28 Şubat tekrar gelebilir

agbi

Yasaklı
Bu başlığı okuyan Tüm müslüman kardeşlerime sesleniyorum.

Bırakalım Bir süre birbirimiz tenkit edip yermeyi açıklarımızla uğraşmayalım.

Birlik olalım Tek vucut yasal olan sünnete uyan her yolu deneyelim tekrar yaşamamak için.

Sonra kara kara düşünmektense şimdi düşünmek eftal dir.

Hepiniz Allah a emanet olun

dagcan_33

Paylaşımcı
Sevgili agbi 8 sene önce ile bugün arasında bir fark yok küçük te olsa bir kaç

deneme yapıldı ama başaramadılar. Konjöktör müsait değil.

28 şubattaki kaleleri hala tüm inadıyla 2 bin yıllık buda heykeli gibi ayakta

yök , yargı, muzaffer arkadaşlar,cumhur başkanıda eskisini mumla aratan

cinsten

hep sımsıkı taş gibi;

netice: elbette işaretinizde haklısınız.

hükümetin üzerine ellerindeki tüm silahları kullanıyolar

hele cumhurbaşkanlığı seçiminden önce

bel altı vuruşları başlayacak

allah rızası için yalvarıyom

uyanık olalım seçim davasına parti davasına

birbirimizin üstüne gitmeyelim tahrikçilere dikkat edelim bir kale nin yıkılmasına

yardımcı olalım dyp anap saadet mhp akp bbp tarikatler cemaatler dini lidirler

kurumlarda görevliler yani vicdanlı akıllı ülkesinin geleceğini düşünen herkese

rica ediyorum bu hükmete yardımcı olun ve saglıklı bir şekilde cumhur

başkanımızı seçelim

Ha şimdi sabırsız genç kardeşlerim diyecekler akp ne yaptı çok şey yaptı ama

göremessiniz. Hiç olmassa biraz sabırlı olun

(dereyi geçerken at değişmez)

:friends: :friends: :friends: :friends:

agbi

Yasaklı
Yenilgiler üzerine düşen görev sorumluluğunu bilemeyenler ve enayetlerine kapılan kendi kardeşinle mücadele edip dış güçleri göremeyenler içindir.

Kıssadan hisse.

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
herşey AB müzakerelerine bağlı.
ipler koparsa, herşey biter.
birilerine gün doğar.

dagcan_33

Paylaşımcı
evet haklısınız ulusalcı kesim buyüzden sabote etmeye çalışıyor

agbi

Yasaklı
evet haklısınız ulusalcı kesim buyüzden sabote etmeye çalışıyor

Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz akıl dolu bir tespit Doğu Perinçek in baş çektiği Ulusalcılar bence dikkat edilmesi bir an bile gözden kaçırılmaması gereken bir oluşum

dagcan_33

Paylaşımcı
sadece dogu perinçek olsa zaten mühhim değil . hemen hemen çogu partiye işlemiş derin abiler var. onlarda bişekilde engellenir ama ya bugüne kadar gözümüzde büyüttügümüz mübarekler yada özgürlügün baş savunucusu sol cular
herşeyi kenara bıraktılar nerdeise ordu gelsin diye yalvaracaklar,

walla halkın gözü nede güzel boyanıyor bu hükümete ne yüzden destek verecez yaptığı birşey mi var bazıları diyor yaptı siz göremezsiniz doğru yaptı
ülkemizde zina serbest başörtüsü yasak sayın başbakanımız BOP (büyük ortadoğu projesi=büyük israil projesi) eş başkanı avrupa birliği uğruna islami konularda taviz verdi şu anda iki erkeğin cinsel ilişkiye girmesi serbest avrupa birliği müzakereleri sayesinde
türkiye hala IMF ile çalışıyor niye türkiye'nin IMF siz bir politikası olamazmış
GAP suyu uluslar arası bir kuruluşa bırakılacak ve bu suda İSRAİL ve komşu ülkeler eşit hakka sahip olacak
Irak tezkeresi için okadar çabaladı tayip bey ama ne oldu ilkinde çıkaramadı ama ikincisi çıktı bu sefer amerika asker istemedi peki şimdi soruyorum eğer ırak'ta bizde olmazsak dediklerimizi yaptıramayız diyenler şimdi soruyorum sizlere hergün ırak'ta afganistan'ad ölen çocukların ırzına geçilen çocukların hesabını nasıl vereceksiniz menfaatleriniz bu kadar önemli mi müslüman kardeşinize yapılan zulümler karşısında hergün öldürülen bebeklerden en önemliside müslüman kardeşinizden önemli mi
ve bunları yapanlarla hala birlik olmak için(A.B.) himayesine girmek için vargücüyle çalışıyor: VALLAHİ de ben bunlara oy veremem bunların yaptıklarına boyun eğip gözde yumamam başörtüyü çözecekmiş kim bunlar mı çözecek siz demiyormusunuz ülkede dış mihrakların oyunu var bunların oyununu bozmak için hükümetye destek verin diyen sizlere soruyorum bu hükümet yahudi şirketlere devletin fabrikalarını limanlarını satarak mı bunların oyunlarını bozacak(özelleştimelerle mi)
Allah aşkına açın artık gözünüzü biraz araştırın ne oluyor ne biçim müslümanız biz menfaatlerimiz dinimizin din kardeşlerimizin üstünde tutuyoruz.sizlere soruyorum tayyip dünyada olan bu zulümlere karşı sesiz kalmanın vebalini nasıl ödeyecek sessiz kalmayıda geçtik Amerika bizim stratejik ortağımızdır diyor kafiri müslüman kanını dökenin karşısında olacağına stratejik ortak diyor ne yani biz şimdi buna mı destek verecez
Allah rızası için biraz düşünün biraz araştırın açın gözünüzü dünyada hergün yüzlerce müslüman katlediliyor
uyanın artık uyanın ne olur uyanın

yasal olan her yolla mı hangi yasal yolla başını örtmenin yasak olması söyleyen kuran öğretmenin yasak olduğunu söyleyen inancından dolayı hapislere atıılmanı söyleyen yasalara mı uyacaz bunlarlamı birşeyleri getirecez acaba türkiyede ilk başta bazı yasaların değişmezi lazım yani adil düzen(şeriaat) lazım

agbi

Yasaklı
Cihad Erleri Kardeşim yazınızı okudum tümüne katılıyorum katılmadığım ise suçlunun Tayyip Bey Olması.

Bu durumda olmamızın sebeblerinin % 90 ı eski hükümetlerin attıkları imzalardır.

Tekrar söyliyeyim Ben AKP değilim.

agbi

Yasaklı
sadece dogu perinçek olsa zaten mühhim değil . hemen hemen çogu partiye işlemiş derin abiler var. onlarda bişekilde engellenir ama ya bugüne kadar gözümüzde büyüttügümüz mübarekler yada özgürlügün baş savunucusu sol cular
herşeyi kenara bıraktılar nerdeise ordu gelsin diye yalvaracaklar,

Doğru teşhis bu bahsettiklerin yalnız Partilere değil Tarikatlara , Cemeatlere hatta Cami Mütevellisine bile sızmışlar.

Yiğidim

Uyu yavrum uyu!diyenlere aldırma sen,
Beşikte bebe, sokakta çocuk olsan bile.
Yatakta Azraili beklese de bu beden,
Uyumamalısın kaldırımlarda sürünsen bile.

Sen, yapılan zulmü , İslam'ı unutamaz,
Sen, çirkefle bezenmiş yahudiyi tutamaz,
Sen, alçakca oynanmış oyunları yutamaz,
Yutamazsın yiğidim, karanlık gecelerde.

Yalnız kaldırımların, çimenlerin ıssızlığında,
Doruklarına çıkılamıyan dağların doruklarında,
Neydiği belirsiz hain insanların sazlığında,
Yitemezsin yiğidim, zulmü yazan hecelerde.

İslama saldıranlar sonuna koşarlarken,
Kanlarımızı akıtıp zevkten coşarlarken,
Onlar sapık ideallerle sel gibi taşarlarken,
Bitemezsin yiğidim, fahişeleşmiş cücelerle.

Bosna zalim elinde kan ağlarken,
Filistinlim san bel bağlarken,
Ümmet çilesiyle yüreğini dağlarken,
Gidemezsin yiğidim, inançlı secdelerden.

Çeçenistanın feryadını duyduğunda,
Mücahidim tek tek vurulduğunda,
Yemeğini yiyip tam doyduğunda,
İhanet edemezsin yiğidim, yahudi köpeklerle.

İslam'a bombalar,füzeler, mermiler yağarken,
Allah için ıssız gecelerde bebeler doğarken,
Garip Ayşem, Bosna için son damla sütünü sağarken,
Pembe rüyalara dalmak ve zina etmek için,
Yataga yatamazsın yiğidim,sokaktaki fahişelerle...

dagcan_33

Paylaşımcı
sevgili agbi ne nereli oldugumuzun ne önemi var. sadece sabırlı olalım mehmet akifin bir abdul hamit mualifi olması garipmidir. herkes inandığını samimi yaşarsa emin olun mualif bile olsa aynı dogruya hizmet edebilirler.

agbi

Yasaklı
sevgili agbi ne nereli oldugumuzun ne önemi var. sadece sabırlı olalım mehmet akifin bir abdul hamit mualifi olması garipmidir. herkes inandığını samimi yaşarsa emin olun mualif bile olsa aynı dogruya hizmet edebilirler.

Bende artık sabır denen bir şey kalmadı kardeşim bildiklerimi bilsen ve bundan dolayı İslamiyetin Ortak düşmanları diye başlık açtım.Bildiklerimi orada değineceğim.

Soğuk savaşta Bankalarımız gitti yabancıların elinde Sigorta Şirketlerimiz öyle Tüketim Çılgınlığı Devletimizi borçlara soktu bakın bugüne kadar olan Dış İşleri bakanlar hangi okul mevzunu vb.vb.vb.vb.

İşte son bir olay Hükümet karşı idi Lübnan a Asker göndermeye ama ne oldu Saros Bir Borsaya girip bir kaç hareketle Borsayı batırıp Hisseleri taban yaptırdı Döviz se Tavan.Bu Ekonomik savaşı göze alamayan Devlet Lübnan a Asker gönderdi.

BORÇ ALAN EMİR ALIR

müzkereler tayip döneminde çıktı amerika ırak'a tayip döneminde girdi
gap suyuyla ilgili imzalar tayip döneminde atıldı
özelleştirilmelerin yapılmasıda tayyip döneminde oldu
hutbede bazı şeylerin konuşulması tayyip döneminde yasakaldı
erkekle erkeğin cinsel ilişkiye girmesinin serbestleşmesi tayyip döneminde oldu
bunlarındışında dünyada bu kadar müslüman tayyip döneminde katledildi
başörtüsü yasağının bırak çözülmesi okuıl dışında başını örttüğünden dolayı müdür olamayan bayan öğretmende tayip bu ülkenin başındayken müdür olamadı bunu tayip yaptı demiyorum ama tayyip birşey yapmadığından dolayı yasak alanı genişledi bu yüzden bazı ünüversitelerde perukda yasaklandı. tayyip dinler arası diyalok derken bu yzden sütçü imam ünv. öğrencilerin başı kapalı diye annelerini içeri almadı daha niceleri
ben diyorum ki CHP olsa AKPden iyidir niye mi ; çünkü CHp olsa insanlar yapılan yanlışları görür ama AKP çözecek bunlar uğraşıyor diye herşeyi görmezden geliyorlar yani kısacası halk güdülüyor(oynatılıyor)

yani şimdi olanlar aşikar ben şimdi bu adamı nasıl destekleyeyim bu adamın cumhur başkanı olmasını nasıl isteyeyim bu adamın yaptıklarının Süleymen DERMİREL'ininden ne farkı var müslümanız diyor diyor ama yaptığına bak

agbi

Yasaklı
Cihad Erleri kardeşimin son msj ına cevap.

Şimdi desem Erbakan hükümeti zamanında İsraile anlaşma yapılsı Askeri anlaşma ve 22 Maddelik bu anlaşma gereği Konya da eğitilen İsrail li Pilotlar Filistinde Din kardeşlerimi vurdu buraya kadar yazdıklarım gerçek.

Ama ben Erbakanı burada suçlayamıyorum nedeni mi yapmak zorundaydı alternatifi yoktu ve sorumlulukları mevcuttu Ben bugüne kadar bu konuda Erbakan ı suçlamadım suçlayamamda.

İşte sizin bakış açınızla benim bakış açım bu.

dagcan_33

Paylaşımcı
vay be ne geldiyse tayyip yüzünden geldi ha
vay babam vay
haber türkten mi aldın bu yazıyı
artık koministler
atatürkçiler
sadetli aynı zamanda milliyetçiler
solcular aynı görüşte
eger tayyip bukadar büyükse valla helal

şimdi durrr burrrda ey arkadaş
bahsettigin ülke türkiye
80 sene önce alimlerini 50 sene önce başkanını 25 sene önce gençlerini asan hatta dur 8 sene öncede dürüst insanlar gelince p.m. darbe yapan bir düzen
iyide ak parti bunu bozdu

en önemlisi ekonomi ile özelleştirme ile ilgili ülen ekonmi hakkında konuşurken biraz insaflı olun be sallamayın birşeylere karşi çıkacam diye kominiz mi anlatmayın bana sizin savunduğunuzun dinle hiç alahası yoktur .

dagcan_33

Paylaşımcı
lütfen birşeyler yazarken konuyu açan abinin yazdıklarını dikkate alalım
her konuyu tayyibe baglamanın anla mı ne

bir uyarı var darbe olabilir mi diye ama gerçekten sizin gibi arkadaşları görünce
bize müstehak demek geliyor içimden çanak tutuyosunuz.

ayrıca abide borç kısmını pek anlamadım yahu bizde matemetikçiyiz en kötü ekonomici sorsanız söyler borcun mik tarı değil karşılama oranı önemlidir. 30 mil. dolar ihracat varken bu borç cok olabilir ama 85 milyar olunca çok değildir . yüzde 7000 ile borçlanan kara oğlanın borcu faizi miras kalmıştır

son 2002 de bu ülkenin geliri borcunu faizine yetmiyordu . bugün mastrich kriterlerine yaklaştı

agbi
erbakan hükümeti zamanında yapılan anlaşma var evet ama anlaşma ne zerine ve neden yapılmış buna baksak
yapılan anlaşma F-16 uçaklarıyla ilgili ve F-16 uçaklarının bakımı amerika tarafından yapılıyordu o sene bakım işleri İsraile veriliyor yani Amerika uçak fabrikasının bakım işlerini israil'e devrediyor. uçakların bakımıda yapılmak zorunda olduğu için o anlaşma imzalandı. Ve ben İsrail uçaklarının konya'da uçmaasıyla ilgili bir anlaşma olduğunu bilmiyorum ve olacağınıda sanmıyorum ama araştıracam bakalım öyle birşey var mı varsada aslı astarı ne ne değil çünkü haberleri medya öyle bir yansıtıyor ki o kadar çarptırıyor ki
şimdi öyle bir anlaşma var yada yok yani bu tayibin haklı olduğu anlamına gelmez yaptığı her durumda yanlıştır yapılan bir yanlış başka bir yanlış düzeltmez.