3 Deli nin Kaçma Planları!

XaberDar

Profesör
Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatmakta olan 3 hasta, kaçmak için plan yaparlar. Planını açıklayan birinin planını kabul etmişler ve plan şu:

-Arkadaşlar yarın akşam yemeğinden sonra herkes yatarken yatakhanenin kapısını açıcaz ve çıkacaz. Sonra ikinci katın kapısını açıcaz ve çıkacaz. Daha sonra ise çıkış kapısını açıcaz ve kaçacağız! demiş.

Dediği gibi herkes yattıktan sonra üç kafadar 1. kapıyı açıp çıkıyor. Yavaş yavaş ilerleyip 2. kapıyıda açıp ilerliyorlar. Ama oda ne 3. kapı açık!:blink: Bunu gören deli:

"Arkadaşlar, plan bozuldu. Geri dönüyoruz" demiş...:yahoo:

islam_vadisi

Paylaşımcı
hay Allah ne yazık kim açmış o kapıyı bak bütün plan suya tüştüüü

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatmakta olan 3 hasta, kaçmak için plan yaparlar. Planını açıklayan birinin planını kabul etmişler ve plan şu:

-Arkadaşlar yarın akşam yemeğinden sonra herkes yatarken yatakhanenin kapısını açıcaz ve çıkacaz. Sonra ikinci katın kapısını açıcaz ve çıkacaz. Daha sonra ise çıkış kapısını açıcaz ve kaçacağız! demiş.

Dediği gibi herkes yattıktan sonra üç kafadar 1. kapıyı açıp çıkıyor. Yavaş yavaş ilerleyip 2. kapıyıda açıp ilerliyorlar. Ama oda ne 3. kapı açık!:blink: Bunu gören deli:

"Arkadaşlar, plan bozuldu. Geri dönüyoruz" demiş...:yahoo:

bunlarin arasinda kesin sende vardin :eek:leyo:

sword

flawless Victory
Yaptığım planı kimse üstlenmeden, planın benim olduğunu bildiriyorum:O

caddycazz

Profesör
Zanlıların eşgalleri belirlendi yigido caddycazz ve sword(tamamen zararsızdırlar):O :O :D :D

uzAyli

İhvan Forum Üye
ay sabah sabah ii güldüm haa :O Allah iyiliginizi versin emi :O

Tuncay ÖZ

Profesör
kapıyı acık bırakan kim ki acaba :blink: :blink:

izem

Asistan
hadi bende doktorunuz oluyum bari:O sizi tekrar hastaneye kapatıyım:O demek kaçıyordunuz haaa:O sizi siziiii:p

izem

Asistan
gözüm üzerinizde bi kaçında göreyim:O gerçi yapsanızda akıl olmayınca plan yarıda kalır yine:O :O

XaberDar

Profesör
gözüm üzerinizde bi kaçında göreyim:O gerçi yapsanızda akıl olmayınca plan yarıda kalır yine:O :O

fıkrayı ben anlattığıma göre:ister kaçarız, ister tekrar yakalanırız:O kankiciim.:O

Bu güne kadar sword ve aware kaçmadıysa bilin ki dışarıda çok deli var. Yoksa ne işimiz olsun kapalı mekanda.:O