2050 yılında İstanbul'un hali(imişş)

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
ben ilk gördüğümde çok kötü oldum bakalım size nolcakk
istanbul20507drra0.jpg

istanbul20507drra0.jpg

sword

flawless Victory
Çok güldüm:O:O:O
(bu arada 2. resim de sorun var galiba.göremedim bişey orda)

XaberDar

Profesör
Aaa çok güzel:O Köprü hala ayaktaymış.:) (Bardağın dolu kısmını göriim dedim.);)

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
alla allaa bende bi tane gösteriyo amaa :confused1[1]:

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
Giden gitmiş, kalan sağlar bizimdir!... Bardağın dolu tarafını görelim dimi?;)
yav ne kadar soğukkanlısınız ben İstanbul'un denizine,boğazınaa aşık biriyim hele kii,bi tane daha resim vardı böle fotomontaj yapılmış o güzelim İstanbul Boğazı'na onda da içim parçalanmıştıı

XaberDar

Profesör
yav ne kadar soğukkanlısınız ben İstanbul'un denizine,boğazınaa aşık biriyim hele kii,bi tane daha resim vardı böle fotomontaj yapılmış o güzelim İstanbul Boğazı'na onda da içim parçalanmıştıı

Bu zamanda soğukkanlı olmak en iyisi. Herkese tavsiye ederim. İstanbul'u görmediğim halde bende aşığıyım.

Bilirsiniz 2000 senesine gelindi mi millenyum derler ya, işte o zamanlarda dünyada yok kıyamet kopacak yok efendim ozon bizi yakacak, yok doğa yok olacak falan da filan. Hepsi bilim kurgu filmlerinde kaldı. Galiba hala devam ediyor.:)

sene 2007 ve bilim kurgu devam ediyor. İstanbul O hali hakederse rabbim 2050 değil yarın o hale(fotoğraftaki gibi hatta daha beter hale) getirir İstanbul' u. Bir sürü il yerlebir olmuyorsa bilmeliyizki belki Allah dostlarının yüzü hürmetine, belki günahsız bir yavrunun yüzü hürmetine bunca ili hala ayakta bırakıyor.;)

Selametle!...

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
Bilirsiniz 2000 senesine gelindi mi millenyum derler ya, işte o zamanlarda dünyada yok kıyamet kopacak yok efendim ozon bizi yakacak, yok doğa yok olacak falan da filan. Hepsi bilim kurgu filmlerinde kaldı. Galiba hala devam ediyor.:)

sene 2007 ve bilim kurgu devam ediyor. İstanbul O hali hakederse rabbim 2050 değil yarın o hale(fotoğraftaki gibi hatta daha beter hale) getirir İstanbul' u. Bir sürü il yerlebir olmuyorsa bilmeliyizki belki Allah dostlarının yüzü hürmetine, belki günahsız bir yavrunun yüzü hürmetine bunca ili hala ayakta bırakıyor.;)
Ben böle bişi demiyorum zaten yanlış anladınız benim bulduğum yerde böle yazıyodu hatta bende böle şeylere inanmadığımdan konuya " (imişş) " yazdım.Yanlış anlaşılmasın yanii ;) :)

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
2050 ye gelene kadar şu içinde bulunduğumuz zamana bakıp şimdi korusak
peygamberimiz as buyuruyorki; dün geçmiştir geri gelmez gelecek belli değil gelmesi ..............

GüL_AyŞe

Paylaşımcı
işte benim dediğim diğer resim ve arkadaşlar bişi sölicemm
BEN 2050 YILINDA İSTANBUL BÖLE OLCAK DEMİYORUM
BAŞKA BİR YERDE BU RESİM VARDI VE BÖLE YAZIYORDU BENDE BÖLE YAZDIM AYRICA BEN DE İNANMIYORUM VE BUNUN İÇİNDE ZATNDE KONUYA (İMİŞŞŞ) YAZDIMM
LÜTFEN AMA LÜTFEN BENİM KENDİ YORUMUM OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYİN

XaberDar

Profesör
işte benim dediğim diğer resim ve arkadaşlar bişi sölicemm
BEN 2050 YILINDA İSTANBUL BÖLE OLCAK DEMİYORUM
BAŞKA BİR YERDE BU RESİM VARDI VE BÖLE YAZIYORDU BENDE BÖLE YAZDIM AYRICA BEN DE İNANMIYORUM VE BUNUN İÇİNDE ZATNDE KONUYA (İMİŞŞŞ) YAZDIMM
LÜTFEN AMA LÜTFEN BENİM KENDİ YORUMUM OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYİN

Merak etme, ben dahil kimsenin seni yanlış anlayacağını sanmıyorum.:D

Daha önce yazdıklarım seni yanlış anladığım manasında değildir..

DJ MESNEVI

Doçent
ehehe geldim sonunda
galiba böle bisi oalcak istanbul o zamanlarda kurutacaklar o kadar denizi

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
istanbul belediyesine söyleyelim baride tüp geçit yapmayı bırakıp alt geçit yapsınlar 2050 ye vardığımızdada denizi doldururlar

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Bizim politikacilar ne ileriyi gören adamalarmis yahu gelecegi bildikleri icin hic bir faaliyet yapmiyolarmis.
Birde adamlara kiziyodum :)