Etiketlenen üyelerin listesi

http://www9.gazetevatan.com/newpics/news/240420080245569087757.jpg http://www9.gazetevatan.com/newpics/news/240420080241320008435_3.jpg Çalık Grubu, Sabah-atv’yi alabilmek için gerekli 1.1 milyar doları denkleştirebilmek için banka banka dolaştı. Türk bankalar dışında yurtdışından finansman için de zemin yoklandı. Edindiğim bilgiye göre hiçbir finans kurumu, toplam alım bedelinin yüzde 50 hatta 40’ından daha fazlasını kredilendirmeye sıcak bakmadı. İki kamu bankası Halkbank ve Vakıfbank

Bu konu 4527 kez görüntülendi 27 yorum aldı ...
750 milyon dolar damat hatırına mı 4527 Reviews

  Konuyu değerlendir: 750 milyon dolar damat hatırına mı

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4527 kez incelendi.

Sayfa 1/2 12 Son
 1. #1
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz

  Çalık Grubu, Sabah-atv’yi alabilmek için gerekli 1.1 milyar doları denkleştirebilmek için banka banka dolaştı. Türk bankalar dışında yurtdışından finansman için de zemin yoklandı. Edindiğim bilgiye göre hiçbir finans kurumu, toplam alım bedelinin yüzde 50 hatta 40’ından daha fazlasını kredilendirmeye sıcak bakmadı. İki kamu bankası Halkbank ve Vakıfbank ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı ile evli Berat Albayrak’ın CEO olduğu Çalık Holding’e 750 milyon dolar vermeyi tereddütsüz kabul etti

  Sabah-atv’nin ihalesi 5 Aralık 2007’de yapılmıştı. İhaleye tek katılan firma Çalık Grubu’na bağlı Turkuvaz, 1.1 milyar doları ödemeyi taahhüt etti. Rekabet Kurumu ve RTÜK’ten gerekli izinlerin çıkmasından sonra TMSF Fon Kurulu 21 Şubat 2008’de bu satışı onayladı.

  TMSF ödeme için de Turkuvaz’a 60 gün süre tanımıştı. Herkesin merak ettiği konu, Çalık Grubu’nun bu parayı bulup bulamayacağıydı.

  ABD’de mortgage kredileri ile başlayan ancak dalga dalga tüm finansal enstrümanlara yayılan kriz, dünyada likiditeyi ortadan kaldırmıştı. Kelli felli finans kurumları hızla eriyen aktiflerinin derdine düşmüş, sermayelerini güçlendirmek için kapı kapı dolaşmaya başlamıştı.

  Nitekim bu süreçte hiçbir finans kurumu bırakın satın almalara kredi sağlamayı, birbirlerine para vermez olmuştu. Güvenin ortadan kalktığı ortamda, ancak merkez bankaları sağladıkları likidite ile çarkların dönmesini sağlayabildi.

  Çalık Grubu’nun Sabah-atv macerası işte tam da böyle bir ortama denk gelince herkes ister istemez “Bu para nasıl ödenecek?” diye merak etti.

  http://w9.gazetevatan.com/haberdetay...3&Categoryid=2

 2. #2
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Bugün yorum yapmaksızın var olan bir fotoğrafı bütün boyutları ile dikkatinize sunup vicdan muhasebesi yapmanızı isteyeceğim.
  Türkiye’nin ikinci büyük medya grubu olan Sabah ile ATV, TMSF denetimine geçtikten sonra önce Turgay Ciner’e satılır.
  Ciner gazeteyi iyi götürür, kâr ettirip imajını yükseltir ancak beklendiği gibi yayın politikasını AKP yandaşlığı ile örtüştürmez.
  Bundan rahatsız olan AKP, Dinç Bilgin’in bugün artık sahte olduğu mahkeme kararı ile kesinleşen, “Ciner’le özel bir protokolüm var, işte belgesi” demesi ile Sabah-ATV Ciner’den alınır.
  Türkiye 22 Temmuz seçimlerine ülkenin ikinci büyük medya grubunun hükümet bürokratlarının emrinde dolayısı ile de AKP’yi destekleyerek girer. Bu süreçte Sabah-ATV’de hükümet paralelinde büyük kadrolaşmalar yapılır.
  Seçim biter ve TMSF, yapılan baskılara direnemeyip ihale açar ve de grubu satışa çıkarır.
  Satış için dosya alanların sayısı 10 civarındadır.
  Kesin ilgilenen ve bilgi odasına girip grubun röntgenini çeken katılımcı sayısı ise 3’dür.
  İhaleye günler kala önceki gün Deniz Baykal’ın ifade ettiği gibi Sabah-ATV ile ilgilenen grupların temsilcileri bir bir Başbakanlığa çağrılır ve Erdoğan’la görüştürülürler.
  Bu buluşma sonrasında gruplar sessiz-sedasız yarıştan çekilir.
  Bu şekilde ihalede bir firma kalır.
  Peki kim midir o firma?
  Başbakan’ın damadının CEO olduğu Grup.
  Anlattığım ancak Yeşilçam’da görülebilecek komiklikte bir film senaryosu ya da uçuk bir siyasi roman konusu değil, bizatihi yaşananlardır.
  Bitmedi...
  Bu Grup tek başına kalarak otomatik olarak işi aldı ama parası yok.
  Aylarca uluslararası piyasalardan para arandı.
  Sonuç fiyasko.
  Yarını ve dönüşü düşünen hiç bir banka böyle bir kredi talebine olur vermedi.
  Derken tam bu süreçte bir Katar sevdası Türk devlet büyüklerinde zuhur eyledi..
  Minnacık bir Körfez beldesine Cumhurbaşkanından Başbakan’a ardı ardına seferler düzenlendi.
  Son bir kaç aydır neredeyse her hafta bir bakan soluğu Katar’da aldı.
  Ülke açısından gezi bilançosuna bakıyoruz, sıfıra sıfır elde var sıfır.
  İyi de o zaman bu geziler niçin?
  Öyle ya koca Türkiye, bir ilimiz düzeyinde nüfusu olan bir ülkeye adeta çıkarmalar yapıyorsa bunun somut bir getirisi ya da sonucu olması gerekmiyor mu?
  Son olarak Başbakan Erdoğan’ın malum ziyareti ve Emir’le yaptığı uzuuuun görüşme.
  Devlet adına elle görülür, dişe dokunur bir getiri ya da sonuç yok derken dün Vatan Gazetesinin sürmanşetinden bir haber:
  -Sabah-ATV’ye Katar’lı ortak.
  Kafamız karışıyor.
  Tamam ispatlanmadığı için öyledir diyemiyorum ama sorarım size Başbakan’ın bu buluşması sonrasında bu ortaklık hikayesi neyin nesidir?
  Şimdi birileri çıksa ve Tayyip Bey damadının umum müdür olduğu şirketinin işi için mi Katar’a gidip Emirle görüştü şeklinde bir soru sorsa, acaba çok mu haksızlık etmiş olur?
  Hayır hadisenin bir de Türkiye ayağı var, ki Katar’daki gelişmelerle birleştirilince insanın kafası karışıyor.
  Vatan Gazetesinin Katar Emiri de ortak oldu dediği Sabah-ATV alıcısına iki kamu bankası da 750 milyon dolar kredi vermiş.
  Evet özel banka değil, devlet bankası veriyor bu krediyi.
  Pekiyi niçin mi?
  Devlete ait olan bir malı satın almak için.
  Şimdi bütün bu anlattıklarımı insaf ile iz’an ile, vicdan ile göz önüne getirin ve hükmünüzü verin.
  Bütün bunlar değil normal bir ülkede, Patagonya’da bile dehşet ötesi şeyler değil midir?
  Ve son bir hatırlatma: Mesut Yılmaz, Korkmaz Yiğit ile kendine yandaş medya yaratma iddiasıyla gece yarısı görüştü diye Yüce Divan’a gitmedi mi?... Gitti...
  Peki Yüce Divan’da ne oldu?
  Mesut Yılmaz suçsuz bulunmadı, aftan kurtardı paçayı...
  Dünün ve bugünün kıyaslamasını ve de nihai hükmü size bırakıyoruz efendim...


  GAZETECİ MENSUPLAR...
  Ahmet Taşgetiren’in tövbesi!
  Ahmet Taşgetiren’in ümmetciliği milliyetciliğinden ağır bastığı için biz Taşgetiren’le aynı siyasi çizgide değiliz ama, doğruya doğru Ahmet Bey inançlarında samimi bir insandır. Önceliği de bazıları misali siyasi simgeler ya da amblemler değil, inançlarıdır... Ne var ki o Taşgetiren bile şimdi pok çok konuya suskun ve de kalemi ipoteklidir... Nasıl olmasın, değil AKP’nin aleyhinde yazmak zerre bir imada bulundu mu işini kaybediyor.. Yenişafak’dan kovulma olayını hatırlayın... Yenişafak yönetimi buyruk gereği olacak ki gerçekten mümin olan Ahmet Bey’i hiç bir değer ve ölçü tanımaksızın AKP’nin aleyhinde yazı yazdı diye kapıya koymuştu.. Ahmet Bey bu kovulma sonrasında aylarca boş gezdi. Bazıları gibi iş takipçisi olmadığı ve Belediyelerle iş yapan şirketi de bulunmadığı için evine nafaka götürmekte bile zorlandı... Sonra ne mi oldu?... Ahmet Bey’in bilgisi dışında birileri devreye girip Taşgetiren’in affı için bir yerlere şunları fısıldamış: “Efendim Ahmet Bey tövbe etti. Af ve mağfiretinizi bekliyor...” Kin tutması ile ünlü olan o biryerler hemen evet dememiş ve düşünelim karşılığını vermiş... Görüyorsunuz Yüce Yaradan af ve mağfiret dileyenleri hemen affediyor da bunlar düşünüyor. Bilahare ısrarlar üzerine bir daha aleyhte yazmaması karşılığında şartlı af çıkıyor... Ve bu af ile Ahmet Bey ertesi gün bir gazetede yazmaya başlıyor... Bunları önceki gün o camiadan olan eski bir arkadaşımdan dinledim... Şimdi böyle bir tablo karşısında AKP ya da cemaat matbuatında yazı yazan hangi babayiğit AKP’yi eleştirebilir.. Görüyorsunuz bu ülkede medyanın bir bölümü AKP’yi destekliyor falan değil, bizatihi parti medyasıdır... AKP zirveleri orada çalışanları gazeteci gibi değil, mensup gibi görüyor. Olmayanları da kapıya koyuyor... Yalan diyen varsa Ahmet Bey’i hatırlasın!
  KAFAM KARIŞTI
  İslamda örtünme ve türban!
  İslamda hanımların örtünmesi bir emirdir ve ilahi emirler tartışılamaz. Ancak örtünmenin sınırları alimler arasında bile araştırma konusudur. Fethullah Gülen gibi birisi bile baş örtme ya da türbanı teferruat diye değerlendirmiştir. Evet türban takma olayı imanın ya da İslamın şartlarından biri değil, sadece günah ya da haram kapsamındadır. Dolayısı ile türbanı adeta şahadet getirmek şeklinde sunmak bizatihi İslama iftira etmektir.. Bu genel hususu sunduktan sonra gelelim ayrıntıya: İslam örtünmeyi emreder de türbanı tarif ederek emretmez. Örtünmeden kasıt da kadınların uzuvlarıdır. Hal bu iken son dönemde başına türban geçirip vücudunun bütün hatlarını öne çıkaran bir örtünme kültürü oluşmuştur. Kadın güya saçını gizliyor ama her şeyi meydanda. Sorarım size örtünme sadece saçını gizlemek midir yoksa cinselliğe davetiye çıkaran uzuvları kapatmak mı?.. Bu yeni türedi türbancılar emin olun İslam’a büyük zararlar veriyorlar... Bir başka husus pantolon giyme olayıdır.. Benim yakından tanıdığım bazı cemaatler pantolon giymek haram diyor ama pek çok türbanlı pantolon da giyiyor.. Velhasıl kafam fevkalade karışık dostlar...
  s.önkibar...

 3. #3
  talib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  11-07-2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  10.759
  Adı geçen
  13 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @talib
  Ahmet Taşgetiren'i herkes bilir ama tayyip ise şaibelidir. Bin tayyip bir Taşgetiren'in tırnağı olamaz. Taşgetiren abimiz de aç kalmaz, kimse endişelenmesin

 4. #4

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  15-10-2006
  Yer
  Karadeniz
  Mesajlar
  5.452
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @reis
  Kılavuzlara bak..

  Bir tarafta daha dün Hakan ŞÜKÜR'ün "Kutlu Doğum'a yakışan derbi olsun" sözü sebebiyle web sitesinde başta Hazreti Peygamber olmak üzere, İslam'a apaçık hakaret ve küfür ettiren İslam ve Müslüman düşmanlığı birinci dereceden tescilli Vatan Gazetesi, diğer tarafta güç vehmettiklerine yalakalık ve köleliği birinci dereceden tescilli S.Önkibar.

  Peh...

  Kılavuzu bunlar olanın burunları daha çoook pislik görecek demektir..

 5. #5
  Bîçâre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Profesör
  Üyelik tarihi
  23-02-2008
  Yer
  Simeranya...
  Mesajlar
  951
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Bîçâre
  Dinç Bilgin’in bugün artık sahte olduğu mahkeme kararı ile kesinleşen, “Ciner’le özel bir protokolüm var, işte belgesi” demesi ile Sabah-ATV Ciner’den alınır.

  Bazıları bu cümleye şıp diye inanır.

  Yahu bu kadar da olmaz, annenizin örtüsüne saygısı olmayan insanların, peygamberinize saygısı olmayan insanların, "sırf siyasî intikam" yüzünden böyle haberlerine itimat edilmez.

  Gerçi kendilerine "faşist" diyenleri, halkın yarısından şerefli bulanlara ne desek boş.

 6. #6
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  VATAN GAZETESİ KİMİN ????

  VATAN GAZETESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DAHA ÖNCE HANGİ GAZETEDE ÇALIŞTI????

  VATAN GAZETESİ SAHİBİ VATAN GAZETERSİNİ HANGİ PARA İLE KURDU ???

  Siyasi tarafgirklik yapacağız derken aslında ideallerimize inançlarımıza TAMAMİ ile ters olan bir oluşumu REFERANS YAPMAK ne kadar doğru??????

  Kesin demicem ama bu kişi Zafer MUTLU bu kişinin PATRONU kim ???

  Bu kişinin Patronu HİÇ BANKALARDAN KREDİ ALMAYIPTAMI bu dıuruma geldi????

  Lütfen

 7. #7
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  ne vatan nede bir başkasını polomiği yapılsın diye bu haber koyulmamıştır
  bir başkası yaptığında yanlış gördüğünüz şeyi
  kendi yandaşlarınız yaptığındada yanlış olduğunu söyleyebilmektir
  BU millet dinç bilginide zafer mutluyuda aydın doğanıda elbetde iyi bilir
  hiç biriside sevilen bir şahsiyet değildir benim nazarımda
  böyle kıvırmakla benden olan haksızlık yaparsa yapsın demek yanlıştır
  bir insan zamanında Türkiye gazetesinde yazmış olabilir sonra başka gazetede yazabilir
  bizde zamanında Türkiyeyi çok okuduk ama gördükki paralar seda sayanlara gidiyor
  şimdi üstüne para verseler okumam evimede sokmam ..

 8. #8
  elmnightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  08-09-2007
  Yaş
  42
  Mesajlar
  1.735
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @elmnightmare
  Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı
  ne vatan nede bir başkasını polomiği yapılsın diye bu haber koyulmamıştır
  bir başkası yaptığında yanlış gördüğünüz şeyi
  kendi yandaşlarınız yaptığındada yanlış olduğunu söyleyebilmektir
  EVet haklı bir tespit..Onlar yaparsa tukaka bizden olanlar yaparsa helal olsun mantığı bizi daha da bitirecek..
  Allah bu milleti ne kadar severmiş ki bu milletin bunca cürmüne rağmen hala bu VATAN AYAKTA:flowers::flowers:

 9. #9
  ummuhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  01-09-2007
  Yer
  Arz
  Mesajlar
  12.940
  Adı geçen
  10 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ummuhan
  Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı
  ne vatan nede bir başkasını polomiği yapılsın diye bu haber koyulmamıştır
  bir başkası yaptığında yanlış gördüğünüz şeyi
  kendi yandaşlarınız yaptığındada yanlış olduğunu söyleyebilmektir
  BU millet dinç bilginide zafer mutluyuda aydın doğanıda elbetde iyi bilir
  hiç biriside sevilen bir şahsiyet değildir benim nazarımda
  böyle kıvırmakla benden olan haksızlık yaparsa yapsın demek yanlıştır
  bir insan zamanında Türkiye gazetesinde yazmış olabilir sonra başka gazetede yazabilir
  bizde zamanında Türkiyeyi çok okuduk ama gördükki paralar seda sayanlara gidiyor
  şimdi üstüne para verseler okumam evimede sokmam ..

  oğuz boylarından kardeş artık üç gün gider bu konu size

 10. #10
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Alıntı ummuhan Nickli Üyeden Alıntı
  oğuz boylarından kardeş artık üç gün gider bu konu size
  ummuhan kardeş ben bu konuda yazacağımı yazdım
  asla parti pırtı beni ilgilendirmiyor
  önemli olan doğruya doğru yanlışıda kim yaparsa yapsın yanlış diyebilmektir ..

 11. #11
  okur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doçent
  Üyelik tarihi
  06-01-2007
  Mesajlar
  603
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @okur
  Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı
  ummuhan kardeş ben bu konuda yazacağımı yazdım
  asla parti pırtı beni ilgilendirmiyor
  önemli olan doğruya doğru yanlışıda kim yaparsa yapsın yanlış diyebilmektir ..
  Demek ki kardeşimiz şamanist ergenekonculara ve darbecilere de karşı.Umarım bundan sonra bunu yorumlarında da görürüz!

 12. #12
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Alıntı okur Nickli Üyeden Alıntı
  Demek ki kardeşimiz şamanist ergenekonculara ve darbecilere de karşı.Umarım bundan sonra bunu yorumlarında da görürüz!
  zorla kimseyi hidayete erdiremezsin
  dinde zaten zorlama yoktur
  kişi ergenekoncuda olabilir DTP lide AKP lide CHP lide MHP lide SP lide
  bu ülkeye bu millete bu devlete ayrıca inancımıza bir zararı varsa adı ne olursa olsun onda bir hayır yoktur....

 13. #13

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  15-10-2006
  Yer
  Karadeniz
  Mesajlar
  5.452
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @reis
  Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı
  ummuhan kardeş ben bu konuda yazacağımı yazdım
  asla parti pırtı beni ilgilendirmiyor
  önemli olan doğruya doğru yanlışıda kim yaparsa yapsın yanlış diyebilmektir ..
  Köylü çocuğuyuz ya bizde yuttuk...

  Bugüne kadar 625 mesaj atmışsın. Neredeyse 624'ü Tayyip Bey ve AKP'nin aleyhinde (sana göre tabi)..

 14. #14
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı ummuhan Nickli Üyeden Alıntı
  oğuz boylarından kardeş artık üç gün gider bu konu size

  Bir insanın düşünce çapı kısıtlı ise ancak böyle cevap verir ve böyle smileler kullanır.

  Yine tahrik acaba Ummuhan hanım yukarıdaki alıntı yaptığım mesajı açabilirmi ne demek istemiş.

  Fakat açıklayamaz çünkü açılamasına gerek yok mesajındaki ana fikir sataşma dalga geçmek.

  Bırakın butür mesajlar yazmayı fikirlerinizle çürütün fikirlerimi veya kabul etmediğiniz fikirleri

  Gelelim konumuza


  Oğuz kardeşim.

  Eğer diğer negatif olayları buraya getirmeyip getirdikleriniz bir yere yönleniyorsa sizi tarafgir olarak görürüm.

  Evet diğer oluşumlardaki bu parelelde hangi konularınız var.??

  Gösterin var ise özür dilerim ve ben özür dileyecek kadar da onurlu bir adamım.

  Kaç mesajınız AKP tenkit etmek için açtınız kaç Konunu ve mesajınız var veya konunuz diğer oluşumları tenkit edevcek ana fikirde.

 15. #15
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Alıntı reis Nickli Üyeden Alıntı
  Köylü çocuğuyuz ya bizde yuttuk...

  Bugüne kadar 625 mesaj atmışsın. Neredeyse 624'ü Tayyip Bey ve AKP'nin aleyhinde (sana göre tabi)..
  Doğruyu yazmak , islamcı olmak içinde AKP li olmak her halde gerekmiyor
  köylü çocuğu olmakda asla saflık değildir
  çünkü bende köylü çocuğuyum...

 16. #16
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı
  Oğuz kardeşim.

  Eğer diğer negatif olayları buraya getirmeyip getirdikleriniz bir yere yönleniyorsa sizi tarafgir olarak görürüm.

  Evet diğer oluşumlardaki bu parelelde hangi konularınız var.??

  Gösterin var ise özür dilerim ve ben özür dileyecek kadar da onurlu bir adamım.

  Kaç mesajınız AKP tenkit etmek için açtınız kaç Konunu ve mesajınız var veya konunuz diğer oluşumları tenkit edevcek ana fikirde.
  agbi kardeş mesajlarım sadsece AKP karşıtı olan mesajlar değildir
  şimdi bu sitede AKP lehine herşeyi yazıyorlar onlar tarafgir olmuyor siz haklı olarak karşı görüşlü olursanız sizi tarafgirlikle suçluyorlar
  yapmayın Allah aşkına
  O zaman bu site AKP resmi sitesidir sadece AKP li olanlar fikirlerini belirtsin derseniz o başka .

  yapmayın .

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Türkiye'den Gazze'ye 200 milyon dolar yardım
  By Dua Nur in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 17-04-2015, 17:39
 2. IŞİD'e günde 1 milyon dolar
  By ummuhan in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 24-10-2014, 10:19
 3. Ayakkabı kutusunda 4.5 milyon dolar!
  By KARAMURAT-3 in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 19-12-2013, 03:26
 4. Ankara'dan Hamas'a 300 Milyon Dolar Yardım
  By Dua Nur in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 29-01-2012, 10:02
 5. Küçük'e 2,5 Milyon Dolar Nerden Geldi?
  By real.ist in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 29-05-2008, 18:56

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş