14 Nisan da yapılacak Mitinge davet

agbi

Yasaklı
Bu konuyu açtığımdan dolayı önce yönetimden daha sonra Forum üyelerinden önceden özür dilerim.

Kimileri bu mesajı tahrik edici bulacaklar ilk bakışta bu şekilde gözükebilir fakat bu davet üzerine düşünülürse tahrik değil hani imalı Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla düşüncesine döner.

Onlarca mesaj yazdım belki yüzleri geçti ama değişen bir şey yok.

Evet bu forumda Tayip Bey için AKP için negatif düşüncelerini cümlelere döken mesajlar açan Konular açan arkadaşlara sesleniyorum.

Bu mitinge mutlak katılın mitingin görüntüsü Tayyip Bey veya AKP nin Cumhurbaşkanı seçilmemesi mitingin ana fikri sizlerin yazdığı ile aynı Tayip ve AKP

Evet mutlak katılmalısınız.

Herhalde bu konu Üç dört msj sonra kilitlenir kilitleyecek yöneticimden ricam bu konunun ruhunu bir düşünmesi.

Yeterin artık birbirimiz kırmayı kınamayı tek vucut olacağımız yerde Siyasal Cemeat tarafgirliği yüzünden karşı tarafın ekmeğine yağ sürüyoruz.Ortak konularımızda bile yasal tepkiyi gösteremiyoruz.

amca

Profesör
Tayyip Cumhur Başkanı olmasın...

Ya DEMİREL olsun Veya SEZER Devam etsin....

Belki TAYYİP yerine....YEKTA GÜNGÖRü istiyen arkadaşlar vardır...

Doğru kesinlikle Tayyip Olmasın ....Kim olursa olsun...

Ne demek ya...Boynuz Nasıl Kulağı GEÇER....

agbi

Yasaklı

Hassasiyetine teşekkürler

Gerçekten hala bu mitingi Cumhuriyet gazetesinin Siyah fonlu reklamlarını anlamayanlar var.

emmi yaf sen bu sözlerinle hepsini geçersin okadar siyasi ve politik cümleler kuruyorsun ki şaşıp kalıyorum... ve gıpta ediyorum..

ne derler di

dün dündür bugun bugun
kamusal alan cumhuriyetin bekçisidir

evet evet kesin sen nepsini geçtin benim canım emmim...

Sofuoglu

Ordinaryus
nerde bu miting?

kimler organize ediyor?

icerigi nedir?

genis bir bilgi verilse sonra yorum yapilsa daha uygun olur.......

Benefsecun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.altinoluk.com.tr
arkadaşlar sizleri anlayamdım cahlliğime yada kalın kafada diye bilirsiniz ama nasıl olur da sizn gibi bir ihvanlar böyle bir düşünceye sahip olabilirsiniz yaaww:pokey:

bence Baykal olmalı nasıl Baykalı görmezsiniz onun gibi bir değer

fakiri

Kıdemli Üye
Yandaş Demokrasisine inananlar !

Arkadaşlar,
Bu mitingi düzenleyenler ve mitinge katılanlar demek istiyorlar ki ; " Cumhurbaşkanı bizim telimizden çalan birisi oldu-oldu, olmazsa işte biz böyle mitingler düzenler bizim istediğimizi Cumhurbaşkanı yapmayacaklara bu ülkeyi dar ederiz !!!!
Yani, Anayasada Cumhurbaşkanını seçme görevinin TBMM'sinin olduğu varsın yazsın ! Bundan bize ne ? Biz kendi yandaşımız olan birini istiyoruz." demek istiyorlar.
Tayyip Erdoğan da bunlara papuç bırakırsa yazıklar olsun !

agbi

Yasaklı
Arkadaşlar,
Bu mitingi düzenleyenler ve mitinge katılanlar demek istiyorlar ki ; " Cumhurbaşkanı bizim telimizden çalan birisi oldu-oldu, olmazsa işte biz böyle mitingler düzenler bizim istediğimizi Cumhurbaşkanı yapmayacaklara bu ülkeyi dar ederiz !!!!
Yani, Anayasada Cumhurbaşkanını seçme görevinin TBMM'sinin olduğu varsın yazsın ! Bundan bize ne ? Biz kendi yandaşımız olan birini istiyoruz." demek istiyorlar.
Tayyip Erdoğan da bunlara papuç bırakırsa yazıklar olsun !

Tayip pabuç bırakmıyor ama ya aynı davaya gönül vermiş ortak noktaları olan diğer yerlerden gelen tepkiler karşısında ne yapsım ki ?

İslam sayfaı kardeşim

Verdiğin cevapla tabiri caizse bizle kafa bulmuyon değilmi.??

ben ne bu mitingi düzenleyenlerin ne de akp li birinin cumhurbaşkanı olmasını istemiyorum

cumhurbaşkanını halk seçsin kardeşim biz seçelim

kimse kafasına göre iş yapmasın

agbi

Yasaklı
ben ne bu mitingi düzenleyenlerin ne de akp li birinin cumhurbaşkanı olmasını istemiyorum

cumhurbaşkanını halk seçsin kardeşim biz seçelim

kimse kafasına göre iş yapmasın

Özür dilerim ama Ulusalcı gibi konuştun.

Bugüne kadar sizin desteklediğiniz bir partiden böyle bi istek duymadım.

Göstereceğin aday için % 40 geçebileceğinizimi sanıyorsunuz?????

Yoksa cevap bulamadında Halk seçsin düşüncesinemi geldin.

Aslanlar gibi Milli görüşcü olacaktır Alnı secdeye varan olacaktır Eşi tesettürlü olan olacaktır desem de dünyevi konuşuyom ümitsizim çünkü bir oluşum bir kişi hem dışarıdan hem içeriden bu kadar yıpratılmaz.

Zaten Milletvekillerini halk seçmiyormu ???? Halk bu milletvekillerini seçerken Cumhurbaşkanlığı seçimini bilmiyormuydu????? Diğer partiler geçmiş seçim döneminde bundan bahsetmişlerdi.

Sezer i kim seçti Halk mı seçti ????? Halkın oyları ile gelenler seçti.

Sofuoglu

Ordinaryus
İslam sayfaı kardeşim

Verdiğin cevapla tabiri caizse bizle kafa bulmuyon değilmi.??

niye kafa bulayim senle agbi,14 nisanda ne mitingi varmis kim duzenliyormus icerigi neymis inan haberim yok,son gunlerde ajanslarida dinlemiyom,

cahilligimizi mazur gor insaAllah

reis

Kıdemli Üye
Burada asıl iş başta Saadet'e düşer(di). Bu mitingi düzenleyenler gibi onlarda destek mitingi tertip etmeliydiler.

En az 1 Milyon kişi toplamaları gerekirdi Kızılay'a.

Bunu AKP'de yapabilirdi ama o taraf olduğu için eli kolu bağlı.

Ama zorbalar ortak düşmanlarına karşı nasılda toplanırken bizimkiler(!) bırakın desteği yandan çelme atıyorlar.

Sanki Tayyip'in olmadığı yerde kendileri olacaklar.
Sanki Tayyip'in alternatifi kendileri.

EeEeE...
Gazete kupürleriyle koskoca partiyi kapatan adama dünyayı dar etmek var iken onun Cumhurbaşkanlığı'nı destekleyenlerden başka ne beklenebilir ki..?

abdullah sinan

Paylaşımcı
sanki milli görüşü bölüp light islam zırvalarını ben ortaya çıkardım...

reis

Kıdemli Üye
sanki milli görüşü bölüp light islam zırvalarını ben ortaya çıkardım...

Zamanında Refah Partisi'nin "Kitle Partisi" olabilmek için yaptıklarından haberin yok mu..?
"Milli Görüş"ü böldü diye suçladığın AKP, o zamanlar Refah Partisi'nin olmayı arzuladığı kitle partisinin ta kendisinden başkası değildir.

"Milli Görüş"ün kitle partisi olabilmesi için tıpkı AKP gibi olmaktan başka çaresi ve alternatifi yoktur.
Ama 'Biz kitle partisi olmak istemiyoruz' diyenlerde taşı sıksa %15'ten yukarıya çıkamaz.

AKP'nin olmadığı yerde ve taşın sıkıldığı yerdedir bu oran. AKP'nin olduğu ve taşın sıkılmadığı yerde %4 fazla bile...

agbi

Yasaklı

niye kafa bulayim senle agbi,14 nisanda ne mitingi varmis kim duzenliyormus icerigi neymis inan haberim yok,son gunlerde ajanslarida dinlemiyom,

cahilligimizi mazur gor insaAllah

Bu devrin Müslümanı gündemleri takip etmeli ve starejilerini tespit etmeli ama malesef günlük olayları takp edemiyoruz.Sonrada başlıyoruz dertlenmeye tenkit etmeye.

İslam sayfası kardeşim 14 Nisan mitingi bu Ay 'ın konusu gündemi değil 7,8 Aydır hazırlık yapıyorlar birkaç msj ımda bahsetmiştim müsaşte zamanda bulucam ve size özelden göndereceğim.

Bırakın artık tarafgirliğinizi bırakın önyargılarınız günü bilin ve ona göre yaşayın.

Sofuoglu

Ordinaryus
Bu devrin Müslümanı gündemleri takip etmeli ve starejilerini tespit etmeli ama malesef günlük olayları takp edemiyoruz.Sonrada başlıyoruz dertlenmeye tenkit etmeye.

İslam sayfası kardeşim 14 Nisan mitingi bu Ay 'ın konusu gündemi değil 7,8 Aydır hazırlık yapıyorlar birkaç msj ımda bahsetmiştim müsaşte zamanda bulucam ve size özelden göndereceğim.

Bırakın artık tarafgirliğinizi bırakın önyargılarınız günü bilin ve ona göre yaşayın.

erbakan hocanin bir sozu vardi

hadi ordan,hadi ordan

AşK_€r

arabeskçi
:eek:fftp: bende erbakan hocanın bir lafını çok severim
bunlar fasa fiso şeyler...

not:konuya cevaben yazmıyorum.lütfen yanlış anlaşılmasın

Sofuoglu

Ordinaryus
Tenkit ettiğiniz kişinin sözünü kullanmak anlıyamadım.

:) gulsemmi aglasammi bende anlayamadim ama

senin mesajina o soz tam oturunca kullandim isde,hakkami gecdik dersin simdi,

helalik gerekirmi aceba bunun icin?

sokratesin sozunu kullanirken kimse cikipda size niye o kafirin sozunu kullaniyorsunuz diye sormadi degilmi?

o vakit sizde sormayin sorgulamayin,tarafgirlik yapmayin:)

hele hele tenkit ettiginiz birinin sozu diyerek fitne cikartmaya hic kalkismayin cunku bu oyunlariniza karnimiz tok vesselam