17 aylık bebeğe tecavüz!...

uzman2769

Üye
Dün ülkenin gündemine bomba gibi düşen ve biz insanları insanlığından utandıran, 17 aylık bir bebeğe defalarca tecavüz zihniyeti neyin ürünü?...

Helak olan "LUT KAVMİ" bile bu kadar aşağılık bir durumu yaşamazken, bu insan müsvettelerini nasıl bir akıbet bekliyor?...

insan olarak, hala soluk alıp verebilen bu aşağılık rezilleri, insanlığın hangi karesine koyacağız, bunların insanlar ve insanlık arasında yeri var mı?...

Yüce dinimiz İslam'da bunların yaptığı bu kepazeliğin bedeli nedir?...:wallbash[1]: :thinking: .

Aşiyân

Asistan
Bunları yapanların insanlığından tabiki şüphe duyulur.. Hiçmi Allah korkusu olmaz bir insanda.. ne mezhep.. hani geçmişten günümüze belli yaşı aşmış insanlara yapılan taciz haberlerine alışkınızda ancak buda bardağı taşıran son damla.. Rabbim tez elden cezalarını versin.. O kişilere dua bıle edılmez ama sanırım yınede dosdoğru yola ulaşmak için ıslah ve hıdayaet dilemek gerekir...

tevafuk sonucu öğrendim haberi ve gözyaşlarımı tutamadım.. kardeşimizin dediği gibi insanlığımdan utandım bende...

johncoffey07

Asistan
AA öyle demeyin ama insan hakları var bunları idam da edemezsinizz.(!)ama diğer yönden o bebeğin hiç bir hakkı yok!Bu nasıl bir zihniyettir?Bu affı çıkaranlar idam cezasını kaldıranlar geceleri rahat uyuyabiliyorlar mı acaba merak ediyorum???:(:(:(:(:(

:)zeynep(:

Hakve
Peygamber efendimiz bize sahip çıkıp "kavmimin helak olmasına dayanamam" demeseydi bence biz bu zamanlara kadar gelemez defalarca helak olurduk
Lanet olsun böylelerine :nep[1]:

islamveinsan

Doçent
Üstad; İnsanı insan eden imandır diyor... Bu bakış açısı ile zaten onlar insan değil....
İnsanlığımdan utanmadım bi kez daha insan oldugum için kendimle ve geçmişimle onore oldum...
İşte dedim; insan olmasan halin bunlar gibi... Hayvanlardan yüksek olan makami mi bir kez daha anladım... Allah hideyat versin...

Selematle...

Haberi önceden bir siteden okumuşdum , şu günlerde ki kendi derdimi unutup o bebek için ağladım :( .İnsanlarda iman diye birşey kalmazsa olur diyeceğim ama onların insanlığından bile şüphe duyuyorum.

Allahım sana havala ediyorum. İnşallah hem bu dünyada hemde diğer dünyada fazlasıyla acılarını çekerler.

Nur Cennet

Profesör
Bn İyice İnsanlığımızdan Şüphe Etmeye Başladım..Bu Çok İçler Acısı,Dayanamadım Ya Gerçekten Çok Kötüüü
Allah Islah Etsin.... :(

nisanuron9

Üye
ya afedersiniz ama buna hayvan bile denemez..hayvanlara hakaret olur.
Allahtan korkmaz kuldan utanmaz bir yaratik..Allah onun cezasini tabiki verecektir, bundan suphem ble yok cunku obir cocuk obir melek o bir yavru ya daha...

Byrocktar

Profesör
ya böle p.çleri onun bunun çocuklarını sallandırcan meydanda bak bakalım bi daha yapıolarmı???

johncoffey07

Asistan
Ya arkadaşlar meark ediyorum.Annesi ne yapıyordu acaba böyle bir durum karşısında.ve öğrendiğim kadarıyla anne örtbas etmeye çalışmış doktorların ısrarlı sorularına karşın:Yok kanepeden düştü falan diye,böcek soktu falan diye..Ve anne(Tabi bu kelime kullanılmamalı çünkü annelik yaptığı söylenemez!!!) cezalandırılmayacak mı?Kayıplara karışmış bile..(!)

Hanne

Doçent
ARKADASLAR BENCE CEZALAR CAYDIRICI DEĞİL ...ASLINDA BÖYEL CANI OLANLARI :nep[1]:

uzman2769

Üye
Anne hayat kadını!.. tecavüzcüler de Anneyi pazarlayan pez....kler!..
ben bu noktada anneyi de suçlu bulmak istemiyorum... Allah yardımcısı olsun, ıslah etsin!.. bir şekilde düşmüş ve hayatını o iğrenç yoldan devam ettiriyor.. genç bir kız olsa, denilir ki bunların eline niye bıraktı?..
o bu bir bebek. düşünebiliyor musunuz 17 aylık bir bebek bu!.. daha ayakta durmasını bile beceremeyecek, gördüklerini ve yaşadıklarını anlamayacak ve anlatamayacak bir yaşta!..
Anne, hayvanların bile asla yapmadığı bu iğrençliği, kendisini pazarlayan, insan kılıklı ama hayvanlardan daha da aşağılık bu mahlukat yada mahlukatların minik bebeğin başına getireceğini nerden akıl edebilirdi ki?..

bu vahşet, muhtemelen anne müşteriyle birlikte olduğu sıralarda yaşanmıştır... sağlık sorunlarıyla ilgili doktora verdiği bilgilerde, muhtemelen o canilerin ifadeleri doğrultusunda söylenenlerdir...

aksi taktirde anne neden doktora götürsün ki?.. hem de, tıbbi tahlil ve tetkikler sonucu gizli bir şeyin kalmayacağını çok iyi bilinen bir gerçek iken?..

S

SaLtan

Guest
canımı sıkan, ağlatan bi haber olduu:(( içim gitti ya.
konunun silinmesini talep ediyorum

A

ada

Guest
haberi daha yeni buradan öğreniyorum.Bu nasıl bir vicdan daha 17 aylık bir bebek.:(Allah ıslah etsin ıslah etsin.Ama kalbi mühürlülerden onlar.Allah bu zamanda yaşayan içinde Allah korkusu barındıranlara yardım etsin.:uzgunum[1]:

mavigece

Asistan
ALLAH TEZ BELALARINI VERSİN İNNNNNŞALLLAAAAHHHHHH:wallbash[1]: :wallbash[1]: :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: :nep[1]: