6 parti Ekmeleddin İhsanoğlu deklarasyonu yayınlayacak

DESIFRE

Yasaklı
İhvan Üyesi
gecen yerel secimde yüzde 70 ile geliyordunuz :)

Ahmet

Çöl Aslanı
İhvan Üyesi
Seçimi kaybederlerse 6 partinin genelbaşkanı görevlerinden istifa etmeleri lazım..

dostluk

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Bide utanmadan soyluyorlar..saayin erdogan erkek gibi mertce teki basina giriyor secime ardinda sadece halki var..ya diger aday..? 6 parti giriyorlar..bakalim artik sonuca..hdp bile mertce giriyor secime asay cikardilar..kendi gucleri neyyse onu alacaklar..

Bu a6 li secime giewn partilen gercek oyu genel secimde belli olacak teki basina kalacaklar..milletin baraj kaygisi olacak..ittifak mittifak yok..

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ahmet

Çöl Aslanı
İhvan Üyesi
Ben Buna oha derim söylesenre kimmis o 6 parti ?Saadet partisi nin Destekledigini ispatlamaz isen Müfterisin
Hap falan mı kullanıyorsun kardeşim, nerede Saadetten bahsettim gösterir misin? Gelince cevaplarsın.

Aynı üslubuna devam edersen uzun bir süre için forumda vereceğin son cevap olur büyük ihtimalle..

hirahos

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Resimden gördüğüm kadarıyla Haydariyye Baş da Ekmeleddin'e destek veriyormuş. Nusayri kafiri Esed'e, (haşa, sümme haşa) Hz. Hüseyin gibidir diyebilecek kadar yoldan çıkmış ulusalcı/darbeci/şia yanlısı Baş'ın desteklediği aday işte ekmel... Başka delile gerek var mı? :)

dostluk

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Ben Buna oha derim söylesenre kimmis o 6 parti ?Saadet partisi nin Destekledigini ispatlamaz isen Müfterisin
bu adam kimmiş diye reisim koyuyorsun güye ekmel beymiş.sen müfteri olmyorsun başkası habrer paylaşınca müfteri oluyor..

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Seçimi kaybederlerse 6 partinin genelbaşkanı görevlerinden istifa etmeleri lazım..

Hap falan mı kullanıyorsun kardeşim, nerede Saadetten bahsettim gösterir misin? Gelince cevaplarsın.

Aynı üslubuna devam edersen uzun bir süre için forumda vereceğin son cevap olur büyük ihtimalle..

Sayın @DESIFRE; @Ahmet kardeşimiz haklı, hem karıştırmışsın hem gereksiz bir öfke içindesin.

HTML