Etiketlenen üyelerin listesi

İsmailağa cemaatinden iki isme çok sert tepki Marifet Derneği, İsmailağa Cemaati içinde "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye yakınlığıyla bilinen isimlerin kurduğu dernek olarak biliniyor. http://images.habervitrini.com/haber/300x180/myokj0v3untitled1.jpg 20.09.2014

Bu konu 12099 kez görüntülendi 59 yorum aldı ...
İsmailağa cemaatinden, iki isme çok sert tepki.... 12099 Reviews

  Konuyu değerlendir: İsmailağa cemaatinden, iki isme çok sert tepki....

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12099 kez incelendi.

Sayfa 1/4 1234 Son
 1. #1

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi

  İsmailağa cemaatinden iki isme çok sert tepki

  Marifet Derneği, İsmailağa Cemaati içinde "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye yakınlığıyla bilinen isimlerin kurduğu dernek olarak biliniyor.

  20.09.2014


  Cübbeli Ahmet Hoca'ya yakınlığı ile bilinen İsmailağa Cemaati'ne bağlı Marifet Derneği hükümeti eleştirerek, Türkiye'nin 'Şiilik ve Vehhabilik' tehlikesine atıldığını belirtti.

  RADİKAL - İsmailağa Cemaati'ne bağlı Marifet Derneği'nin yayınladığı Marifet Dergisi'nin Eylül sayısında hükümetin politikalarına tepki içeren yazı yayınlandı. Hükümetin "Yeni Türkiye" parolasının eleştirildiği dergi, "Yeni Türkiye Kimin Türkiye'si" kapağıyla çıktı. Marifet Dernekler Federasyonu Başkanı Muhammed Keskin'in kaleme aldığı yazıda, "Elinde devlet imkanlarını bulunduran bazı makam sahiplerinin Ehl-i Sünnet itikadının tarihi düşmanı olan Şii ve Vehhabi uzantılarına büyük imkan tanımaları, Anadolu'nun asli unsurları olan Ehl-i Sünnet Müslümanlarına ise üvey evlat muamelesi yapmalarıdır" ifadeleri kullanıldı.

  Marifet Derneği, İsmailağa Cemaati içinde "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye yakınlığıyla bilinen isimlerin kurduğu dernek olarak biliniyor.

  'İSLAM ALİMİ SÜSÜ VERİLEN ZEVAT'
  İsim vermeden, İslamcı yazar Mustafa İslamoğlu ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak gazetesinin ilahiyatçı yazarı Hayrettin Karaman'a, "İslam alimi süsü verilmiş bazı zevat" diye hitap edilen yazıda, bakanlara da yüklenildi.

  'KUR'AN SURELERİNİ ALAYA ALAN'

  Yazıda AB Eski Bakanı Egemen Bağış ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya da sert eleştiriler yöneltildi.

  Egemen Bağış için, "Kur'an surelerinin isimlerini alaya alan" ifadeleri kullanılırken, Efkan Ala için de, "En rezil bir ifadeyle Kainatın Efendisine gurur-kibir isnad eden idareci" denildi.

  'YENİ TÜRKİYE KİMİN TÜRKİYESİ'

  Hükümetin sıklıkla kullandığı, "Türkiye sadece Türklerin değildir" söyleminin de eleştirildiği yazıda şöyle devam edildi:

  "İngiltere İngilizlerin, Almanya Almanların, Fransa Fransızların, İtalya İtalyanların da Türkiye kimin? Bayraklar indikten sonra sıra ülkemizin isminin değişmesine mi gelecek?" denilen yazıda, "Yeni Türkiye'nin kimin Türkiyesi olacağı hususunda ciddi endişeler taşımaktayız"

  'YALANCI BUNLAR'
  Cübbeli Ahmet Hoca'ya yakınlığıyla bilinen Marifet Derneği uzun süredir hükümete mesafeli duruyordu. Yeni Şafak gazetesi, Marifet Derneği'nin düzenlediği birçok gezi ve organizasyonu "provokasyon" olarak nitelendirilmiş ve eleştirmişti.

  Yeni Şafak, Marifet Derneği'nin organizasyonlarına karşı sık sık İsmailağa Cemaati'nin lideri olan Mahmut Ustaosmanoğlu'nu yaptığı haberlerle uyarmış ve "oyuna gelme" demişti. Ancak Ustaosmanoğlu bu uyarılara tepki göstermişti.

  hükümetin yanlış gördüğümüz işlerine yükleniyoruz diye, bizi abilikten azl eden, @hirahos kardeşime ithaf ederim...

 2. #2
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  KAMUOYUNA DUYURU

  Allah-u Teâlâ’ya hamd-ü senalar, Rasûlüllah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) ve onun al-u ashabına salat-ü selamlar olsun.

  Mahmud Efendi Hazretlerinin hizmet ekibi olarak bizler (Marifet Hizmet Ekibi) Efendi Hazretlerinin sıhhat ve afiyetini temin etmek ve Müslümanların, Zat-i alilerinden istifadelerini kolaylaştırmak için senelerdir çalışmalar yürütmekteyiz.

  Bu meyanda; Efendi Hazretlerinin Çavuşbaşı’ndaki hane-i saadetlerinde yüzbinlerce insanın ziyaretini onun sıhhatini gözeterek sağlamış bulunmaktayız.

  Uluslararası İnsanlığa Hizmet Sempozyomu, İrşad Umresi, Silivri icazet merasimi, Uludağ ziyaretleri, yurtiçi ve yurtdışı seferler gibi birçok organizasyonlarda bu gayeye matuf hizmetler verdik. En önemlisi attığımız her adımda Efendi Hazretlerimizin iradesi, müsaadesi ve rızasını gözettik.

  NEDEN ÇEÇENİSTAN!...

  Geçtiğimiz ay Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan KADİROV bir hocalar heyeti göndererek Efendi Hazretlerini Çeçenistan’a davet etmiş ve Efendi Hazretlerimiz de kabul etmiştir.
  Bunun üzerine Efendi Hazretlerimizin oğlu Muhterem Ahmet USTAOSMANOĞLU hocamız Efendi Hazretlerine gelerek kamuoyundaki tepkileri ve Ramazan KADİROV‘la alakalı bütün söylentileri dile getirerek; “Buna rağmen Çeçenistan’a gitmek istiyor musunuz?” diye sorduğunda, Sultanımız “İSTİYORUM” buyurmuşlardır.

  DAHA ÖNCE….

  Daha önce İnsanlığa Hizmet Sempozyomunu Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda düzenlemek istemiştik. Resmi muameleleri yerine getirmemize rağmen Yenişafak Gazetesinin toplantıyı sabote eden manşetinin üzerine ikiyüzellibinin üzerinde bir katılımın beklendiği ve provokasyon ihtimalinin bulunduğu bahanesiyle haksız bir şekilde toplantımız iptal edilmişti.

  Bunun üzerine Mahmud Efendi Hazretleri açıklama yapmış ve; “Yenişafak Gazetesinin yaptığı iftiradır. Fitnelerden sakınalım.” buyurmuşlardı.

  2011’de Efendi Hazretlerimizle beraber umre yapabilmek için toplanan 50 bini aşkın seveniyle Mekke-i Mükerreme’de bulunduğumuz esnada Diyanet İşleri Ataşesi gönderilerek Efendi Hazretlerini umreye çıkarmamamız söylenmek suretiyle müdahale edilmişti.

  SON OLARAK….

  Son olarak Efendi Hazretlerimizin Çeçenistan’a yapmayı arzu ettiği ziyaretin basında duyulması özellikle de Yenişafak Gazetesinin yalan ve iftiralarla dolu haberlerinin ve İHH’nın Türkiye’de yaşayan bazı Çeçenleri organize ederek Mahmud Efendinin evine gönderip taciz etmeye kalkmasının ardından bir İstanbul Milletvekilinin, Efendi Hazretlerinin hane-i saadetine gönderilerek sefere çıkmaması yönünde baskı yapılması ve bir dosyanın varlığından bahsedilmesi bizleri derinden üzmüş, seyahat özgürlüğüne müdahale ve tehdit olarak telakki edilmiştir.

  Şimdiye kadar İslam’a ve Müslümanlara hizmet uğrunda meşru hiçbir isteğimize cevap verilmemesine ve uğradığımız haksızlıklara rağmen bizler sükûnetimizi muhafaza etmiş ve kamuoyunda kargaşaya sebep olmasın diye herhangi bir açıklama yapmamıştık.

  Mahmud Efendi Hazretlerinin 09.06.2014 Pazartesi akşamı; “Millet, cemaate diyemiyor mu, bunlar yalancıdır, yalancı, Albayrağın adamları.” buyurması üzerine biz de bu yazıyı kaleme almak ihtiyacı duyduk.

  Gelinen noktada maruz kaldığımız baskıları, tehditleri, haksızlıkları, hedef gösterilmemizi ve her türlü iftiraları Kadir-i Mutlak olan Mevla Teâlâ Hazretlerine havale ediyor ve siz değerli halkımızla da paylaşıyoruz.

  İnsana sadakat yaraşır görse de ikrah
  Doğruların yardımcısıdır Hazreti Allah

  Marifet Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri

  http://www.marifetdernegi.org/eskisi...583_tr_cd.html

 3. #3
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  yukarıdaki MARİFET derneğinin açıklaması....

 4. #4
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  Kadirov Tesettüre ve Sakala Savaş Açtı

  Kadirov’un önceki gün (15 eylül) Rusya’nın Çeçenistan yayını yapan Rusya 1 analında peçeli ve çene üstünü kapatan kadınları sokak ortasında gözaltına alıp onları iç çamaşırlarına kadar soyacağız açıklamasının ardından (16 eylül) Kadirov!a bağlı silahlı çeteler Cevherkale (Grozni)’de 3 tesettürlü bayanı zorla gözaltına aldı.
  17 Eylül 201414:35
  -A
  +A
  SÜTUN HABER ARAŞTIRMA MERKEZİ

  Kadirov’un yaptığı açıklamanın ardından Çeçenistan’da sakallı ve tesettürlü insanlara karşı baskı ve şiddet arttı.

  Bölgeden bağımsız kaynakların Sütun Haber’e ayaptığı açıklamalara göre 10’a yakın tesettürlü bayanın zorla gözaltına alındığı ve
  bunlardan birisine işkence ve tecavüz edildiği öğrenildi.

  Tecavüze uğrayan tesettürlü bayanın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği bildirildi.

  Kadirov’un tesettürlü bayanların yanı sıra sakalı uzun erkeklerede gözdağı vererek “Onlar vahabilere benzemek istiyorlar. Hiçbir suçları yoksa bile onlara benzemek istedikleri için onların sadece sakallarını değil sakallarıyla birlikte kafalarınıda keseceğiz” şekilde açıklama yapmıştı.

  İşte Kadirov’un televizyonda yaptığı açıklamanın video kaydı.

  http://www.sutunhaber.com/kadirov-te...cti-70984.html

 5. #5
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  Bu da iptal edilen ziyaret sonrası Çeçenistan lideri Ramazan KADİROV'un tesettür ve sakal ile ilgili açıklaması ve peşinden yaşananlara dair bir haber....

 6. #6
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  Şimdi albayrak,yenişafak iki bakanın açıklamaları vs.vs... bunları bir an için unutun...
  seyahat özgürlüğüne müdahale ve tehdit olarak telakki edilmiştir.
  nereye seyahat ne için seyahat azıcık tefekkür....Artık islami önderler ve çevresindeki heyecanlı müslümanlar daha dikkatli olmalıdır...Bilhassa "paralel" meselesinden ibret alınmalı kimsenin oyuncağı olunmamalıdır....

 7. #7
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  bu da kadirovun açıklamasının videosu...


 8. #8
  Ercan Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  25-09-2010
  Mesajlar
  5.628
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Ercan Tekin
  Çeçenistana yapılması düşünülen ziyaret tebliğ niyetiyledi gezmeye gidilmeyecekti!Bunu en yetkili isimlerden biliyorum....Mağrifet derneğinin açıklamaları çok doğaldır eğer tepki vermeseydiler doğal olmazdı!

 9. #9
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  Alıntı Ercan Tekin Nickli Üyeden Alıntı
  Çeçenistana yapılması düşünülen ziyaret tebliğ niyetiyledi gezmeye gidilmeyecekti!Mağrifet derneğinin açıklamaları çok doğaldır eğer tepki vermeseydiler doğal olmazdı!
  Derneğin açıklamasında
  Geçtiğimiz ay Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan KADİROV bir hocalar heyeti göndererek Efendi Hazretlerini Çeçenistan’a davet etmiş ve Efendi Hazretlerimiz de kabul etmiştir.
  diyor...Yani tebliğden ziyade heyet gönderilerek davet edildiğini söylüyor...

 10. #10
  levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-02-2012
  Mesajlar
  3.518
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @levent48
  Ben Hocaefendinin adının büyük bir spekülasyon neticesinde yıpratılmasından korunduğunu düşünüyorum...İyi ki de gitmemiş.....

 11. #11
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Çok Özür dilerim ama şimdi sizlere GÜNAYDIN DESEM

  Bu Forumda yazdıklarım yazacaklarımın teyidididr.

  MAHMUD efendi Cemeatinin yerleşim merkezi 2 Vatikan denilen hayal edilen Toprakların üzerindedir.

  İkâmet edilen yerların başlangıcı Mekanı Cennet olsun ABDULHAMİD Han tarafından tarafından ilerisi için düşünülerek yapılmıştır.Hatta İzmir Tire den getirilen bir kısım Halk VEFA semtine yerleştirilmiştir.

  Geçmişi bırakalım Son On beş seneye bakalım.

  TÜRKİYE de ŞİA ve VAHABİ yayımcılığına karşı Etki ve Nufus bakımından ÜÇ oluşum vardır

  MENZİL CEMEATİ : Allah cc sevdiği kul M.Raşit Hoca Zehirlenerek doğrusunu Allah bilir Şehit edilmiştir CEMEAT BİR KAÇ GURUBA BÖLÜNMÜŞTÜR.

  MAHMUD EFENDİ CEMEATİ Mahmud efendi Rabbine kavuştuktan sonra Cemeati tek çatı altında toplayacak ve dağılmalarını engelleyece İKİ ALLAH cc sevdiği Kul Doğrusunu Allah Bilir bana göre Şehid edilmişlerdir.Diğer Cübbeli Hocanında bazı zaaflarından faydalanarak Medyada etkinliğini azaltmışlardır.

  F.Gülen Cemeati Yukarıdaki iki Cemeatten farklı Din temelli ama hizmet şekli çok farklı olan bu Cemeat başta TÜRK devletlerinde ŞİA yayıyılımcığına karşı çıkmışlardır DİKKAT EDİN CEMEATİN OKUL AÇMASINA İZİN VERİLMEYEN DÖRT ÜLKE VARDIR İRAN , S.ARABİSTAN ve ERMENİSTAN & İSRAİL

  İSLAM KARŞITLARI VAHABİ ve ŞİA ların nefislerini kullanarak  İSLAM ÜLKELERİMİ PARÇALAMAKTADIR mezhep Kavgaları örneğin.

 12. #12
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı levent48 Nickli Üyeden Alıntı


  Derneğin açıklamasında diyor...Yani tebliğden ziyade heyet gönderilerek davet edildiğini söylüyor...
  Alıntı levent48 Nickli Üyeden Alıntı
  Ben Hocaefendinin adının büyük bir spekülasyon neticesinde yıpratılmasından korunduğunu düşünüyorum...İyi ki de gitmemiş.....
  @levent48

  BANA AÇIKLAMA YAPABİLİRMİSİN Çeçenistan a gidilme kararı verildiğinde Neden mahmud efendinin evinin önünde Cemeat ile alakası olmayan Onlarca kişi PROTESTO YAPTI gitmesin diye.

  @Ercan Tekin Bilir o protestoları

 13. #13
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  @abdullah birisi siz @hirahos a bakmayın o SİYASET ÇAMURUNA BULAŞMIŞ bundan dolayı AHİRETİNİ tehlikeye atan biri.

 14. #14

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı levent48 Nickli Üyeden Alıntı
  Ben Hocaefendinin adının büyük bir spekülasyon neticesinde yıpratılmasından korunduğunu düşünüyorum...İyi ki de gitmemiş.....
  Bir Allah dostuna sorulup neticesinde gitmek istiyorum cevabı alınmışsa, sonucunu Allah bilir, her ne pahasına olursa olsun söz dinlenmeliydi.....Efendi Hz. lerini kimse kendi spekülasyonuna Allah ın izni ile alet edemez....

 15. #15
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi

 16. #16
  hirahos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  09-11-2006
  Yaş
  49
  Mesajlar
  17.952
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @hirahos
  Alıntı abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı
  Bir Allah dostuna sorulup neticesinde gitmek istiyorum cevabı alınmışsa, sonucunu Allah bilir, her ne pahasına olursa olsun söz dinlenmeliydi.....Efendi Hz. lerini kimse kendi spekülasyonuna Allah ın izni ile alet edemez....
  Allah dostları bazen siyaseten çevresine "tamam" der, kırmak istemez; ama tasarruf aleminde bir takım engeller çıkması için irade kullanır; dua eder...

  Abi, Ak Parti, Yeni Şafak vs., hatta Akit; sütten çıkmış ak kaşık değil; içlerinde menfaatperestler ve bid'at ehli var. Yanlışları var. Biz tamamiyle tasvib ediyor değiliz. Hz. Peygambere laf söyleyen cahilleri de var. Allah ıslah etsin.

  Mutfaktaki malzeme belli... Bu malzemeyle Müslümanlara en az zararı verecek yemeğin pişmesinden ve ortaya konulmasından tarafız. Şu şartlarda Ak Partiden daha ehveni yok, kanaatimiz böyle... Evliyaullahtan da bunu böyle işittik. Yanlışları olan bir parti ama iman-küfür savaşında şu saat itibariyle tek seçeneğimiz...

  Size iki ölçüyü hatırlatalım, acizane:

  1- Tamamı elde edilemeyenin tamamı bırakılmaz.

  2- Ehli Sünnet, Müslüman idarecileri fasık da olsa onlara itaat eder ve salahlarına dua eder.

  Size bunlar ve fazlası malum zaten...

  Şu şartlarda Ak Parti, iktidardan düşsün ya da iktidarı seçimle kaybetsin; 1925'lere geri döndürmek için yerli yabancı bütün ekip hazır bekliyor...

  O şartların tekrar yaşanması ihtimali karşısında bid'atçilerin, leş kargalarının yaptığı işleri, sözleri pire kalır... Pireye kızıp yorganı yakmayalım.

  Kani olup olmamak size kalmış, kalpler Allah'ın elindedir.

  Şu durumda, bid'atçileri ve leş kargalarını ileri sürüp "ben Ak Partiyi desteklemem, el hamdulillah, orda bid'atçiler var" demek aslında bütün imkanlarıyla saldıran küffara destek olmaktır. Teemmül edesin.

  Sana kırgınlığımız asıl Egemen Bağış'tan dolayı... Bağış, Müslümanım bana inanın, o konuşmalar haşhaşiler tarafından montajlanmış kasettir, itibarımıza kastediyorlar; dediği halde ona isnadda bulunmaya devam etmen. Haşhaşilerin neler yaptığını ve de yapabileceğini çok iyi bildiğin halde ısrar ediyorsun. Seni, bid'atçi ve hain bir güruhun kumpasına inanmış görmek bizi derinden üzdü... Hata ettiğini anladığında kendine, bendenizden daha fazla üzülüp kırılacağınızı da biliyorum. Neyse. Hayırlısı. Dua edesin. Ves'selam.

Sayfa 1/4 1234 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. İsmailağa Cemaati'nden ZAMAN Gazetesi'ne Sert TEPKİ
  By Dua Nur in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 25-09-2014, 20:16
 2. Erdoğan'dan İsrail'e Sert Tepki
  By Dua Nur in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-07-2014, 06:35
 3. Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 18-03-2014, 13:09
 4. Hamas'tan STV'ye çok sert tepki
  By Ahter in forum İSLAM DÜNYASI
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 16-03-2014, 00:31
 5. BBP'den 'o dizi'ye sert tepki
  By AynAlı in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 37
  Son Mesaj: 10-01-2010, 00:59

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş