99999 Kelime-i tevhid...

Enes

İhvan Forum Üye
Daha önce forumumuzda başarı ile uyguladığımız salavat-kelime-i tevhid kampanyasını yeniden başlatıyoruz inş.

Manevi şirketimizi kurup 99.999 adet kelime i tevhid ile tevhid bayrağının altına toplanalım...

9.999 adet kendime yazarak başlıyorum inş.

10 aralık tarihine kadar okuyabileceğiniz kadar az çok demeden iştirak edersek manevi kardeşlik bağlarımızın daha da kuvvetleneceğini düşünüyorum...

AşK_€r

arabeskçi
değil 1000lerce
bir defa gönülden diyebilsem şu kelime-i tevhidi:uzgunum[1]:

Enes

İhvan Forum Üye
aşk_er kardeşim ümitsizlik yok...

burayı okumanı tavsiye ederim

M

Murat Sâki

Guest
Bu kadarız sanırım tartışma, çamur atmada üstümüze yok!. Vela-kin bir ubudiyet vazifesi, uhreviyete bakan bir konuya ilgimiz bu kadar işte.

Yaklaşık 2 gündür bu konu burda ama ilgi gösteren 2 kişi var yazık.

Enes

İhvan Forum Üye
Evet zınar...

sanırım biz hayal ettiğimiz kardeşliği sağlamaktan çok birbirimize zarar vermeye hizmet ediyoruz...

ve sanırım biz kurucular bu yükü boşuna taşıyoruz...

görelim mevlam neyler...

B

BeHReM

Guest
10.000 de ben alıyorum....
katılım olacağına inanıyorum ben...
ihvan ailesi haydiiiiiiiiiiiiii.:)

Byrocktar

Profesör
Bu kadarız sanırım tartışma, çamur atmada üstümüze yok!. Vela-kin bir ubudiyet vazifesi, uhreviyete bakan bir konuya ilgimiz bu kadar işte.

çok pis laf çarpmışsın be zınar abicim...
ben 1000 tane alıım annemde 500 istio...
toplam 1500 fazla almak isterdim ama yazılı haftasındayım...:uzgunum[1]:

Nur Cennet

Profesör
Kardeşlerim Şimdi Burdan Gönlünden ne Kadar Koparsa SDöylüyosun Evinde Okuyosun Öyle Mi Oluyo?O Zaman ben De 10.000 Almak İsterim:) Okulda Boş Derslerde Falan Çekerim:)

özzey

♥özlemzeynep♥

ama sen de almamışsın :sweatingbul[1]: ve matrax sen de, sizin de katılımınızı bekliyoruz

ben de şimdilik 500 alayım

Nur Cennet

Profesör
Hiçbi Bilgim Yok Biraz Da Yaşım Dolayısıyla...
Biraz Bilgi Verebilir Misiniz?Yani 10.000 Tane Aldım Ama Acaba Ne Kadar Sürede Bitirmem Gerekiyo?Bitirdikçe Almak İsterim Çünkü:)

Enes

İhvan Forum Üye
Hiçbi Bilgim Yok Biraz Da Yaşım Dolayısıyla...
Biraz Bilgi Verebilir Misiniz?Yani 10.000 Tane Aldım Ama Acaba Ne Kadar Sürede Bitirmem Gerekiyo?Bitirdikçe Almak İsterim Çünkü:)

konuyu iyice okursanız anlardınız...

hadi bakalım tekrarlayalım

10 aralık tarihine kadar okuyabileceğiniz kadar az çok demeden iştirak edersek manevi kardeşlik bağlarımızın daha da kuvvetleneceğini düşünüyorum...

kimseye zorla vermeyiz... almak isteyen alır ama boş şeylere vakit harcamak yerine 50 adet dahi alıp bu manevi şirkete ortak olursanız daha karlı çıkarsınız...

Lailaheillallah...

derslerimin yoğunluğundan foruma fazlaca giremesem de bu tür faaliyetlere katılmam gerektiğini düşündüm..böyle bir faaliyeti bir kez daha başlattığınız için teşekkür ederim Allah razı olsun sizlerden.. 10.000 adet de ben almak istiyorum..

Nur Cennet

Profesör
Teşekkürler...Konuyu Zaten Dikkatlice Okumuştum Fakat Böyle Bir Şeye İlk Defa Bi Forumda Katılıyorum.Belki Dikkat Edilicek Yerler Vardır Diye Sormuştum,Akıllarda İlgisiz Kalmak İstemem..

Haklısın BeHReM Abla Okuruz,Okulda Zaten Biçok Ders Boş Geçiyo O Zmnlarda Okurum Allahın İzniyle...:)