Etiketlenen üyelerin listesi

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik başlatılan soruşturmada "vakıf" adı altında faaliyet gösteren örgütün, DEAŞ ve El Kaide bağlantılarını ortaya çıktı. Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca, "vakıf faaliyeti adı altında kuruluş amacı dışında anayasal düzene karşı fikir ve eylem birliği içinde hareket ederek kamu güvenliğine karşı faaliyet yürütme ve suç örgütü" iddiasıyla Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı yönetici ile sorumlularının aralarında yer aldığı zanlılar hakkında gözaltı kararı verdi.

Bu konu 0 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...
Kuytul'un terör örgütü bağlantısı ortaya çıktı 0 Reviews

  Konuyu değerlendir: Kuytul'un terör örgütü bağlantısı ortaya çıktı

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 0 kez incelendi.

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
 • 2 gönderen ihvanistanbul
 • 1 gönderen Mehmet
 • 1 gönderen Darul_Beka

Konu: Kuytul'un terör örgütü bağlantısı ortaya çıktı

 1. #1
  Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  10-04-2008
  Mesajlar
  9.044
  Adı geçen
  53 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Mehmet

  Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik başlatılan soruşturmada "vakıf" adı altında faaliyet gösteren örgütün, DEAŞ ve El Kaide bağlantılarını ortaya çıktı.


  Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca, "vakıf faaliyeti adı altında kuruluş amacı dışında anayasal düzene karşı fikir ve eylem birliği içinde hareket ederek kamu güvenliğine karşı faaliyet yürütme ve suç örgütü" iddiasıyla Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı yönetici ile sorumlularının aralarında yer aldığı zanlılar hakkında gözaltı kararı verdi. Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince, 30 Ocak'ta 33 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda kurucu başkan Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 28 vakıf yöneticisi ve üyesi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 28 zanlıdan aralarında vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul'un da bulunduğu 5'i tutuklandı, 5'i ev hapsi aldı, 3'ü serbest geri kalanlar ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı. Vakfın genel merkezinin bulunduğu binadaki aramalarda kasa ve dolapta kayıt dışı olduğu belirlenen 364 bin lira ele geçirildi. Mahkemece kuruluş amaçlarına aykırı faaliyetleri nedeniyle kayyum atanan vakfın şubeleri kapatılarak mühürlendi.

  Kuytul'dan ders alanlar DEAŞ ve El Kaide'ye katıldı

  Polisin yaptığı çalışmada vakfın kuruluş amacının dışında bir örgüt gibi çalıştığı, hiyerarşik yapı oluşturulduğu, bu yapıda Kuytul'un dışındaki üyelerin, "hocalar" olarak tanımlandığı tespit edildi. Örgütü, FETÖ'nün yaptığı gibi ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerini hedef aldığı belirlendi. Buna göre örgüt, üye kazanmak için hedef aldığı öğrencilerin vakfa ait yurtlarda kalmalarını sağladı. Yurtta kalanlara örgütün ideolojisi doğrultusunda sözde "cihat" fikirleri empoze edildi. Yurtlarda kalanlara savaş görüntüleri izlettiren örgütün, devlete karşı isyan, ayaklanma içerikli kitapların okutulmasını sağladığı iddia edildi. Polis, bu yurtlarda Kuytul'dan ders almaya gelen öğrencilerin bir süre sonra DEAŞ ve El Kaide terör örgütüne katıldıklarını tespit etti.


  Ayrıca il dışından hatta yurt dışından gelenlerin de Kuytul'un derslerine katıldığı ve DEAŞ'a katıldıkları bombalı eylem yapmayı planladıkları öğrenildi. Bunların en başında ise kendisi de ifadesinde Kuytul'dan ders aldığını söyleyen İncirlik Hava Üssü'ne ve Alevi derneklerine bombalı saldırı hazırlığındayken yakalanan Renat Bakıev oldu. Bunun dışında yine Adana'da yakalanan ve tutuklanan DEAŞ üyesi Muhammet Amın Sabr'ın da Kuytul'dan vakfa gelerek ders aldığı, sohbetlerine katıldığı belirlendi. Kuytul'dan uzun süre ders alan Davut Daşkıran, Recep Baltacı, Musap Ertaş ve İlyas Perk'in de El Kaide terör örgütüne katıldığı tespit edildi. Davut Daşkıran'ın 2012 yılında Adana'da yapılan bir El Kaide operasyonunda gözaltına alınıp tutuklandığı daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalınca Fas'a kaçarak El Kaide'ye katıldığı belirlendi. Recep Baltacı'nın ise Adana'da Sıraç Eğitim ve Hizmet Vakfı kurup daha sonra Alevi derneğine giderek onları ölümlü tehdit edip yakalandıktan sonra serbest kalınca Suriye'ye geçerek burada EL Kaide terör örgütüne katıldığı aynı zamanda Taifetül Mansura isimli grup kurarak dersler verdiği öğrenildi.

 2. #2
  Kaçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  21-12-2012
  Mesajlar
  7.240
  Adı geçen
  33 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Kaçak
  A haber klasiği olmuş biraz ...

 3. #3
  ihvanistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  04-10-2009
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  3.942
  Adı geçen
  42 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ihvanistanbul
  Vay anasini sayin seyirciler...

  Ben size forumdaki pkk sempatizanlarini soyliyeyim madem baglanti kurmak bu kadar kolay.
  Sozde kurdistan alimleri! Toplantisini elestirdigimizde bizimle tartisanlar ve barzani icin havalimanina kurdistan bayragi asildiginda tepkimize kizanlarin tiyneti arastirilsin bolucu olduklari ortaya cikacaktir.
  Büşra ve Dut_agaci bunu beğendiler.

 4. #4
  Büşra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13-06-2011
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  20.805
  Adı geçen
  108 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Büşra
  Helal olsun harbiden
  Algı operasyonu müthiş
  Siz Türkiye okuyan oranının yüzde 25 lerde olduğunu biliyor muydunuz ...
  Okumayan halkın canına okumak çok basit

 5. #5
  Kaçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  21-12-2012
  Mesajlar
  7.240
  Adı geçen
  33 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Kaçak
  Vayyyyy ne çabuk level atladık da ...
  daha düne kadar cahillikle suçlanan bizdik , şimdi bizim mahalle başlamış pis cahiller demeye
  ay ben safkan kara cahilim ey ahali ...
  okumuyorum ulen ...
  okumayacağım da ...
  diren ey halkım ....
  okuma okudukça sıra sana gelecek ....

 6. #6
  Büşra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13-06-2011
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  20.805
  Adı geçen
  108 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Büşra
  Bizim için okumanın ölçüsü diploma değil
  Ortalık diplomalı asalaklarlada dolu bittabi. ..
  Lâkin keklenmeye meyyal olduğumuzda bir gerçek ...

 7. #7
  Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  10-04-2008
  Mesajlar
  9.044
  Adı geçen
  53 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Mehmet
  pkk/ypg'ye gönderilen 5 bin tır silahın bedelinin körfez ülkeleri tarafından karşılandığı konuşuluyor. Söz konusu silahların Mısır'da montajı yapılmakta, Ürdün üzerinden Suriye'ye transfer edilimekte deniliyor. Bu iddialar istihbari raporlara dayanıyor.
  Türkiye'nin; Mısır'da ABD-israil menşeli darbeyi tanımaması, İhvani Müslimin bazı lider kadrolarına Türkiye'de siyasi mülteci hakkı tanıdığı için Mısır'daki cuntanın misilleme olarak pkk/ypg 'ye siyasi ve askeri destek sunduğu ise artık gizlenemiyor.
  Suudi Arabistan'ın eski ABD büyükelçisi ile israil'li elçi arasında gerçekleşen bir toplantı sonucunda İran'a ve Türkiye'ye karşı birlikte hareket etme konusunda anlaştıkları da ayrı bir gerçek.
  Türkiye'nin Hamas ile ilişkileri israilin pkk ve IKDP ile ilişkilerine misilleme olduğu da biliniyor.

  Tüm bunları şunun için anlatıyorum. Uluslararası ilişkilerde birbirleri ile anlaşmazlıkları olan ülkeler karşı tarafın zayıf noktalarını kaşıyor. O ülkede var olan terör örgütlerini destekleyerek hasmını zayıflatmak istiyor.

  Suriye coğrafyasına bakarak ta bu kirli siyaset hakkında temel bilgiler edinebiliriz. Suriye'de başında, ortasında islam kelimesi geçen tüm örgütler S.Arabistan, BAE, Katar, Mısır, İran, ABD ve israil'in doğrudan veya dolaylı desteğini alıyor.
  Dar görüşlü, düşünme yetisi güdük kişiler için ufuk açıcı olsun diye tüm bu örnekleri veriyoruz.

  DAEŞ, Taliban, El kaide, El Şebab, Boko Haram, Ahraru Şam Hizbullah, Şebiha vs.vs. vs. Katil, canavar, vahşi, ilkel, barbar, uluslararası güçlerin maşası ajan provaktör gibi tespitler bu örgütleri tanımlamak için çok çok çok yetersiz kalır.
  Aynı zamanda, -ve ne yazık ki- İslami argümanlar kullanan bu örgütlerin milyonlarca taraftarı vardır.

  Türkiye'de bu milletin bağrından FETÖ gibi bir örgüt çıktı. Ve yine bu milletin içinden 20 tane FETÖ gibi veya fetö'dan daha azgın örgüt çıkaracak potansiyel vardır.

  Hemen her ortamda; hata-eksiklik, kusur, yanlışlık vb. olumsuzluklara değinirken insana odaklı düşünürüm. Bana göre hata taşıtta değil, sürücüde, partide değil partili de, eksiklik ırklarda değil o ırkın mensubu olduğunu iddia eden piskopatta, İslam dini de şunu söyler "kusur islam da değil, kusur insandadır." Amenna

  Ama şu da var, insanın doğasında tapınma duyusu gelişkindir. Tapınma duygusu bebeklik çağında başlar. Bir bebek nazarında anne-baba tapınılacak değerdedir.
  İnsan denilen mahlukat ileri ki yaşlarda ve hatta artık bir gözü toprağa bakan duruma geldiğinde bile kişiliğinde ve kimliğinde taparcasına sevdiği kişi/kurum ve simgeler mutlaka bulundurur.
  Taparcasına bağlı olduğu kişi/kurumların hata ve kusurlu olabileceğini asla kabullenmez, bir adım daha ileri giderek tapındığı kişi/kurumlara yönelik bir eleştiri geldiğinde saldırganlaşır.

  Halbu ki kul olarak hiç bir insanın hatasız olamayacağını kabul etmesi gerekir, üstelik aidiyet duyduğu İslam dini "kul hatadan münezzeh değildir" demekte olmasına rağmen şeyhini, hocasını adeta ilahlaştırarak onu her türlü hatadan münezzeh tutmaktadır.
  Bu durum herhangi bir dini örgüte, örgütsel ilişki boyutunda bağlı olanlarda da görülmektedir.

  Daha da genelleştirirsek insanda "tapınma duygusu" her dinde her inançta her toplumda görülen insani zaaftır.
  Çoğumuza saçma gibi gelecek ama A futbol takımının bir taraftarı B futbol takımının herhangi bir taraftarını öldürebilecek denli gözü kararabilir.

  Bu konu; alpaslan kuytul isimli bir şahsın dernek, vakıf, yurt, konferans gibi faaliyetleri sırasında Türkiye'de belli kişi, kurum/kuruluşları hedef alan ve çoğu provaksiyona dönük eylem ve söylemleri sonucu artan şikayetler ve ihbarlar sonucu ve kamu düzeni sağlama ile görevli devletin güvenlik güçlerinin, yargı mercilerinin olağan görevini
  yürütmesi sonucunda elde edilen bilgi ve belgeler ışığında işlemlerin başlatılması ile alakalıdır.
  Türkiye'de zorbalıkla bir noktaya varmak isteyenlerin -sağcı/solcu, dinli/dinsiz- istisnasız hepsi her ne yaparsa yapsın kendisinden hesap sorulmasından rahatsız oluyor. Olsun.
  "tebliğ metotları" adı altında Türkiye'de şehir şehir dolaşırken aşırı ve taşkın eylem ve söylemleri sayesinde meşhur olan bu şahıs Türkiye Cumhuriyeti devletinin emniyet ve yargı kurumları huzurunda hesap verecektir.
  İslami terim ve kavramların arkasına sığınarak ve Türkiye ile çeşitli sorunları olan bölge ülkelerinden maddi destek alarak ve dahi dış istihbarat örgütlerinin ajanlarınca yönlendirilerek Türkiye devleti ve milletinin başına bela olmanın bir karşılığı olmalı.
  Siyasi bir kimlik peşinde isen Türkiye'de mevcut 106 partiye ilaveten sende bir parti kur, orda siyasetini yap. Ama "tebliğ metotları" ismiyle islama hizmet edeceğim sahtekarlığıyla tehdit şantaj ve haydutluk mesajları göndereceksen bun bedelini de ödeyeceksin.

  Yüzlerce örgüt ve parti cemaat var. Biri hizbütahrir diğeri hizbullah, bir diğeri .....
  hepsi de kullanılmaya elverişli, hepsi de maşa uşak olarak efendilerine hizmet amacıyla kurulmuş ajan örgütler.

  Allah böylelerine fırsat vermesin. Ellerinde herhangi bir imkan yok iken böyle fitne fesat kargaşa kaos yapabiliyorlarsa, güçlendiklerinde kimbilir ne soytarılıklar yapacaklar
  Yahayy bunu beğendi.

 8. #8
  Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  10-04-2008
  Mesajlar
  9.044
  Adı geçen
  53 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Mehmet
  Aman aman nasılda duyar kasmış!

  sözde kürdistan alimler birliği toplantısıymış zart zurt.
  alpaslan kuytul'un sözde kürdistan alimler birliği üyelerinden ne farkı var?

  alpaslan kuytul'un gazete tv'lerde yayınlanmış, youtube'de de videolarında pkk terör örgütünü masumlaştıran şu konuşmalarını ancak pkk imamlarından başka kim dile getirebilir?

  Bu karın ağrısı taşıyanlar ve bir yarası olduğu için gocunanlar yok mu?
  Kendi tutarsızlıklarını fark edemeyecek kadar idrak yoksunu olup çıkmışlar.


  PKK’NIN SÖZCÜSÜ İMAM ALPARSLAN KUYTUL YİNE KONUŞTU
  PKK’ya övgüler düzen Kuytul, hükümeti çözüm sürecini bitirmek ve savaş açmakla suçladı.

  Laf çarpıtmakta üstüne olmayan Kuytul, “Çözüm sürecini bitirirseniz bunun sonucu çok kötü olur. Cenazeler gelir demiştim. ” derken kendince çok önemli ama engellenen bir adam portresi çizerek algı operasyonu yapmayı da ihmal etmedi.

  PKK sözcüsü edasıyla konuşmalar yapan Kuytul, basının defterini dürüp gündeminden kaldırdığı konuları ilk kez kendisi dile getiriyormuş havasıyla peşine takılan zavallıları aldatmanın derdinde.

  Soru cevaplarken “Ben daha önce demiştim. Ben uyarmıştım” dediği konular tıpkı Terörist Gülen’in trolleri gibi ilk defa mal bulmuş mağribi gibi paylaşılıyor. Dünyadan habersiz müritler Alparslan Kuytul’un bu sözleri karşısında mest olup hocalarının ilk kez tespitler yaptığını sanıp onu mitolojik bir kahraman gibi görüyor.

  ALPARSLAN KUYTUL PKK’LILARI ŞEHİTLERLE BİR TUTTU

  Konuşması boyunca PKK’ya ve HDP’ye tek bir söz etmeyen Kuytul, çatışmalardan ve yakılan yıkılan evler konusunda devleti suçladı.

  “Onlara(PKK) da acımak lazım. Onların da evine ateş düştü. Onlarda bizim çocuklarımız. Ne güzel iki yıldır kimse ölmüyordu ve bir yere gidilebilirdi. Ama birden bire savaşı başlatırsanız bundan sonra kimse size inanmaz. Tanklar toplar orada ve her yer yıkıldı.”

  PKK’nın amaç ve eylemlerini herkesin bildiği bir ortamda teröristlere şefkatle yaklaşan bu açıklamalar yorumcuları isyan ettirdi. Bu açıklamaları dinleyen yorumcular, “Bu nasıl ahlaksız bir hocaefendidir ki kafire, münkire karşı oldukça şefkatli, Müslümana karşı oldukça şiddetli” yorumları yaptı.

  Türkiye Cumhuriyetini halkın gözünde katil, saldırgan, beceriksiz göstererek gerçekleri saptıran PKK imamı Kuytul’a bazı gerçekleri hatırlatalım istedik:
  Alparslan Kuytul o kadar gündem cahili ki, seçim öncesi HDP ve PKK’nın sorunlarını çözecek iktidarı zorda bırakmak için yol kestiklerini, trafik kontrolü yaptıklarını, hendekler kazdıklarını, vergi toplayarak halkı canından bezdirdiklerini dahi görmüyor, görmek istemiyor.

  PKK içinde MİT ajanlarının paralelce isimlerinin örgüte sızdırılması sonrası infaz edilmesi ihtimalinin belirmesi gibi onlarca ihtimali göremeyecek kadar siyaset cahili bir insan.

  SAVAŞI BAŞLATAN DEVLET MİYDİ DEĞİL MİYDİ?

  Her şey bir tarafa operasyon öncesi bir haftaya bile bakılsa savaşı kimin başlattığı net olarak ortada. Ama görmek için temiz kalp ve vatan millet aşkı olması lazım…
  19 Haziran, Suruç katliamından bir gün önce Cemil Bayık “halka silahlanın” çağrısı yaptı.
  11 Temmuz, Türk devleti’nin yol, baraj, karakol yapmasını bahane ederek KCK “çatışmasızlığın sona erdiğini” açıkladı.
  15 Temmuz, KCK adına Bese Hozat, Özgür Gündem’de köşesinde “Yeni süreç, devrimci halk savaşı sürecidir” dedi.
  20 Temmuz, Cemil Bayık Silahlanma çağrısını tekrarladı.
  22 Temmuz, Ceylanpınar’da iki polis şehit edildi. Aynı gün trafikte iki polis pusuya düşürülüp çapraz ateşe alınarak şehit edildi.
  23 Temmuz, Beze Hozat, “Ateşkes dahi söz konusu olamaz, mevcut durum topyekun savaş durumudur” dedi.
  24 Temmuz, Erzurum’da hasta ihbarına giden ambulans ateşe verildi. 3 sağlık çalışanı ve termik santraldeki 15 işçi kaçırıldı. Şantiyelerde yüzlerce araç yakıldı. Dicle de 2 asker şehit edildi.
  25 Temmuz, Başbakan Ahmet Davutoğlu örgütün yaptığı fiilleri bir bir açıkladıktan sonra IŞİD, PKK ve DHKP-C’ye aynı anda operasyon başladığını açıkladı.
  Kuytul, peşine taktığı zavallıları “tevhit” adı altında devlete ve Müslümanlara düşman ederken daha Suriye’deki kuşatmayı, Rusya’nın Suriye’de havaalanı açıp mevzilenmesini, İran’ın ayak oyunlarını, Amerika’nın iki yüzlülüğünü, Suriye ile eş zamanlı Türkiye’nin Kobani’ye çevrilerek ağır ağır savaşa çekilmek istendiğini ve bunların tamamında HDP ve Demirtaş’ın baş rolde oynadığını bilmiyor mu… alıntı
  Konu Mehmet tarafından (23-02-2018 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.

 9. #9
  ihvanistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  04-10-2009
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  3.942
  Adı geçen
  42 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ihvanistanbul
  Ne o zoruna mi gitti? Kurdistan bu bolgenin adidir saygi duymak lazim cart curt diyenler basimiza vatansever kesildi.
  Alparslan kuytulu sevmem. Isimde olmaz.hamdolsun kapim belli. Kapisi ve mesrebi Belli olmayan sensin. Boyle bir adamdi da buna bugune kadar goz yumanlarda haindir.
  Kürt meselesinin cozumu basit. Pkkli olan sempatizan olan kurdistan diyeni ummetcilik maskesiyle türk dusmanligi yapani asarsin daracaginda olur biter. Bahcelininde bir zamanlar dedigi gibi 2 metre yagli urganin cozemeyecegi sorun yoktur.

 10. #10
  Hakperest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  13-05-2013
  Yer
  :::::Armis:::::
  Mesajlar
  4.482
  Adı geçen
  13 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Hakperest
  Alıntı ihvanistanbul Nickli Üyeden Alıntı
  Ne o zoruna mi gitti? Kurdistan bu bolgenin adidir saygi duymak lazim cart curt diyenler basimiza vatansever kesildi.
  Alparslan kuytulu sevmem. Isimde olmaz.hamdolsun kapim belli. Kapisi ve mesrebi Belli olmayan sensin. Boyle bir adamdi da buna bugune kadar goz yumanlarda haindir.
  Kürt meselesinin cozumu basit. Pkkli olan sempatizan olan kurdistan diyeni ummetcilik maskesiyle türk dusmanligi yapani asarsin daracaginda olur biter. Bahcelininde bir zamanlar dedigi gibi 2 metre yagli urganin cozemeyecegi sorun yoktur.
  Pkk kürdistan islam alim ümmet yağlı urgan bahçeli hain
  Bir kaç cümlede bu kadar şeyi bir araya nasıl getirdin yahu
  Türk ulusalcıları ne içiyor merak ettim yani
  Yağlı urgan yetmez bence at bir hidrojen bomba dünya kurtulsun

 11. #11
  ihvanistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  04-10-2009
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  3.942
  Adı geçen
  42 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ihvanistanbul
  Sozde kurdistanin islam kisvesine siginan alimcikleri Türkiye de toplanip sozde kurdistanin sorunlari uzerine konuşurken ne var bunda orasi kurdistandi diyenlerin pkklidan farki yoktur. 2 metre yagli urgan sozu bahceliye ait oldugu icin onun ismini andim.
  Ben türküm. Bunda irkcilik yok. Arabida severim kurdude severim. Türklük nesep degil sahsiyet meselesidir bu topraklarda.sahsiyeti olmayanlarin derdi Turk ismiyle. Bu ulke ulus devlettir. Kürt kartini oynayanlarin amaci bu ulus devleti parcalamaktir. Bu topraklarda bir bolgeye Kürdistan diyenin iyi niyetinde suphe ederim.

 12. #12
  Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  10-04-2008
  Mesajlar
  9.044
  Adı geçen
  53 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Mehmet
  Ne o zoruna mı gitti diyor yaw
  Zoruma giden neki?
  Bu konu alpaslan kuytul isimli bir orovaktör hakkında savcılık ile emniyet ve istihbaratın ortak soruşturması sonucunda ulaşılan bilgi ve belgelerin kamuoyuyla paylaşılması hakkında açılmış bir konudur.
  Bu konunun ikinci mesajında "vay anasına sayın seyirciler ile başlayan şiddetli karın ağrılı hastanınhezeyanı var.
  Sözde kürdistinlı alimler toplantısından söz ediyor.
  Eee bizde alpaslan kuytulun konuşmalarından küçük bir bölüm alıntılayarak Alpaslan Kuytul'un sözde kürdistanlı alimlerden ne farkı var diye sorduk.
  Bu durumda benim ne zoruma gitmiş olabilir ki Eyy karın ağrısı çeken şahıs?

 13. #13
  Darul_Beka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-11-2013
  Mesajlar
  1.634
  Adı geçen
  6 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Darul_Beka
  kuytul şarlatanını savunan mı var
  adam açıkça pkk ya destek verdi hemde bunu Müslüman kisvesi altında yaptı
  yazıklar olsun varsa ona inana
  Mehmet bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 01-08-2016, 14:22
 2. 'PKK'ya terör örgütü' diyemedi
  By Kaptan in forum VİDEOLAR
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 23-03-2016, 10:42
 3. ypg terör örgütü değildir!!!???
  By KAFKAS in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 22-10-2014, 03:58
 4. PKK’ya ‘terör örgütü’ demem!
  By Mehmet in forum SERBEST KÜRSÜ
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 27-08-2012, 15:06
 5. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 06-06-2011, 13:20

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş