Şirketlere ücretsiz yerli e-posta | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Şirketlere ücretsiz yerli e-posta

ismail

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
3 Mar 2007
Mesajlar
20,475
Puanları
0
Yaş
43
Avea ve Microsoft Türkiye, KOBİ’lerin bilişim teknolojilerinden daha fazla yararlanmalarını sağlayacak yepyeni bir projeye imza atıyor (1 Yıl Konuşma Hediye).
Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre, Avea – Microsoft Türkiye işbirliğinde geliştirilen yeni proje kapsamında KOBİ’ler, Microsoft Exchange ve Outlook ile gerek web gerekse de mobil üzerinden mail hizmetine Office Communicator, Live Meeting gibi pek çok çözüme hiçbir başlangıç yatırımı yapmadan erişebilecekler.

KOBİ’lerin Ofisi Cepte
KOBİ’lerin bilişim teknolojilerinden daha fazla yararlanmalarını sağlayacak projede Microsoft Hosted E-Mail servisi ile müşteriler, gerek web, gerekse mobil üzerinden mail hizmetine, Exchange ve Outlook’un yanı sıra önümüzdeki dönemde kullanıma sunulacak olan birleşik iletişim çözümü Office Communicator ile çalışma platformu Sharepoint ve web konferansı çözümü Live Meeting gibi pek çok hizmete hiçbir başlangıç yatırımı yapmadan erişebilecekler.


Üç temel kategori halinde hizmete sunulacak servis ile KOBİ’ler, yüksek standartlarda kurumsal bir mail hizmetini almanın kolaylığını Avea – Microsoft işbirliği ile yaşayacaklar.
Şirketler ister aveamail.com, ister yeni tanımladıkları dört farklı e-posta adresini tek bir yerden takip edip, Microsoft Exchange 2010 teknolojisi ve güvencesiyle yönetebilecekler. Üstelik bu servise activesync yazılımı olan her mobil cihazdan erişim sağlanabilecek.SDN - ShiftDelete.Net
 
Üst