28 Şubat tekrar gelebilir

agbi

Yasaklı
vay be ne geldiyse tayyip yüzünden geldi ha
vay babam vay
haber türkten mi aldın bu yazıyı
artık koministler
atatürkçiler
sadetli aynı zamanda milliyetçiler
solcular aynı görüşte
eger tayyip bukadar büyükse valla helal

şimdi durrr burrrda ey arkadaş
bahsettigin ülke türkiye
80 sene önce alimlerini 50 sene önce başkanını 25 sene önce gençlerini asan hatta dur 8 sene öncede dürüst insanlar gelince p.m. darbe yapan bir düzen
iyide ak parti bunu bozdu

en önemlisi ekonomi ile özelleştirme ile ilgili ülen ekonmi hakkında konuşurken biraz insaflı olun be sallamayın birşeylere karşi çıkacam diye kominiz mi anlatmayın bana sizin savunduğunuzun dinle hiç alahası yoktur .

Allah aşkına bırakın Tayib i Erbekanı A Tarikatnı B tarikatını birbirimizle bunlarla mücadele ederken senin partin benim partim senin Tarikatın Benim tarikatım ı
esas ortak düşmanlarımızı gözden kaçırıyoruz

evek AKP bunu bozdu boyun egerek herşeyi bozdu halkı uyuttu halk zaten bunlar çözecek diye başörtüyü sorun edinmez oldu nasıl olsa yapılacak dendi
halktaki cihad şuuru söndü nasıl olsa bunlar çözer diye oldu
unutmayın ki siyonistler sadece camide namaz kılan , oruç tutan,sürekli zikir eden, sürekl sohbet eden insanlarden korkmuyor içinde cihad şuuru olan yapılan zulme karşı sesini yükselten düşünen kişilerden korkuyor yani caminin içinin dolup dolmaması önemli değil onlar için caminin dışında onlara engel olmamız onalr bunu istiyor

hayır darbe olamaz 28 şubat dönemini araştırırsanız o dönemde bir darbe olmadı sadece baskı oldu o dönemi iyi araştırın medyadan deyil olayı yaşayanlardan dinleyin

agbi

Yasaklı
evek AKP bunu bozdu boyun egerek herşeyi bozdu halkı uyuttu halk zaten bunlar çözecek diye başörtüyü sorun edinmez oldu nasıl olsa yapılacak dendi
halktaki cihad şuuru söndü nasıl olsa bunlar çözer diye oldu
unutmayın ki siyonistler sadece camide namaz kılan , oruç tutan,sürekli zikir eden, sürekl sohbet eden insanlarden korkmuyor içinde cihad şuuru olan yapılan zulme karşı sesini yükselten düşünen kişilerden korkuyor yani caminin içinin dolup dolmaması önemli değil onlar için caminin dışında onlara engel olmamız onalr bunu istiyor

Son paragrafın harika tespit ama sorarım şimdi size kardeşim ben bu forma geldiğim zaman kimler Siyonistlerin çalışmalarını burada dile getirdi.

Ben cihadımı kaza geçirdiğimden dolayı 8 Ay'dır sitelerde yapıyorum Tesev e kadar değindim bu sitedede ama sizin bu yazılarıma hakkınızı helal edin bir katkınızı görmedim.

Tüm Milliyetçi ve İslami sitelerde gördüğüm tek şey Parti ve Tarikat Cemeat kavgaları.

Bırakın Allah aşkına.

Buyrun yeni bir başlık açtım İslamiyetin ortak düşmanları katkı yapın

yok abi biz düşmanımızı biliyoruz düşmanımız siyonizim buna karşı yapılanıp buna karşı çalışıyoruz. her daim küffarın karşısındayız. yanlışın karşısındayız. amacımız bölmek ayırmak değil amacımız birlik gayemiz dünyaya islamın hakim olması amacımız batılın saltanatını yıkıp yerine hakkı hakim kılmak. tayyibi eleştirmemizin nedenide yaptığı yanlışlar yoksa tayyibe karezimiz olduğundan değil

hocam öncelikle geçmiş olsun yanlış yaptıysam yanlış birşey söylediysem hakkınızı helal edin ama banada biraz hak verin dünyada olanları yapılan zulümleri gördükçe içim kan ağliyor. ve ümmetin suskunluğunu gördükçe içim içimi yiyor. Yapılan yanlışlar beni kahrediyor artık bazı şeyleri içimde tutamıyorum bu sessizlik bu yanlışları düşündükçe çıldırıyorum ve bunu yapanalrın övüldüğünü görüncede onlara destek istendiğini duyuncada dayanamayıp bazı şeyleri söylemek zorunda kalıyorum hepsi bu yoksa niyetim kimseyi kötülemek kimseyi kırmak değil amacım artık halkın gözünü açması için birşeyler yapa bilmek

agbi

Yasaklı
Bak Cihad erleri kardeşim tekrar yenileyim ben AKP li değilim.

Ama bugün AKP yapılan her saldırıyı ( İslami kesim hariç ) islamiyete saldırı olarak görürüm.Erbakan da olsa Muhsin Bey de olsa görüşüm değişmez saldırılar İslamiyete dedir.

Hatırlarsın Cami Cinayetini ben o tarikatla ( Mahmut Efendi ) temelde değil yaşantıda uyuşmam başka bir tarikattan dersim vardır ama Mahmut Efendi tarikatına yapılan her saldırı İslamiyete yapılmış sayarım.Saldırıların arkasında Ortodoksların 2 nci Vatikan hayali yatmaktadır İstanbulda.

Birde konulara bu pencereden bakın ve göreceksiniz çevrenizdekileri ve arkadaşlarınızıda uyaracak ve sonuçta TEK VUCUT OLUP İSLAM DÜŞMANLARINA KARŞI YASAL MÜCADELEMİZİ ARALIKSIZ YAPACAĞIZ.

agbi

Yasaklı
hocam öncelikle geçmiş olsun yanlış yaptıysam yanlış birşey söylediysem hakkınızı helal edin ama banada biraz hak verin dünyada olanları yapılan zulümleri gördükçe içim kan ağliyor. ve ümmetin suskunluğunu gördükçe içim içimi yiyor. Yapılan yanlışlar beni kahrediyor artık bazı şeyleri içimde tutamıyorum bu sessizlik bu yanlışları düşündükçe çıldırıyorum ve bunu yapanalrın övüldüğünü görüncede onlara destek istendiğini duyuncada dayanamayıp bazı şeyleri söylemek zorunda kalıyorum hepsi bu yoksa niyetim kimseyi kötülemek kimseyi kırmak değil amacım artık halkın gözünü açması için birşeyler yapa bilmek

Estafurullah ben hoca değilim Ben nefsimi yenebildiğim kadar Aklım yettiği kadar Allah cc kul olmaya çalışan biriyim.

Evet İnsanların gözünü açmak ben önce Müslümanların gözlerini açmasını hedef alırım.Gözlerini açsınlar ki birbirlerinle mücadele edeceklerine ortak düşmanlarımızla mücadele etsinler.

bizde birlik olmamız gerektiğini biliyoruz ama neyle ve nasıl birlik olacağız. içimizde öyle yanlışlar varki ben bu kişi bu yanlışları söyleyince kötü adam oluyorum. peki yapılan yanlışlara boyun mu eğeceğiz birlik olalım diye sessiz mi kalacağız. yapmamız gerekeni(uyarmak) yapmayacak mıyız. birlik mi olacaz bu nasıl olacak Kur'an-ı Kerim ve hadisler ışığında yaptığımız işler incelenerek olacak ben bu adama yaptığın islama aykırı bunları yapma dediğimde bu adam hala bunu yapıyorsa ve bunu savunuyorsa daha ne yapabilirim nasıl birlik olacağım bu kişiyi doğal olarak uyaracağım

dagcan_33

Paylaşımcı
hocam bize göredaha bilgilisiniz peki size bir soru lütfen slogonik konuşanlara bakmayın. bize bilimsel fikrinizi yazın
amerikayı zordurumda bırakmak için eski lübnana dönüştürüldü herkes bir biriyle savaşıyor . yani artık amerikalılar ingilizler sünniler sii ler ölüyor kimliği belirsiz kaçırmalar ve su ikastlar oluyor.eminim orası dünya ile amerikan savaşının merkezi oldu peki şimdi saglıklı giden lübnandan hariri suikasti ile suriyeyi çıkardılar.dün yeni bir suikast oldu bu suikastı sizce kim yaptı yada kimin işine geliyor bu suikast

dagcan_33

Paylaşımcı
isteğimiz dışında öyle şeyler oliyorki bu durum bile eskisini aratacak şekle geliyor

yıllarca agladık afganistan için lanet ettik kominiz me afganistan kurtuldu kominizm yıkıldı. şimdi müslümanlar yine ölüyor daha fazla hemde

bugün amerikayıda yıkalım ve yıkılacak emin olun hatta israilde ama ölen müslüman sayısını azaltacak mı?

biraz kendimizi sorgulamamız gerekmez mi? gelişmiş ülkelerin nasıl ekonomik sistemle kalkınmışlar bunu islama nasıl uygun şekilde uyarlaya biliriz .

veya talıbanın ilk icratı buda heykellerinin 2000 yıllık yıkılması belki 1 milyardan fazla budist varken onların dinine saldırı sayılmaz mı?

agbi

Yasaklı
Dağcan 33 Kardeşim

Lübnan olayı Büyük İsrail hayali için bir basamak ve kuvveti kuvvete kırdırma nasılmı Şia ların lideri İran ile Sunnilerin lideri Türkiye arasında mezhep savaşı çıkrtmak ben Türk askerlerinin gitmemesi için bu nedenle dua ettim.

Şuan Lübnan daki Hizbullah Şia ağırlıklı yani Şia karşısında Türk Askeri buda Sunni demektir.Herhalde anlatabildim.

Irak ta şuan Sunni Şia kavgası körüklenmektedir amaç kırdırma ve kuvvetten düşme haa bu meyanda Askerleri ölüyormuş onlar için sorun değil Nasıl Irak petrolü ve İsrail hayali için ABD İkiz kuleleri yıktılarsa ölen masum vatandaşları insanlar onlar için önemli değil.

Ben talabaninin İkiz kuleleri yıktığına inanmıyorum.

Ayrıca dip not olarak şunuda hatırlatmak isterim.Kominizm kurucusu Karl Marx Yahudi idi.

Düşünmen
için Neden Almanya ve Fransa resmi yerlerinde Windows u kullanmıyor?

dagcan_33

Paylaşımcı
evet agbi teşekkürler ilk bakışta sizin cevaplarınız mantıklı geliyor.
anlamadıgım birşeyi yazayım amerika ile iran didişiyor israilin yıkılması gerektigini söylüyor ahmedi nejad petrol fiyatları 70 doların üzerine çıkıyor . ingilizler ruslar iran sudiler bu işten karlı çıktı iran ekonomisini düzeltti.
danışıklı mı sizce

dagcan_33

Paylaşımcı
ayrıca düşünmeniz için birde ben soru soruyum: her ülkenin kendi diline en uygun klavyesi varken biz neden özel işlerde Q klavye kullanıyoruz.F daha kolay olmasına ragmen

sorun başkasında mı bizde

agbi

Yasaklı
Bak Dağcan 33 Kardeşim

ABD diye bir şey yoktur ve dünyayı ABD veya AB yönetmiyor Dünyayı yöneten İki Gurup var Rocelferler ve Bildergberler bunların izni olmadan ( Dünyevi konuşuyorum haşa Allah isterse herşey farklı olur ) hiç bir şey yapamazsın eğer isterlerse Çin ide Japoyayıda batırırlar bir gecede.Tabi bu sıcak savaşla değil soğuk savaşla.

Soğuk savaştada enbüyük silahları Ekonomidir.

Ayrıca bu İki gurup istemezse burası için söylüyorum kimse Başbakan veya Cumhurbaşkanı olamaz.Konunun özü bu.

Aksini söyleyen akıl yolu ile beni ikna etsin

agbi

Yasaklı
ayrıca düşünmeniz için birde ben soru soruyum: her ülkenin kendi diline en uygun klavyesi varken biz neden özel işlerde Q klavye kullanıyoruz.F daha kolay olmasına ragmen

sorun başkasında mı bizde

Bak bunu bilmiyorum beni aydınlatırsan sevinirim.

Allah a emanet ol

dagcan_33

Paylaşımcı
Evet gerçek bu 70 li yıllarda uzmanlar toplanıyor ve birkaç ta yabancı uzman çagırılı yor türkçeye en uygun klavye hazırlanıyor . daha sonraki yıllarda birkaç ikincilik harici birinci geliyor bizim klavye

Fransızlar itiraz idiyor yarışmaya en uygun klavye hazırlamışlar diye kurul toplanıyor sizde hazırlayin deniyor

Netice yazması en kolay klavye bizimki olduğuna göre neden kendi klavyemizi kullanmıyoruz. almanların ingilizlerin frasızların kendi klavyesi varken
yani Q KLAVYE KULLANMAK BİZİ ULUSLAR ARASI YAPMIYOR
ayrıca res mi dairelerin tamamında f kalavye kullanılmaktadır .

dagcan_33

Paylaşımcı
evet bu teşkilatlar konusuna yogunlaşmalı ozaman faliyet alanları nedir ., nasıl çalışırlar detaylandırabilirseniz seviniriz

agbi

Yasaklı
evet bu teşkilatlar konusuna yogunlaşmalı ozaman faliyet alanları nedir ., nasıl çalışırlar detaylandırabilirseniz seviniriz

İslamiyetin Ortak düşmanları buyrun masaya yatıralım diye başlık açtım oraya beklerim.

Allah a emanet ol