Etiketlenen üyelerin listesi

Sonuçlar: Usame Bin Laden'in Öldüğüne İnanıyor musunuz?

Katılımcı sayısı
128. Anket kapatılmıştır
 • Evet

  30 23.44%
 • Hayır

  60 46.88%
 • Yıllar Önce Öldü

  24 18.75%
 • Dublörü Öldürüldü

  14 10.94%

Dublörü Öldürüldü

Bu konu 10725 kez görüntülendi 62 yorum aldı ...
Usame Bin Laden'in Öldüğüne İnanıyormusunuz? 10725 Reviews

  Konuyu değerlendir: Usame Bin Laden'in Öldüğüne İnanıyormusunuz?

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10725 kez incelendi.

Sayfa 3/4 İlk 1234 Son
 1. #33
  Meryem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  06-07-2006
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  31
  Mesajlar
  7.644
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Meryem
  Ben de yıllar önce öldüğünü düşünüyorum. Amerika; olası terörizm tehlikesini diri tutmak, korku imparatorluğu içinde vatandaşlarının ve dünya halklarının güvenliğini sağlayan kahraman devlet olarak görünmek için, Taliban ise malesef hiç bir zaman anlam veremediğim "öyle gibi görünme"nin devamı derdinden bu ölümü gizlediler.

 2. #34
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  FOTOĞRAFIN LİNKİ


  http://img847.imageshack.us/content_round....amp;via=mupload

  Resim yükleme sitesi fotoğrafı kaldırmış.

  Ama videosu duruyor.

  VİDEO LİNKİ

  http://haber5.com/video/?page=video&id=5057#  Obama diyorki:"Bin Ladin'in fotoğrafları kamuoyu ile paylaşılmayacak"

  Peki fotoshoplu fotoğrafı niye kamuoyu ile paylaştınız? Yoksa bu fotoshoplu fotoğrafı siz basına vermedinizmi?


  Obama'nın çelişkili konuşmaları,beyanatları var.

  Bin Ladin'in çatışmaya katıldığı bildirilmesine karşın Beyaz Saray'ın El Kaide liderinin baskın sırasında silahsız olduğunu açıklaması da kafaları karıştırdı.

  Baskının ayrıntıları ile ilgili Beyaz Saray'dan bugüne kadar yapılan açıklamaların kendi içerisinde tutarlı olmaması da ayrı bir tartışmaya yol açtı. Operasyon sonrasında yapılan ilk açıklamada kırk dakika süren çatışmaya Bin Ladin'in de katıldığı belirtilirken, önceki gün El Kaide liderinin operasyonda silahsız olduğunun açıklanması yeni soru işaretlerini gündeme getirdi. Önceki gün düzenlenen basın toplantısında Beyaz Saray sözcüsü, ısrarlı sorulara rağmen 'Silahsız olduğu halde Bin Ladin'in nasıl çatışmaya girmeyi başardığına dair' medya mensuplarına ikna edici cevap verememişti.

  Operasyonla ilgili başka bir çelişkili açıklama ise baskın sırasında öldürülen kadının kim olduğuna dair yapıldı. Washington, ölen kadının Bin Ladin'in eşi olduğunu ve kendisini El Kaide liderine canlı kalkan yaptığı için öldürüldüğünü duyurmuştu. Ancak yapılan sonraki bir açıklamada Bin Ladin'in eşinin baskından yaralı kurtulduğunu ve evde bulunan 29 çocuk ve 3 kadınla birlikte Pakistan makamlarına teslim edildiğini aktardı. Carney ilk açıklamalarla çelişen beyanatlar verilmesini ise olayın ayrıntılarının tam olarak bilinmemesine bağladı.

  http://www.toplumsalhafiza.com/HD12304_bin...silmayacak.html

 3. #35
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  BIN LADIN ALTIN YUMURTLAYAN TAVUKMUS!

  Pakistanlı muhalif yazar Tarık Ali, Guardian’da yayınlanan bugünkü yazısında ilginç bir iddiayı yineledi; Pakistan, ABD’den aldığı yardımları garantilemek için Bin Ladin’i koruyordu.

  Pakistanlı muhalif yazar Tarık Ali, Guardian gazetesinde Bin Ladin'in Pakistan'da askeri garnizonun hemen yakınında bir evde öldürülmesini irdelerken, ''Düello: Amerikan gücünün uçuş rotasındaki Pakistan'' adlı kitabında da yer verdiği bir anekdotu hatırlatıyor.

  Bin Ladin'in üst düzey Pakistanlı istihbaratçıların bilgisi dışında burada saklanabileceğine kimsenin inanmadığını kaydeden Tarık Ali, yazısına şöyle devam ediyor:

  ''2006'da görüştüğüm üst düzey bir yetkili bana Bin Ladin'in ülkede, güvende tutulduğunu aktarmıştı. Amerikalıların Bin Ladin'i sadece ölü istediklerini, ama kendisini diri tutmanın Pakistan'ın çıkarlarına olduğunu söylemiş, 'neden altın yumurtlayan tavuğu keselim ki'' demişti.

  ABD'den sağlanan milyarlarca dolar tutarındaki yardım ve ordunun silahlandırılmasına açık bir göndermeydi bu. O dönemde beni etkilemek için uyduruyor muydu yoksa yanıltmaya mı çalışıyordu, anlamamıştım, ama şimdi doğru söylediği anlaşılıyor.''

  Tarık Ali yazısının devamında operasyondan Pakistan'ın haberi olması ihtimalini ise pek yüksek görmediğini belirtiyor ve bunu şöyle gerekçelendiriyor;


  ÖLÜMÜ KİME YARADI, KİME YARAMADI?

  ''Zira, eğer bilseydi en azından kendisini şimdiki gibi zor durumda bırakmayacak bir yöntem bulabilir, operasyonun önünü almaya çalışır veya Veziristan gibi bir bölgede gerçekleşmesini sağlayabilirdi''

  Son gelişmelerle hem Hindistan hem de Afganistan'a propaganda savaşında bir koz teslim edilmiş olduğunu kaydeden Ali, yazısını şu saptamalarla sonlandırıyor:

  ''Aslında, bin Ladin'in ölümü hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Eğer ekonomi izin verirse Obama'nın yeniden seçilmesi dışında tabii. Irak işgali, Afganistan ve Pakistan'daki savaşlar ve NATO'nun Libya macerası devam edecek. İsrail, Filistin sorunu açmazda, Obama'nın, Suudi Arabistan hariç, lanetlediği Arap dünyasındaki diktatörlükler de baskı altında.''

  ''Afganistan'da, Taliban liderleri, bin Ladin'le aynı kefeye konmayacakları için rahatlayacaklardır belki ama ölümü oradaki durumu da değiştirmeyecek. İsyancılar, Kabil'i kontrol edecek durumda değil, ama ülkenin gerisine hakim durumdalar. ABD bu savaşı kazanamaz. Ne kadar çabuk çıkarsa o kadar iyi olacaktır... Gidene kadar da nefret etmeye bayıldıkları Pakistan'a bağımlı kalmayı sürdüreceklerdir.''

  BBC-TÜRKÇE

  http://www.haber7.com/haber/20110505/Ladin...yan-tavuktu.php


  Yukardaki habere göre Pakistan çıkarları için Ladin'i saklamış onu korumuş. Peki ABD'nin bundan haberi yokmuydu? Bana göre vardı. Ama hemen öldürmek istemiyorlardı. Çünkü Ladin bir simgeydi. Neyin simgesi İslami terörün simgesiydi.Bu nedenle belli bir süre yaşaması gerekiyordu. ABD Afganistan'a niye girdi? Dünya kamuoyuna göre ABD'ye düzenlenen terör eylemlerinin öcünü almak ve teröristleri yakalamak içindi.Başta Usame Bin Laden yakalanacaktı.

  Peki niye ABD yıllarca bekledi? Bu operasyonu daha önce yapabilirlerdi.
  Acaba ABD Başkanı Obama, Afganistan batağına saplanmış olan ordusunu geri çekmek bu arada bu operasyonla prim yaparak seçimlerimi kazanmak istiyor? Son yapılan kamuoyu yoklamasında oyları %9 artmış.

 4. #36
  Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  09-10-2006
  Yer
  KALU BELA
  Yaş
  47
  Mesajlar
  3.056
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Hasan
  Amerikanın umacısının son kullanma tarihi bitti,şimdi yeni umacı kim ola ki işte islam aleminin dert etmesi gereken şey bu.

 5. #37
  oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  17-07-2007
  Mesajlar
  1.560
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @oğuz
  Asıl mesele Ladinin ölüp ölmemesi değil, ABD'nin bizim için bu senaryo bitmiştir demesidir. ABD için Ladin öldü demek, bir sayfayı kapattık demektir.
  aynen
  Dünyayı mafya yöntemleri ile yöneten gerçek terörist devlet Amerika birleşik devletleridir
  milyonlarca müslümanı ve bir o kadarda insanı katletmiştir .
  Ladini evsane yapanlarda ekiz kuleleri vuranlarda kendileridir ben böyle biliyorum

 6. #38
  redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  20-04-2010
  Yer
  ankara
  Mesajlar
  20.445
  Adı geçen
  52 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @redyellow
  ABD avukatlığının sebebi ne?

  Usame Bin Laden'in, Türkiye aleyhine herhangi bir açıklamasını hatırlıyor musunuz?
  Herhangi bir haddini aşan ifade, bir tahrik cümlesi, bir tehdit iması?
  Hatırlıyor musunuz ki, medyadaki bu ABD sözcülüğüne hak verelim.
  İddialar ne?
  Laden için, en kralından iddia şu: “İçinde sivil insanların da bulunduğu ABD’deki İkiz Kuleleri vurdurttu!”
  Bu iddiaya karşı, muhatap Laden ne diyor peki?
  “Filistin’deki siviller katledilirken, buna sessiz kalamayız!”
  Sivillerin öldürülmesine karşı isek, Filistin’deki sivillerin katliamına da karşı çıkmamız, “İkiz Kule eylemi”ne de karşı çıkmamız gerekir.
  Birisine karşı çıkıp, diğerine seyirci kalmak, ikiyüzlülükten başka bir şey değildir.
  Sadece lâfta karşı çıkmak da değil.
  İcraatta da “karşı çıkma”nın gereği yapılmalı..
  “İkiz Kule eylemi sonrasında NATO askerlerinin Afganistan'a girme kararı alındına göre, Filistin’deki kaliamlar sonrasında da, İsrail topraklarına BM askerlerinin girmesi kararı alınması gerekir” demelisiniz.
  NATO'nun Afganistan'ı işgali hemen gerçekleşiyor, ama BM askerlerinin İsrail’e girmesi sürekli erteleniyor, katliama sessiz mi kalınıyor?
  O zaman “Biz kukla değiliz.. Biz bu kavgada yokuz. Varın kendi hesabınızı, kendi aranızda kendiniz görün” demeniz gerekir.
  Hani ikiyüzlülüğe isyan edebilir, “ABD haksızdır. Katliam düzenleyenler, kendi ülkelerindeki katliamlara razı olmalıdırlar” da diyebilirsiniz ama.. En azından, “Ne haliniz varsa görün” demeniz gerekmez mi?
  Demiyorlar...
  Laden, sanki Türkiye üzerinde terör eylemleri düzenleyen birisi imiş gibi, dindarı ile laiki ile hemen tüm medyada, bir sevinç havası esiyor..
  Hayır atlamıyorum; 2003 Kasım'ında İstanbul'da yaşanan ve El Kaide'ye mal edilen ikiz saldırıları çok iyi biliyorum...
  Bence o saldırıların El Kaide'yle irtibatlı olduğundan çok daha ciddisi, Ergenekon'la irtibatına yönelik iddialardır..
  Düşünsenize, ABD’deki İkiz Kule eylemi sonrasında, gelebilecek büyük tepkilere/baskılara rağmen, olayın sorumluluğu Laden tarafından üstlenilmişti.
  Ama İstanbul'daki eylemler, öylece kalakaldı..
  Sahipsiz, kendi başına..
  Hatta olayların Laden tarafından üstlenilmemesi bir yana, tam aksi yöndeki delillerle başbaşayız.
  Ne gibi?
  Olaylardan 7 yıl sonra ele geçirilen Balyoz Planı'nda, İstanbul'daki ikiz eylemlerin taslağının yer aldığı senaryolar..
  Bu senaryonun sanıkları, şu an Özel Yetkili Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanıyorlar..
  O halde?
  O halde, İstanbul'daki ikiz eylemler, Ergenekon'a mı gider, Laden'e mi?..
  Şunu da gözardı etmemek gerekir.. Bu eylemleri Laden organize etti ise, sahip çıkmamasının kendisine ne faydası olabilir?
  Eylemi yapıyorsa, sahip çıkacak ki, faydasını görsün..
  Sahip çıkmayacaksa, ne diye eylem yapsın?
  Veya şöyle düşünelim..
  Bu tür eylemler, az gelişmiş Ortadoğu ülkelerinde mi daha rahat bir şekilde düzenlenebilir?
  Yoksa güvenlik tedbirleri açısından daha korunaklı, daha tedbirli ve daha modern araçlarla donanmış Türkiye'de mi?
  Tabii ki Ortadoğu ülkelerinde..
  O zaman, Ortadoğu ülkelerinin liderleri aleyhine, Laden’in birçok açıklamaları ortada iken, o ülkelerde değil de, Türkiye'de eylem düzenletmesinin ne anlamı olabilir?
  O zaman akla bir başka soru geliyor!
  Yoksa o eylemleri, derinlerden birileri düzenledi de, eylemin organizatör adresini Laden olarak mı verdi?
  Tam da Balyoz Planı'nda kurgulandığı üzere!
  Şu kesin ki, ElKaide’nin çok etkin olduğu Afganistan’da, Türk askerlerine karşı ciddi hiçbir saldırı olmaması, Laden’in Türkiye ile hiçbir sorunu olmadığını ispatlıyor.
  O zaman, bizdeki medyaya soralım..
  “Nedir sizin sıkıntınız?”
  Türkiye’de 40 bin insanın can vermesine sebep olan PKK’ya bile, zaman zaman hoşgörü ile bakanların, Laden’e bu kinleri, nereden kaynaklanıyor acaba?

  http://www.habervaktim.com/yazar/374...ebebi_ne_.html

 7. #39
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  ABD Askerleri Hiçbir Direnişle Karşılaşmamış


  El Kaide liderinin öldürülmesinin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen,
  soru işaretleri bitmedi. Amerikalı yetkililerin olay hakkında verdiği
  bilgilerin, daha sonra yapılan açıklamalar ile çelişmesi dikkat
  çekiyor.

  Son şüpheli iddia da New York Times
  gazetesinden geldi. Gazeteye konuşan bir yetkili, komandoların baskında çatışma
  yaşamadıklarını söyledi.

  Amerikalı komandoların El
  Kaide terör örgütü lideri Üsame bin Ladin ile 4 kişiyi öldürdükleri operasyonda
  hiç çatışma yaşanmadığı ortaya çıktı. Amerikalı bir savunma yetkilisinin AP
  ajansına verdiği bilgiye göre, binadakilerden yalnızca biri silahlıydı ve o da
  daha ateş edemeden komandolar tarafından öldürüldü. Pakistanlı üst düzey bir
  güvenlik yetkilisi de, ABD birliklerinin El Kaide lideri Üsame bin Ladin'i
  "soğukkanlılıkla öldürdüğünü" söyledi. Reuters'ın sorularını cevaplayan yetkili,
  El Kaide lideri dahil 5 kişinin öldürüldüğü olayı ABD'nin, "uzun süreli bir
  çatışma" diyerek çarpıttığını ileri sürdü. ABD'den daha önce yapılan
  açıklamalarda Bin Ladin'in 40 dakika süren çatışmanın ardından ölü ele
  geçirildiği belirtiliyordu. Son bilgilerle, operasyonun hedefinin 'Bin Ladin'i
  öldürmek' olduğu iddiası da kuvvet kazandı.

  Operasyonu yakından izleyen bir yetkilinin New York Times gazetesine
  verdiği demece göre binadakilerden sadece "Kuveytli kurye" olarak bilinen Ebu
  Ahmet el Kuveyti'nin silahı vardı. Ana binanın yanındaki 'misafir evi'nde kalan
  Kuveyti, kısa sürede 'etkisiz' hale getirildi. Ladin'in evini basan 20'den fazla
  deniz piyadesi, Kuveyti ile yanındaki kadını da öldürdüler. Bu bilgiler,
  operasyonun hemen ardından Pentagon ve Beyaz Saray Sözcüsü Jay Carney tarafından
  yapılan resmî açıklamalar ile çelişiyor. Söz konusu açıklamalarda piyadelerin
  uzun süre çatışma içinde kaldıkları iddia edilmişti. New York Times'a konuşan
  yetkililer, operasyonun hemen ardından yapılan açıklamalar ile son verilen
  bilgilerin farklılık göstermesini, 'deniz komandolarının olay raporlarının
  ellerine geç geçmesi sonucu yeni bilgilere ulaşmak' ile izah ettiler. Pentagon,
  Beyaz Saray ve CIA'den yapılan resmi açıklamalar ile ismini gizleyen üst düzey
  yetkililerin verdiği bilgiler arasındaki farklılıklar, olayla ilgili şüpheleri
  artırdı.

  Ladin'in kızı: Babamı sağ ele geçirdiler


  Pakistan istihbarat yetkililerince sorguya alınan Ladin'in 12
  yaşındaki kızı, Amerikan askerlerinin babasını sağ olarak ele geçirdiklerini
  söyledi. El Arabiya televizyonuna konuşan Pakistanlı istihbarat yetkilisinin
  açıklamasına göre, Bin Ladin'in 12 yaşındaki kızı, babasının canlı olarak
  yakalandığını, odadan çıkarılıp tüm aile bireylerinin gözü önünde kafasından
  vurulduğunu aktardı. Kızına göre, Amerikan askerleri Ladin'in cesedini
  sürükleyerek helikoptere götürdüler. El Arabiya'daki bir başka haberde ise
  Pakistanlı yetkililerin, "Bin Ladin'in ölü ele geçirildiği 13 odalı evde iki
  gündür yaptığımız incelemelerde hiçbir sığınak, patlayıcı veya silah bulunmadı.
  Baskın sırasında villada tek bir kurşun dahi sıkılmadı." dedikleri vurgulandı.
  Sürekli çelişkili bilgiler ve bazı iddialar üzerine Beyaz Saray, Ladin
  operasyonu hakkında daha fazla bilgi vermenin, komandoların gelecekteki benzer
  gizli operasyonların sıhhatini tehlikeye atacağını savunarak detay vermekten
  kaçındı.

  Apaçiler, 'Geronimo özrü' bekliyor

  Apaçi kabileleri, Üsame bin Ladin'in öldürüldüğü
  operasyonda El Kaide liderinin, Geronimo'nun adıyla kodlanmasına tepki gösterdi.
  Oklahoma'daki kabilenin lideri Jeff Houser, Geronimo'nun kendileri için
  direnişin sembolü olduğunu ve böyle bir terörist ile arasında bağ kurulmaması
  gerektiğini söyledi. Apaçi lideri, Başkan Obama'ya gönderdiği mektupta,
  Geronimo'yu "bir kitlesel cani ve korkak teröristle'' eşleştirmenin kendileri
  için acı verici bir hakaret olduğunu kaydetti. ABD Savunma Bakanlığı ise
  "Geronimo" koduyla ilgili olarak, "Kod rastgele seçiliyor" demekle yetindi. Bazı
  yorumcular ise "Geronimo" tanımlamasını, Bin Ladin'in de Apaçi şefi gibi uzun
  süre saklanmasına benzemesi ile açıkladılar.


  Zaman

  http://www.turkishny.com/hot-news12/93-hot-news-12/53997-abd-askerleri-hicbir-direnile-karlamam

 8. #40
  |SEÇKiN| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Profesör
  Üyelik tarihi
  25-05-2010
  Yer
  İstanbuL
  Mesajlar
  808
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @|SEÇKiN|
  bin laden konusundaki en gerçekçi haberi sanırım hasan karakaya yazmış, buyrun okuyun...

  http://www.habervaktim.com/yazar/375...a_palavra.html

 9. #41
  redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  20-04-2010
  Yer
  ankara
  Mesajlar
  20.445
  Adı geçen
  52 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @redyellow
  Alıntı |SeYYaH| Nickli Üyeden Alıntı
  bin laden konusundaki en gerçekçi haberi sanırım hasan karakaya yazmış, buyrun okuyun...

  http://www.habervaktim.com/yazar/375...a_palavra.html

  Yazıyı okudum, çok ilginç geldi, başlı başına dikkat çeksin, okunsun diye ayrı bir başlık halinde paylaştım forumda ama pek dikkat çekmedi

  http://www.ihvanforum.org/showthread...697&highlight=

  Bence tekrar tekrar okunması gereken bir yazı.

 10. #42

  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  19-10-2010
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @Yeni-OSMANLI
  kafirlerin ekmegine yag süren "radikal islam" savunucularindan hayir gelmez...

  Bugün bir müslüman 11 eylül olaylarinin el kaida ve bin ladin tarafindan düzenlendigine inaniyorsa o cahil bir müslümandir vesselam.

 11. #43
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  Alıntı Hasan Nickli Üyeden Alıntı
  Amerikanın umacısının son kullanma tarihi bitti,şimdi yeni umacı kim ola ki işte islam aleminin dert etmesi gereken şey bu.
  Arkadaş o bizim sorunumuz değil. O sorun haçlı zihniyetin,emperyalistlerin sorunu.

 12. #44
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  Kafama takılan bazı sorular var.

  Eğer Usame Bin Laden gerçek bir mücahit olsaydı duvarları çok yüksek Kale gibi evde 3 kadınla 29 çocukla yaşayacağına Zarkavi ile dağda emperyalistlere karşı savaşırdı.Ayrıca Kale gibi evde tek bile silah yok. Bu nasıl mücahit ne evinde ne de üstünde ne de adamlarında silah yok? Ayrıca ABD ile yıllarca işbirliği yapan Pakistan ve ABD istihbarat servisleri,Pakistan'ın bir şehrinde Kale gibi evde yaşayan bir insanı yıllarca nasıl bulamadılar?

 13. #45
  redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  20-04-2010
  Yer
  ankara
  Mesajlar
  20.445
  Adı geçen
  52 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @redyellow
  Alıntı GENCAKINCI Nickli Üyeden Alıntı
  Kafama takılan bazı sorular var.

  Eğer Usame Bin Laden gerçek bir mücahit olsaydı duvarları çok yüksek Kale gibi evde 3 kadınla 29 çocukla yaşayacağına Zarkavi ile dağda emperyalistlere karşı savaşırdı.Ayrıca Kale gibi evde tek bile silah yok. Bu nasıl mücahit ne evinde ne de üstünde ne de adamlarında silah yok? Ayrıca ABD ile yıllarca işbirliği yapan Pakistan ve ABD istihbarat servisleri,Pakistan'ın bir şehrinde Kale gibi evde yaşayan bir insanı yıllarca nasıl bulamadılar?
  KALE GİBİ vs. bir yer yok arkadaşım, haber kaynaklarına dikkat edin, her habere inanmayın.

  önce villa dediler ama görüntülere bakıyoruz villa ile uzaktan yakından alakası yok, kale gibi diyorlar yine alakası yok, 3 kadın diyorlar da o 3 kadın kim? çocuklar kim? belli değil.

  hep müslümanların zihinlerinde bulanıklık oluştarmak için çeşitli haberler veriyorlar dikkatli olmak lazım.

 14. #46
  GENCAKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektar Emektar Üye emektar
  Üyelik tarihi
  21-08-2009
  Mesajlar
  1.666
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @GENCAKINCI
  Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı
  KALE GİBİ vs. bir yer yok arkadaşım, haber kaynaklarına dikkat edin, her habere inanmayın.

  önce villa dediler ama görüntülere bakıyoruz villa ile uzaktan yakından alakası yok, kale gibi diyorlar yine alakası yok, 3 kadın diyorlar da o 3 kadın kim? çocuklar kim? belli değil.

  hep müslümanların zihinlerinde bulanıklık oluştarmak için çeşitli haberler veriyorlar dikkatli olmak lazım.
  er medyada yazılanlar yanlış ise o zaman Taliban veya Zerkavi bir açıklama yapsınlar.Desinlerki:" Kale gibi bir evde öldürülmedi.Başka bir yerde öldürüldü veya daha önceden öldü.Şu hastalıktan öldü"
  Niye hiç bir açıklama yapmıyorlar?Eğer Medyaya güvenmiyorlarsa kendi internet siteleri var.Tatmin edici bir açıklama yapsınlar.Öldürülmesi nasıl oldu?

 15. #47
  redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  emektaremektar Kıdemli Üye emektaremektar
  Üyelik tarihi
  20-04-2010
  Yer
  ankara
  Mesajlar
  20.445
  Adı geçen
  52 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @redyellow
  Alıntı GENCAKINCI Nickli Üyeden Alıntı
  er medyada yazılanlar yanlış ise o zaman Taliban veya Zerkavi bir açıklama yapsınlar.Desinlerki:" Kale gibi bir evde öldürülmedi.Başka bir yerde öldürüldü veya daha önceden öldü.Şu hastalıktan öldü"
  Niye hiç bir açıklama yapmıyorlar?Eğer Medyaya güvenmiyorlarsa kendi internet siteleri var.Tatmin edici bir açıklama yapsınlar.Öldürülmesi nasıl oldu?
  talibanın veya zerkavinin açıklama yapıp yapmadığını yapmadılarsa niye yapmıyorlar bilemem ama ben şundan hala kararlıyım: münafıklardan, müşriklerden gelen haberlere her zaman temkinli yaklaşmak lazım.


  Ey iman edenler! Size bir fasık bir haber getirirse, bilmeyerek bir topluluğa zarar verip yaptığınıza pişman olmamak için o haberin doğruluğunu araştırın.
  Kuranı kerim

  Bizim dusturumuz bellidir.

  muhabbetle.

 16. #48

  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  08-11-2010
  Mesajlar
  0
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu
  @veri
  gerekli açıklama yapıldı...
  hangi açıklamayı istiyorsunuz...

Sayfa 3/4 İlk 1234 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kaddafi’nin Öldüğüne İnanıyormusunuz?
  By Dua Nur in forum HASBİHÂL
  Cevaplar: 22
  Son Mesaj: 14-03-2012, 10:14
 2. Usame Bin Laden'in son mesajı
  By muhammedusame in forum GÜNDEM VE SİYASET
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 20-05-2011, 17:06
 3. Usame Bin Laden Öldürüldü
  By ibrahimi in forum İSLAM DÜNYASI
  Cevaplar: 30
  Son Mesaj: 16-05-2011, 04:03
 4. Öldü Usame Bin Laden
  By saf deha in forum ŞİİRLERİNİZ
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-05-2011, 11:50
 5. Usame Bin Laden'in Biyografisi
  By aliler in forum ANSİKLOPEDİ / SÖZLÜKLER
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21-01-2007, 16:54

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook platformu Giriş