İhvan Forum Yönetimine ve bazı üyelere GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

agbi

Yasaklı
Teşekkür etmekte gerçekten samimiyim.

İHVAN Forum benim için ilk önce gliyordu pc açtığımda.

Epey de vaktimi alıyordu.

ASLINDA YAPTIĞIM halk deyimi ile KÖR döğüştü.

BAĞIMLILIK OLMUŞTU Mutlaka İhvan a girip yazılanları konuları okumalı idim.

EVET GERÇEKTEN BAĞIMLI idim.

Fakat son zamanlardaki tutumlar gerek yönetimin gerek bazı üyelerin.

İŞTE BUNLAR BENİ BAĞIMLILIK Tan kurtardı.

MÜCİZE 5 Günü aşkın yazmadım hemde Forum a ziyeretçi girmeme rağmen.

TEKRAR TÜM SAMİMİYETLE başta Forum YÖNETİMİ ne ve bazı üyelere TEŞEKKÜR ediyorum beni bağımlılıktan KURTARDIKLARI için.

Meryem

Komplike
Bu sizin için olumlu bir gelişme ise biz de memnun oluruz. Kimsenin hayatında; sırttan atılması gereken yük, sıkılıp çıkarılması gereken irin veya kurtulup rahatlayacağı psikolojik bi rahatsızlık, takıntı, sıkıntı olmak istemeyiz.

Herkes iyi olsun, herkes iyi hissetsin...

Selamlar.

agbi

Yasaklı
Bu sizin için olumlu bir gelişme ise biz de memnun oluruz. Kimsenin hayatında; sırttan atılması gereken yük, sıkılıp çıkarılması gereken irin veya kurtulup rahatlayacağı psikolojik bi rahatsızlık, takıntı, sıkıntı olmak istemeyiz.

Herkes iyi olsun, herkes iyi hissetsin...

Selamlar.

Asla bunları düşünmedim ( Dedikleriniz )Sn Hazine yeğenim.

Allah şahid

Tek amacım kişilerde düşünce yorumları açmaktı YANİ her DOĞRU yu DOĞRU olarak kabul etmeden analiz ve araştırma.

bakış

Kıdemli Üye
Sn agbimiz yazmadığı için malum bizede yazacak cevap kalmıyor.Bizde galiba yuvaya dönecez...

ıtri

Üye
Paylaşımlarınız bilgi dolu ve güzeller. Kimse sizin gibi kanıt- belge ortaya sürerek yazamıyor. Onun için,
bence küsüp teşekkür etmek yerine,
kimsenin konusuna cevap yazmadan,kimseye karışmadan konular paylaşabilirsiniz.
Böylece sitrese girmemiş olursunuz.

agbi

Yasaklı
Agbi yeni konularını bekleriz.

Paylaşımlarınız bilgi dolu ve güzeller. Kimse sizin gibi kanıt- belge ortaya sürerek yazamıyor. Onun için,
bence küsüp teşekkür etmek yerine,
kimsenin konusuna cevap yazmadan,kimseye karışmadan konular paylaşabilirsiniz.
Böylece sitrese girmemiş olursunuz.

YORULDUM

Forum a daha doğrusu Forum lara girme nedenim İSLAM var oldukça İSLAM ın düşmanı olan SİYONİZMİN temel sızıntıları irdelemek alternatifler üretmekti.

Ünüversiteler Rektörler konuları açtım konu döndü dolaştı Cemeatimin Okullarına.

Camilere İştengirlik kazandıralım CAMİ lerimizi Allah cc istediği şekilde CEM olma merkezleri yapalım diye konular açtım yine Cemeatime geldi.

Hnm.ların Mevlütleri ve Altın günlerine İSLAM ı anlatma konuları açtım AYNI ŞEY oldu.

Okullarımıza VELİ OLALIM OKULLARIMIZIN İDARELERİNE girelim dedim OLMADI.

Bireysel ticaret BİTTİ Allah cc istediği gibi Cem olarak yani KOLLETTİF Şirketler için birşey yapabilirmiyiz dedim YİNE OLMADI.

bakkal AMCA KONUSU AÇTIM OLMADI iYİ HATIRLIYORUM Erdem in açtığı çok büyük bir İNTERNET cafe vardı bunları kuralım yeni nesil e İslamı nasıl anlatırız diye fikir öne sürdüm OLMADI.

Vb.Vb.Vb.

OLMADI OLMADI

Bu durumda agbi ye yol gözükür ara sıra reis gibi uğrar geçeim.

Hepiniz Allah a emanet olun.

Son Bir şey

BUGÜNKÜ SİSTEM den memnun olmayanlar TC zamanında Bakanların hangi okullardan mevzun olduğunu vede İstabul Üsküdar Bübül deresi mezarlığını ARAŞTIRSINLAR.