Etiketlenen üyelerin listesi

Netekim Alem-i İslam'ın özgürlüğe ihtiyacı varsa ona özgürlüğü kazandıracak olan Amerika'dır. Alem-i İslam'ın güçlü ekonomilere ihtiyacı varsa, ona bu imkanı kazandıracak Amerika'dır. Alem-i İslam'ın güçlü liderere ihtiyacı varsa, toplumlara güçlü liderleri sağlayacak olan yine Amerika'dır. Kısaca Alem-i İslam Amerika'ya rağmen, yiyemez, içemez, yellenemez, tuvalete gidemez, yatamaz, uyuyamaz, evlenemez, çocuk yapamaz, geleceğe hayal kuramaz. Netekim bu yazılanlardan rahatsız olup

Bu konu 583 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Alem-i Islam sensiz bir hiçtir ey AMERIKA!" 583 Reviews

  Konuyu değerlendir: Alem-i Islam sensiz bir hiçtir ey AMERIKA!"

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 583 kez incelendi.

 1. #1
  Kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Stajyer Moderatör
  Üyelik tarihi
  09-01-2012
  Yer
  Giresun
  Mesajlar
  13.618
  Adı geçen
  100 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Kaptan

  Netekim Alem-i İslam'ın özgürlüğe ihtiyacı varsa ona özgürlüğü kazandıracak olan Amerika'dır.
  Alem-i İslam'ın güçlü ekonomilere ihtiyacı varsa, ona bu imkanı kazandıracak Amerika'dır.
  Alem-i İslam'ın güçlü liderere ihtiyacı varsa, toplumlara güçlü liderleri sağlayacak olan yine Amerika'dır.

  Kısaca Alem-i İslam Amerika'ya rağmen, yiyemez, içemez, yellenemez, tuvalete gidemez, yatamaz, uyuyamaz, evlenemez, çocuk yapamaz, geleceğe hayal kuramaz.

  Netekim bu yazılanlardan rahatsız olup olmaz böyle şey abartma mı diyorsunuz? Öyleyse haydi buyurun! Ortadoğu'dan Amerika ve avanelerini sürüp çıkarın da görelim.

  Ben çok mu meraklıyım her an karşımda Amerikalı görmeye? Ben çok mu meraklıyım ülkemin semalarında Türk uçaklarından daha özgür uçan Amerikan uçakları görmeye? Ben çok mu meraklıyım ülkemde NATO ve AMERİKA adına kurulan 45 civarındaki askeri üstlere.. Bana bunları kapatacak, Amerikalıları ülkeden kovacak, sonrasında bütün Ortadoğu'dan kovacak, babayiğit aslanlar aslanı bir lider lazım. Varsa söyleyin.

  Değilse "ALEM-İ İSLAM SENSİZ BİR HİÇTİR EY AMİRAKA!" sözüm geçerlidir.

  Netekim; hayır diyenler parmak kaldırsın...
  Netekim; hayır diyenler Amerika'yı ülkemden kovacak bir lider göstersin!

  Mehmet Coban

 2. #2
  Kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Stajyer Moderatör
  Üyelik tarihi
  09-01-2012
  Yer
  Giresun
  Mesajlar
  13.618
  Adı geçen
  100 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Kaptan
  yazinin tamami


  NETEKİM / Alem-i İslam sensiz bir hiçtir Ey Ameika!
  (18.08.2016)

  Netekim dünyadaki ve Ortadoğu'daki tüm gelişmeler bana bu sözü söylettiriyor. Ey Alem-i İslam sen Amerika'sız bir hiçsin!

  Ülkemiz tarihine demokrasinin ve laikliğin mimarı olarak damgasını vuran Ak parti ve lideri Sayın Erdoğan Amerika'nın Ortadoğu'daki stratejik ortağı olarak büyük işler başarıyor. Hakkını yememek lazım. Amerika ile başırık bir Müslüman toplum oluşturma yolunda attığı adımları, demokrasi ruhuyla perçinleştirdi. Ülkedeki darbe rüzgarıyla da bu döngüye hız verdi. Şimdi ülkedeki darbecileri temizlerken, demokrasiyi ve laikliği iyice yerleştiriyor. Diğer Müslüman ülkelere de örnek oluyor.

  Netekim başından beri Ak parti iktidarının Amerika, İngiltere, Kanada ve Rusya'nın oluşturduğu koalisyon güçlerine katılma azmi henüz barıya ulaşmadı. Türkiye Cumhuriyetinin Dindar Muhafazakar lideri Sayın Erdoğan koalisyon güçlerine katılabilse Demokrasi adına büyük başarıya imza atacak. Koalisyon uçaklarıyla birlikte yani; Amerika, Rusya, İngiltere, Kanada uçaklarıyla birlikte Türk uçakları da, Suriye'de Amerikan karşıtı yerleri bombalayabilse tarihe büyük harflerle ismini yazdıracak.

  Netekim iddia odur ki; Amerika'nın bütün çabası; Ortadoğu'daki İsrail'in güvenliğidir. Amerika, İngiltere, Rusya, Kanada, Fransa, Almanya bunun için var gücüyle çalışmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti bu koalisyona katılabilse, Ortadoğu'da İsrailin güvenliğini sağlayan ülkeler arasına girmenin gururunu yaşayacak.
  Netekim Amerika'nın Ortadoğu politikalarının temelinde üç tane unsur var.

  Birincisi Amerika karşıtı Radikal İslam anlayışlarının izolasyonu veya yok edilmesi.

  İkincisi; Ortadoğu'daki çıkar paylaşımından en yüksek payı almak.

  Üçücüsü; İsrail'i Ortadoğu'da tutup Müslümanlara ayar vermek.

  Amerika'nın stratejik ortağı olarak Sayın Erdoğan sanıyorum bu üç hedefin dışında değil. Çünkü o zaman stratejik ortak olmaz. Ben Sayın Erdoğan'ın meydanlardaki konuşmalarına pek aldırış etmiyorum. Onların çoğu siyaset icabı yapılan konuşmalardır. Ziya paşa amcamızın dediği gbi "ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz" 14 yıllık Ak parti iktidarı Ortadoğu'da Amerikan'ın BOP eş başkanlığıyla veya Amerika'nın stratejik ortaklığıyla gündemdedir.

  Netekim bugün Ortadoğu'da gelişen Amerikan karşıtı İslam anlayışlarına karşılık Sayın Erdoğan liderliğinde yapılan Amerika ile uyum içinde olan Müslüman toplumlar oluşturmanın başarılı çalışmaları verimini vermeye başlamıştır. Başarılı çalışmalar sayesinde Amerika artık Ortadoğu haritasını yeniden çizme şerefine ulaşıyor. Elbette bütün bu katkılarından dolayı öncelikle Sayın Erdoğan'a ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyetine de bir pay düşecektir.

  Netekim Alem-i İslam Amerikasız bir hiçtir. Amerika Alem-i İslam'ın önüne kavga, savaş, barış nedenleri kor. Amerika'nın en güçlü barış sembolü demokrasi ve laikliktir. Müslüman halklar laikliği ve demokrasiyi seçerek Amerika ile uyum içinde yaşarlar. Amerika Müslümanların topraklarına girer. Askeri tesislerini yerleştirir. Yer altı yer üstü madenlerine el kor. Onları işletir. Müslüman toplumları zengin eder. Zengin olan Müslüman toplumlar yine batılıların tüketim şirketlerinin tüketicileri olarak, paralarını Amerikalılara kaptırırlar. Eğer Müslümanlar kavga için bazı nedenler arıyorlarsa boşuna uğraşırlar. Amerika müslümanların önüne kavga ve savaş nedenlerini kor. Yeniden sınırların tespiti, bazı bölgelerdeki halkların özgürlük ve özerklik hikayeleri Ortadoğu'yu meşgul eder. Ama her ne olursa olsun Amerika bütün bu gelişmelerden, çelişkilerden, çatışmalardan, barışmalardan karlı çıkar.

  Netekim Alem-i İslam'ın özgürlüğe ihtiyacı varsa ona özgürlüğü kazandıracak olan Amerika'dır. Alem-i İslam'ın güçlü ekonomilere ihtiyacı varsa, ona bu imkanı kazandıracak Amerika'dır. Alem-i İslam'ın güçlü liderere ihtiyacı varsa, toplumlara güçlü liderleri sağlayacak olan yine Amerika'dır. Kısaca Alem-i İslam Amerika'ya rağmen, yiyemez, içemez, yellenemez, tuvalete gidemez, yatamaz, uyuyamaz, evlenemez, çocuk yapamaz, geleceğe hayal kuramaz.

  Netekim bu yazılanlardan rahatsız olup olmaz böyle şey abartma mı diyorsunuz? Öyleyse haydi buyurun! Ortadoğu'dan Amerika ve avanelerini sürüp çıkarın da görelim. Ben çok mu meraklıyım her an karşımda Amerikalı görmeye? Ben çok mu meraklıyım ülkemin semalarında Türk uçaklarından daha özgür uçan Amerikan uçakları görmeye? Ben çok mu meraklıyım ülkemde NATO ve AMERİKA adına kurulan 45 civarındaki askeri üstlere.. Bana bunları kapatacak, Amerikalıları ülkeden kovacak, sonrasında bütün Ortadoğu'dan kovacak, babayiğit aslanlar aslanı bir lider lazım. Varsa söyleyin.

  Değilse "ALEM-İ İSLAM SENSİZ BİR HİÇTİR EY AMİRAKA!" sözüm geçerlidir.
  Netekim; hayır diyenler parmak kaldırsın...
  Netekim; hayır diyenler Amerika'yı ülkemden kovacak bir lider göstersin!
  Netekim benim karnım lafa yeteri kadar doydu. 1968 yılından beri Amerika ile yattık Amerika ile kalktık. Sayın Necmettin Erbakan Amerika'nın en büyük düşmanı sandık yanıldık. Sayın Bülent Ecevit Amerika'nın en büyük düşmanı sandık yanıldık. Sayın ...... Neyse boş verin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 69
  Son Mesaj: 04-10-2015, 23:55
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21-08-2015, 16:57
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-06-2014, 18:06
 4. Sen sensiz, ben sensiz umutlar bile ahenksiz…
  By Mustafa Cilasun in forum Mustafa Cilasun
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 19-09-2013, 17:47
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 18-07-2011, 20:25

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş