İşte AK Parti'nin milletvekili adayları!

elbiss

Ordinaryus
İnsan ne için VEKİL olur ? yada neden VEKİL olunmak istenir...?

VEKİL malesef ülkemizde ve belkide dünyanın genelinde genel manada ün şan şöhret ve makam gibi ifadeleri çağrıştırdığı için arzu edilen hedeflenen bir yer ve olmazsa olmaz merci haline geliyor sonrasında ise bir grup halinde başarılar geliyor yada farklı senaryolar ama zaman öyle bir şart ve sunum sunuyor ki insana geçmişte nerelerden geldiğini unutturuyor

Ben geçmişimi unutmamak için ayakkabılarımı yada başka bir giysimi mutlaka eski giyerim eğer her elbisemi zamanla yenilersem geçmişi ve geleceği okuma anlamında başarılı olamam geçmişi unutup gelecekte rahat olmayı seçersem o zaman herşeyin mükemmel olduğunu sanıp kendimi kandırabilirim bu durum bana has bir özellik

belki yazılarımdan sizlere bir kaç mesaj çıkabilir ama ben mesajı vermek için değil gerçekten kalbimin derinliklerinden gelerek yazmak istedim...

Ayrıca sizlerin seçtiği tüm vekillere ben fark basarım diyede ufak kötü bir espiri yapayım :)

VEKİL olmak ülkemizde özel bir durum umarım vekil olacak olan değerli insanlar bu güzelliğin farkında olabilirler yoksa vekil olup çalışmadıktan sonra ha olmuşlar ha olmamışlar ne farkeder ki...

Parti kürsüsünde olup 3-5 alkış toplanacaksa yada kürsüde olana alkış yapıp gelecek teminatını refaha alınacaksa çalışmadan olacaksa bu faydanın kazanımı insanın kendine olacaksa yiyeyim ben o vekilliği arkadaş.. :) (bu zihniyette olan yada olacak olan vekillere sözüm...umarım bu düşüncedeki insanlar azalabilir)

Böyle.

kebîkec

İhvan Forum Üye

İŞTE AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI;

ANKARA 1.BÖLGE
1-Recep Tayyip Erdoğan
2- Recep Tayyip Erdoğan
5- Recep Tayyip Erdoğan
6Recep Tayyip Erdoğan

ANKARA 2.BÖLGE
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan