Etiketlenen üyelerin listesi

Sonuçlar: Şeriat düzeninin gelmesini istiyor musunuz?

Katılımcı sayısı
158. Anket kapatılmıştır
 • Evet istiyorum

  124 78.48%
 • Hayır istemiyorum

  29 18.35%
 • Kararsızım

  2 1.27%
 • Fikrim yok

  3 1.90%

Şeriat düzeninin gelmesini istiyor musunuz?

Bu konu 89828 kez görüntülendi 685 yorum aldı ...
Şeriat düzeninin gelmesini istiyor musunuz? 4.75 89828 Reviews

  Konuyu değerlendir: Şeriat düzeninin gelmesini istiyor musunuz?

  5 üzerinden 4.75 | Toplam: 4 kişi oyladı ve 89828 kez incelendi.

Sayfa 3/43 İlk 1234567813 ... Son
 1. #33
  DostunDostu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  30-09-2013
  Mesajlar
  5.685
  Adı geçen
  16 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @DostunDostu
  Alıntı ihvanistanbul Nickli Üyeden Alıntı
  Bugün şeriat gelse kadılık yapacak ilme ve adalete sahip şaibesiz kaç hoca var acaba? Koskoca 15.000.000 luk istanbulun kaç ilçesine kaç mahallesine kadı gönderilebilir?

  Şeriatın sadece zina yapana ceza veren, içkiyi yasaklayan kurallardan ibaret mi sanıyorsunuz?

  beni yanlış anlamayın da yatıp kalkıp dua edin şeriat bugün gelmiyor diye. Eğer bugünden yarına gelse Vallahi de Billahi de Tallahi de ümmete rezil olurduk. Millet dinden diyanetten soğurdu. Şeriatın şuuruna, özüne ve entellektüel birikime sahip çok değil 5 tane adam var mı acaba bu memlekette? Onu da geçtim şeriat adına hükümler verebilecek vaaz edebilecek kaç kişi var???  “-Ne istiyorsunuz ?


  -Şeriat istiyoruz!


  -Şeriattan ne anlıyorsunuz ?


  -Şeriat istiyoruz!


  -Şeriati kimler ve nasıl bozdu ki, şeriat istiyorsunuz ?


  -Şeriat istiyoruz!


  -Şeriati tam yerine getirecek ve bütün dünyada örnekleştirecek insanlar olarak kimleri görüyorsunuz ki, şeriat istiyorsunuz ?


  -Şeriat istiyoruz!


  -Şeriatı geliştirmenin ilmine, irfanına, zekasına, siyasetine, iç murakabesine, dış muhasebesine malik misiniz ki şeriat istiyorsunuz ?


  -Şeriat istiyoruz!”
  Sultan Abdülhamit Han'ın kendisini devirmek isteyenlerden birisine sorduğu sorular
  Bir toplum nefslerinde olanı değiştirmedikçe Allah onların durumunu değiştirmez. Rad, 11
  «Sen değişmeden hiçbir şey değişmeyecek»

 2. #34

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı fakiri Nickli Üyeden Alıntı
  Yaw arkadaş ! Yanlış hüküm veriyorsun yanlış! "Şeriat istememek küfürdür, kafirlikdir." diyerek herkesi töhmet altında bırakıyorsun ! Ne yani, şimdi senin bu hükmüne göre, her "Şeriat isteriz." diye sokağa dökülenlerin peşine mi takılacağız ?
  Böyle bir serserilik olabilir mi ?
  yahu yaşına hürmetimiz var diye niye nefsimizle oynuyorsunki, zaten anca söz geçirebiliyorum.. neyse.....Şer i Kanunları istemekle, sokağa her dökülenin arkasına dökülmek gibi bir manayı çok uğraştınmı... yahu biraz kendine gel.. senin karşında çocuk yok... evet şeriat ı istememek küfürdür... anlamıyorsan varsa cemaatinizden kafası çalışan biri ona sor...

 3. #35

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı DostunDostu Nickli Üyeden Alıntı

  Sultan Abdülhamit Han'ın kendisini devirmek isteyenlerden birisine sorduğu sorular
  yahu kardeş bu alıntı yı İslami şeriat nasıl egemen olur ülkelere diye bir konu ya etiketleseydin, eksikliklerimizi göstermesi açısında tam yerine otururdu...lakin konumuz bu değil ve bunu anlayan maalesef çok az sayıda forumdaş çıktı.... halbuki konu o kadarda zor değildi..

 4. #36
  MÜTEŞEKKÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  17-08-2009
  Yaş
  57
  Mesajlar
  6.938
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @MÜTEŞEKKÜR
  Şeriat bugün Türkiye'de istenebilir mi? Kanunen teklif edilebilir mi? Bu mümkün değil.

  Halbuki inananların şeriat yani İslam hukuku ile hüküm olunmayı istemesi bir insanlık hakkıdır, demokratik bir haktır.

  Bu herkesi zorla Müslüman yapmak olarak lanse edildiği için ve dünya genelinde Siyonizm tarafından İslamafobia her koldan kasten yayıldığı için Müslümanlar da öcü, terörist olarak gösteriliyor ve bu kendi haklarını istemelerini bile kabul edilemez kılıyor.

  Aynı psikolojinin tersini de Yahudiler kendilerine sağlamışlardır. Onlar Müslümanları öcü gibi gösterip kendi insanlık haklarını istemeyi bile engellerken kendilerini de dünyanın en mazlum milleti olarak göstererek kendi yaptıkları soykırımları meşrulaştırmakta ve diğer insanlara hoş gördürtmektedir.

  Batıda Yahudileri birisi eleştirse hemen anti-semitizm ile suçlanırlar ve nazi diye damgalanırlar.

  İslam hukuku inanan Müslümanlar içindir sadece ve Müslümanların şeriatı yaşaması ise bir insanlık hakkıdır. Osmanlı devrinde misal bir Fransız mahkeme işlerini gider Fransız konsolosluğunda yapardı, bir Osmanlı Rumu gider patrikhanede işini hallederdi. Evlilik, ceza, adetler, vs. hepsi her milletin kendi hukukunca halledilirdi.

  İmparatorlukta çok hukukluluk, çok dinlilik, çok dillilik olduğu gibi çok hukukluluk da vardı.

  Fakat İslam'ın bir numaralı düşmanı olan Yahudiler, Siyonizm ve Masonlar kurdukları İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin A takımı ile imparatorluğu yıkıp kasti olarak ırkçılık yaptıkları gibi (ki bu Türkçülüğü de tıpkı komünistlik gibi Yahudiler icat edip yaymışlardır) B takımı da Kemalizm adı altında sözde laiklik adı altında lâ-dinîlik, laikçilik, din düşmanlığı yapmıştır.

  Bunun nedeni Türkiye yüzyıllarca İslam birliğinin önderliğini, merkezini oluşturduğu için dış ve iç güçlerin ilk evvel başı indirmesi gerekti. Bu başarıldı ve bu imparatorluk yeniden doğmasın diye de ülkenin başına din düşmanları geçirildi ve İslam terakkiye mani denip, Müslümanlar gerici kabul edildi. Daha ne zulümler yapıldığını da biliyoruz. Menderes devrine kadar evde Kur'an okuyanlar, okutturanlar Jandarma tarafından basılırdı, Menderes daha sonra bunu kaldırttı insanlar biraz rahat etti. Zaten Menderes'i indirip idam etmelerinin sebebi Müslümanlar üzerinden zulmü biraz olsun kaldırıp hafifletmesi idi.

  İngiltere İmparatorluğu Osmanlı İmparatorluğu yıkılırken dünyanın birinci güçlü devleti idi ve bu yüzdende Siyonist Yahudiler oraya yılışmıştı fakat İngiltere İmparatorluğu da yavaş yavaş yıkılmaya başlıyordu fakat Osmanlı bir anda yıkılırken onlar yavaştan çekiliyor ve çekildiği yerlere de kendi adamlarını bırakıyordu. Türkiye de bunlardan birisidir.

  İngiltere bitip Amerika yükselişe geçtiği için Yahudiler sermayelerini oraya taşıdılar ve şu anda Amerika da inişe geçtiği ve İsrail ile anlaşamadığı Türkiye ile daha anlaştığı için ve de Çin yükselişe geçtiği için Yahudi lobiler sermayelerini Çin'e taşımaktadırlar.

  Krallık, monarşinin olduğu, laikliğin olmadığı ve demokrasinin beşiği olan İngiltere (Avrupa'da iki ülkenin anayasasında laiklik vardır, bunlardan birisi de Türkiye'dir, garip değil mi?) aynı zamanda Siyonizmden de kurtulduğu için yani İslam düşmanlarından da kurtulduğu için demokrasinin, insan haklarının gereğini yerine getireren Müslüman vatandaşları için İngiltere de tam olarak 5 tane şeriat mahkemesi kurmuştur. Bugün İngiltere'de 5 tane şeriat mahkemesi vardır. Aynı zamanda Trakya'da, Yunanistan'da da Müslümanlar kendi hukuklarınca yaşamaktadırlar.

  Gavur memleketinde Müslümanlar kendi hukukları ile yaşayabiliyorken Müslüman memleketi olan Türkiye'de teklifini yapmak bile büyük olaydır çünkü dünya İslam âleminin yüzlerce yıllık tarihi liderlik misyonu Türklere, Türkiye'ye aittir, merkez burasıdır. Hz. Peygamberin kutsal emanetleri İstanbul'dadır ve ortadoğuda hâlâ bugün insanlar Osmanlı'ya özlem duymakta, isyan eden Araplar bile ağlayarak büyük pişmanlık duymaktadır. Rauf Denktaş anılarında bundan bahseder. İsyan eden Şerif Hüseyin'in ya da oğlunun ağladığını ve büyük pişmanlık duyduğunu söyler.

  Müslümanların İslam hukukunu istemesi demokrasinin gereğidir, bir insanlık hakkıdır. İngiltere demokrasi beşiği olmasına rağmen bu hakkı veremiyordu çünkü Yahudi lobisi unsuru vardı. Artık İngiltere'de şeriat vardır. Bugün Türkiye'de de Müslümanlar Yahudilerin, Masonların, Siyonistlerin, İttihatçıların, Kemalistlerin, Komünistlerin tahakkümüne son vererek kendi haklarını almaya ve zulümleri bitirmeye çalışmaktadırlar.

  Kemalizm adım adım tasfiye olmaktadır ve şeriatın Türkiye'deki ilanı kansız olacaktır. Erbakan "kanlı mı kansız mı?" diye sormuştu. Kansız kansız. Kemalizm tamamen tasfiye olduğu vakit artık hiçbir karşıdevrim sağlanamayacak, Topkapı Sarayı'na yürünecek ve orada şeriat ilan edilecek.

  Şeriat inanmayanlara zulüm etmez. Devlet-i Aliyye Osmaniye'de Kemalizm gibi tektipçilik yoktur. İttihatçılar Osmanlı devrinde tektipçilik yapmışlardı, Kemalistlerin Kürtlere siz Türksünüz ve Türkçe konuşacaksınız diyerek zulüm etmeleri gibi İttihatçılar da Araplara Türkçe konuşacaksınız demiş ve illallah dedirtmiştir. Hatta Millî Mücadele devrinde Anadolu'nun dört bir yanındaki ayaklanmalar, kıyamlar da İttihatçıların başa gelme korkusundan dolayıdır ki haksız değillerdi çünkü Kemalistler İttihatçıların B takımı idi.

  Bazı Müslümanlar bu büyük zulme karşı Şeyh Said gibi silahla kıyam etmişlerdir, bazı Müslümanlar da söz ile, ilim ile Said Nursi gibi kıyam etmişlerdir. Ardından Necip Fazıl'lar, Kadir Mısıroğlu'ları, Erbakan'lar, Menderes'ler, Özal'lar ve günümüzde Erdoğan'lar. Darbeci zulüm bugün artık 120 küsûr sene sonra bitmek üzeredir. Bu süreç Sultan II. Abdülhamid Han, hatta Sultan Abdülaziz devrinde başlamıştır.

  Yahudiler sermayelerini Çin'e taşıyıp Amerika'yı bıraktıkları zaman Türkiye ve Amerika müttefikliği arasındaki tek çelişki olan İsrail'den de kurtulunacak ve Türkiye Kemalistlerden tamamen kurtularak ki zaten kurtulduk tarihi misyonunu gerçekleştirmeye doğru ilerleyecektir. Eğer hakiki şeriat uygulanırsa değil laikçilik laiklikten ve demokrasiden de daha adaletli olacaktır çünkü İslam hukukunda çok hukukluluk vardır. Dinde zorlama yoktur. Şeriat insanlık hakkıdır. Bugün bu insanlık hakkı yoktur. Bunu Müslümanlar kendi elleriyle almaya çalışmaktadır fakat yarın bu insanlık hakkı mutlak olarak var olacaktır, tıpkı geçmişte olduğu gibi.

  Allâh'a emanet olunuz..

 5. #37
  fakiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  14-01-2007
  Yer
  KOCAELİ
  Mesajlar
  15.971
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @fakiri
  Alıntı abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı
  yahu yaşına hürmetimiz var diye niye nefsimizle oynuyorsunki, zaten anca söz geçirebiliyorum.. neyse.....Şer i Kanunları istemekle, sokağa her dökülenin arkasına dökülmek gibi bir manayı çok uğraştınmı... yahu biraz kendine gel.. senin karşında çocuk yok... evet şeriat ı istememek küfürdür... anlamıyorsan varsa cemaatinizden kafası çalışan biri ona sor...
  Senin kafan çalışıyor ama tersine çalışıyor ! Bir defa,müsülümanlığı bilmeyen ve Müslüman olmayan bir topluma "şeriat istiyor musun?"diye soru sorulmaz. Rasulullah (s.a.v.) Efendimiz insanları önce şeri idareye çağırmadı, İslâm-müslüman olmaya çağırdı. Ne zaman ki, müsülümanlar çoğaldı, sayıları arttı şeri idare kendiliğinden oluştu. Bu inceliği bilmeyenler veya yok sayanlar, bütün ömürleri boyunca şeriat diye bağırsalar asla şeriata kavuşamayacaklardır.

 6. #38

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı fakiri Nickli Üyeden Alıntı
  Senin kafan çalışıyor ama tersine çalışıyor ! Bir defa,müsülümanlığı bilmeyen ve Müslüman olmayan bir topluma "şeriat istiyor musun?"diye soru sorulmaz. Rasulullah (s.a.v.) Efendimiz insanları önce şeri idareye çağırmadı, İslâm-müslüman olmaya çağırdı. Ne zaman ki, müsülümanlar çoğaldı, sayıları arttı şeri idare kendiliğinden oluştu. Bu inceliği bilmeyenler veya yok sayanlar, bütün ömürleri boyunca şeriat diye bağırsalar asla şeriata kavuşamayacaklardır.
  sustum yahu.. bırak toplumu.. sana soruyor adam.. ne yapacaksın toplumu şimdi..

 7. #39
  KARAMURAT-3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-10-2007
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  4.706
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @KARAMURAT-3
  Alıntı MÜTEŞEKKÜR Nickli Üyeden Alıntı  Şu anda ankette 2 kişi olarak şeriat düzeninin gelmesini istemeyenler kimlerdir?..Hele de onların boyunlarının ölçüsünü bir alalım bakalım kimlermiş?Dertleri nedir, neden şeriatın gelmesini istemezler?.Bunlar nasıl müslümanlardır acaba?..
  Evet istiyorum 18 81.82%
  abdullah birisi, cihad38, DostunDostu, ihvanistanbul, KARAMURAT-3, Mahabad, mavera07, Morad Moradi, MÜTEŞEKKÜR, Son.Fedai

  Hayır istemiyorum 4 18.18%
  manifesto


  İstemeyen diğer 3 kişi herhalde ziyaretçi.Foruma üye değiller.

 8. #40
  KARAMURAT-3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-10-2007
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  4.706
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @KARAMURAT-3
  Alıntı (((__meftun__))) Nickli Üyeden Alıntı
  Yecüc değilim,

  Şeriati cani gönülden istiyorum!
  Yecüz diye yazan sensin.Bende soruyorum Yecüz ne demek? Eğer Yecüc ise bende aynen sana gönderiyorum.

  Canı gönülden isteseydin,ismin listede olurdu.Hiçbir şıkkı seçmemişsin.

 9. #41
  fakiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  14-01-2007
  Yer
  KOCAELİ
  Mesajlar
  15.971
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @fakiri
  Alıntı abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı
  sustum yahu.. bırak toplumu.. sana soruyor adam.. ne yapacaksın toplumu şimdi..

  Susmak zorundasın zaten ! Peygamber (s.a.v.)Efendimiz hiç kimseye "Şeriat istiyor musun?" diye bir soru sormuş mu hayatı boyunca acaba ?
  Bu soruyu tarih boyunca hep bölücüler ve madrabazlar sormuş müslümanlara ... Siz kimin sünnetine uyuyorsunuz ? Bu Bölücülerin mi ?

 10. #42

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı fakiri Nickli Üyeden Alıntı
  Susmak zorundasın zaten ! Peygamber (s.a.v.)Efendimiz hiç kimseye "Şeriat istiyor musun?" diye bir soru sormuş mu hayatı boyunca acaba ?
  Bu soruyu tarih boyunca hep bölücüler ve madrabazlar sormuş müslümanlara ... Siz kimin sünnetine uyuyorsunuz ? Bu Bölücülerin mi ?
  neden cevap vermeyi denemiyorsunda, topu taca atıyorsun... sıkıntınmı var soruda.. yoksa hakikatten soruyu anlayamıyormusun...

 11. #43
  fakiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  14-01-2007
  Yer
  KOCAELİ
  Mesajlar
  15.971
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @fakiri
  Alıntı abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı
  neden cevap vermeyi denemiyorsunda, topu taca atıyorsun... sıkıntınmı var soruda.. yoksa hakikatten soruyu anlayamıyormusun...

  Soru islamın bir sorusu değil! Yani, hiç bir peygamber hiç kimseye böyle bir soru sormamış ! Ya kim bulmuş-sormuş bu soruyu ? Saltanat ve riyaset meraklıları...Milleti gaza getirmek için kendilerinin süfli emellerini gizlemek için böyle bir soruyu gündeme getirmişler! Sizin gibi, saf ve şuursuzlar da hemen sazan gibi atlamışlar bu zokayı yutmaya...Olay budur !

 12. #44
  Zülkarneyn-23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doçent
  Üyelik tarihi
  07-11-2013
  Yaş
  42
  Mesajlar
  556
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Zülkarneyn-23
  Şeriat denilen şey nedir ? Suudi kralı, şeriatı kafasına göre uydurmuş; iranlı ayrı bir şey uydurmuş. Şeyhin fetvasına göre mi şeriat olacak yoksa Allah kelamı Kuran'a göre mi ?

  Hem Allah Bakara 178'de hukuk yasanızı örf ve kültürünüzü dikkate alarak hazırlayın diye serbestlik vermiş bize. Bu da Kuran'ın tüm zamanlara seslendiğinin kanıtıdır.

 13. #45

  Doçent
  Üyelik tarihi
  24-04-2010
  Mesajlar
  708
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @mahmud enes
  sıradan bir ehli sünni Müslüman bile bu cevaba şüphesiz evet demesi elzemdir. zira aksi insanı dinden çıkarıp küfre götürür. lakin bu kuru bir soru ve cevab şeklinde asla kalmamalıdır. şeriat 90 yıl memleketimiz başta olmak üzere tüm Müslüman ülkelerde Yahudilerin kışkırtmasıyla kötülenmiştir. bunu düzeltmek için süreç gerekir. bu zamanla düzelecek olan bir kavram kötülenmek mefhumundan çıkıp asıl anlamına yani Allah'ın cc ahkamı demek olduğu iyice yerleşmeli ve daha sonra tatbikata geçmelidir.

 14. #46

  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  12-03-2013
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  9.971
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @abdullah birisi
  Alıntı fakiri Nickli Üyeden Alıntı

  Soru islamın bir sorusu değil! Yani, hiç bir peygamber hiç kimseye böyle bir soru sormamış ! Ya kim bulmuş-sormuş bu soruyu ? Saltanat ve riyaset meraklıları...Milleti gaza getirmek için kendilerinin süfli emellerini gizlemek için böyle bir soruyu gündeme getirmişler! Sizin gibi, saf ve şuursuzlar da hemen sazan gibi atlamışlar bu zokayı yutmaya...Olay budur !
  o zaman şu anki düzen sana göre islami bir düzen...

 15. #47
  MÜTEŞEKKÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  17-08-2009
  Yaş
  57
  Mesajlar
  6.938
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @MÜTEŞEKKÜR
  Allah rızası için artık tağuti
  sistemlerden bıkmadınız mı yahu?.Hani ülkemizde asayiş sağlandı mı?.Gece yatarken evinize hırsızın girmeyeceğinden eğer emin olabiliyorsaniz, benim size diyeceğim bir söz kalmamıştır.Bu sözlerim, şeriatı istemeyenler içindir.

 16. #48
  Tahsin EMİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  07-02-2012
  Mesajlar
  11.693
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Tahsin EMİN
  "La yecüz"ün manasını bilen var mı?

  Bilen yazsın da Kara Murat'ın kalbi rahatlasın!

  Arkadaş "La yecüz"den "YECÜC" çıkarmış da! ---)))

Sayfa 3/43 İlk 1234567813 ... Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Şeriatın Gelmesini Istiyormusunuz?
  By GENCAKINCI in forum HASBİHÂL
  Cevaplar: 227
  Son Mesaj: 11-10-2015, 19:39
 2. şeriat istiyor -/- muş !
  By Dut_agaci in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 45
  Son Mesaj: 16-11-2014, 00:52
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21-07-2012, 01:20
 4. 'Türkiye hilafetin gelmesini engelliyor'
  By Büşra in forum İSLAM DÜNYASI
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 26-03-2012, 20:39
 5. Türklerin yüzde 74'ü şeriat istiyor
  By nureddin zengi in forum SERBEST KÜRSÜ
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj: 12-12-2009, 22:52

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş