Etiketlenen üyelerin listesi

Soruların çalındığı gerekçesiyle iptal edilen 2010 KPSS’sinde 120 sorunun hepsine birden doğru yanıt vererek ‘ful çeken’ler arasında ünlü gazeteci M.B.’nin yengesi A.B.’nin de bulunduğu ortaya çıktı. Hile karışan sınavda derece yapan A.B, ne hikmetse, düzenlenen ikinci sınava girmedi. A.B’nin erkek kardeşinin eşi A.A. da 120 soruda 118 net yaptı. Sınav iptal edildi, ikincisinde ancak 60 doğru yapabildi. Paralel yargı tarafından örtbas edilmek istenen ancak soruşturma savcısının

Bu konu 9282 kez görüntülendi 63 yorum aldı ...
FETÖ'nün KPSS -sınav soruları- Hırsızlığı 9282 Reviews

  Konuyu değerlendir: FETÖ'nün KPSS -sınav soruları- Hırsızlığı

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9282 kez incelendi.

Sayfa 2/4 İlk 1234 Son
 1. #17
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  17 Aralık operasyonunu yapanlardan, 1 Eylül 2014’te İstanbul Emniyeti’nde paralel yapılanmaya yönelik 3’üncü dalga operasyonda gözaltına alınan ve giydiği ‘SI-FIR’ yazılı tişörtle şov yapan İstanbul Mali Şube’de görevli Başkomiser İ. A.'nın eşi A.A'nın, soruların çalındığı 2010 KPSS’sinde Eğitim Bilimleri sınavından 120’de 117 yaptığı ortaya çıktı. Eğitim Bilimleri sınavı iptal edildiği için öğretmen olamayan A.A., Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavında yaptığı 115 net ile Şubat 2011’de TRT’ye memur olarak atanmayı başardı! İ.A.'nın eşi A.A., iptal edilen Eğitim Bilimleri sınavına nedense ikinci kez girmedi.

  OYSA DERECE YAPMIŞTI!

  A.A., KPSS’de öğretmenlerin atamasının yapıldığı P10 puan diliminde Türkiye 160’ıncısı oldu. Ancak soruların çalındığının tespiti üzerine Eğitim Bilimleri kısmı yenilendi. A.A. yenilenen sınava girmeyip Genel Kültür ve Genel Yetenek bölümünden aldığı P3 dilimi puanıyla TRT’de memur olmayı tercih etti. Arpacı Şubat 2011 itibarıyla TRT’de görev yapmaya başladı.

  Soru çalmak haram mı?

  Gözaltına alındığında ‘sıfır’ yazılı tişörtle şov yapan ve serbest bırakıldığında Çağlayan Adliyesi önünde ağlayarak dürüstlükten dem vuran Başkomiser İ.A., şu ifadeleri kullanmıştı: “14 Aralık 2013 günü yani maaşımızı almadan bir gün önce Yakup Saygılı müdürümüzün odasında ben, büro amirim, sevgili devrem Arif İbiş operasyonla ilgili değerlendirme yapılırken Yakup müdürümüz şöyle bir şey sordu. ‘Arkadaşlar cebinizde kaç para var’. Yakup müdürümüz cebindeki 15 lirayı çıkardı masaya koydu.

  Büro amirim İbrahim Şener, ‘maalesef cebimde para yok’ dedi. Ben 25 lirayı koydum. Arif devrem de 20 lira çıkardı. Yakup müdürümüz sonra, ‘biz her ay ayın 15’inin gelmesini iple çekerken birileri bu devletin malını bir şekilde çalıp götürüp sefa sürüyorsa biz bu operasyonu yapmalıyız’ dedi. Hayatında hiç haram lokmo yememiş insanlar olarak biz bu operasyonu yapmak zorundaydık. Kim haram para yemişse, kim bu devletin 1 lira parasını çalmışsa mutlaka ama mutlaka bunun bir gün hesabını hukuk karşısında verecektir.”

  Nedense hep tanıdık

  Soruları çalındığı için iptal edilen 2010 KPSS’de ful çeken isimlerin paralel yapı ile bağlantılı olması dikkat çekiyor. 110 ve üzeri puan alan 2 bin 676 aday arasında paralel ihanet çetesine yakınlığıyla bilinen ünlü gazeteci M.B’nin yengesi ve yengesinin akrabası da bulunuyordu. M.B’nin yengesi A.B, 120 sorunun tamamını doğru cevaplamış, ancak sınav iptal edilince ikincisine girmemişti.

  http://www.haber10.com/haber/562556/#.VHgqltKsUZ4


 2. #18
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  necip fazil kurt @necipfazilkurt · 12 sa. 12 saat önce

  Sorumuzu tekrarlayalım:M.Baransu'nun yengesi A.Baransu 120'de 120 yaptığı 2010 KPSSsi iptal edildikten sonra yenilenen sınava neden girmedi?

  M. Baransu'nun 2010 KPSS'sinde tam net yapan yengesi dışında, 120'de 118 net yapan başka bir yakını var mıdır?

 3. #19
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  Avanak Avni'nin istihbarataı iyi çalışmıyor artık , Bak kuşçubaşı ne diyor Avanak Avni dersine iyi çalış

  Kuşcubaşı Eşref‏@kuscu_e 12 sa.12 saat önce

  Paralel Çete'nin emmiyet içindeki son artıkları kapı dinleyerek yapılacak operasyonları deşifre ediyorlar.Zahmet kurtaralım mı?

  15 gün içinde süpriz bir günde başlayıp 2 gün sürecek paralel örgüre operasyonlar gerçekleşecek.

  Özellikle KPSS ve Polis okulu sorularını çalan ve örgüte veren kişiler tutuklanacak.

  Kapı dinleyerek yapılacak operasyonu deşifre edip kendilerini birşey zanneden haşhaşiler alın 15 gün önceden operayonu haber verdik.

 4. #20
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Abdullah Çavuşoğlu, KPSS sorularını sızdıran kişiyi açıkladı. Çavuşoğlu, bu kişinin Mustafa Asil olduğunu ve Yeni Zelenda'ya kaçtığını söyledi.

  http://www.haber10.com/haber/576545/

 5. #21
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  Binlerce gencin umutlarının söndüğü 2010 yılındaki KPSS sorularının çalınmasıyla ilgili bir skandal daha ortaya çıktı. Sorular çalındığı için iptal edilen Eğitim Bilimleri sınavı gibi Genel Yetenek ve Genel Kültür sorularının da çalındığı tespit edildi. Polisin, soruların bilgisayarda bulunduğunu gizlediği belirlendi.

  Şaibeli 2010 KPSS soruşturmasında skandallar bitmek bilmiyor. 3.5 yıl uyutulan soruşturma dosyasında savcı değişikliğinin ardından paralel yapının oyunu tüm çıplaklığıyla ortaya çıktı. Soruşturma kapsamında soruların kendisine gönderildiği tespit edilen Baki Saçı’nın bilgisayarında Eğitim Bilimleri sorularının yanı sıra Genel Yetenek ve Genel Kültür soruları da bulundu.

  MAİL HAMLE DERNEĞİ’NDEN

  10-11 Temmuz 2010 tarihinde yapılan KPSS’de soruların çalındığı iddialarının basına yansıması üzerine Yalvaç Cumhuriyet Başsavlığı, 31 Ağustos 2010 tarihinde soruşturma başlattı. Savcılık, mahkeme kararıyla şüpheli adaylardan bir kısmını dinlemeye aldı. Dinlemeye takılan Baki Saçı’ya soruların Ankara Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği’nde çalışan Bekir Koşucu tarafından e-mail aracılığıyla gönderildiği tespit edildi.

  JANDARMA TESPİT ETTİ

  Bunun üzerine Yalvaç’ın bir kasabasında oturan şüpheli Baki Saçı ile arkadaşı Süleyman Mustafa İnanıcı’nın evinde arama yapıldı ve bilgisayar, flash bellek, hafıza kartı ve CD’lere el konuldu. Yalvaç Cumhuriyet Başsavcılığı, şüphelilerden elde edilen bilgisayar ve malzemeleri incelenmek üzere Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığı’na gönderdi. Yapılan incelemenin ardından hazırlanan rapora göre, Baki Saçı’ya ait bilgisayarın hard diskinin silinen alanlarında 3 adet klasör tespit edildi.

  SAVCIYI TASFİYE ETTİLER

  Yalvaç Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Gökalp, aldığı ifadeler ve yaptığı incelemeler sonucu KPSS sorularının cemaate yakın kişilere servis edildiğini ortaya çıkardı. Gelişmeler üzerine harekete geçen paralel yapı, Başsavcı Gökalp’ı tasfiye etti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ÖSYM’nin Ankara’da olması ve daha geniş çaplı soruşturma başlatma bahanesiyle ısrarla dosyayı istedi. Dosya, yetkisizlik kararı ile 22 Haziran 2011 tarihinde Ankara’ya gönderildi. Bu tarihten sonra soruşturma Ankara Başsavcıvekili Şadan Sakınan’a verildi.

  EMNİYETTE SORULAR NEDENSE BULUNAMADI

  Jandarma Kriminal Daire Başkanlığınca yapılan incelemede soruların Baki Saçı’ya ait bilgisayarda olduğu tespit edilmesine rağmen Başsavcıvekili Sakınan, bilgisayarı incelenmek üzere Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı’na gönderdi. Burada yapılan incelemede ise 20 sayfadan oluşan ‘eğitim bilimleri testi’ başlığı adı altında 120 sorunun bulunduğu ‘PDF’ uzantılı dosyanın olmadığı belirtildi.

  DİĞER SINAVLARIN SORULARI DA BULUNDU

  YÖK Denetleme Kurulu ve Jandarma tarafından hazırlanan iki raporda soruların sızdırıldığı tespit edilmesine rağmen Şadan Sakınan, 3 buçuk yıl hedef şaşırtarak dosyayı sümenaltı etmeye çalıştı. Sakınan’ın ardından Memur Suçları Bürosu’nda görevli savcı Yücel Erkman’ın dosyayı devralması ile gerçekler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Jandarma tarafından bulunan ancak emniyetin bulamadığı soruların içerisinde yer aldığı bilgisayar TÜBİTAK’a gönderildi. TÜBİTAK bilirkişilerinin Baki Saçı’ya ait bilgisayarda yaptığı incelemede Jandarmanın bulduğu Eğitim Bilimleri sorularının bilgisayarda oluşturulan bir dosya içerisinde olduğu tespit edildi. Ancak yapılan incelemede çok önemli başka bilgilere de ulaşıldı. Bilirkişiler, 2010’da iptal edilmeyen Genel Yetenek ve Genel Kültür sınavına ait soruların da Baki Saçı’nın bilgisayarında bulunduğunu ortaya çıkardı. 2010 yılında KPSS sorularının çalındığının kamuoyuna yansıması sonrasında ÖSYM, Eğitim Bilimleri sınavını tekrarlamış ancak Genel Yetenek ve Genel Kültürü iptal etmemişti.

  Sınavdan 5 gün önce oluşturulmuş

  Bekir Saçı’nın bilgisayarında tespit edilen birinci klasörün içerisinde iki dosya bulunduğu bu dosyaların ilkinde 20 sayfadan oluşan ‘eğitim bilimleri testi’ başlığında 120 soru bulunduğu ‘PDF’ uzantılı dosya belirlendi. Birinci klasördeki ikinci dosyada ise “62, 71, 82 ve 117” yazılı metin dosyası bulundu. İkinci klasörde de 4 adet HTML dosyası, bir adet metin dosyası ve iki adet doküman dosyasının olduğu tespit edildi. Son klasörde ise 17 adet HTML dosyasının bulunduğu belirlendi. KPSS sorularının içerisinde yer aldığı belirlenen dosyanın sınavdan 5 gün önce yani 5 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.22’de oluşturulduğu tespit edildi.

  Cemaatin evinde kaldım

  Bilgisayarında 2010 KPSS’sine ait sorular bulunan Baki Saçı ifadesinde, “KPSS sorularının Berat’a nasıl ulaştığını bilmiyorum. Cemaat bağlantılı olarak gönderilmiş olabilir, cemaatten birileri tarafından Berat’a verilmiş olabilir. Üniversite döneminde Gülen cemaatinin evlerinde kaldı. Berat da cemaatle bağlantısı var. Ancak ben üniversite bittikten sonra cemaatle bağlantım kesildi” demişti.

  Ful çekenlerin çoğu karı-koca

  Eğitim Bilimleri’nde 120 sorunun hepsine doğru cevap veren 350 adayın akrabalık ilişkilerine bakıldı ve 70 adayın karı-koca, 23 adayın da akraba olduğu ortaya çıktı. Eğitim Bilimleri’nde 100 ve üzerinde doğru soru cevaplayan 3 bin 227 adayın 579’unun birinci derece akraba oldukları, bunların da 446’sının karı-koca olduğu belirlendi. Genel Yetenek alanında 60 sorunun tamamını doğru yapan bin 29 adayın 101’inin karı-koca, 139’unun ise akraba olduğu sonucuna varıldı. Genel Yetenek alanında 55 ve üzeri soruya doğru cevap veren 27 bin 284 adayın 328’inin karı-koca, 470’inin akraba olduğu tespit edildi. YÖK raporuna göre, akrabaların dışında komşuların da ilginç bir şekilde aynı yüksek başarıyı gösterdikleri tespit edildi. Buna göre; Eğitim Bilimlerinde 100 ve üzeri soruya doğru cevap veren 3 bin 227 adaydan 980’ninin aynı adreste, aynı apartman, aynı sitede ya da sokakta ikamet ettiği belirlendi. Genel Yetenek alanında ise 55 ve üzeri soruya doğru cevap veren 27 bin 284 adayın 3 bin 221’inin aynı dış kapı numarasına sahip adreslerde ikamet ettiği bilgisine ulaşıldı.

  Dershaneler tavan yaptı

  YÖK raporunda ayrıca bazı dersanelerinin 2010 KPSS sonuçlarına da yer verildi. Raporda, Ankara, İzmir ve Van’daki toplam 3 dershanedeki öğrencilerin Eğitim Bilimleri alanında 100 ve üzeri puan alanların sayısının dikkat çekici olduğu vurgulandı. Raporda ayrıca, 2010 KPSS sorularının sınav öncesinde sayıları binlerle ifade edilebilecek adaya bir şekilde ulaştırıldığı, bu anlamda bir usulsüzlük gerçekleştiği kanaatine varıldığı belirtilmişti. Baki Saçı ve soruları gönderdiği öne sürülen Berat Koşucu’nun ortak arkadaşı olan Süleyman Mustafa İnanıcı, Yalvaç Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği ifadede, “Baki Saçı’nın kendisine “Sorular bana cemaatten e-mail yoluyla geldi. Bunları senin bilgisayarda açıp bakmıştım. Flash belleğime kopyalayıp daha sonra da silmiştim. Ancak hard diskte kayıtlı olup, burada bulabilirler. Senin başın yanar” demişti.

  YÖK dikkate alınmadı

  YÖK Denetleme Kurulu, 10-11 Temmuz’da gerçekleştirilen KPSS’de soruların çalınmasıyla ilgili o dönem incelemelerde bulunmuş ve rapor hazırlamıştı. 7 kişilik bilirkişi heyetinin önemli tespitlerde bulunduğu raporun, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildiği ancak soruşturmanın savcısı Şadan Sakınan’ın raporda yer alan şüpheli adayların çok az bir kısmının ifadesine başvurduğu ve bu ifadeler doğrultusunda hiçbir işlem yapmadığı tespit edilmişti. Bilirkişi heyeti, KPSS Eğitim Bilimleri’nde tüm soruları doğru cevaplayanlar dahil en başarılı 3 bin 227 aday ile Genel Yetenek testinde tüm sorulara doğru yanıt veren bin 29 adayın geçmiş sınavlardaki başarı durumları da dikkate alarak incelemeye tabi tuttu. Soruşturmanın önünü tıkayan Savcı Sakınan’ın dikkate almadığı YÖK raporunda şu ifadelere yerverilmişti: 2009 yılında Genel Yetenek alanında 60 sorunun hepsini bilen aday sayısı sadece “6” iken, Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri alanında soruların hepsini doğru yanıtlayan aday bulunmamaktadır. 2010 yılında ise Eğitim Bilimleri alanında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan aday sayısı “350”, Genel Yetenek alanında 60 sorunun tamamını doğru yanıtlayan aday sayısı “1029”, Genel Kültür alanında ise bu sayı “5”tir.

  Binlerce kişinin memurluğu yanabilir

  2010 yılında Eğitim Bilimleri alanında 100 ve üzeri soruya doğru cevap veren aday sayısı 3 bin 227 olduğu tespit edilmişti. Eğitim Bilimleri sınavı iptal edildikten sonra ‘büyük başarıya’ imza atan adayların birçoğu ikinci sınava girmedi. Öğretmen olmak için sınava giren adayların büyük çoğunluğu Genel Yetenek ve Genel Kültür alanından aldıkları puanla kamuda düz memur olmayı tercih etti. Dolayısıyla soruların çalındığı gerekçesiyle iptal edilen Eğitim Bilimleri sınavının binlerce dahileri kamuda düz memur olarak görev yapıyor. Genel Yetenek ve Genel Kültür sorularının da çalındığı ve dağıtıldığının ortaya çıkmasının ardından o yıl memur olarak atanan binlerce ismin görevinin sona erebileceği belirtiliyor. Bu isimlerin başında gazeteci Mehmet Baransu’nun yengesi A.B. ile 17 Aralık darbe girişimin ardından tutuklanan eski İstanbul Mali Şube’de görevli Başkomiser İsmail Arpacı’nın eşi A. Arpacı da bulunuyor. Ayrıca bu yolla kamuda düz memur olarak göreve başlayan birçok kişinin paralel yapının dershanelerinde ve kolejlerinde öğretmen olduğu tespit edilmişti.

  http://www.medyagundem.com/gulen-org...gi-belgelendi/

 6. #22
  ibrahimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emekli Admin
  Üyelik tarihi
  19-06-2006
  Yer
  forvet arkası
  Yaş
  31
  Mesajlar
  11.732
  Adı geçen
  5 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ibrahimi
  Çok geç kalındı çok...
  ....Sanal mücahit olacağıma cami safında sıradan cemaat olmayı yeğlerim.
  ☻/
  /▌


  göbeğini kaşırken düşünen adam


  Yönetici Başvurusu ||Tepkisel ihvan || İhvanforum'un tanıtımına katkı Sağlayın! || Uygunsuz Reklam Bildir ||İhvan Facebook Sayfaları || Forum Kuralları ||

 7. #23
  Dut_agaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  14-01-2007
  Mesajlar
  7.167
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dut_agaci
  Çalınan hakim savcılık soruları ne olacak peki ?

  Özellikle 5 yıl avukatlık yaptıktan sonra hakim savcı olanlar için ?

 8. #24
  Tahsin EMİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  07-02-2012
  Mesajlar
  11.723
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Tahsin EMİN
  Bu cemeat kendisinden hariç her muhatabı din düşmanı görmüş sanırım.

  Halbuki dersanelerine öğrencileri veren ailelerden:

  Adıyaman mensupları da vardı...

  Milli Görüş mensupları da vardı...

  AK Parti mensupları da vardı...

  İsmailağa cemeatinden aileler vardı...

  Aklınıza gelebilecek her cemeatten aileler dersanelerine öğrenci gönderiyordu.

  Onlar da bunları din düşmanı görüyormuş ki soru çalıyorlar ve sadece kendilerine oynuyorlar...

  İşte bu şaşkınlar bu ailelerden yola çıkarak oylarını 100'de 30, 40 kabül ediyorlardı...

  Şimdi bir hareket yapacam ama ayıp ve günah olacak...

  Aldılar mı arabadan soğanı...

  Osmanlı'da böyle bir şey olsaydı bunların tamamına katli vacip fetvası verilmişti cem'an...

  Bunlar ne iğrenç insanlarmış...

 9. #25
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sorularının 2010 yılında Cemaatçiler tarafından sızdırılmasıyla ilgili olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı memur Suçları Bürosu’nun yürüttüğü soruşturmada önemli ayrıntılar ortaya çıktı.

  hazırlanan bilirkişi raporunda soruların tamamını doğru yanıtlayan 58 kişinin aynı adreste olduğu yer aldı. Sınav sonucuna göre aynı puanı alan 268 kişi ile 52 kişinin de ikametlerinin aynı adreste olması dikkat çekti.

  YÜKSEK PUAN ALANLAR AYNI ADRESTE

  Raporun devamında yüksek puan alan kişilerin akraba oldukları şöyle vurgulandı:

  “Eğitim Bilimleri alanında 120 ham puan alan 350 adaydan 93 adayın birinci derece akraba olması (70’i karı-koca), 100 ve üzerinde ham puana sahip olan 3 bin 227 adayın 579’unun 1. derece akraba olması (446’sı karı-koca), Genel Yetenek alanında 60 tam soru yapan bin 29 adaydan 240’ının 1. derece akraba (101’i karı-koca) olması, 58-60 arası ham puan alan 3 bin 740 adaydan 690’ının 1. derece akraba olması (220’si karı-koca).”

  Önceki yıllarda sınava giren kişilerin hileli sınavda puanlarını iki katına çıkarması da bilirkişi raporuna yansıdı. Bilirkişi raporunda, “Eğitim bilimleri alanında 100-120 arası ve Genel Yetenek ile Genel Kültür alanlarında 58-60 arası ham puan alan adaylardan 31’inin 2006-2009 yılları arasında 70 ve altında ham puan aldıkları, 66 adayın ise önceki sınavlarda 35 ve altında ham puan almaları, buna karşılık bu adayların 2010 yılında ortalama iki kat fazla ham puan almaları” ifadelerine yer verildi.

  http://www.medyagundem.com/bir-gulen-orgutu-klasigi-58-kpss-sampiyonu-ayni-evden-cikti/

 10. #26
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  CUMHURBAŞKANI @AKKULIS · 45 dk. 45 dakika önce

  Paralelciler Tutuştu. KPSS sorularının çalınması ile alakalı operasyon yakın.

  ------------

  Avanak avni uyu sen uyu)))

 11. #27
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  Skandal KPSS’ye ilişkin soruşturmada ilginç bilgilere ulaşıldı. 2010 yılında yapılan 120 soruluk sınavda, 110 ve üzerinde net bırakanların 249’unun asker eşi olduğu belirlendi.

  http://www.haber10.com/haber/579892/

 12. #28
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  2010 yılındaki skandal KPSS'ye ilişkin soruşturmada şok bilgilere ulaşıldı. 120 soruluk sınavda 110 ve üzerinde net bırakanların 249'unun asker eşi olduğu belirlendi.

  http://www.sondevir.com/manset/27032...asker-esi.html

 13. #29

  Ordinaryus
  Üyelik tarihi
  11-01-2015
  Yer
  dünya...
  Mesajlar
  1.014
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @can feda
  Al birini vur ötekine...cemaat yaptı ise akp de yardım ve yataklık etti göz yumdu o zaman bunca sene...O kadar bakanlar zamanında açıklama yaptı...O kadar kişinin adresi aynı idi madem 5 yılda mı anlaşıldı bu...çok mu istihbari Kriptolojik bilgi de bu hayır...olan o zaman sınava girenlere oldu...haluk koçta torpil listesi açıkladı 3 kez...bugün tarafta haber çıktı kpss yi kaldırma planı ile ilgili...bir An önce şu cemaatle uğraşları bitse de artık yolsuzluklara sıra gelse...ört pas ediyorlar onlarıda...ayetler dalga geçen peygambere gurur atfedenlere zaten tek kelime olmadı...yazıklar olsun....adam hala bakan...ah efendimiz ah...

 14. #30
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  Fethullah Netanyahu @beniisrail · 1 gün 1 gün önce

  Önceden verilmiş sorularla, sınav kazanıp, kamuda görev alanlar, evlerine haram lokma götürüyor.Hemen istifa etsinler

  #HaramSoruÇalmadık

 15. #31
  Dua Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  29-04-2007
  Mesajlar
  37.438
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dua Nur
  2010 KPSS’de eğitim bilimleri sınavında 100 ve üzeri net yapan 65 adayın Beşiktaş’taki askeri lojmanlarda ikamet ettiği ortaya çıktı.

 16. #32
  Dut_agaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  14-01-2007
  Mesajlar
  7.167
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Dut_agaci
  Alıntı Dua Nur Nickli Üyeden Alıntı
  2010 KPSS’de eğitim bilimleri sınavında 100 ve üzeri net yapan 65 adayın Beşiktaş’taki askeri lojmanlarda ikamet ettiği ortaya çıktı.
  Haram lokma yimiyenlerdendi onlar da

Sayfa 2/4 İlk 1234 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. KPSS hırsızlığı ya da ‘haram porsiyon’
  By ummuhan in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21-11-2014, 11:37
 2. 2011 AÖF Arapça Sınav Soruları-Online Test
  By ahmetlutfu in forum EĞİTİM DÜNYASI
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 26-04-2012, 12:15
 3. Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi ara sınav soruları
  By Ah Min'el AŞK in forum EĞİTİM DÜNYASI
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 14-02-2010, 12:19
 4. 2009 yeterlilik sınav soruları:
  By Ah Min'el AŞK in forum EĞİTİM DÜNYASI
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 14-02-2010, 12:15
 5. 2010 KPSS Sınav Takvimi Açıklandı
  By m-angel in forum DUYURULAR
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-01-2010, 13:18

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş