Etiketlenen üyelerin listesi

Oğuzhan Asiltürk’ün katıldığı bir programda Erbakan ailesinin teşkilatın mal varlıklarını zimmetlerine geçirdiğini söyledi. 21/02/2012 Konya Ticaret Odası’nda Saadet Partisi Tarafından Düzenlene ERBAKAN Haftası Etkinliklerine katılan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan’ın teşkilatın taşınmazlarını zimmetine geçirdi” dediği iddia edildi.dedi. Oğuzhan Asiltürk’ün konuşmasının sonunda soru-cevap kısmına geçildi. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Katılımcılardan birisi daha önce Oğuzhan Asiltürk’ün

Bu konu 26065 kez görüntülendi 366 yorum aldı ...
Erbakan Ailesinin Miras Davası 26065 Reviews

  Konuyu değerlendir: Erbakan Ailesinin Miras Davası

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 26065 kez incelendi.

Sayfa 3/23 İlk 1234567813 ... Son
 1. #33
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı

  Utanmadan birde link veriyorsun.Bak bakalım oraya ne yazdım.Nur hareketi hiçbirzaman mnp veya msp'ye destek vermemiş.kaynak kırkıncı hoca....Sizin gibi gavur aşığı,müslüman düşmanı görmedim arkadaş....

  ne güzel ümmet 1950'de menderes etrafında kenetlenmiş.Siz ise 1969'da yeni filizlenen bir hareketi desteklemediniz.demirellerin peşinde koşarak ülkeyide kendinizide heba ettiniz.Demireli,bu ülkeye tanıttınız.30 yıl demireli başımıza bela ettiniz.
  Sizin bu yanlış tutumlarınız yüzünden erbakan hocam hep desteksiz kaldı.Ama yinede millete zarar gelmesin diye.erbakan hocam saçını süpürge etti.Bi demirelle ortaklık yaptı bi ecevitle..Onların tafralarını sineye çekti,hakaretlerini yuttu.Sırf size hizmet için.Sonra başbakan oldu,yeni nesil demirelci gülen,ekranlara çıktı,erbakanı topa tuttu.

  Ne kadar darbeci ulusalcı varsa sizin dostunuz.Çok ilginçsiniz vesselam..


  Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı
  YAZDIKLARINI yani mesajlarını okudum size acımadım ACIMAK ALLAH a aittir.

  ÜZÜLDÜM neden Üzüldüm biliyormusun MSP nin kuruluş Yılını Bilmiyorsun & Üstad ınRabbine kavuştuştuğu yılı bilmiyorsun & ERBAKAN ın ilk partisinden 3 Milletvekinden birinin Üstad ın av ı olduğunu bilmiyorsun & Kutlular ile F.Gülen cemeatini karıştıracak kadar BİLGİN bile yok EVET SİZİN İÇİN ÜZÜLDÜM CEHALETİNİZE ÜZÜLDÜM.
  EVET bakış yazdıklarını okuyunca UTANDIM Forum dan.

  SİZİN gibi kendini Forum da MİLLİ GÖRÜŞ çü olarak enpoze eden bir üyenin GEÇMİŞ KONUSUNDA ne kadar Cahil olduğunu görünce UTANDIM

 2. #34
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Üstadın 1960'da vefat ettiğini biliyorum.İşte bu tarihten sonra nur hareketi siyasi yönden yanlış yapmışlardır..Zaten menderes vefat etmiş ve 10 yıl ülkede islami bir siyasi parti yoktu.1970'da açılıyor ve siz dirsek vuruyorsunuz.

 3. #35
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı
  Üstadın 1960'da vefat ettiğini biliyorum.İşte bu tarihten sonra nur hareketi siyasi yönden yanlış yapmışlardır..Zaten menderes vefat etmiş ve 10 yıl ülkede islami bir siyasi parti yoktu.1970'da açılıyor ve siz dirsek vuruyorsunuz.
  ÇOK YAN ÇİZİYORSUN bee BAKIŞ

  FAKAT BİR YERDE AKILLISIN nedenmi AKILLISIN dedim size Çünkü SANAL FORUM un avantajlarını kullanabiliyorsun ayrı bir konuda kendini TEMİZ e çıkarabiliyorsun.TABİKİ bu benim için geçerli değil.çünkü ben tüm yazdıklarında ANA FİKRİNİ çok iyi BİLİYORUM.

 4. #36
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  bırak demogojiyi hem nurcularu uzaklaştırdınız diyorsun.Sonra nurcularu uzaklaştırmadığımızı belgeleyince bu sefet kırkıncı ile gülenin farklı olduğunu söylüyorsunuz.
  Nurculuğu savunamayacaksan ağzına alma ozaman.fethullah güleni savunuyorsun ama onun yol göztericisi olan kırkıncıyı savunmaktan acizsin.
  Yeter batıyorsun!

 5. #37
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  KONUMUZA dönelim çünkü KONUYU SOBETE ETMEK isteyenler İSTİKRARSIZ şekilde yazmaya başladılar.Aşağıdaki haber in konu ile ilişkisi yok ama ASLINDA VAR BAĞLANTILI tabiki GENİŞ BAKIŞ AÇISI ile bakmak lazım DAR BAKIŞ a sahip olanlar anlamaz.

  AŞAĞIDAKİ haberin kaynağı http://haber5.com/siyaset/saadette-o...ilturk-catlagi


  Saadet'te Oğuzhan Asiltürk ÇATLAĞI
  Saadet'te Oğuzhan Asiltürk ÇATLAĞI
  Saadet Partisi'nde Oğuzhan Asiltürk çatlağı
  21 Mart 2011, Pazartesi - 06:52

  Saadet Partisi’nde (SP) sular durulmuyor. Eski Genel Başkan Numan Kurtulmuş’a bir iftar gecesinde yapılan kaşıklı çatallı saldırı sonrasında Kurtulmuş ve ekibi SP‘den ayrılıp HAS PARTİ’yi kurdu. Boşalan SP Genel Başkanlık koltuğuna bu kez Milli Görüşün babası Prof. Dr. Necmettin Erbakan oturdu.
  SP’de Oğuzhan Asiltürk çatlağı

  Erbakan’ın Genel Başkanlığındaki SP, genel seçimlerden iktidar partisi olarak çıkacağız derken Erbakan hastalanıp tedavi gördüğü hastanede vefat edince, SP kulislerinde yerine oğlu Fatih Erbakan’ın geçeceği konuşulmaya başlandı. SP Genel İdare Kurulu 5 Mart 2011’de toplandı ve 7 saatlik toplantı sonrasında Fatih Erbakan’ı değil, Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı Genel Başkan seçti.

  Asiltürk’ün planı tutmadı

  Kamalak’ın Genel Başkan seçildiği Genel İdare Kurulu toplantısında ilginç gelişmeler yaşandı. Başta eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan ile SP’nin önde gelen bazı isimleri, çiçeği burnunda Genel Başkan Kamalak’la binadan ayrılır ayrılmaz, GİK’in geri kalan diğer üyeleri ilginç bir gelişmeye imza attılar. İddiaya göre Oğuzhan Asiltürk, Erbakan sonrası Genel Başkan olmayı arzu ediyordu. GİK üyelerinden Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci’yi bu konuda öneride bulunmak üzere görevlendirmişti. Ancak toplantı başlar başlamaz, Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Fehim Adak gibi ağır toplar anında Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı aday olarak önerince Oğuzhan Asiltürk’ün genel başkan olma arzusu bir başka bahara kaldı.

  Asiltürk’ün B planı devrede

  Yeni Genel Başkan Kamalak ve SP’nin ağır topları binadan ayrıldıktan sonra Asiltürk’ün B planı devreye girdi. GİK üyeleri Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci “Biz SP’nin Genel Başkanı’nı seçtik. Şimdi de Milli Görüş’ün Başkanı’nı seçelim” önerisinde bulundu. Kimi seçeceğiz denildiğinde Yıldırım ve Ekinci Oğuzhan Asiltürk’ü önerdi ve orada kalan az sayıdaki GİK üyesi Oğuzhan Asiltürk’ü Milli Görüş’ün Başkanı olarak ilan etti.

  SP Genel Başkanı ve diğer ağır toplar, kendileri GİK toplantısından ayrıldıktan hemen sonra, gıyaplarında toplantıya devam edildiği ve Milli Görüş Başkanlığına Oğuzhan Asiltürk’ün seçilmiş olduğunu günler sonra öğrendiklerinde SP’de şok yaşandı. En başta Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Mustafa Kamalak ve Fatih Erbakan olaya tepki gösterdi. Ortak görüş, eğer Genel Başkan dışında bir organa başkan seçilecekse bunun olsa olsa İstişare Kurulu Başkanı olabileceği yönündeydi. Eğer İstişare Konseyi Başkanı da seçilecekse o kişi GİK’ in bir kısım üyelerinin seçtiği Oğuzhan Asiltürk değil, İstişare Konseyi’nin kendi arasında seçeceği bir kişi olabilirdi. Dolayısıyla Oğuzhan Asiltürk’ün kendisini Milli Görüş’ün Başkanı olarak seçtirmesinin doğru olmadığı, davada çiftbaşlılığı getireceği, böylece de SP’ye zarar vereceği görüşü benimsendi.

  Asiltürk’e mektup

  SP’ye yakın kaynakların iddiasına göre; Fatih Erbakan da babasının sağlığında hiçbir zaman böyle bir düşünceye sahip olmadı ve tek düşüncesi SP’nin yani Milli Görüşün Türkiye’de iktidar olmasıydı. Eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan da dahil olmak üzere SP’nin ağır topları bu durumu protesto eden bir mektup kaleme alıp Oğuzhan Asiltürk’e gönderdiler. Bakalım Asiltürk’ün tavrı ne olacak ve Sadet Partisi’ni nasıl bir gelecek bekliyor?

  ***

  Seçim ittifakı “çatı”ya takıldı

  12 Haziran genel seçimlerinde tek başına seçime girmeleri halinde barajı aşmaları ihtimali olmayınca Saadet Partisi, Demokrat Parti, Türkiye Partisi ve BBP seçim ittifakı görüşmelerine başladı.

  İttifak görüşmeleri çerçevesinde Erbakan’ın vefatından önce Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener ve kimi DP yetkilileri ile ön görüşmeler yapılmıştı.

  Erbakan’ın vefatından hemen sonra DP’nin yeni Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek’in bilgisi dahilinde kimi DP’li yetkililer ve SP yetkilileri arasında ittifak görüşmeleri devam etti. Ancak görüşmeler “çatı parti hangisi olacak” noktasında kilitleniverdi. Çünkü Zeybek, DP’nin, Kamalak ise SP’nin çatı parti olması gerektiğini söylüyordu. BBP ile Türkiye Partisi ise “çatı”yı mesele etmiyor ve Abdüllatif Şener de çatının SP olması gerektiğini savunuyordu.

  Çatı sorunu yaşanan ittifak görüşmelerinden sonra , DP kurmaylarından iki isim bu kez rotayı MHP ile ittifaka çevirdi ve MHP yöneticileri ile temasa geçildiği iddiası ortaya atıldı. Ancak Bahçeli‘nin Demokrat Parti’ye mesajının “ittifak falan yok, arzu edenlere partimizin kapısı açık” olduğu söyleniyor.

  Bütün bu gelişmelere rağmen, sağda ittifak görüşmelerine henüz son nokta konulmadı. Önümüzdeki günlerde DP Lideri Namık Kemal Zeybek ve SP Lideri Mustafa Kamalak arasında ikili bir görüşme yapılacağı konuşuluyor. Türkiye Partisi Lideri Şener ise, Erbakan Hoca’ya manevi borcum var, DP yetkililerinin özveride bulunup SP’nin “çatı parti” olmasına sıcak bakması lazım diyor.

  OĞUZHAN ASİLTÜRK ü yukarıdaki haberle değerlendirirseniz İNKAR EDİLEN Video görüntülerinde GERÇEK leri daha sağlıklı tespit edebiliriz.

 6. #38
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı
  bırak demogojiyi hem nurcularu uzaklaştırdınız diyorsun.Sonra nurcularu uzaklaştırmadığımızı belgeleyince bu sefet kırkıncı ile gülenin farklı olduğunu söylüyorsunuz.
  Nurculuğu savunamayacaksan ağzına alma ozaman.fethullah güleni savunuyorsun ama onun yol göztericisi olan kırkıncıyı savunmaktan acizsin.
  Yeter batıyorsun!
  ERBAKAN a mezarında bile rahat vermediniz  ERBAKAN SP'Yİ AHİRETTEN YÖNETİYOR
  siyaset,sp,kamalak,erbakan
  Siyaset - 17 Mayıs 2011 13:50
  Saadet Parti'nin merhum lideri Necmettin Erbakan, 'ahirette' de partisini denetlemeye devam ediyor.

  Saadet Parti'nin merhum lideri Necmettin Erbakan, 'ahirette' de partisini denetlemeye devam ediyor.

  Bu sözler Saadet Partisi'nin lideri Mustafa Kamalak'a ait.. Kamalak, Erbakan'ı rüyasında gördüğünü ve merhum liderin kendisine partiyle ilgili talimatlar verdiğini söyleyerek gündeme oturdu..
  Kamalak, geçen hafta gördüğü rüyada merhum lideri Erbakan'ın 'Seçime teşkilatların daha fazla asılması lazım' uyarısıyla karşılaştı.

  Kamalak gördüğü rüyayı en yakınındaki isimlerden biri olan Milli Gazete Yazarı Mustafa Yılmaz'a da anlattı.

  Rüyaya göre Erbakan Hoca, Kamalak'a 'Seçim çalışmaları nasıl gidiyor? Teşkilatlar yeterince çalışıyorlar mı?' sorularını yöneltti. Kamalak'ın büyük bir dikkatle dinlediği Erbakan, teşkilat çalışmalarından yeterince memnun kalmadığını ise, 'Teşkilatların biraz daha fazla çalışmaları gerekiyor' sözleriyle ifade etti. Kamalak, ter içinde uyandığını belirtti.

 7. #39
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Ben fethullah güleni çok eleştirdim ama nurettin verenin kaynaklarından hiç kullanmadım.Çünkü ikisi zaten düşman arada nefis var.yanılma payım çok yüksek olur.
  ağbi ise milli görüşün üstteki bikaç abimize gıcıklık derecesinde alerjisi olan yerlerden alıntılar yapıyor.Ya haber5,ya elaziz yada milli çözüm.

  Ağbi şu nürettin verenin sitesi hangisiydi.

 8. #40
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı
  Ben fethullah güleni çok eleştirdim ama nurettin verenin kaynaklarından hiç kullanmadım.Çünkü ikisi zaten düşman arada nefis var.yanılma payım çok yüksek olur.
  ağbi ise milli görüşün üstteki bikaç abimize gıcıklık derecesinde alerjisi olan yerlerden alıntılar yapıyor.Ya haber5,ya elaziz yada milli çözüm.

  Ağbi şu nürettin verenin sitesi hangisiydi.
  @agbi.akıl dolu mesajların nerde.... nurettin verenin sitesi hangisi

 9. #41
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı
  Ben fethullah güleni çok eleştirdim ama nurettin verenin kaynaklarından hiç kullanmadım.Çünkü ikisi zaten düşman arada nefis var.yanılma payım çok yüksek olur.
  ağbi ise milli görüşün üstteki bikaç abimize gıcıklık derecesinde alerjisi olan yerlerden alıntılar yapıyor.Ya haber5,ya elaziz yada milli çözüm.

  Ağbi şu nürettin verenin sitesi hangisiydi.
  NURETTİN VEREN i referans olarak kabul ediyorsan git ulusalcı sitelere istemediğin kadar referans BİN i BİR para KOŞ YETİŞ

  GELELİM KONUMUZA

  Yaa sen Erbakan ın partilerini kurduğu TARİH i bilmeyen bir birikime sahipsin

 10. #42
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı
  NURETTİN VEREN i referans olarak kabul ediyorsan git ulusalcı sitelere istemediğin kadar referans BİN i BİR para KOŞ YETİŞ

  GELELİM KONUMUZA

  Yaa sen Erbakan ın partilerini kurduğu TARİH i bilmeyen bir birikime sahipsin
  hala demogoji yapıyorsun.ben nurettin veren ile fethullah güleni eleştirmiyorsam sen neden ulusalcı kaynaklardan,asiltürkü sevmeyen kaynaklardan alıntı yaparak eleştiriyorsun....

 11. #43
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı

  hala demogoji yapıyorsun.ben nurettin veren ile fethullah güleni eleştirmiyorsam sen neden ulusalcı kaynaklardan,asiltürkü sevmeyen kaynaklardan alıntı yaparak eleştiriyorsun....
  AÇ KONUYU getir Nurettin VEREN in iddialarını.

  Ulusalcı kanaldan bahsedene bak kaç konu getirdin yaaa ulusalcı kanal dan.

  ŞİMDİ bu konuda cevap ver ortada İDDİA var ve küçümsenecek bir iddia değil ve yan bilgiler örnek KAMALAK seçilince ASİLTÜRK B Planı ile kendini ne seçtirmiş.

  BAK bu gece size verdiğim ikinci ders.DERSİNİ ÇALIŞ YARIN sorucam yani SÖZLÜYE KALKACAN.

 12. #44
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı

  hala demogoji yapıyorsun.ben nurettin veren ile fethullah güleni eleştirmiyorsam sen neden ulusalcı kaynaklardan,asiltürkü sevmeyen kaynaklardan alıntı yaparak eleştiriyorsun....
  Ben nediyorum sen nediyorsun,ben nurettin verene inanmıyorsam sen nasıl ulusalcı kaynaklardan asiltürkü sevmeyen kaynaklardan milli görüşü eleştirirsin.

  Bu arada,bugün 28 şubat sizin bayramınız.Bugün ne oldu biliyormusun.Sizin nurlu süleyman diye peşinden koştuğunuz süleyman demirel ve demokrat dediğiniz darbeci askerlerin erbakanı istifaya zorladığı gün.tabi bunlar silahlı kuvvetlerdi.
  Ama esas darbeyi silahsız kuvvetler adına fethullah gülen nisan ayında indirdi.

  28 şubatın failleri birde utanmadan 28 şubat mağduruyuz demezlermi.İnsanın çıldırası geliyor.

 13. #45
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı

  Ben nediyorum sen nediyorsun,ben nurettin verene inanmıyorsam sen nasıl ulusalcı kaynaklardan asiltürkü sevmeyen kaynaklardan milli görüşü eleştirirsin.

  Bu arada,bugün 28 şubat sizin bayramınız.Bugün ne oldu biliyormusun.Sizin nurlu süleyman diye peşinden koştuğunuz süleyman demirel ve demokrat dediğiniz darbeci askerlerin erbakanı istifaya zorladığı gün.tabi bunlar silahlı kuvvetlerdi.
  Ama esas darbeyi silahsız kuvvetler adına fethullah gülen nisan ayında indirdi.

  28 şubatın failleri birde utanmadan 28 şubat mağduruyuz demezlermi.İnsanın çıldırası geliyor.
  BAKIŞ

  NURETTİN VEREN e inansan ne yazar inanmasan ne yazar.

  Benim getirdiklerim ulusal kanallardan değil senin dediğini diyeyim ASİLTÜRK teksip ettimi *

  Yaa sen hala ERBAKAN ın ilk kurduğu partideki iki milletvekilden birinin NUR CEMEATİNE BAĞLI OLDUĞUNU BİLMEYECEK KADAR CAHİLSİN.

  yaa sen hala ERBAKAN ın ilk iki partisinde NUR CEMEATİNİN olduğunu bilmeyecek kadar cahilsin.

  Yaaa sen NURCULARDAN SONR ESAD ÇOŞAN hocanın da uzaklaştırıldığını bilmeyecek kadar cahilsin.

  Yaaa sen ERBAKAN ın ilk parti kurma senesini bilemeyecek kadar cahilsin ki üstad ın ölümü ile karıştırdın.

 14. #46
  Ercan Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  25-09-2010
  Mesajlar
  5.628
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Ercan Tekin
  Girmeden tefrika bir millete düşman giremez
  Toplu attıkça sineler, onu top sindiremez...


  FİTNECİLERİ ÜZECEK BİR TABLO...

  HAKKA HİZMET YOLUNDA İNANÇLI KADROLAR OMUZ OMUZA !


 15. #47
  agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  03-11-2006
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @agbi
  ZAMAN KİMİN DOĞRU KARAR VERİP VERMEDİĞİNİ GÖSTERECEKTİR.

  O zaman hatırlanacaktır bu sözleriniz

 16. #48
  bakış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  22-11-2009
  Yer
  İstanbul-Pendik
  Mesajlar
  4.717
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @bakış
  Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı
  ZAMAN KİMİN DOĞRU KARAR VERİP VERMEDİĞİNİ GÖSTERECEKTİR.

  O zaman hatırlanacaktır bu sözleriniz
  Ercan benden önce davranmış.Bu resimler ağbiye kapak olsun.

Sayfa 3/23 İlk 1234567813 ... Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Erdoğan ailesinin de ses kayıtları yayınlandı...
  By redyellow in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 16-01-2014, 02:01
 2. Dağıtılan miras
  By bulut_bey79 in forum İSLAMİ HAYAT
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 17-02-2013, 01:10
 3. Fatih Erbakan miras kavgası "sebebi pisikolojik"
  By manifesto in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 35
  Son Mesaj: 14-06-2012, 23:37
 4. Soy agaci SuPer Ya Mihr Ailesinin galiba
  By IsHakPasa in forum FOTO / KARİKATÜR
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-02-2008, 18:32

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş