur… Ona kimse zarar veremez. Mehdi ve Mesih’e hepsi itaat edecek dedi.

ADNAN OKTAR’IN SİTELERİNDEKİ MASONİK SEMBOLLER
Bu gördügünüz resim Adnan Oktar’ın sitelerinde bulunan onlarca masonik sembollerden sadece biri…

17.jpg

1. Abartılmıs bir sekilde “güneş ışınları”, ki bu masonların en önemli sembollerindendir.
2. Güneş ışınlarının “Piramid” şeklinde olması da çok ilginç.
3. Güneş ışınlarının hemen altındaki “Surlar”da masonik sembollerdir.
4. Diğer bir masonik sembol ise “Aslanlı yol” dur… Havuz, uzunca bir yol seklinde ve kıyılarına Aslanlar yerleştirilmiş.
Yani demek istenen şu; Aslanlı yoldan gidiyorsun… Surların arasından geçip piramidde olan şeytana ulaşıyorsun.
WASHİNGTON’DAKİ MASON TAPINAĞINA GİDEN ASLANLI YOL
antkabir-2.jpg

MASONLUKLA İLGİLİ ÇELİŞKİLERİ
1. Yazısı

Ateist Masonların Yaptığı Eylemlerden Tüm Masonlar Sorumlu Tutulamaz.
Nasıl ki birtakım ateist Siyonistlerin yaptıkları nedeniyle tüm Musevi halkını sorumlu tutmak vicdana aykırıysa, aynı şekilde ateist masonların yaptıkları zulüm de tüm masonlara maledilemez. Masonluk teşkilatı içinde de Allah’a bir olarak iman eden, bazı locaların üst düzey masonları tarafından bilinen ve uygulanan zulme karşı olan, insanlar arasında iyilik ve barışı talep eden kimseler bulunmaktadır. Bu kimseler masonluk teşkilatının kargaşa çıkaran, din ahlakına karşı faaliyetler düzenleyen bir yapıdan çıkıp, güzel ahlakın yayılması için çalışan bir teşkilat haline gelmesine çalışmaktadırlar. Bu, son derece önemli ve gerekli bir çalışmadır. Ve masonluğun olumsuz faaliyetlerine yönelik tepsitler ve eleştiriler yapılırken, bu durumun göz ardı edilmemesi gerekir.
Sitenin diğer sayfalarını okurken de, bu sitede eleştirilenin ateist masonluk olduğu unutulmamalıdır. Bu eleştilerin hepsi masonluğun ateist yönüne, din ahlakına karşı fikirlerine ve bu yönünün sebep olduğu zulme yöneliktir. Ve bu eleştirilerin yapılmasının amacı, insanların tehlikenin asıl kaynağını görebilmelerini sağlamanın yanı sıra, masonluğun bu yönünden haberi olmayan veya bu yönünün değişmesini isteyen masonların fikren harekete geçmelerini sağlamaktır. Masonluğun kendi içinden gelen bir düzelme ve din ahlakı doğrultusunda değişme hareketi, çok etkili ve faydalı olacaktır. Ateist masonluk yüzyıllardır dünyanın dört bir yanında son derece karanlık eylemler düzenlemiş, dinsizliğin hakim olması için gayret etmiştir. Ancak içinde bulunduğumuz yüzyıl, ateist masonluğun yüzyıllardır devam eden söz konusu bozgunculuğunun sona erip yenilgiye uğrayacağı bir dönemdir. Dünyanın Allah’ın nuruyla aydınlanacağı bu yüzyılda, Allah’ın izniyle masonluk da - Allah’a iman eden, dindar masonların da katkılarıyla- güzel ahlakın yayılması için hizmet eden bir teşkilata dönüşecektir.
—————————————————————————————————————————————————————-

