Ş.KAZAN ın akıl aldığı adama bakın.Bu kadar olmaz Yaa YETERin artık

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Denize düsen yilana sarilirmis.

Sevket Kazan da beklemedigi bir sekilde denize düstü ve yilana sarildi.

Sevket kazan icin en büyük Erbakan dir. Erbakanin sözünü dinlemeyeni Milli görüs den dislar.

Numan kurtulmus da Milli görüs den dislanmistir.

Simdi tek care Numan Kurtulmusu yikip SP yi kurtarmak.

Ama Numan kurtulmus cetin Cevizdir, Kolay kolaya yikilmaz.

fakiri

Kıdemli Üye
SP şu an itibariyle marjinal bir oya sahiptir. Şayet Numan Bey'i genle başkanlıktan indirilerse ozman sıfır bile değil sıfırın altını göreceklerini şimdiden kendilerine müjdeliyorum ! Hele bir denesinler !

bakış

Kıdemli Üye
SP şu an itibariyle marjinal bir oya sahiptir. Şayet Numan Bey'i genle başkanlıktan indirilerse ozman sıfır bile değil sıfırın altını göreceklerini şimdiden kendilerine müjdeliyorum ! Hele bir denesinler !
kardeş hava durumunumu sunuyorsun,sıfırın altı filan...

fakiri

Kıdemli Üye
kardeş hava durumunumu sunuyorsun,sıfırın altı filan...

Numan Bey'i bir indirin de o zman SP'de kopacak fırtınanın göstergelerini sunuyorum ! Millet size öyle bir tokat atacak ki, bir daha oturduğunuz yerden kalkamayacaksınız !

agbi

Yasaklı
Sn iksir oda adaletin bir tecellisidir.bizim gönlümüz razı değildir genel başkanın 310 oy ile seçilmesine 1250 delege var ve en azından yüzde 80'i genel başkanı seçmelidir.:Cool:

Bakın yine çifte satadandart

Kutan % ? la Genel Başkan seçilldi ?

Onada cevabınız hazır Delegelerin % 80 üstünde oy kullandı diye ama bu mesajınızdaki ana fikir DELEGELERİN % 80 İ YOKSA SÜRÇÜ LİSAN MI YAPTINIZ ?

reis

Kıdemli Üye
- "Ş.KAZAN ın akıl aldığı adama bakın.(...)"
- Adam mı ne adamı? Adam ne ararla bazarda. Bizim öyle adamla-madamla işimiz olmaz.
- İşler nasıl?
- Ne tıkırtı vaaar, ne sıkırtı. Sabahtan gelip akşama kadar soğuğu yiyip gidiyoruz..

( Ne dediğimizi anlamayanlar BURAYA bakabilirler... :) )

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Bu yazı büyüklere masallardan bir paragraf olsa gerek ! İşçi Partisinin genel başkanı D.Perinçek'in, bu ülkede işine gelmeyen her ne olursa ABD'den bilmesi nasıl bir şeyse, bu yazının sahibi de aynı kafadan ! Ne aymazlar var şu dünyada !
bu yazının kaynağı da polyana olsa gerek :)
özür diliyorum,sözüm yarası olana :)
dünyadaki büyük güçleri ve sömürgelerini görmemek için gönülü,geçtik gözünde kör olması lazım...
saygılar...

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
iki kurt siyasetçi sav ve kazanın buluşmalarını olumlu buluyorum.Siyasetin kirlendiği bi ortamda siyasetçilerin diyalog halinde bulunmaları tayyip erdoğan gibi gerginlikten beslenen siyasetçileri ve onların taraftarlarını üzecektir.Çünkü diyalog olursa malzeme çıkmaz akpartiye..
No gerginlik,yes diyalog

En çok hangi noktaya hasta oluyorum biliyor musunuz...???
Benim adamım yaparsa sevab...
Senin adamın yaparsa günah...

En çok acıdığım nokta ise...

Bazıları doğrulardan o kadar uzaklaşmışki...
Hakka hizmet ettiğini sanıyor ama aslında batılın oyuncağı olmuş...

