Abdurrahman DİLİPAK istikrarın adı

Darul_Beka

Profesör
Özellikle 1990 larda Müslüman gençlerin idolüydü gerçi halen öyle
o müthiş yeteneğini hep Allah rızası için kullandı 28 şubatta dik duran ender aydınlardandı hiç bir zaman politize olmadı hiç bir guruba veya cemaate yalakalık yapmadı hep dik durdu
Allah ondan razı olsun
niye mi açtım bu konuyu
tarihe not düşmek için

Darul_Beka

Profesör
rahatlıkla türkiyede hatırı sayılır bir cemaat kurabilirdi
yada bir cemate yada siyasete angaje olarak köşeyi dönebilirdi
kıvrak zekası ile uçuk fikirleri savunup medyatik de olabilirdi
hiç birini seçmedi
dümdüz inandığı değerer uğruna yola devam etti

fakiri

Kıdemli Üye
Özellikle 1990 larda Müslüman gençlerin idolüydü gerçi halen öyle
o müthiş yeteneğini hep Allah rızası için kullandı 28 şubatta dik duran ender aydınlardandı hiç bir zaman politize olmadı hiç bir guruba veya cemaate yalakalık yapmadı hep dik durdu
Allah ondan razı olsun
niye mi açtım bu konuyu
tarihe not düşmek için

Yaw, şu basiretsizliğe bir bakın arkadaş !
İnsanlar nasıl da hiç haketmediği övgü ile anılıyor ! Hele bunalr bir gazete köşesinden ülkeye veya dünyaya nizamat verenler olursa !..
Bu şahıs daha henüz dün denilebilecek bir mazide Pensilvanya çuvalına nasıl girdiğini ve onların verdiği ödülü alarak çuvala nasıl girdiğini basından okumuştuk ! İnsanbirini ömeth-u sena ederken vicdanına bir danışır vicdanına !

Darul_Beka

Profesör
Yaw, şu basiretsizliğe bir bakın arkadaş !

İnsanlar nasıl da hiç haketmediği övgü ile anılıyor ! Hele bunalr bir gazete köşesinden ülkeye veya dünyaya nizamat verenler olursa !..

Bu şahıs daha henüz dün denilebilecek bir mazide Pensilvanya çuvalına nasıl girdiğini ve onların verdiği ödülü alarak çuvala nasıl girdiğini basından okumuştuk ! İnsanbirini ömeth-u sena ederken vicdanına bir danışır vicdanına !

az bile söyledim kendisini yıllardır takip ederim kalemini eğip büktüğünü hiç görmedim
sanırım senin ona karşı kinin ömer öngüt ile ilgili eleştirisinden kaynaklanıyor

fakiri

Kıdemli Üye
az bile söyledim kendisini yıllardır takip ederim kalemini eğip büktüğünü hiç görmedim
sanırım senin ona karşı kinin ömer öngüt ile ilgili eleştirisinden kaynaklanıyor

Hayır bilemedin ! Neden olduğunu bir önceki yazımda yazmıştım…

B

bamda

Guest
her insan hata yapar .önemli olan hatalardan dönebilmek.sevdiğim bir yazar.

fakiri

Kıdemli Üye
her insan hata yapar .önemli olan hatalardan dönebilmek.sevdiğim bir yazar.

Biz insanların hataları olmaz demedik ! Dikkat edersen hata sahibi olanları yersiz ve ölçüsüz meth-u sena eden MEDDAH’a söz ettik !

B

bamda

Guest
Sana fikrini soran oldu mu? Çuvallara giren insanları meth-u sena etmek bize göre dalkavukluktan bir şubedir. Nasıl giydirmemi beğendin mi?
ne diyorsun sen be adam?
ne kadar kahramansın böyle?
12 eylul askeri ihitlalinde senin hocan hangi tarafdaydı çok merak ettikde?

fakiri

Kıdemli Üye
ne diyorsun sen be adam?
ne kadar kahramansın böyle?
12 eylul askeri ihitlalinde senin hocan hangi tarafdaydı çok merak ettikde?

Oraya kadar gitmene gerek yok! Hemen herkesin özellikle bütün müslüman rarikat cemaatlerin 1982 Anayasasına "evet" oyu verdiği o oylamada bu fakir, şeffaf oy pusulasında "hayır"oyu verdiği belli olan zarfa mavi renkteki"hayır" oyunu vermiş ve yine
bütün tarikat ve cemaatlerin Amerika güdümlü kurulan ANAVATAN Partisine de hiç bir dönem oy vermemiş birisi olarak karşında alnım ak, yüzüm pak dimdik ayakta durmaktayım.
Peki, şayet sen de o günelri yaşamış isen, ne yaptığını bğr söyle de bzi de bilelim !