2. Yazısı

ADNAN OKTAR’IN MPL RÖPORTAJI (İstanbul, Nisan 2008)
ADNAN OKTAR: Evet. Yani bir Allah’a inananlar vardır, bir de şeytana inananlar vardır. İki çeşit düşünce vardır dünyada bunlar sürekli birbirleriyle mücadele ederler. Allah’a inananlar hak kitaplara, hak peygamberlere uyarlar.
Allah’a inanmayanlar da şeytana uyarlar. Şeytana uymada her zaman organize etkili bir örgütlenme vardır. Bunun adına masonluk denir.İsmi çeşitli şekillerde olur. Ama adı masonluktur. Mesela masonluk firavunun mezarının o üçgenini amblem olarak kullanır. Bir mason sembolüdür bu. Mısır’da yapılan incelemelerde Mısır yazıtlarında çok çok fazla sayıda masonik sembol görürüz. Aynı şekilde Nemrud harabelerinde Nemrud’tan kalan kalıntılarda çok fazla sayıda masonik amblem görürüz. Onların mezarlarında taş oymalarında her yerde masonluk kendini belli eder. Mesela bir bina yapmışlardır. Bakarsın üstünde yılan motifi koymuşlardır. Bu masonluğun bir amblemidir. Demektir bu binayı masonlar yaptı. Veyahut ters T şeklinde bir işaret şu tarzda binaya yerleştirirler onu. Bu ne demektir. Bu binayı mason yaptı. Yahut buradan masonlar geçti. Mesela bir kaya; kayanın üstünü oymuşlar. Bakıyorsun bir mason işareti. Dünyanın en eski devirlerinden beri vardır masonluk. Hz. Süleyman devrinde de vardı. Hatta onların iddiasına göre biz Hz. Adem devrinden beri organize faaliyet yapıyoruz diyorlar masonlar.
——————————————————————————————————————————————————————-

Oysa masonluğa girişin temel şartı Tanrı’ya inanmaktır. Yani prensip olarak bir ateist mason

olamaz. Ancak siyonist masonlar Tanrı olarak şeytanı kabul ederler ve şeytana taparlar o ayrı

mesele…

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Mustafa İslamoğlu, Harun Yahya adına basılan bütün yayınların (Görsel ve Yazılı) yabancı kaynaklardan Türkçe'ye çevrilen eserler olduğunu söylüyordu. Çevirirken de araya birkaç şey katarak Harun Yahya adı ile yayınlıyorlar. Yoksa Adnan Oktar kim bu kitapları yazmak kim?

girdap

Ordinaryus
Allah affetsin, ilginç bir kişilik..
Birkaç gün önce saatlerimi bu adamı izleyerek geçirme gafletinde bulundum, farklı birşey söylemeyeceğini bile bile.
Mehdi diyor, başka birşey demiyor..
Bir de arada ekledi, bazen Fashion tv izliyorum diyor..
Mehdi ve Fashion tv.. Tövbe estağfirullah..

Meryem

Komplike
Dini radyolarda program gibi, sohbet gibi bunların hazırladığı kayıtlar yayınlanırdı, son zamanlarda rastlamıyorum. İnsanlar gözlerini açmaya başladı sanırım, daim olur inşaAllah...

2 yıl önce bir televizyon kanalındaki konuşmalarını dinlemiştim bazı değer verdiğim insanların tavsiyesi üzerine.Acaba ben mi kesin çizgilere sahibim yoksa adamda mı bir sorun var?,diye düşünüyordum.
Başta tavsiye edenlere olan saygım sonra da elhamdülillah okuduğum kitaplar sayesinde Adnan oktar Yada Harun yahya artık hangi kişilikteyse ondan uzaklaştım. Harun yahyanın sesinden dinlettikleri şeyler ne kadar doğru da olsa sesin kulağımı tırmalamasının sebebi belkide budur.

Allah doğru yoluna ilettiği kullarından eylesin bizleri ve onun gibileri (hidayetleri mümkünse) .doğru yoluna ilettikten sonra da saptırmasın inşallah

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Allah affetsin, ilginç bir kişilik..
Birkaç gün önce saatlerimi bu adamı izleyerek geçirme gafletinde bulundum, farklı birşey söylemeyeceğini bile bile.
Mehdi diyor, başka birşey demiyor..
Bir de arada ekledi, bazen Fashion tv izliyorum diyor..
Mehdi ve Fashion tv.. Tövbe estağfirullah..

Daha da kötüsü programlarda yanındaki genç kızlara sarkıntılık ediyor...