(NUMAN BEY İŞİNİZ ÇOK ZOR...BU ZİHNİYET SİZİ HAYATTAYKEN YAHUDİ MEZARLIĞINA GÖMER...ÇÜNKÜ DÜNYA VE AHİRET DOKUNULMAZLIĞI OLAN BİR LİDERE KARŞI ÇIKMANIN CEREMESİ BUDUR...)

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
esselamu aleykum
öncelikle biinmelidir ki,tc kurulduğunda,ingilterenin desteği ile,mustafa kemale kurdurulmuş,siyaset tarihi boyunca ingilterenin işine yarayan kararlar almıştır,büyüyen ve gelişen amerika türkiyeden pay almak için kendi işine yarayacak adamlar yetiştirmiş ve onları piyasaya sürmüştür,amerikanın en son piyonu erdoğandır,eğer ki bu seçimlerde kualisyon oluşturacak şekilde mhp ve chp oy kotasını yükseltirse; oda türküyede: gerek patlamalar arkasındaki;gerek yargının arkasındaki,gerek ergenekonun arkasındaki gizli el ingilterenin başarısı olacaktır,ülkemiz için bilmemiz gereken,sömürülen bir ülke olduğu,bu nedenle büyük ülkelerin isteklerine boyun eğdiğidir,zaman zaman ingilterenin pay aldığı,liderlere yaptırdığı anlaşmalarla,zaman zaman amerikanın..şuan için amerika önde görünsede anayasadaki değişiklik paketini tam reddetmemekle,amerikaya istediğini tam vermeyerek durumu eşitlemiştir,dediğim gibi koalisyon hükümeti kurulursa önümüz seçimlerde bu amerrika için kayıp olcaktır...ülkedeki hiçbir partinin özgün olduğunu düşünmüyorum..
detaylı bilgi için bakınız;
muhammed musa devletler arası siyaset,köklü değişim yayıncılık......:Cool::Cool::Cool:
hizbuttahrirle ilgili söylenenlere gelince,derdim değil:):):)

Şu mübarek gecede tek dileğim...

Allahu teala beyni yıkanan ve hak adı altında batıla hizmet eden bütün müslüman kardeşlerimizi uyandırsın....

Hilafet makamını kullanarak müslümanların içine fitne tohumları ekerek kıs kıs gülen o meşhur müesses yapıya da fırsat vermesin...

AMİN...

ummuhan

Kıdemli Üye
- "Ş.KAZAN ın akıl aldığı adama bakın.(...)"
- Adam mı ne adamı? Adam ne ararla bazarda. Bizim öyle adamla-madamla işimiz olmaz.
- İşler nasıl?
- Ne tıkırtı vaaar, ne sıkırtı. Sabahtan gelip akşama kadar soğuğu yiyip gidiyoruz..

( Ne dediğimizi anlamayanlar BURAYA bakabilirler... :) )

Video süperdi reis :)

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
şu mübarek gecede tek dileğim...

allahu teala beyni yıkanan ve hak adı altında batıla hizmet eden bütün müslüman kardeşlerimizi uyandırsın....

hilafet makamını kullanarak müslümanların içine fitne tohumları ekerek kıs kıs gülen o meşhur müesses yapıya da fırsat vermesin...

amin...
hem hilafet makamını kullanan, hemde kullanmadan o işi yapanlar için canı gönülden amin diyorum....

ibrahimi

Has Uşak
İşte böyle,kimi demirel dostum der kimi sav.
Bir taraftan Numan Bey de ayrıldı artık.Birilerinin özeleştiri yapma zamanı gelmedi mi?

agbi

Yasaklı
Bir taraftan Numan Bey de ayrıldı artık.Birilerinin özeleştiri yapma zamanı gelmedi mi?

Bu Forum dada iddia ettiğim gibi.

93 ROPÖRTAJI ve sonrasındaki gelişmeler.

KİM LİDER lik vasfına sahipse ve Genel Başkanlığa oynuyorsa ileride oynacaksa PASİFİZE EDİLMİŞLERDİR.

ŞEVKET KAZAN'A SAV TEPKİSİ

Malkoç, kongreden sonra yaşananlara da değinerek, şunları söyledi:

''Bu süreçte bizi üzen şey, tarihin derinliklerine kadar inen sağlam fikri ve siyasi yapıya sahip olan Milli Görüş geleneğinin, siyasetinin, başka partilerin kongre konusunda uzman olan insanlarından, yani Önder Sav'dan görüş ve kanaat alarak Milli Görüş'ü yönetmeye kalkmalarıdır. Milli Görüş'ün geleceğine ilişkin kararları, Sayın Önder Sav'ın görüş veya fetvalarıyla idare etmeye kalkmalarıdır. Bizi üzen taraf budur.''
Malkoç, ''Gündemdeki ihanet polemikleri hakkında ne düşünüyorsunuz'' şeklindeki soruyu da şöyle yanıtladı:

''Bunlar doğru sözler değildir. Bakın dikkat ederseniz bize bugüne kadar bu tür sıkıntılı durumlarda televizyonlara ya da gazetelere çıkıp konuşmanın uygun olmadığını öğretenler, 11 Temmuz'dan sonra kendi öğrettiklerini, anlattıklarını dinlememişler, televizyon televizyon, gazete gazete dolaşıp açıklama yapmışlardır. Ama onların geçmişte bize yaptıkları tavsiyelere uygun olarak Saadet Partisi Genel Merkezinden hiçbir arkadaşımız, hiçbir kimseyi rencide edecek tek bir söz söylememiştir. Bundan sonra da söylememeye gayret edeceğiz.''

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Hikaye
Adamin biri lokantada siseyle Bira iciyormus onu gören adamin birisi neden bira iciyorsun haram demis.

Siseyle bira icen adam bira icmekten vaz gecmis.

Aradan günler gecmis yine lokantaya girmis, ne görsün siseyle bira icme haramdir diyen adam oturmus

kendisi bira iciyor. Neden bira iciyorsun haram degilmi diye sormus.

Sen siseyle bira iciyordun ben ise bardak ile bira iciyorum demis.

Yani bardak ile bira icmek haram degil diyor.

Bazi milli görüscülerde isine nasil gelirse öyle konusuyorlar.

Allah onlari islah etsin ne diyelim.

fakiri

Kıdemli Üye
bir tesbitimi size aktarayım. Bu ülkenin siaysetçilerine gaz veren ve onların milleti enayi yerine koymasına sebebiyet veren yine milletttir ! Eğer, toplum, yalan söyleyen ve söylediklerini yerine getirmeyen siyasetçilere derhal sırtını dönse ve hesap sorsaydı, bugün ortalıkta asla 15 yılıdan fazla siyaset yapan siyasetçi kalmazdı diye düşünüyorum. Ama, biz herşeyde olduğu gibi ve hiçbir şeyi bilemediğimiz gibi siyaset yapmayı ve siyasetçilere ne kadara mesafede durmayı da hiçbir zaman bilemiyoruz. Vesselâm.

SeTTaR

Profesör
Menfaatler bir noktada birleştimi akıl almak terse düze bakmıyormuş demek.Bu onlar için geçerli tabiki.Sayın Şevket KAZANIN amacı Numan KURTULMUŞ'tan kurtulmak.Halbuki sayın KURTULMUŞ saadet partisi için bulunmaz bir lider,gelecek vadeden lider kişiliği yanında dürüstlüğü ve hatipliği ortada.Böyle insanlara bu ülkenin ihtiyacı var.Dahada geçmişe gitmeden sayın BAYKALI,KILIÇTAROĞLUNU,BAHÇELİYİ gördük muhalefette.Muhalefetinde bir adabı usulu olur her şeye yanlışta denilmezki.Demek oluyorki amaç halkın menfaati değil kendi menfaatleri koltukları.Doğruya doğru diyebilen,edepli muhalefete örnek olan ender liderlerden bitanesidir sayın KURTULMUŞ.Böyle bir lideri kaybetmek Türk siyasi açısından büyük bir kayıp olur.

bakış

Kıdemli Üye
KİM LİDER lik vasfına sahipse ve Genel Başkanlığa oynuyorsa ileride oynacaksa PASİFİZE EDİLMİŞLERDİR.
675. Ebû Saîd Abdurrahman İbni Semüre radıyallahu anh şöyle dedi:
Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem bana şöyle buyurdu:
"Abdurrahman İbni Semüre! Kimseden yöneticilik görevi isteme! Zira bu görev sen istemeden verilirse, Allah yardımcın olur. Eğer sen istediğin için verilirse, Allah'dan yardım göremezsin.

