Etiketlenen üyelerin listesi

Onk. Dr. Haluk Nurbaki'den gerçek bir hatıra Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum. Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı.

Bu konu 7018 kez görüntülendi 25 yorum aldı ...
azrailin görüntüsü 7018 Reviews

  Konuyu değerlendir: azrailin görüntüsü

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7018 kez incelendi.

Sayfa 1/2 12 Son
 1. #1
  gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Katılımcı Üye
  Üyelik tarihi
  21-06-2006
  Yaş
  47
  Mesajlar
  118
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @gönül

  Onk. Dr. Haluk Nurbaki'den gerçek bir hatıra

  Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum.

  Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap'ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap'ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok dikkatli geçirmesi gerekiyordu. Bir iş kadını olan Serap, 4 yıl kadar sonra 1 ihale için İzmir'e gitmek istedi. Kış aylarında olduğumuz için uçakla gitmesi şartıyla kabul ettim. Maalesef bilet bulamamış ve benden habersiz bindiği otobüsün kaza geçirmesi üzerine 6 saat kadar mahsur kalmış. Dönüşünden kısa 1 süre sonra kanser, kemik ve akciğerine yayıldı. Serap bacak kemiklerindeki metastaz nedeniyle yürüyemez hale gelirken, hastalığın akciğerdeki tezahürü sebebiyle de devamlı olarak oksijen cihazı kullanıyor ve söylediği her kelimeden sonra ağzını o cihaza yapıştırarak nefes almak zorunda kalıyordu. Evine gittiğim gün, yine güçlükle konuşarak:

  -''Doktor bey,'' dedi. ''Ben size...dargınım.'' ''Niçin? ' diye sordum. -'Siz...dindar bir insanmışsınız. Niçin bana da, ALLAH 'ı, ölümü, ahireti anlatmıyorsunuz? '

  Dini inançlarının çok zayıf olduğunu bildiğim için bu teklifi karşısında oldukça şaşırdım. O'nu üzmemeye çalışarak:

  -'Doktora ulaşmak kolaydır'' dedim. ''Parayı bastırdın mı istediğine tedavi olursun. Ancak iman tedavisi için gönülden istek duymalısın...'

  Konuşmaya mecali olmadığından 'Ben o isteği duyuyorum' manasında başını salladı. Artık ümitsiz bir tıbbi tedavinin yanı sıra, ebedi hayatın ve saadetin reçetesi olan iman derslerimiz başlamış ve dersler 'hızlandırılmalı öğretime' dönmüştü. Anlattığım iman hakikatlarını bütün ruhuyla meczediyor ve arada bir soru soruyordu.Vefatına bir hafta kala:

  -'Doktor bey,'' dedi. ''Ben ölürken ne söylemeliyim? '

  -'Senin durumun çok özel' dedim. ''Kelime-i Şehadet sana uzun gelir. O anı farkedince ''Muhammed'' (s.a.v) sana yeter.'

  O, haliyle tebessüm ederek yine başını salladı. Çok ıstırabı olduğu için Serap'a sürekli morfin yapıyor ve O'nu uyutmaya çalışıyorduk. Ben, bir iş seyahati sebebiyle bir müddet ziyaretine gidemedim. Dönüşümde annesi telefon ederek:

  -'Serap, bir haftadır morfin yaptırmıyor.' Dedi. 'Sabahlara kadar inliyor ve çok ıstırap çekiyor. Hemen eve gittim ve iğne yaptırmamasının sebebini sordum. Aldığım cevabı hala unutamıyor ve hatırladıkça ürperiyorum. 'Ya morfinin tesiriyle ölüme uykuda yakalanır ve son nefeste 'Muhammed' diyemezsem? . İşte Serap, böyle bir hanımdı. Bu arada benden istihareye yatmamı ve eğer bir kaç gün daha ömrü varsa, son günü uyanık kalacak şekilde morfin yaptırılmasını rica etti. Ben hiç adetim olmadığı halde cuma gününe rastlayan o gece istihareye yattım ve Serap'ın acizliği hürmetine sandığım salı gününe kadar yaşayacağına dair işaret sezdim.

  Ertesi gün O'na: -'Hiç korkma! ' dedim. 'İğneyi vurdurabilirsin. Ve Serap bir veda niteliği taşıyan bu görüşmemizde son sorusunu da sordu: -'Doktor bey...Azrail bana nasıl görünecek? '

  -'Kızım,' dedim. 'O bir melek değil mi? Hiç merak etme, sana yakışıklı bir prens gibi gelecektir.' Salı günü Serap'ın ağırlaştığı haberini alınca hemen eve gittim.Ancak vefatına yetişememiştim. Ailesi tam manasıyla perişandı. Sadece kendisine uzun müddet bakan dindar bir hanım akrabası ayaktaydı ve beni görünce yanıma gelerek:

  -'Doktor bey, biliyor musunuz, bu evde biraz önce bir mucize yaşandı! ' dedi ve devam etti:

  -Serap, bir saat kadar önce oksijen cihazını attı ve 'yataktan kalkması imkansız' denmesine rağmen kalkarak abdest aldı, iki rekat namaz kıldı.Bütün ev halkı hayretten donup kaldık. Ve kelime-i Şehadet getirerek vefat etmeden biraz önce de:

  -'Doktor bey'e söyleyin, dedi. Azrail, O'nun söylediğinden de güzelmiş! ...

 2. #2

  Üye
  Üyelik tarihi
  13-06-2006
  Mesajlar
  36
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @cevdet
  Yazan Arkadaşımızdan Allah Razı olsun inş.

 3. #3
  saide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Paylaşımcı Üye
  Üyelik tarihi
  17-06-2006
  Mesajlar
  258
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @saide
  eline saglik Allah razi olsun cok güsel

 4. #4

  Üye
  Üyelik tarihi
  30-10-2006
  Mesajlar
  2
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @elhammehmet
  allah razı olsun kardeş allah bizlerede öyle ölümler nasip etsin

 5. #5
  dilhuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ordinaryus
  Üyelik tarihi
  27-10-2006
  Yer
  Manisa
  Mesajlar
  1.315
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @dilhuba
  Azrailin Güzelliği


  Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum.
  Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanim hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap'ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap'da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok dikkatli geçirmesi gerekiyordu. Bir iş kadını olan Serap, 4 yıl kadar sonra 1 ihale için İzmir'e gitmek istedi. Kış aylarında olduğumuz için uçakla gitmesi şartıyla kabul ettim. Maalesef bilet bulamamış ve benden habersiz bindiği otobüsün kaza geçirmesi üzerine 6 saat kadar mahsur kalmış. Dönüşünden kısa bir süre sonra kanser, kemik ve akciğerine yayıldı. Serap bacak kemiklerindeki metastaz nedeniyle yürüyemez hale gelirken, hastalığın akciğerdeki tezahürü sebebiyle de devamlı olarak oksijen cihazı kullanıyor ve söylediği her kelimeden sonra ağzın o cihaza yapıştırarak nefes almak zorunda kalıyordu. Evine gittiğim gün, yine güçlükle konuşarak:
  --''Doktor bey,'' dedi. ''Ben size...dargınım.'' ''Niçin?" diye sordum. --"Siz...dindar bir insanmışsınız. Niçin bana da, ALLAH 'ı, ölümü, ahiret anlatmıyorsunuz?"
  Dini inançlarının çok zayıf olduğunu bildiğim için bu teklifi karşısında oldukça şaşırdım. O'nu üzmemeye çalışarak:
  --"Doktora ulaşmak kolaydır'' dedim. ''Parayı bastırdın mı istediğine tedavi olursun. Ancak iman tedavisi için gönülden istek duymalısın..."
  Konuşmaya mecali olmadığından "Ben o isteği duyuyorum" manasında başını salladı. Artik ümitsiz bir tıbbi tedavinin yanı sıra, ebedi hayatin ve saadetin reçetesi olan iman derslerimiz başlamış ve dersler "hızlandırılmalı öğretime" dönmüştü. Anlattığım iman hakikatlerine; bütün ruhuyla meczediyor ve arada bir soru soruyordu. Vefatına bir hafta kala;
  --"Doktor bey,'' dedi. ''Ben ölürken ne söylemeliyim?"
  --"Senin durumun çok özel"
  dedim. ''Kelime-i şehadet sana uzun gelir. O anı farkedince ''Muhammed'' (s.a.v) sana yeter."
  O, haliyle tebessüm ederek yine başını salladı. Çok ıstırabı olduğu için Serap'a sürekli morfin yapıyor ve O'nu uyutmaya çalışıyorduk. Ben, bir iş seyahati sebebiyle bir müddet ziyaretine gidemedim. Dönüşümde annesi telefon ederek:
  --"Serap, bir haftadır morfin yaptırmıyor." Dedi. "Sabahlara kadar inliyor ve çok ıstırap çekiyor. Hemen eve gittim ve iğne yaptırmamasının sebebini sordum. Aldığım cevabı hala unutamıyor ve hatırladıkça ürperiyorum. "Ya morfinin tesiriyle ölüme uykuda yakalanır ve son nefeste "Muhammed" diyemezsem?. İşte Serap, böyle bir hanımdı. Bu arada benden istihareye yatmamı ve eğer bir kaç gün daha ömrü varsa , son günü uyanık kalacak şekilde morfin yaptırılmasını rica etti. Ben hiç adetim olmadığı halde cuma gününe rastlayan o gece istihareye yattım ve Serap'ın acizliği hürmetine sandığım salı gününe kadar yaşayacağına dair işaret sezdim.
  Ertesi gün O'na: --"Hiç korkma!" dedim. "İğneyi vurdurabilirsin. Ve Serap bir veda niteliği taşıyan bu görüşmemizde son sorusunu da sordu: --"Doktor bey...Azrail bana nasıl görünecek?"
  --"Kızım," dedim. "O bir melek değil mi? Hiç merak etme, sana yakışıklı bir prens gibi gelecektir." Salı günü Serap'ın ağırlaştığı haberini alınca hemen eve gittim. Ancak vefatına yetişememiştim. Ailesi tam manasıyla perişandı. Sadece kendisine uzun müddet bakan dindar bir hanım akrabası ayaktaydı ve beni görünce yanıma gelerek:
  --"Doktor bey, biliyor musunuz, bu evde biraz önce bir mucize yaşandı!" dedi ve devam etti:
  --Serap, bir saat kadar önce oksijen cihazını attı ve "yataktan kalkmasının imkansız" denmesine rağmen kalkarak abdest aldı, iki rekat namaz kildi.Bütün ev halkı hayretten donup kaldık. Ve kelime-i şehadet getirerek vefat etmeden biraz önce de:
  --"Doktor bey'e söyleyin, dedi. Azrail, O'nun söylediğinden de güzelmiş!...  Onk. Dr. Haluk Nurbaki'den gerçek bir hatıra.

 6. #6

  Üye
  Üyelik tarihi
  23-11-2006
  Yaş
  37
  Mesajlar
  75
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @mustafa63
  -Onk. Dr. Haluk Nurbaki'den gerçek bir hatıra-
  Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum.


  Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap'ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap'ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok dikkatli geçirmesi gerekiyordu. Bir iş kadını olan Serap, 4 yıl kadar sonra 1 ihale için İzmir'e gitmek istedi. Kışaylarında olduğumuz için uçakla gitmesi şartıyla kabul ettim. Maalesef bilet bulamamış ve benden habersiz bindiği otobüsün kaza geçirmesi üzerine 6 saat kadar mahsur kalmış. Dönüşünden kısa 1 süre sonra kanser, kemik ve akciğerine yayıldı. Serap bacak kemiklerindeki metastaz nedeniyle yürüyemez hale gelirken, hastalığın akciğerdeki tezahürü sebebiyle de devamlı olarak oksijen cihazı kullanıyor ve söylediği her kelimeden sonra ağzını o cihaza yapıştırarak nefes almak zorunda kalıyordu. Evine gittiğim gün, yine güçlükle konuşarak:


  -''Doktor bey,'' dedi. ''Ben size...dargınım.'' ''Niçin?" diye sordum.
  -"Siz...dindar bir insanmışsınız. Niçin bana da, ALLAH 'ı, ölümü, ahireti anlatmıyorsunuz?"

  Dini inançlarının çok zayıf olduğunu bildiğim için bu teklifi karşısında oldukça şaşırdım. O'nu üzmemeye çalışarak:
  --"Doktora ulaşmak kolaydır'' dedim. ''Parayı bastırdın mı istediğine tedavi olursun. Ancak iman tedavisi için gönülden istek duymalısın..."

  Konuşmaya mecali olmadığından "Ben o isteği duyuyorum" manasında başını salladı. Artık ümitsiz bir tıbbi tedavinin yanı sıra, ebedi hayatın ve saadetin reçetesi olan iman derslerimiz başlamış ve dersler "hızlandırılmalı öğretime" dönmüştü. Anlattığım iman hakikatlarını bütün ruhuyla meczediyor ve arada bir soru soruyordu.Vefatına bir hafta kala:
  -"Doktor bey,'' dedi. ''Ben ölürken ne söylemeliyim?"
  -"Senin durumun çok özel" dedim. ''Kelime-i Şehadet sana uzun gelir. O anı farkedince ''Muhammed'' (s.a.v) sana yeter."

  O, haliyle tebessüm ederek yine başını salladı. Çok ıstırabı olduğu için Serap'a sürekli morfin yapıyor ve O'nu uyutmaya çalışıyorduk. Ben, bir iş seyahati sebebiyle bir müddet ziyaretine gidemedim. Dönüşümde annesi telefon ederek:

  -"Serap, bir haftadır morfin yaptırmıyor." dedi. "Sabahlara kadar inliyor ve çok ıstırap çekiyor. Hemen eve gittim ve iğne yaptırmamasının sebebini sordum. Aldığım cevabı hala unutamıyor ve hatırladıkça ürperiyorum. "Ya morfinin tesiriyle ölüme uykuda yakalanır ve son nefeste "Muhammed" diyemezsem?.

  İşte Serap, böyle bir hanımdı. Bu arada benden istihareye yatmamı ve eğer bir kaç gün daha ömrü varsa , son günü uyanık kalacak şekilde morfin yaptırılmasını rica etti. Ben hiç adetim olmadığı halde cuma gününe rastlayan o gece istihareye yattım ve Serap'ın acizliği hürmetine sandığım salı gününe kadar yaşayacağına dair işaret sezdim.


  Ertesi gün O'na:
  -"Hiç korkma!" dedim. "İğneyi vurdurabilirsin.

  Ve Serap bir veda niteliği taşıyan bu görüşmemizde son sorusunu da sordu:
  -"Doktor bey...Azrail bana nasıl görünecek?"
  -"Kızım," dedim. "O bir melek değil mi? Hiç merak etme, sana yakışıklı bir prens gibi gelecektir."

  Salı günü Serap'ın ağırlaştığı haberini alınca hemen eve gittim.Ancak vefatına yetişememiştim. Ailesi tam manasıyla perişandı. Sadece kendisine uzun müddet bakan dindar bir hanım akrabası ayaktaydı ve beni görünce yanıma gelerek:
  -"Doktor bey, biliyor musunuz, bu evde biraz önce bir mucize yaşandı!" dedi ve devam etti:
  -Serap, bir saat kadar önce oksijen cihazını attı ve "yataktan kalkması imkansız" denmesine rağmen kalkarak abdest aldı, iki rekat namaz kıldı.Bütün ev halkı hayretten donup kaldık. Ve kelime-i Şehadet getirerek vefat etmeden biraz önce de:
  -Doktor bey'e söyleyin, dedi. Azrail, O'nun söylediğinden de güzelmiş!...

 7. #7
  ozlem_tns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doçent
  Üyelik tarihi
  19-01-2007
  Yer
  ANKARA
  Mesajlar
  586
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @ozlem_tns
  Onk. Dr. Haluk Nurbaki'den gerçek bir hatıra

  Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla
  karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek
  özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size
  nakletmek istiyorum.

  Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam
  vardı.
  Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı.

  Serap'ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap'ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok dikkatli geçirmesi gerekiyordu. Bir iş kadını olan
  Serap, 4 yıl kadar sonra 1 ihale için İzmir'e gitmek istedi. Kış aylarında
  olduğumuz için uçakla gitmesi şartıyla kabul ettim. Maalesef bilet
  bulamamış ve benden habersiz bindiği otobüsün kaza geçirmesi üzerine 6 saat kadar mahsur kalmış. Dönüşünden kısa 1 süre sonra kanser, kemik ve akciğerine yayıldı. Serap bacak kemiklerindeki metastaz nedeniyle yürüyemez hale gelirken, hastalığın akciğerdeki tezahürü sebebiyle de devamlı olarak oksijen cihazı kullanıyor ve söylediği her kelimeden sonra ağzını o cihaza yapıştırarak nefes almak zorunda kalıyordu. Evine gittiğim gün, yine güçlükle konuşarak:

  --''Doktor bey,'' dedi. ''Ben size...dargınım.''
  --''Niçin?" diye sordum.
  --"Siz...dindar bir insanmışsınız. Niçin bana da, ALLAH 'ı, ölümü,
  ahireti anlatmıyorsunuz?"

  Dini inançlarının çok zayıf olduğunu bildiğim için bu teklifi karşısında
  oldukça şaşırdım. O'nu üzmemeye çalışarak:

  --"Doktora ulaşmak kolaydır'' dedim.
  ''Parayı bastırdın mı istediğine tedavi olursun. Ancak iman tedavisi için gönülden istek duymalısın..."

  Konuşmaya mecali olmadığından "Ben o isteği duyuyorum" manasında başını salladı. Artık ümitsiz bir tıbbi tedavinin yanı sıra, ebedi hayatın ve
  saadetin reçetesi olan iman derslerimiz başlamış ve dersler
  "hızlandırılmalı öğretime" dönmüştü. Anlattığım iman hakikatlarını bütün ruhuyla meczediyor ve arada bir soru soruyordu.Vefatına bir hafta kala:

  --"Doktor bey,'' dedi. ''Ben ölürken ne söylemeliyim?"
  --"Senin durumun çok özel" dedim. ''Kelime-i Şehadet sana uzun gelir. O
  anı farkedince ''Muhammed'' (s.a.v) sana yeter."

  O, haliyle tebessüm ederek yine başını salladı. Çok ıstırabı olduğu için
  Serap'a sürekli morfin yapıyor ve O'nu uyutmaya çalışıyorduk. Ben, bir
  iş seyahati sebebiyle bir müddet ziyaretine gidemedim. Dönüşümde annesi telefon ederek:

  --"Serap, bir haftadır morfin yaptırmıyor." Dedi. "Sabahlara kadar
  inliyor ve çok ıstırap çekiyor. Hemen eve gittim ve iğne yaptırmamasının
  sebebini sordum. Aldığım cevabı hala unutamıyor ve hatırladıkça ürperiyorum:

  --"Ya morfinin tesiriyle ölüme uykuda yakalanır ve son nefeste "Muhammed" diyemezsem?.

  İşte Serap, böyle bir hanımdı. Bu arada benden istihareye
  yatmamı ve eğer bir kaç gün daha ömrü varsa , son günü uyanık kalacak şekilde morfin yaptırılmasını rica etti. Ben hiç adetim olmadığı halde cuma gününe rastlayan o gece istihareye yattım ve Serap'ın acizliği hürmetine sandığım salı gününe kadar yaşayacağına dair işaret sezdim.

  Ertesi gün O'na:
  --"Hiç korkma!" dedim. "İğneyi vurdurabilirsin.
  Ve Serap
  bir veda niteliği taşıyan bu görüşmemizde son sorusunu da sordu:
  --"Doktor
  bey...Azrail bana nasıl görünecek?"

  --"Kızım," dedim. "O bir melek değil mi? Hiç merak etme, sana yakışıklı
  bir
  prens gibi gelecektir." Salı günü Serap'ın ağırlaştığı haberini alınca
  hemen
  eve gittim.Ancak vefatına yetişememiştim. Ailesi tam manasıyla
  perişandı.
  Sadece kendisine uzun müddet bakan dindar bir hanım akrabası ayaktaydı
  ve
  beni görünce yanıma gelerek:

  --"Doktor bey, biliyor musunuz, bu evde biraz önce bir mucize yaşandı!"
  dedi ve devam etti:

  --Serap, bir saat kadar önce oksijen cihazını attı ve "yataktan kalkması
  imkansız" denmesine rağmen kalkarak abdest aldı, iki rekat namaz
  kıldı.Bütün ev halkı hayretten donup kaldık. Ve kelime-i Şehadet getirerek vefat etmeden biraz önce de:

  --"Doktor bey'e söyleyin, dedi. Azrail, O'nun söylediğinden de
  güzelmiş!...

 8. #8
  Alper... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  10-10-2006
  Yer
  İsLamBol
  Mesajlar
  4.787
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Alper...
  evet ben bunu kürşat erenbilgenin sohbetinde dinlemiştim çok duygulandım

 9. #9
  musabbinumeyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Paylaşımcı Üye
  Üyelik tarihi
  22-08-2006
  Yer
  uhud...
  Yaş
  26
  Mesajlar
  389
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @musabbinumeyr
  Allah bizlerede boyle güzellikler nasip etsin.amin

 10. #10
  ٠٧فرقان - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Paylaşımcı Üye
  Üyelik tarihi
  22-07-2006
  Yer
  Diyar-ı Mevlana
  Yaş
  23
  Mesajlar
  465
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @٠٧فرقان
  Çok etkilendim.. ve duygulandım.. Çok güzel bir paylaşım sağol..

 11. #11
  exe
  exe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Profesör
  Üyelik tarihi
  04-01-2007
  Yer
  boşluk...
  Yaş
  34
  Mesajlar
  832
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @exe
  vay be tesekkkurler paylaşım için....

 12. #12
  HİBAB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  30-01-2007
  Yer
  ewden
  Yaş
  23
  Mesajlar
  22
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @HİBAB
  Allah razı olsun. Allah inşaallah bizlerede böyle ölümler nasip eder.

 13. #13
  YeŞiL KuBBeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  07-06-2007
  Yer
  istanbul
  Yaş
  41
  Mesajlar
  24
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @YeŞiL KuBBeM
  ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ MEVLAM BİİZM ELLERİMİZİ BIRAKMASIN

 14. #14
  tevhidul_hareket - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Profesör
  Üyelik tarihi
  19-12-2006
  Mesajlar
  829
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @tevhidul_hareket
  ALLAH razi olsun

 15. #15
  talib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  11-07-2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  10.754
  Adı geçen
  13 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @talib
  "Geçenlerde Azrâil aleyhisselam'la göz-göze geldik. Güler yüzlü, takriben 40-45 yaşlarında, sakalsız, mısırlı kisvesinde idi. Ona kanım kaynadı. Bu ecelemin yaklaştığına bir işaret olsa gerek. Azrâil aleyhisselam'ın bakışları çok keskindi, neşeliydi. Sanki mânevî bir tebşirat taşıyordu" (Sah'ibü'l Vefa Hacı Musa Topbaş Efendi'nin tercüme-i hâl'inden)

 16. #16
  YeŞiL KuBBeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  07-06-2007
  Yer
  istanbul
  Yaş
  41
  Mesajlar
  24
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @YeŞiL KuBBeM
  DE KORKMA MUSLUMAN
  GÖĞSÜN İMANLA
  DOLSUN
  İRTİCA
  İSLAM İSE
  BAŞIMIN TACI OLSUN
  islamsız bir toplum çökmeye mahkumdur

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. 28 Şubat'ın en net görüntüsü
  By KARAMURAT-3 in forum VİDEOLAR
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 14-04-2012, 20:50
 2. Ay'ın en net görüntüsü
  By HaZiRuN in forum İNTERNET ve BİLGİSAYAR
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 22-06-2011, 17:53
 3. Görüntüsü Bile Korkunç!
  By -Muhammed- in forum VİDEOLAR
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 22-12-2010, 00:52
 4. Güzel Zikir Görüntüsü....
  By Muhammed Ekber in forum VİDEOLAR
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 04-08-2007, 02:36
 5. Azrailin Eline Neden Tırpan Verilir
  By zühd in forum İSLAMİ HAYAT
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 14-03-2007, 16:47

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş