6 Saniyede imana GeLen Ateist !

Kaptan

Mecra Yazarı
Bi sakin ol yahu ne dalga gecmesi, Mugalata diyalogu derken saka yapalim dedik, hepsi bu. Anlamadan etmeden siralamissin. Sahi yas kac?

Sofuoglu

Ordinaryus
Bi sakin ol yahu ne dalga gecmesi, Mugalata diyalogu derken saka yapalim dedik, hepsi bu. Anlamadan etmeden siralamissin. Sahi yas kac?

Hala aynı minvalde devam ediyorsun!
Yaş kaçmış!
Ben çok iyi anladım anlıyacağımıda neyse!
Dediğin gibi Uzatmayalım biz değilmi!!!!

Ebu Computer

Kıdemli Üye

İbretlik bir video...

İbret aldık inşallah...

tek-ulu-%C3%B6nder-vard%C4%B1r-o-da-recep-tayyip-erdo%C4%9Fan-d%C4%B1r_303314.gif

Ahmet

Çöl Aslanı
Deprem olduğu yok, kamerayı sallıyorlar.

Kaçak

Yeni
Müslümanlarla dalga gecmek için hazırlanmış bir video bu ...
birileri gülüyordur böylesi basit metaryallere değer atfettiğimiz için ...

Yahayy

Kıdemli Üye
jJ8dvj.jpg

Tıpkı şunun gibi paintle ekle yazıyı,
İbret detected yaz... İbrerlik bumlar asıl.

Bence ibretlik insan kim olabilir Sevan Nişanyana, İlhan Arsel'e reddiye yazacak, Turan Dursun sitesinin Ateist alimleri ile münazara edecekler ibret alınacak kullardır.

İddia Ediyorum Nişanyan, Arsel, T.Dursun gibi adamlar geleneksel İslâm'ın kaynaklarını şu sitedeki insalardan çok çok daha iyi ve delillere dayalı olarak biliyorlar.

Kafir pislil, zındık mürted diyip ötelemek kolaycılık, adam olan çıkar reddiye yazar yahut münazara eder, varaa böyle biri alnını karışlarım şu forumda

Darul_Beka

Profesör
jJ8dvj.jpg

Tıpkı şunun gibi paintle ekle yazıyı,
İbret detected yaz... İbrerlik bumlar asıl.

Bence ibretlik insan kim olabilir Sevan Nişanyana, İlhan Arsel'e reddiye yazacak, Turan Dursun sitesinin Ateist alimleri ile münazara edecekler ibret alınacak kullardır.

İddia Ediyorum Nişanyan, Arsel, T.Dursun gibi adamlar geleneksel İslâm'ın kaynaklarını şu sitedeki insalardan çok çok daha iyi ve delillere dayalı olarak biliyorlar.

Kafir pislil, zındık mürted diyip ötelemek kolaycılık, adam olan çıkar reddiye yazar yahut münazara eder, varaa böyle biri alnını karışlarım şu forumda

var ben :)
övünmek gibi olmasın
o söylediğini yıllarca yaptım

elbiss

Ordinaryus
ne olacak ki 5 dk sonra söylediklerini unutur....

**Hayat ne zaman gerçektir biliyormusunuz?....

Yaşamın kendisiyle yüzleşebildiğiniz an....

**Peki yaşamla yüzleşebildiğiniz an ne zaman netliktedir?...

İşte buda yaşamın netliğini farkedebildiğiniz an...

**Peki Görünen bu yaşamsal dünyanın acaba gerçekliği ne derecedir...? denilirse..

Gerçeklik senin düşüncenin boyutsal algısıyla başlıyor aslında boyutu ve algıyı bıraktığında gerçeğin ta kendisi senin önünde oluyor....bunu anlamadınız değilmi? :) ...o zaman düşünecek henüz vaktiniz var demektir :)
------

Herşey bir tarafa seçim tercih onların bana sorarlarsa eğer ALLAH var mı diye?....

Kendilerine şunu diyebilirim...

1 trilyon kare kadarıyla adımdan da çok öte bir söz KESİNLİKLE....gerisi size kalmış.

Böyle..