28 Şubat tekrar gelebilir

agbi

Yasaklı
28 şubat başlıklı yazı gitmiş 11 nci sahifeye Limriemviry kardeşim soruyor İhtiyaçlı müslümanlar işte sebeblerden biri.

gencsaadet

Üye
Bu başlığı okuyan Tüm müslüman kardeşlerime sesleniyorum.

Bırakalım Bir süre birbirimiz tenkit edip yermeyi açıklarımızla uğraşmayalım.

Birlik olalım Tek vucut yasal olan sünnete uyan her yolu deneyelim tekrar yaşamamak için.

Sonra kara kara düşünmektense şimdi düşünmek eftal dir.

Hepiniz Allah a emanet olun

28 şubat tekrar niye gelsin ki
sanki o günkü şartlar mı var
sanki ülke refaha mı koşuyor
sanki birileri ülke iyiye gidiyor da bundan rahatsız mı oluyor hayır

ama bi darbe bekleniyor.bu da dış güçlerin kullanıp kullanıp bir kenara atması gibi olacak heralde

agbi

Yasaklı
28 şubat tekrar niye gelsin ki
sanki o günkü şartlar mı var
sanki ülke refaha mı koşuyor
sanki birileri ülke iyiye gidiyor da bundan rahatsız mı oluyor hayır

ama bi darbe bekleniyor.bu da dış güçlerin kullanıp kullanıp bir kenara atması gibi olacak heralde

Valla Pes doğrusu 28 Şubat ı parti poropagandasına çevirdin ya ne diyeyi size.

28 Şubat karalarını ve sonra oluşan oluşumları bir incele

gencsaadet

Üye
biliyorum o kararları.
ama o kararların altında erbakanın imzası yok erbakaın imzası bakanlar kuruluna götürülmesi yönünde

agbi

Yasaklı
biliyorum o kararları.
ama o kararların altında erbakanın imzası yok erbakaın imzası bakanlar kuruluna götürülmesi yönünde

Sen bu düşüncede git kardeşim senin yolun açık olsun ama seçimlerden sonra benden özür dileyeceksin (İnşallah rabbim CHP ye o fırsatı vermez) oyunuzu göreceksiniz Din kardeşlerinize yükleniyorsunuz onları zayıflatmaya çalışıyorsunuz bundan dolayı CHP Hükümete ortak olursa benden çekeceğiniz var.

İnşallah ben yanılıyorumdur seçimlerden sonra özür dileme ben dileyeyim yeterki CHP MHP iler ortak hükümet kurmasın

gencsaadet

Üye
Sen bu düşüncede git kardeşim senin yolun açık olsun ama seçimlerden sonra benden özür dileyeceksin (İnşallah rabbim CHP ye o fırsatı vermez) oyunuzu göreceksiniz Din kardeşlerinize yükleniyorsunuz onları zayıflatmaya çalışıyorsunuz bundan dolayı CHP Hükümete ortak olursa benden çekeceğiniz var.

İnşallah ben yanılıyorumdur seçimlerden sonra özür dileme ben dileyeyim yeterki CHP MHP iler ortak hükümet kurmasın

o büyük ihtimalle olacak zaten

napalım yani saadeti bırakıp akp ye mi geçelim bu mudur?

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
Bak Cihad erleri kardeşim tekrar yenileyim ben AKP li değilim.

Ama bugün AKP yapılan her saldırıyı ( İslami kesim hariç ) islamiyete saldırı olarak görürüm.Erbakan da olsa Muhsin Bey de olsa görüşüm değişmez saldırılar İslamiyete dedir.

Hatırlarsın Cami Cinayetini ben o tarikatla ( Mahmut Efendi ) temelde değil yaşantıda uyuşmam başka bir tarikattan dersim vardır ama Mahmut Efendi tarikatına yapılan her saldırı İslamiyete yapılmış sayarım.Saldırıların arkasında Ortodoksların 2 nci Vatikan hayali yatmaktadır İstanbulda.

Birde konulara bu pencereden bakın ve göreceksiniz çevrenizdekileri ve arkadaşlarınızıda uyaracak ve sonuçta TEK VUCUT OLUP İSLAM DÜŞMANLARINA KARŞI YASAL MÜCADELEMİZİ ARALIKSIZ YAPACAĞIZ.

teşekkür ediyorum agbi bu yazından dolayı.........

agbi

Yasaklı
o büyük ihtimalle olacak zaten

napalım yani saadeti bırakıp akp ye mi geçelim bu mudur?

Bana cimdik atın gördüklerim hayalmi genç saadet kardeşimin yazdıkları yok hayal olamaz kendime cimdik atayım.

Şaka bir yana TEKRAR EDİYORUM BEN AKP DEĞİLİM ama AKP BUGÜN İSLAMİYETİN TEMSİLCİSİ OLARAK SİYONİSTLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİYOR En basit i TESETTÜRLÜ BİR BAYANI CUMHURBAŞKANI EŞİ OLARAK GÖRMEK İSTEMİYORLAR Bu size bir anlam ifade etmiyormu.

Ne demek TESETTÜRLÜ BİR BAYAN TÜRKİYE TC CUMHURBAŞKANI OLAMAZ Bu ne demek İSLAM DÜŞMANLIĞI DEĞİLMİ ??????

gencsaadet

Üye
ya siyonistler ilk defa bi TC başbakanına cesaret ödülü verdi.bu da erdoğandı.ayrıca başörtülü olmaları ilgilendirmez bizi ülkeyi yönetmelerine etkisi yok ki başörütlü eşleri olmasının
bilmem anlatabildim mi agbi kardeşim

agbi

Yasaklı
ya siyonistler ilk defa bi TC başbakanına cesaret ödülü verdi.bu da erdoğandı.ayrıca başörtülü olmaları ilgilendirmez bizi ülkeyi yönetmelerine etkisi yok ki başörütlü eşleri olmasının
bilmem anlatabildim mi agbi kardeşim

Ben sizinle artık laf yarıştıramam çünkü laf yarıştırıyoruz Bilgi değil.O zaman bana cevabını verebilirmisin bir önceki seçimlerden önce Recai Kutan ABD neden gitti ve kiminle kimlerle görüştü Bak kardeşim beni başka mecralara sokma.

Artık sıkıldım kardeşim senin Erbakanından ben bildiğim Erbakanı seveyim senin Erbakanını sevmiyorum ben benim bildiğim erbakan ı seviyorum.YETER ARTIK

gencsaadet

Üye
neden gitti kimlerle görüştü söyle bakalım
peki bunun sonucunda abd ile bir müttefiklik gibi bişey içerisine girdi mi yani r.t.e nin yaptığı gibi?

agbi

Yasaklı
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz akıl dolu bir tespit Doğu Perinçek in baş çektiği Ulusalcılar bence dikkat edilmesi bir an bile gözden kaçırılmaması gereken bir oluşum

Beni Doğu Perinçek taraftarı olarak enpoze etmeye çalışan DOĞRUCU DAVUT A 9 NCU SAHİFEDEN GETİRDİM

BU FORMDAKİ KARDEŞLERİMİ ZEHİRLEMENİZE MÜSADE ETMİCEM

sadık78

Asistan
Web sitesi
www.gulturkiye.com
Beni Doğu Perinçek taraftarı olarak enpoze etmeye çalışan DOĞRUCU DAVUT A 9 NCU SAHİFEDEN GETİRDİM

BU FORMDAKİ KARDEŞLERİMİ ZEHİRLEMENİZE MÜSADE ETMİCEM
Senin Gibi düşünenlerin doğu perinçeğe alet olduklarını zaman yazarı söylüyor ben değil çarpıtma.İftiralarına yenilerini ekleme.Herkes okuma biliyor.Bana laf atma.Müfterilerle görüşmüyorum.

agbi

Yasaklı
Senin Gibi düşünenlerin doğu perinçeğe alet olduklarını zaman yazarı söylüyor ben değil çarpıtma.İftiralarına yenilerini ekleme.Herkes okuma biliyor.Bana laf atma.Müfterilerle görüşmüyorum.

YAZARAK KENDİNİ KÜÇÜLTME AMA SİZ ALIŞIKSINIZ BAŞKA NİCK LE YİNE YAZARSINIZ.

MÜFTERİDEMİ OLDUK ALLAH RAZI OLSUN BU YAKIŞTIRMALARIN CEVABINI BANA AHİRETTE VERECEKSİN.

agbi

Yasaklı
KONU F.GÜLEN VE CEMATİ OLUNCA TENKİTLERİNDE BİR SANİYE GEÇİKMEYEN KARDEŞLERİM NERELERDESİNİZ

SİZCE BU KONU GEREKSİZMİ ????

agbi

Yasaklı
Bu başlığı okuyan Tüm müslüman kardeşlerime sesleniyorum.

Bırakalım Bir süre birbirimiz tenkit edip yermeyi açıklarımızla uğraşmayalım.

Birlik olalım Tek vucut yasal olan sünnete uyan her yolu deneyelim tekrar yaşamamak için.

Sonra kara kara düşünmektense şimdi düşünmek eftal dir.

Hepiniz Allah a emanet olun

BU KONUYU NEFSİM TEKRAR GÜNDEME GETİRİYOR.

ŞAPKALARIMIZI ÖNE KOYUP DÜŞÜNME ZAMANI.

AYLAR ÖNCE BAŞLADIM.

KEŞKE TAHMİNLERİM YANLIŞ ÇIKSAYDI.

SİZLER BİRBİRİNİZLE DİDİŞMEYE TENKİT ETMEYE DEVAM EDİN SENİN CEMEATİN BENİM MEZHEBİM ONUN MEZHEBİ TARİKATI DİYE.BENİ DE İÇİNİZE KATTTINIZ EVET SİZLERİ ŞİKAYET EDİYORUM KENDİNİZE BENİDE BENZETTİNİZ.SİZLERE BENZEYEREK ANLATMAK İSTEDİKLERİMİ UYARMAK İSTEDİKLERİMİ ES GEÇTİM VE BENDE TENKİTLERE BAŞVURDUM.

ALLAHIM BENİ AFFET BU KONULARDA NEFSİME UYDUĞUM İÇİN VE BU YAZIYIDA BU MESAJIDA NEFSİME UYARAK YAZDIM.

agbi

Yasaklı
Kendimi kendime

Sizi kendinize

Şikayet ederek

Bir daha böyle oluşumların oluşmaması için .

Ne yapabilirim diye

Dövünmeyi bırakıp

Kendimi ve sizleri düşünmeye davet ediyorum.

Yanlış yazdım yine nefsimin esiri oldum sizleri tenzih ederim ben KENDİMİ KENDİME ŞİKAYET EDİYORUM. Tekrar özür dilerim.

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
yazık ki ne yazık ...
:mad:

MaKBeR

Doçent
o günleri aynı olayları tekrar yaşamak istemiyorum yaa üfff...