Sn.ağbi görev istenmez verilir.yaptığımız da doğrudur.senin gibi yılmaz akpartili birinin bizim bu gerçeği sahiplendiğimizi söylemesi beni çok sevindirdi.
verilen görevi alacaksın bu doğru,eğer sen görev istersen bu yanlış.işte demek istediğin tayyip erdoğan ve abdullah gülün başarısızlıklarıda bu yüzdendir.
yaptığımız hadise uygundur,senin söylediğin ise şeytanın yoluna uygundur

agbi

Yasaklı
"Abdurrahman İbni Semüre! Kimseden yöneticilik görevi isteme! Zira bu görev sen istemeden verilirse, Allah yardımcın olur. Eğer sen istediğin için verilirse, Allah'dan yardım göremezsin.

Sn.ağbi görev istenmez verilir.yaptığımız da doğrudur.senin gibi yılmaz akpartili birinin bizim bu gerçeği sahiplendiğimizi söylemesi beni çok sevindirdi.
verilen görevi alacaksın bu doğru,eğer sen görev istersen bu yanlış.işte demek istediğin tayyip erdoğan ve abdullah gülün başarısızlıklarıda bu yüzdendir.

Siz ne dediğiniz farkındamısınuız ?

Şimdi iki cevap veririm bu konuşmanız

Gerçekten ben olsam tekrar yazamazdım.

Fakat gençliğinize vereyim.

Yok

Bir Milligörüşçü kullandığı kelimeleri bilir.

ERBAKAN Oy için milletten istemiyormu ?

Peki bunca sene Allah cc neden erbakan a Tam yani Özal gibi , tayyip erdoğan gibi HÜKÜMET OLMAYI BAŞBAKAN olmayı vermedi ?

bakış

Kıdemli Üye
681. Ebû Mûsâ el-Eş'arî radıyallahu anh şöyle dedi:
Amcamın oğullarından ikisiyle Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem'in huzuruna girmiştim. Onlardan biri:
- Yâ Resûlallah! İdaresini Cenâb-ı Hakk'ın sana verdiği görevlerden birine bizi âmir tayin et! dedi. Öteki amca oğlu da benzeri bir şey söyledi.
Bunun üzerine Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
"Vallahi biz isteyeni veya görev hırsı bulunanı yönetici yapmıyoruz."
Buhârî, Ahkâm 7, İcâre 1, İstitâbetü'l-mürteddîn 2; Müslim, İmâre 15

agbi

Yasaklı

Siz ne dediğiniz farkındamısınuız ?

Şimdi iki cevap veririm bu konuşmanız

Gerçekten ben olsam tekrar yazamazdım.

Fakat gençliğinize vereyim.

Yok

Bir Milligörüşçü kullandığı kelimeleri bilir.

ERBAKAN Oy için milletten istemiyormu ?

Peki bunca sene Allah cc neden erbakan a Tam yani Özal gibi , tayyip erdoğan gibi HÜKÜMET OLMAYI BAŞBAKAN olmayı vermedi ?

Bakış kullandığın her cümle sana TERS teper

Yazmadan önce Konuşmadan önce defalarca düşün.

Kimseden yöneticilik görevi isteme! Zira bu görev sen istemeden verilirse, Allah yardımcın olur. Eğer sen istediğin için verilirse, Allah'dan yardım göremezsin

KENDİN DÜŞTÜN ŞİMDİ

Acemi milli Görüşçü

Yukarıdaki mavi renk senin mesajından.

1 ) Erbakan başbakan olmayı kimden istiyor ?

2 ) Allah cc neden Erbakan a tek başına iktidar lığı vermedi