ablam için dua diliyorum..

zeynephanne

Aşka Meftûn…
Ayların sultanının 3. gününde,13 ağustos cuma günü Rabbimin izniyle Mervemize kavuşacağız..ablamın doğumu için dua diliyorum hepinizden..ve doğum için gün bekleyen tüm anne adaylarına şifa diliyorum..muhtemelen öğle saatlerine doğru olacak ameliyat..cuma namazında ihvanların yüreğinden kopacak olan dualarda anılmak ümidiyle..şimdiden hepimize hayırlı cumalar olsun inşaAllah..selam ve dua ile..:gul

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
hayırlısı ile yapar doğumunu inşaAllah...Rabbim yardımcısı olsun....artık nedense hep sezeryanla oluyor doğumlar...bizimde yeğen bir hafta önce oldu...sağlıklıda maşaAllah...Rabbim ablanında yardımcısı olurda bir an önce yeğeninizi alırsınız kucağınıza inşaAllah gülefşan...hayırlı evlat olur inşaAllah...

ablan duamda olacak gülefşan...Rabbim bir nefesle kurtarsın..

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Hayırlısı ile kurtarsın Rabbim. Biz dua edelim de inşaAllah karşılıklı olsun ablacığında bizlere dua etsin. Zira doğum anında edilen dualar çok kıymetlidir.
Allah tek nefeste kurtarsın.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Hayırlısı ile kurtarsın Rabbim. Biz dua edelim de inşaAllah karşılıklı olsun ablacığında bizlere dua etsin. Zira doğum anında edilen dualar çok kıymetlidir.
Allah tek nefeste kurtarsın.

hala kızına katılıyorum...evet gülfeşsan ablanda bizlere dua eder inşaAllah...:gul

özlem_ce

Üye
Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...mübarek gün ve saatte dünyaya gelcek mübareklerden olur inşallah...

zeynephanne

Aşka Meftûn…
Allah razı olsun tüm dua edenlerden..ilk kez teyze olacağım için heyecan dorukta;)) Rabbim dileyen herkese anne olmayı nasip etsin..doğum olayını tamamen Yaradanın mucizesi olarak görüyorum..O'nun yardımıyla kucağımıza alabilmeyi nasip eylesin Yaradan hepimize inş.
dua taleplerinizi ablama iletiyorum:)) yerini bulacaktır inşaAllah Can'lar..hayırlı haberleri verebilme duasıyla..

zeynephanne

Aşka Meftûn…
Yaradana sonsuz şükürler olsun ki Mervemize kavuştuk...dua eden yürekler dert görmesin..gergin ve sıkıntılı bir bekleyişti doğumhane önünde beklemek...nutku kuruyormuş insanın beklerken..ama kucağıma aldığım an bitti bütün sıkıntılar..Rabbim öyle güzel yaratmış ki bakmaya doyamıyorum..
buarada ablam doğumhaneyken ettiği dualara ihvanı da ortak etmiş..dua talepleri yerini bulmuştur inşaAllah..kabul olması umuduyla..dua ile..hepinizden razı olsun Mevlam..

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
amin...evet aynısını yaşadığım için iyi bilirim...
ablana geçmiş olsun sizlere gözünüz aydın...
hayırlı evlat olur inşaAllah...
Ablandan Allah Razı Olsun gülefşan...Rabbim onunda yardımcısı olsun...
teyze olmak duygusu çok güzel...sevindim senin adına...teyzesi onun birde kırkı dolsun ondna sonra görürsün sen onu...:gul
meleklerim benim...Rabbim tüm evlat isteyenlere nasip etsin inşaAllah...