2015 Genel seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? (Anket)

2015 Genel seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz ?

• Büyük Türkiye Partisi

Oy: 0 0.0%
  • Diğerleri

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    60

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
hirahos,o kadar üzülme. HDP'yle koalisyon kurarsınız. Onlar size Başkanlığı verir.Sizde onlara Kürdistan'ı.

Bana göre AKP,MHP ile koalisyon kurmalı.(Ehven-i şer)

113912frt.jpg

kebîkec

İhvan Forum Üye
Tipe bak çay demle ( Muhterem agbi tabiriyle bir halk deyimi)

Karamurat işine bak. Nonoşlarla kimin yan yana durduğunu, kimin Esede rahmet okuduğunu herkes iyi biliyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ak Parti iktidar olmasın diye çalışanlar direk veya dolaylı ( KARAMURAT vb gibi) üstteki resmin kahramanlarına hizmet etmiştir. Gazanız mubarek olsun. Bu toprağın altı da var ....

ömerusta

Kıdemli Üye
Ak Parti iktidar olmasın diye çalışanlar direk veya dolaylı ( KARAMURAT vb gibi) üstteki resmin kahramanlarına hizmet etmiştir. Gazanız mubarek olsun. Bu toprağın altı da var ....
hoca toprağın altıda var üstüde var ama birde gerçek var yapılan bunca hizmeti var ama bu sayılan yanlışlarıda var bunu niye kabul etmiyorsun ?

kebîkec

İhvan Forum Üye
hoca toprağın altıda var üstüde var ama birde gerçek var yapılan bunca hizmeti var ama bu sayılan yanlışlarıda var bunu niye kabul etmiyorsun ?

Neyi kabul etmiyorum reis, iş yapan yanlışta yapar. Biz samimi olup olmadığına bakarız.

ömerusta

Kıdemli Üye
Neyi kabul etmiyorum reis, iş yapan yanlışta yapar. Biz samimi olup olmadığına bakarız.

reis milliyetci ülkücü akımın ad yakıştırması reis değilim seyis bile olamam bu adamlar yanlış üstüne yanlış yaptılar yapıyorlarda bu tokat gerekliydi atıldı ha dersenki milletin yüzüne patladı zaten her tokat atışında bu millet bir ceza çeker çünki tokat attıkları kapitalistlerin uşağıdırda ondan bu akp kapitalist dir ne dindar nede halkcı nede milliyetcidir

hirahos

Kıdemli Üye
Ak partiye yapılan, yaptığımız, yapılacak bütün tenkidlerin doğruluk payı olabilir. Samimi tenkidler için. Adavet/kindarlık için değil.

Ak partinin ne kadar hatası olursa olsun, iktidardan indirilmeyi; memleket, sonu belli olmayan bir maceraya sürüklenmeyi hak etmemişti.

4*4'lük iktidar arayanlar, eldekinin yarısını bile bulamayacaklarını anlamalılar.

İktidardan önce millet kendini düzeltmeli. İslam'ı yaşamalı. Allah için davranmalı. Menfaat, kayırma, cep doldurma, kibir, benlik, varlık vs. vazgeçmeli.

Çoğunluk düzeldiği zaman, iktidar da düzelir merak etmeyiniz.

Ayrıca, Ak parti, ne olursa olsun iktidardayız rahatlığından şiddetli bir tokatla uyandı. Bunun sonuç getirecek muhasebeleri olacak elbette.

Hayrolsun inşallah. Erken seçim bekliyorum. Koalisyon görüşmeleri muhtemelen formaliteden olacak. Daha zayıf ihtimalli ve daha krizli çözüm de Ak parti+Mhp koalisyonu...

Düzgün yürümediğinde iki parti de eriyerek çıkar. Sonraki seçim daha büyük bir kriz.

(Ayrıca Pkk şımarıklığına ve onu muhatab almaya artık son verilmeli. Tek taraflı çözüm olmaz. Devlet Müslüman Kürde sahip çıkmaya da devam etmeli, tercihi ne olursa olsun. Bölgede güvenlik önlemleri sıkılaşmalı.)

kebîkec

İhvan Forum Üye
reis milliyetci ülkücü akımın ad yakıştırması reis değilim seyis bile olamam bu adamlar yanlış üstüne yanlış yaptılar yapıyorlarda bu tokat gerekliydi atıldı ha dersenki milletin yüzüne patladı zaten her tokat atışında bu millet bir ceza çeker çünki tokat attıkları kapitalistlerin uşağıdırda ondan bu akp kapitalist dir ne dindar nede halkcı nede milliyetcidir

Ya hu sana da bir şey demeye gelmiyor hemen kızıyorsun. Ben karadenizliyim reis teknenin kaptanına denir. Gerisi beni bağlamaz.

Kim kime isterse oy verir. Sandığın iradesine her zaman saygıdan yanayım. Eleştirdiğim iki nokta var. Biri bazı aklı kıtlar yaptıkları işin farkında değiller. Kendi ayaklarına sıkyor hem de figan ediyorlar. İkincisi karşılarındakileri de kendileri gibi saftirik sanıyorlar. Ben söylüyorum 20 yıl sonra atasözüdür bilesin. KİM KENDİNİ UYANIK MİLLETİ AHMAK SANIRSA DüNYANIN EN GERİZEKALI İNSANIDIR. :gl

bi husben

Kıdemli Üye
(Ayrıca Pkk şımarıklığına ve onu muhatab almaya artık son verilmeli. Tek taraflı çözüm olmaz. Devlet Müslüman Kürde sahip çıkmaya da devam etmeli, tercihi ne olursa olsun. Bölgede güvenlik önlemleri sıkılaşmalı.)

Devleti yonetenler bunu goremıyormu yahu adamlar sılah bırakmazlarrrr .Şehirlerde yapılanmaları muazzam istedikleri anda istedikleri kargaşayı çıkarabılme gücüne kavuştular sebebi çözüm sürecidenen çözümsüzlük

çözümsüreci denen olay evet ölümler eskisi gibiolmuyor artık lakın bu çözüm sürecidenen çözümsüzlüğün neticesibinlerce ölüm olacağını gösteriyor ve bu şekilde şımarıklılığa devam edilip müdahale edilmesse binlerce ölüm kaçınılmaz olacak belkide 40 yıldrı yaşanann olumler bir kaç aydao sayıya ulaşabılır

yıllarca fettoş ve şeytanlıklarını anlattık kulak asan olmadı en sonunda ifşa olduktan sonra herkes hak vermeye başladı maaleysef bu olylar dediğim şekilde gerçekleşebilir

ABD denen şeytan kuzey suryenin tamamını ypg nin eline geçmesi için var gücüyle saldırıyor neden kuzey ıraktan sonra kuzey surıyede de hakımıyet kurtlere gececek bundna sonrada sıra guneydoguya doguya gelecekyapılan silah stoklarının başka anlamı yok .Bizim saflarda hala pkk sılah bıraksın diyor adamlar bırakırmı

evet şu an belki çatışma yok hudeybıye barışından sonra müslümanlar guclenerek çıktılar
çozum süreci denen melanettende pkk güçlenerek çıkmıştır çıkacatır